Hoşgeldiniz!

Yağ Alma Videoları İzle

Liposuction Kimlere Uygulanır? 01:12
Liposuction Kimlere Uygulanır? 212 izlenme - 2 yıl önce Op. Dr. Evren Helvacı Liposuction (Yağ Alma) Kimlere Uygulanabileceği ile ilgili bilgiler paylaşmakta.
Pubis Liposuction & Esteport Klinik 01:10
Pubis Liposuction & Esteport Klinik 66 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Hangi Hastalar Karın Germe İçin Uygundur? 01:36
Hangi Hastalar Karın Germe İçin Uygundur? 61 izlenme - 2 yıl önce Hangi hastalar karın germe için uygundur? Karın germe ameliyatı nasıl yapılır?
Koltuk Altı Bölgesine Liposuction Yapılır mı ? 00:56
Koltuk Altı Bölgesine Liposuction Yapılır mı ? 72 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Dora Hospital 00:18
Dora Hospital 94 izlenme - 2 yıl önce Dora Hospital
Liposuction Teknikleri Nelerdir? 02:04
Liposuction Teknikleri Nelerdir? 149 izlenme - 4 yıl önce Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op.dr.eser Aydoğdu Liposuction Hakkında Bilgi Veriyor
Dnc Endüstriyel  Kimya- Solvent Bazlı  Yağ Sökücü Ürünümüzün Deneme Videosu 00:52
Dnc Endüstriyel Kimya- Solvent Bazlı Yağ Sökücü Ürünümüzün Deneme Videosu 80 izlenme - 3 yıl önce Solvex 406 endüstriyel Ağır Yağ Sökücü Solvent etkili Sökme Efekti formülündeki Özel Bileşenler Sayesinde Uygulandığı Yüzeylerdeki Yağların Yapısını Bozarak Bünyesine Alır. Ürün Dinlendirildiğinde Bünyesindeki Yağlar Kendiliğinden Dibe Çöker. Böylece Ürünün Defalarca Kullanımı Mümkün Olur. Uygulama Sonrası Temizlenmiş Parçalar Üzerinde Koruyucu İnce Bir Fil Tabakası Bırakır. güvenlidir solvent Esaslı Bileşenlerden Oluşmasına Rağmen Kesinlikle Yanıcı Ve Parlayıcı Değildir. Metaller Üzerinde Korozif Etki Göstermez. ekonomiktir ekonomik Birim Fiyatlarının Yanı Sıra Benzin, Mazot Ve Tiner Gibi Yanıcı Ve Parlayıcı Malzemelerin Yaptığı İşi Daha Az Miktarda Solvex 406 İle Yapmak Mümkündür. Doyma Oranı Özellikle Daldırma Uygulamalarından Söz Konusu Ürünlere Göre Daha Fazladır. Bu Özelliği Sayesinde Birim Üründen Daha Fazla Verim Almak Mümkündür. kolay Uygulanır problemli Yüzeylerin Özelliğine Göre Daldırma, Silme, Püskürtme Yöntemleri İle Kullanılır. Aşırı Yağlı Parçaların Temizliğinde İhtiyaç Duyulursa Bir Fırça İle Sökülen Yağlar Temizlenir Ve Uygulama Sonrası Metal Üzerinde Kalan Ürün Fazlasının Buharlaşma Hızını Arttırmak İçin Basınçlı Hava Tatbik Edilir. Geliştirilmiş Formülü Sayesinde Rahatsız Edici Kokulu Solventlerin Yerine Kullanılabilecek İdeal Bir Üründür. kullanım Alanları makine İç Aksamlarının Ve Özellikle Örme Makinelerindeki İğne Yataklarının, Platinlerin Ve Çelik Kapakların Arasındaki Yağ, İplik Parçaları Ve Pisliklerin Ayrıca Tüm Sanayi Alanlarında; Demir, Çelik, Bakır, Bronz Ve Alüminyum Başta Olmak Üzere Tüm Metal Yüzeylerden Yağ, Kir Ve Rutubetin Giderilmesi Amacı İle Kullanılır.
Jinekomasti Ameliyatında Dr Ali Mezdeği Tekniğinin Üstünlükleri 02:26
Jinekomasti Ameliyatında Dr Ali Mezdeği Tekniğinin Üstünlükleri 15 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Dç. Dr. Hayati Akbaş -  Liposuction - Euro D 10:31
Dç. Dr. Hayati Akbaş - Liposuction - Euro D 47 izlenme - 3 yıl önce Dç. Dr. Hayati Akbaş - Liposuction - Euro D
Göğüs Küçültme Ameliyatlarında Liposuction Kullanımı & Esteport Klinik 01:19
Göğüs Küçültme Ameliyatlarında Liposuction Kullanımı & Esteport Klinik 20 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü 01:59
Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü 40 izlenme - 3 yıl önce Makine kaportaları gibi boyalı yüzeylerde, zemin ve dış cephe temizliklerinde, motor şasi temizliklerinde, mutfak ekipmanlarından ve davlumbazlardan gıda yağlarının sökülmesinde, branda ve su bazlı mürekkep temizliklerinde, etkili sonuç verir. Ultrasonic yıkayıcılarda, basınçlı yıkayıcılarda, ham metallerden yağ alma işlemlerinde güvenle kullanılır. Paslanmaz malzeme temizliklerinde etkili temizlik gücü ve leke bırakmayan gelişmiş formülü nedeniyle tercih edilir.
Liposuction ile vücuttan ne kadar yağ alınır 01:16
Liposuction ile vücuttan ne kadar yağ alınır 10 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Dç.dr.hayati Akbaş - Liposuction İle Vücud Şekillendirme - Beyaz Tv 28:18
Dç.dr.hayati Akbaş - Liposuction İle Vücud Şekillendirme - Beyaz Tv 21 izlenme - 3 yıl önce Dç.dr.hayati Akbaş Beyaz Tv De Liposuction Yöntemi İle Vücud Şekillendirmeyi Anlatıyor.
Lazer lipoliz ile yağ alma nasıl yapılıyor? 01:22
Lazer lipoliz ile yağ alma nasıl yapılıyor? 10 izlenme - 2 yıl önce Lazer lipoliz tıbbi bir uygulamadır, steril bir ortamda yapılmalıdır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Liposuction Yapılan Bölgede Tekrar Yağlanma Olur mu ? 01:47
Liposuction Yapılan Bölgede Tekrar Yağlanma Olur mu ? 5 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Vaser Liposuction Tekniğinin Klasik yönteme Üstünlükleri 00:52
Vaser Liposuction Tekniğinin Klasik yönteme Üstünlükleri 6 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Erkeklerde Liposuction Olabilir Mi ? Esteport Klinik 01:16
Erkeklerde Liposuction Olabilir Mi ? Esteport Klinik 4 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
3 Boyutlu Jinekomasti Ameliyatının Üstünlükleri & Esteport Klinik 01:08
3 Boyutlu Jinekomasti Ameliyatının Üstünlükleri & Esteport Klinik 3 izlenme - 1 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.