Hoşgeldiniz!

yağ

Kızgın Yağa Oturan Keşiş 00:31
Kızgın Yağa Oturan Keşiş 310.738 izlenme - 2 yıl önce Keşişin kzıgın yağda konsantre olup nasıl sıcaktan etkilenmediğini izliyoruz, bu cümleyi demesem anlamayacak mıydınız tabi ki de anlayacaktınız ama boş da bırakmayalaım yani burayı.
Hindistan Usulü Omlet Yapımı 04:53
Hindistan Usulü Omlet Yapımı 8.464 izlenme - 1 ay önce Hindistan sokak lezzetleri diyince aklımıza yumurta geliyor madem hindistan usulü omlet nasıl yapılır izleyelim..
Kızgın Yağa Elini Sokan Adam 01:29
Kızgın Yağa Elini Sokan Adam 164.647 izlenme - 3 yıl önce bu adam elini kıgın yağa sokuyor ama nafile yanmıyor işte şaşırtan görüntüler 16.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Kızgın Yağa Elini Sokan Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tancan - Yıka Yüreğimi 01:55
Tancan - Yıka Yüreğimi 104.470 izlenme - 4 yıl önce Tancan'ın yeni şarkısı Yıka Yüreğimi! Yağ Yağmur Yıka Yüreğimi Aksın Gitsin Eski Sevgili
Hijyenik Patlamış Mısır Yapımı 02:18
Hijyenik Patlamış Mısır Yapımı 6.629 izlenme - 3 ay önce Yine Hindistan yine tertemiz bir yağda ızaran yiyecek. Bu sefer patlamış mısır imalathanesindeyiz.
Pakistan Sokak Yemekleri - Saddam'ın Burger Noktası 10:57
Pakistan Sokak Yemekleri - Saddam'ın Burger Noktası 4.535 izlenme - 3 ay önce Site ahalisi olarak en sevdiğimiz kategorilerden biri olan Orta Doğu Sokak yemeklerinde bugün Saddam'ın Burger Noktasına konuk oluyoruz. Korna, yumurta ve bol yağın eksik olmadığı videoda, Saddam'ın özel burgerinin yapılışını görebilirsiniz.
Evde Egzersiz Hareketleri 28:44
Evde Egzersiz Hareketleri 42.948 izlenme - 2 yıl önce Total Body Strength Training and Core Workout for Beginners - Low Impact Workout at Home
Bir Zamanlar Türkiye'de Yokluk 01:15
Bir Zamanlar Türkiye'de Yokluk 2.459 izlenme - 2 ay önce TRT arşivinden alınan görüntülerde 70'li yıllarda Türkiye'de halkın çektiği sıkıntıları izliyoruz.
Liposuction Yağ Aldırma 06:24
Liposuction Yağ Aldırma 15.601 izlenme - 2 yıl önce Liposuction Videosu Yağ Aldırma Yağ Alma Ameliyatı Videosu Liposakşın Karın Estetiği Videoları Göbek Kalça Estetiği Ameliyatı İzle Liposaksin Öncesi Sonrası Op.Dr.Arda Katırcıoğlu Miaplast Estetik
Motor Yağları Arasındaki Farklar 00:45
Motor Yağları Arasındaki Farklar 6.108 izlenme - 8 ay önce Arabalara konan yağların üstünde çeşitli numaralar vardır.. Ülkeden ülkeye konan yağlar değişiyor yada kış yaz olarak akıcı yada daha koyu kıvamlı yağlar tercih edilebiliyor.. Eğitici bir video..
bir şişe yağı bi dikişte içen adam 01:55
bir şişe yağı bi dikişte içen adam 65.481 izlenme - 10 yıl önce iddaa sonucunda kazanan fuat usta. hollanda - amsterdam
Hint Sokak Lezzetleri (Ekstra Yağlı, Ekstra Çeşitli, Bol Yumurtalı) 11:16
Hint Sokak Lezzetleri (Ekstra Yağlı, Ekstra Çeşitli, Bol Yumurtalı) 2.380 izlenme - 2 ay önce Kailash Omelette Center ismindeki yerimizde ahmed usta bize bol yumurtalı çeşit çeşit yemek yapıyor korna sesleri katranlaşmış yağ kirli mutfak ve daha fazlası bizi 11 dakika boyunca büyülü bir dünyaya yolluyor not: kanser olma garantili
Canan Karatay: Çaya Tereyağı Koyun 02:21
Canan Karatay: Çaya Tereyağı Koyun 4.255 izlenme - 6 ay önce Küçükçekmece Belediyesi tarafından oluşturulan bir dizi etkinlik programına katılan Prof. Dr. Canan Karatay, şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Eskiden çaya şeker yerine tereyağ konulduğunu söyleyen Karatay, tereyağın hiçbir zararı olmadığını belirtti. Karatay ayrıca zeytinyağı için, "Yağ değildir. Zeytin meyvesinin suyudur ve en sağlıklı meyve suyudur" ifadelerini kullandı.
