Hoşgeldiniz!

Yabancı Ülke Videoları İzle

Yabancı Ülkede Hesabı İsteyememek! - Erkan Aker 00:06
Yabancı Ülkede Hesabı İsteyememek! - Erkan Aker 71.244 izlenme - 3 yıl önce Yabancı Ülkede Hesabı İsteyememek! - Erkan Aker Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yabancı ülkede hesap isteyememek... 00:06
Yabancı ülkede hesap isteyememek... 44.886 izlenme - 3 yıl önce
Utanç Verici Sözlerle Kız Tavlama 05:45
Utanç Verici Sözlerle Kız Tavlama 890 izlenme - 2 yıl önce Kız tavlama sanatları yabancı ülkede kız nasıl tavlanır
Amerikalıların Başka Ülkelerin İçkilerini Testi (Yeni Rakı İçerir) 02:37
Amerikalıların Başka Ülkelerin İçkilerini Testi (Yeni Rakı İçerir) 1.089 izlenme - 2 yıl önce 0:49 Yeni Rağkii içerir, açıklamaya gerek yok aslında bide susuz içiyo aslanlar... Hep beraber kadeh kaldıralım.
Ülkelere Göre Hayvan Sesleri 04:14
Ülkelere Göre Hayvan Sesleri 925 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar, bu videomuzda çeşitli hayvan seslerinin farklı ülkelerde nasıl dile getirildiğini göreceğiz.
Japonlara Türk İçeceklerini Tattırmak 04:52
Japonlara Türk İçeceklerini Tattırmak 144 izlenme - 9 ay önce Bu videoda Japon misafirlerimize Türklerin sevdiği içecekleri tattırdık. Bakalım tepkileri ne olacak?
İş Adamının Yeşil Pasaport İsyanı 01:16
İş Adamının Yeşil Pasaport İsyanı 111 izlenme - 12 ay önce Sanayici ve iş adamı olduğunu iddia eden ve yeşil pasaport alamadığı için isyan etti. Kız kardeşinin öğretmen olduğunu, ona yeşil pasaport verilip kendisine verilmeyişine sinirlendi.
Yabancı Ülkede Kız Tavlama 05:19
Yabancı Ülkede Kız Tavlama 108 izlenme - 2 yıl önce Yabancı ülkede kız tavlama :)
Amerika'dan Türkiye'ye Dönünce Nasıl Bir Ülke Bulursunuz? 00:42
Amerika'dan Türkiye'ye Dönünce Nasıl Bir Ülke Bulursunuz? 226 izlenme - 2 yıl önce TRT'nin 2006 yapımı Amerika'da Türk Olmak bölümünden ibretlik bir bölüm ... TRT'nin bu bölümü yayınlamasına şaşırdım... Şeker pancarına ne olmuştur ki dövizle şeker almaktayız'dır ? Sürekli sormaya başlarsınız ... Yayınlanıp ilgi çekerse belgeselde böyle birkaç tane daha ibretlik tespitler var onları'da yüklemeye çalışırım.