Hoşgeldiniz!

Yabancılar Videoları İzle

Türk Kızıyla Çıkmak 06:27
Türk Kızıyla Çıkmak 22.586 izlenme - 6 ay önce Matthew Türk kızıyla çıkmakla ilgili bir video hazırlamış. İzleyelim. Matthew'nun YouTube kanalı: www.youtube.com/matthewlebleuinturkey
Yabancılar Böyle Kopuyor Yabancı Müzik Delirium Dj 00:15
Yabancılar Böyle Kopuyor Yabancı Müzik Delirium Dj 207.970 izlenme - 8 yıl önce yabancılar böyle kopuyor yabancı müzik delirium dj kantik dj tiesto kopmalik 2009 club
Yabancılar Türk Atasözlerini Söylerse 01:10
Yabancılar Türk Atasözlerini Söylerse 2.357 izlenme - 2 ay önce Yabancılara atasözlerimizi söyletmişler. Çok az Türkçe bilen yabancılar atasözlerimizi düzgün söyleyebildiler mi acaba; Mesela; at bulunur meydan bulunmaz, meydan bulunur at bulunmaz, erine göre bağla başını, tencerene göre kaynat aşını, aptal ata binerse bey oldum sanır, şalgam aşa girerse yağ oldum sanır....
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: İçli köfte, Gözleme 02:16
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: İçli köfte, Gözleme 10.307 izlenme - 2 yıl önce her perşembe yayınlanan videolarda türk yemekleri tattırılan Jeremiah, Elena, Sparsh, Adam, Ahana ve Peter'e bu hafta da içli köfte ve gözleme tattırılmış. hintlilere et yemedikleri için etli yiyecekler tattırılmıyor. ilk defa, herkesin beğendiği yemekler tattırılmış. iyi seyirler.
Yabancılara Göre Bekaret Gerçekten Önemsiz Mi? 03:59
Yabancılara Göre Bekaret Gerçekten Önemsiz Mi? 8.256 izlenme - 2 yıl önce Yabancılar için bekaret gerçekten önemsiz mi? Yoksa sanıldığının aksine, yabancı ülkelerde de bekaret hassas bir konu mu? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse - Künefe 01:42
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse - Künefe 8.192 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer künefeyi deniyorlar kısaca özet geçiceğim İtalyan'ın beğenip beğenmedini anlamadım Hıntlı karı gene gıcık tavırlar sergileyip beğenmiyor Endonezyalı arkadaş beğeniyor.
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Tantuni, Kokoreç 03:47
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Tantuni, Kokoreç 6.655 izlenme - 2 yıl önce Yeni katılımcılarımız Maria, Mihaela, Asad ve Hajira ile ''Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse'' serimiz devam ediyor. Pakistan, Rus ve Moldova'lı katılımcılarımız bu hafta tantuni ve kokoreçi denedi. Katılımcılar yediklerinin kokoreç olduğunu öğrenince nasıl tepki verdiler? Tantuniyi hangi yemeğimiz ile karıştırdılar? Bu soruların cevabı ve çok daha fazlası için videoyu izleyin...
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze 02:37
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Midye Dolma, Boza, Patlıcanlı Meze 9.823 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar bu sefer 3 farklı türk lezetini tadıyorlar.Italyana patlıcan meze Hintliye boza Endenezyalıyada midye dolma veriyorlar ama beğenip beğenmediklerini söyleyip heycanı'nı kaçırmak istemiyorum onu videodan izlersiniz.
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Mücver, Yaprak, Ciğer 03:51
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Mücver, Yaprak, Ciğer 5.760 izlenme - 2 yıl önce "Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse" serimiz İsviçre, İspanya, İran ve Kanada gibi ülkelerden gelen yeni katılımcılarımız ile devam ediyor. Sizce konuklarımız yaprak ciğere nasıl tepki verdi? Mücveri beğenmiş olabilirler mi?