Yağ Filtresini Susturucu Olarak Kullanmak 02:47
Yağ Filtresini Susturucu Olarak Kullanmak 7.664 izlenme - 1 yıl önce Yağ Filtresini Susturucu Olarak Kullanmak Araçlarda kullanılmakta olan yağ filtresinden susturucu yapan insanlar...
Yeşilçam'da Bakkala Elletmek 01:56
Yeşilçam'da Bakkala Elletmek 15.108 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Yeşilçam'da Bakkala Elletme hastalığı içeriğindeki Ümit Besen'in isyan bayrağını çektiği bakkala elletme operasyonunun görüntülerine ulaştık. Eskiden bakkala elletmek gibi gelenek ve göreneklerimiz vardı ve ben bakkal olmak istiyordum. Sonra zaman değişti ve kirlendi dünya... Sitedeki diğer bakkal içerikleri; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/55041/sevgilinin-bakkal-ciragina-vermesi-bulent-kayabas http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54936/bakkali-memeyle-karsilamak-18 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65633/alis-veris-mujdesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1893/kucuk-esnaf-boyle-batti-kucuk-emrah-sefiller http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5183/yesilcam-039da-bakkala-elletme-hastaligi
5$ için Donmuş Yağ Kalıntılarını Yalayan McDonalds Çalışanı 00:27
5$ için Donmuş Yağ Kalıntılarını Yalayan McDonalds Çalışanı 9.547 izlenme - 1 yıl önce Arkadaş 5$ karşılığında yağ kaplı bir rafı yalıyor efendim. Orayı yalaması için 5$ a anlaşabiliyorsa başka bir şey için de bu arkadaşı ikna etmek zor olmasa gerek.
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 05:46
Yağ (Çiftlik Hayvanları) 21.501 izlenme - 4 yıl önce Yağ (çiftlik hayvanları) çizgi film
 Yağ Yakımını Arttıran Yiyecekler -Zayıflamak için Ne Yemeliyiz 02:02
Yağ Yakımını Arttıran Yiyecekler -Zayıflamak için Ne Yemeliyiz 4.877 izlenme - 9 ay önce Zayıflamak için beslenme önerisi ve en kolay şekilde yağ yakımına yardımcı olan besinleri ve tüyoları sizinle paylaşacağım.
15 Dakikalık Kardio Ve Yağ Yakma Egzersizi 14:42
15 Dakikalık Kardio Ve Yağ Yakma Egzersizi 16.084 izlenme - 2 yıl önce 15 Minute Cardio and Total Body Toning Boot Camp Workout - Quick Sweat Bodyweight Cardio Workout
Suyun İçinde Havai Fişek Gösterisi 01:59
Suyun İçinde Havai Fişek Gösterisi 5.620 izlenme - 9 ay önce Gıda boyası, sıvı yağ ve içinde su bulunan şeffaf bir bardak kullanarak renklerin dansını görebilirsiniz.
Yasaklanan Yağ Reklamı - Batesmotelpro 00:52
Yasaklanan Yağ Reklamı - Batesmotelpro 2.752 izlenme - 7 ay önce Batesmotelpro ekibinden Volkan Öge, tvlerde yer alan bayağı bir yağ reklamına diss atıyor efendim.
Tavadaki Yag? Lekeleri Nasıl Temizlenir? 00:30
Tavadaki Yag? Lekeleri Nasıl Temizlenir? 1.351 izlenme - 3 ay önce Mutfakta işinizi kolaylaştıracak kolay temizlik önerileri vermeye devam ediyoruz. MigrosTV’nin etkili önerileriyle şimdi evde işler çok daha keyifli! Tavadaki yağ lekelerini çıkarmanın kolay yolu için videomuzu izleyin.
Lazer Lipoliz 01:51
Lazer Lipoliz 12.562 izlenme - 3 yıl önce Lazer Lipoliz
Lav Lambası Nasıl Yapılır? Pratik Bilgiler 02:15
Lav Lambası Nasıl Yapılır? Pratik Bilgiler 3.997 izlenme - 9 ay önce Evde lav lambası nasıl yapılır? Sıvı yağ,su ve alka zetser malzemelerini kullanarak evde lav lambası deneyi yaptım.
