Hoşgeldiniz!

yağ alma

Liposuction Kimlere Uygulanır? 01:12
Liposuction Kimlere Uygulanır? 222 izlenme - 3 yıl önce Op. Dr. Evren Helvacı Liposuction (Yağ Alma) Kimlere Uygulanabileceği ile ilgili bilgiler paylaşmakta.
Pubis Liposuction & Esteport Klinik 01:10
Pubis Liposuction & Esteport Klinik 89 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Koltuk Altı Bölgesine Liposuction Yapılır mı ? 00:56
Koltuk Altı Bölgesine Liposuction Yapılır mı ? 93 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Hangi Hastalar Karın Germe İçin Uygundur? 01:36
Hangi Hastalar Karın Germe İçin Uygundur? 63 izlenme - 2 yıl önce Hangi hastalar karın germe için uygundur? Karın germe ameliyatı nasıl yapılır?
Dora Hospital 00:18
Dora Hospital 95 izlenme - 3 yıl önce Dora Hospital
Liposuction Teknikleri Nelerdir? 02:04
Liposuction Teknikleri Nelerdir? 150 izlenme - 4 yıl önce Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op.dr.eser Aydoğdu Liposuction Hakkında Bilgi Veriyor
Dnc Endüstriyel  Kimya- Solvent Bazlı  Yağ Sökücü Ürünümüzün Deneme Videosu 00:52
Dnc Endüstriyel Kimya- Solvent Bazlı Yağ Sökücü Ürünümüzün Deneme Videosu 87 izlenme - 3 yıl önce Solvex 406 endüstriyel Ağır Yağ Sökücü Solvent etkili Sökme Efekti formülündeki Özel Bileşenler Sayesinde Uygulandığı Yüzeylerdeki Yağların Yapısını Bozarak Bünyesine Alır. Ürün Dinlendirildiğinde Bünyesindeki Yağlar Kendiliğinden Dibe Çöker. Böylece Ürünün Defalarca Kullanımı Mümkün Olur. Uygulama Sonrası Temizlenmiş Parçalar Üzerinde Koruyucu İnce Bir Fil Tabakası Bırakır. güvenlidir solvent Esaslı Bileşenlerden Oluşmasına Rağmen Kesinlikle Yanıcı Ve Parlayıcı Değildir. Metaller Üzerinde Korozif Etki Göstermez. ekonomiktir ekonomik Birim Fiyatlarının Yanı Sıra Benzin, Mazot Ve Tiner Gibi Yanıcı Ve Parlayıcı Malzemelerin Yaptığı İşi Daha Az Miktarda Solvex 406 İle Yapmak Mümkündür. Doyma Oranı Özellikle Daldırma Uygulamalarından Söz Konusu Ürünlere Göre Daha Fazladır. Bu Özelliği Sayesinde Birim Üründen Daha Fazla Verim Almak Mümkündür. kolay Uygulanır problemli Yüzeylerin Özelliğine Göre Daldırma, Silme, Püskürtme Yöntemleri İle Kullanılır. Aşırı Yağlı Parçaların Temizliğinde İhtiyaç Duyulursa Bir Fırça İle Sökülen Yağlar Temizlenir Ve Uygulama Sonrası Metal Üzerinde Kalan Ürün Fazlasının Buharlaşma Hızını Arttırmak İçin Basınçlı Hava Tatbik Edilir. Geliştirilmiş Formülü Sayesinde Rahatsız Edici Kokulu Solventlerin Yerine Kullanılabilecek İdeal Bir Üründür. kullanım Alanları makine İç Aksamlarının Ve Özellikle Örme Makinelerindeki İğne Yataklarının, Platinlerin Ve Çelik Kapakların Arasındaki Yağ, İplik Parçaları Ve Pisliklerin Ayrıca Tüm Sanayi Alanlarında; Demir, Çelik, Bakır, Bronz Ve Alüminyum Başta Olmak Üzere Tüm Metal Yüzeylerden Yağ, Kir Ve Rutubetin Giderilmesi Amacı İle Kullanılır.