Yabancılar Böyle Kopuyor Yabancı Müzik Delirium Dj 00:15
Yabancılar Böyle Kopuyor Yabancı Müzik Delirium Dj 21.652 izlenme - 8 yıl önce yabancılar böyle kopuyor yabancı müzik delirium dj kantik dj tiesto kopmalik 2009 club
Yabancılar Türkçe'yi Nasıl Duyar? 02:50
Yabancılar Türkçe'yi Nasıl Duyar? 6.479 izlenme - 1 yıl önce Yabancılara sosyal deney yapmak yani deney Türkçe,cep telefonundan Türkçe çıkan sesi yabancılara dinletmek,bakalım yabancılar Türkçe ses kulaklarına nasıl gelecek.Bunu yapanlarda yabancı bakalım nasıl bir sosyal deney oldu.İyi seyirler
Yabancılar Türk Kahvaltısı Ve Dilli Kaşarlı Tost Denerse 05:41
Yabancılar Türk Kahvaltısı Ve Dilli Kaşarlı Tost Denerse 3.466 izlenme - 1 yıl önce Yabancılara Türk mutfağından Türk Kahvaltısı, Dilli Kaşarlı Tost tattırdık, bakın nasıl bir tepkiyle karşılaştı.
Yabancıların Nusret'e Verdiği İlginç Tepkiler! 07:53
Yabancıların Nusret'e Verdiği İlginç Tepkiler! 960 izlenme - 5 ay önce Son günlerin bütün dünyada gündemine bomba gibi düşen Nusret'i hala izlemeyen bir kesime videoları izletiliyor. Yurtdışınada açılan nusret'li o anları seyrediyoruz.
Öğrendiğiniz İlk Türkçe Kelime (Yabancılarla Röportaj) 01:15
Öğrendiğiniz İlk Türkçe Kelime (Yabancılarla Röportaj) 3.083 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da yaşayan yabancılara öğrendikleri ilk Türkçe kelimeyi sorduk. İyi seyirler Youtube: Explore Istanbul with Yasin Facebook: Istanbul, the Dream City
Yabancılar En Çok Hangi Türk Takımını Biliyor? ( Galatasaray Mı Fenerbahçe Mi? ) 03:01
Yabancılar En Çok Hangi Türk Takımını Biliyor? ( Galatasaray Mı Fenerbahçe Mi? ) 3.224 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Mı Fenerbahçe Mi? Yabancılar en çok hangi Türk takımını biliyor sokağa çıkıp sorduk. Can Galatasaray, Özgür Fenerbahçe dedi. Peki turistlerin saydığı Türk takımları kimler? Sonuçlar ilginç :) İzleyip görelim. Bir nevi sokak röportajı olan videomuzda bilir bilemez serimize başlamış bulunduk ve turistlere bildikleri Türk futbol takımlarını sorduk. Bu sokak röportajları, bilir bilemez serimizi çok seveceğinizi düşünüyor. Galatasaray Fenerbahçe derbisi bildiğiniz üzere dünyanın en büyük rekabetlerinden birisi. Ülkemizde de hangisinin taraftarı daha çok sürekli tartışma halindedir. Biz de bu konuyu yabancılara sormak istedik. Aralarında çok enteresan cevaplar da almadık değil. Örneğin Osmanlıspor, Antalyaspor gibi ilginç cevaplar verenler de çıktı. Bakalım yabancı ülkelerde en çok hangi Türk takımları biliniyor?
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Patlıcan Kebabı, Ali Nazik Kebabı 03:49
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Patlıcan Kebabı, Ali Nazik Kebabı 3.470 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer de bir Moldovalı belası çıkmış, önüne gelenin daha tadına bakmadan beğenmediğini söylüyor. Bok yesin.
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Ev Baklavası, Aşure, Ekmek Kadayıfı 04:41
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Ev Baklavası, Aşure, Ekmek Kadayıfı 2.799 izlenme - 2 yıl önce Bu hafta katılımcılarımıza Türk tatlılarını tattırdık. Ev baklavası, aşure ve ekmek kadayıfı tadan katılımcılarımızın tepkileri ne oldu? Baklavayı gördüklerinde nasıl tepki verdiler? Aşurenin içindekileri tahmin edebildiler mi? Ekmek kadayıfını hangi tatlı sandılar? Not: Üşendim kendim açıklama yazmadım. Bi bok beğenmiyolar zaten.
Yabancılar Türk Yemeklerini Yorumlarsa: Kanada/İran & Hindistan 03:38
Yabancılar Türk Yemeklerini Yorumlarsa: Kanada/İran & Hindistan 2.775 izlenme - 2 yıl önce Hiçbir haltı beğenmeyenlerin bu bölümünde yine birşeyleri neden beğenmediklerini anlatıyorlar.