Hindistan Sokak Lezzeti - Pilav (Bonus: Korna Sesi) 11:58
Hindistan Sokak Lezzeti - Pilav (Bonus: Korna Sesi) 4.529 izlenme - 1 yıl önce sitede en çok rağbet gören video türü malumdur. 2.lik için ise sokak lezzetleri ve iş makineleri kapışır zannımca. sokak lezzetlerini tutan bir site üyesi olarak bu güzide videoyu beğenilerinize sunuyorum.
Kalça Ve Basen Eritme Hareketleri 8 06:25
Kalça Ve Basen Eritme Hareketleri 8 13.093 izlenme - 3 yıl önce Kalça eriten, sıkılaştıran antrenman serisinin 8. videosunda kalça, bacak, basen bölgesindeki fazla yağlarınızdan kurtulabilir, yağ yakabilir, yağ eritebilirsiniz. Bacak incelten hareketler serimizin idman çizelgesini www.facebook.com/hakanfitness adresinden bulabilirsiniz. Daha fazla egzersiz videosu için kanal sayfamızı takip ediniz.
Kalça Bacak Eritme Sıkılaştırma Hareketleri İnceltme Egzersizleri Bayanlar İçin Evde Antrenman 5 05:15
Kalça Bacak Eritme Sıkılaştırma Hareketleri İnceltme Egzersizleri Bayanlar İçin Evde Antrenman 5 8.969 izlenme - 3 yıl önce Kalça eriten basen ve bacak sıkılaştıran incelten bayanlar için evde egzersiz hareketleri antrenman programı bir yandan da form tutturan antrenmanlarımızdan önce ısınma ve streching videomuzdaki hareketlerimizi yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Isınma (warm up) ve esneme-gerdirme (streching) hareketleri hem olası sakatlanmaların önüne geçecek hem de esas antrenman için kan akımının hızlanmasını sağlayarak kalbin kaslara giden arterlere daha da fazla kan pompalamasını sağlayabilecektir. Kalça - basen - bacak sıkılaştıran, yağ eriten , kadınlar için kalça bacak sıkılaştırma yağ yakma yakan eritme idman programı için facebook.com/hakanfitness sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Ereksiyon Tadında Siyah Nokta Bandı Kullanımı 05:50
Ereksiyon Tadında Siyah Nokta Bandı Kullanımı 610 izlenme - 2 ay önce Her bir yağ bezesinin deriden ayrılışıyla transa geçirten ve hazzı doruklarda yaşatan bir video. not: Evet videoyu youtube dan aldım ne var yani her videoyu kendimiz çekecek değiliz ya. izleyin işte yargılamayın.
Okul kantinlerindeki yiyecekler 01:14
Okul kantinlerindeki yiyecekler 12.017 izlenme - 3 yıl önce Taylan Kümeli çocuklarımızın gün içinde uzun bir zaman vakit geçirdikleri okullarda yedikleri yiyeceklerin öneminden bahsediyor. Sebze ve meyve ağırlıklı bir beslenme biçimini onlar için daha uygun gördüğünü ifade ediyor. Bunun yanında kantinlerde yağ, şeker ve tuz oranı azaltılmış yiyeceklere yer verilmesi gerektiğini özellikle vurguluyor.
Bayanlar İçin Evde Yağ Eritme Kalça Bacak Basen Sıkılaştırma Antrenman Hareketleri Programı 1. Gün 03:33
Bayanlar İçin Evde Yağ Eritme Kalça Bacak Basen Sıkılaştırma Antrenman Hareketleri Programı 1. Gün 11.342 izlenme - 3 yıl önce Özellikle bayanlar olmak üzere her yaştan her bir bireyin kolaylıkla ve rahatlıkla uygulayabileceği bacak basen kalça sıkılaştırma antrenman programı videoları serisinin ilk videosunda squat hareketini 2 set geniş 2 set dar olmak üzere 4 setten 15 tekrar olarak toplamda 60 tekrar uygulayacağız Squat hareketimizde hedef bölgemiz quadriceps femoris ( uyluğun ön bölgesi ) ve gluteal ( kalça ) kaslarımız. İdmanlardan önce ısınma programımızı atlamamanızı ve www.facebook.com/hakanfitness adresinde yayınlamış olduğumuz çizelgeye uymanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Unutmayın ki fit bir vücuda sahip olmak yalnızca sizin elinizde kalça sıkılaştırma, sıkılaştıran, basen eritme, eriten, bacak inceltme, incelten eritme hareketleri, yağ yakma idmanı