Türk Gibi Olmuş Amerikalı 02:17
Türk Gibi Olmuş Amerikalı 5.093 izlenme - 3 yıl önce Bu adamı görünce çok şaşıracaksınız, Amerikalı ama sizin gibi konuşuyor, kahvaltıda menemen istiyor, kolbastı oynuyor, küfrediyor. Çok fazla Türk'le takılmış olduğu belli olan Türkleşmiş Amerikalı'ya çok güleceksiniz!
Grup Reyting Birini Bıraktım Shape_boy 03:23
Grup Reyting Birini Bıraktım Shape_boy 21.539 izlenme - 8 yıl önce yaza damga vuracak parça=)
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Hamsikoli, Turşu Tavalısı, Laz Böreği 04:15
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Hamsikoli, Turşu Tavalısı, Laz Böreği 3.888 izlenme - 2 yıl önce arkadaşlar yine yabancılara Türk yemeklerini tattırmışlar ben yorum yapıp heycanı kaçırmak istemiyorum iyi seyirler.
Yabancılara Göre Türklerin Yediği Yemekler Neler? - Sokak Röportajı 03:16
Yabancılara Göre Türklerin Yediği Yemekler Neler? - Sokak Röportajı 2.045 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir sokak röportajı yabancılara soruldu türklerin yediği yemekler nelerdir? Bakalım yabancılar neler demiş.
Yabancılar Türk Atasözlerini Söylerse 01:10
Yabancılar Türk Atasözlerini Söylerse 3.436 izlenme - 2 yıl önce Bu arkadaşlar bir grup yabancıya Türk atasözü ve deyimlerini söyletmiş. Sitemize özel, çoğu güzel kızlardan oluşuyor,
dünyanın her yerinden müslüman olanlar-2 07:15
dünyanın her yerinden müslüman olanlar-2 7.522 izlenme - 7 yıl önce islamiyet şu anda dünyada en hızlı büyüyen din.dünyanın her yerinde yılda çok büyük sayıda insan müslüman oluyor.bu videoda dünyanın her yerinden müslüman olan insanların duyguları var.
Koreli Annenin Sevimli Kızını Yabancılara Karşı Eğitmesi 00:53
Koreli Annenin Sevimli Kızını Yabancılara Karşı Eğitmesi 2.223 izlenme - 2 yıl önce Annesinin dünya tatlısı kızına yabancılara karşı nasıl cevap vermesi gerektiğini anlatması üzerine kızının verdiği tepkiler izlemeye değer. Çok bal bişey bu yahu..
Urfanin Etrafi 04:18
Urfanin Etrafi 4.964 izlenme - 9 yıl önce urfa türküsü.yabancilardan
Yabancılar Denize İşer Mi? - Sokak Röportajı 04:57
Yabancılar Denize İşer Mi? - Sokak Röportajı 849 izlenme - 2 yıl önce Biraz pisleştik kabul ediyoruz :) Yabancılara denize işeyip işemediklerini sorduk. Peki sizce sonuç ne oldu? İzleyip görelim. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
müslüman olan amerikalı bilimkadını 04:22
müslüman olan amerikalı bilimkadını 5.786 izlenme - 7 yıl önce islamiyet şu anda dünyada en hızlı büyüyen din.dünyanın her yerinde yılda çok büyük sayıda insan müslüman oluyor.amerikalılar da islamiyete akın akın giren insanlar arasında.national geographic ınside mecaa mekke'nin içinde isimli belgeselde onlardan birinin hacca gidişini gösteriyor.
bbc news-müslüman olan genç hristiyanlar 04:12
bbc news-müslüman olan genç hristiyanlar 5.312 izlenme - 7 yıl önce islamiyet şu anda dünyada en hızlı büyüyen din.dünyanın her yerinde yılda çok büyük sayıda insan müslüman oluyor.ingiltere'de de islamiyet en hızlı büyüyen din.bbc news müslüman olan 3 londralı'nın haberini yaptı.
müslüman olan avusturalyalı bayanın hikayesi 04:49
müslüman olan avusturalyalı bayanın hikayesi 4.812 izlenme - 7 yıl önce islamiyet şu anda dünyada en hızlı büyüyen din.dünyanın her yerinde yılda çok büyük sayıda insan müslüman oluyor.avusturalya da islamiyet'in hızla büyüdüğü ülkeler arasında.bu video müslüman olan ve yılın avusturalyalı müslümanı seçilen bir bayanın hikayesi.