Hoşgeldiniz!

Yağ Çözücü Videoları İzle

Yağ Sökücü Degreaser 01:00
Yağ Sökücü Degreaser 187 izlenme - 5 yıl önce yağ sökücü ve yağ çözücü degreaser. yağ sökücü ürünler içerisinde en çok satılanlar listesinde 3 numarada mesa kimya ürünüdür, onaylı msds li yağ sökücüdür, iyi seyirler dileriz.
Konsantre Yağ Sökücü (Çözücü) OK-121 02:14
Konsantre Yağ Sökücü (Çözücü) OK-121 21 izlenme - 10 ay önce Bu video aracılığı ile konsantre yağ sökücü (çözücü) OK-121 kullanılarak metal üzerinde birikmiş olan ağır yağ lekesinin nasıl temizlendiğini izleyebilirsiniz. KONSANTRE YAĞ SÖKÜCÜ OK-121 konsantre yağ sökücü uzman Özkimsan kimyagerleri tarafından geliştirilmiş bir üründür. Metal alanlar, makine aksamları – ekipmanları, yüzeyler, zeminler ve endüstriyel alanlarda oluşan yağ kirinin kolayca çözülerek sökülmesini sağlamaktadır. YAĞ SÖKÜCÜ KULLANILARAK YAĞ LEKESİ NASIL ÇIKARTILIR OK-121 konsantredir. Yani sıvı ile karıştırılabilmektedir. Ağır yağ lekelerinde 1/5, orta kirlilikte 1/10 ve hafif kirlilikte 1/25 oranında su ile karıştırılarak kullanılabilir. Özellikle makine yağı, gres yağı ve petrol türevli yağlar sonucu oluşmuş olan ağır yağ kirleri, tortular OK-151 püskürtme ve ardından silme tekniği ile kolayca çıkartılabilmektedir. KONSANTRE YAĞ SÖKÜCÜ KULLANIM ALANLARI Boyalı ve boyasız makine ekipman üzerinden yağı ve kiri nüfuz ederek temizleyen konsantre yağ sökücüdür. Gres yağı, makine yağı gibi tüm petrol türevli yağların temizliğinde kullanılır. Beton, epoksi, mermer, pvc, mozaik, boyalı ve boyasız zeminlerin temizliğinde kullanılır. Metal yüzeylerin boya öncesi yağ alma işleminde kullanılır. Plastik ve kauçuk sektöründe kullanılan kalıpların ve preslerin genel temizliğinde,tekstil sanayiinde kullanılan tüm makinelerin dış temizliğinde ve bakımlarında kullanılır. Makinelerin soğutma ve yağ haznelerinin temizliğinde kullanılır.Bakterileri temizler,oluşumunu engeller. Adonize aliminyum ve camda kullanmadan önce deneme yapın.
yağ sökücü mesa kimya 03:48
yağ sökücü mesa kimya 86 izlenme - 5 yıl önce yağ sökücü, yağ çözücü ürünlerden mesasol deneme videosudur. mesa kimya yağ sökücü ve yağ çözücü videosunu grurla sunar.
Yağ sökücü MAX 00:41
Yağ sökücü MAX 56 izlenme - 5 yıl önce yağ sökücü ve yağ çözücü Max. İstediğiniz yerdekıi yağları temizleyin. Mesa kimya farkı ve onaylı msds leri ile birlikte. iyi seyirler.
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 02:19
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 66 izlenme - 5 yıl önce Yağ sökücü ve yağ çözücü Mesa kimya ürünler serisinden güçlendirilmiş mesasol videosudur. iyi seyirler.
Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü 01:59
Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü 37 izlenme - 2 yıl önce Makine kaportaları gibi boyalı yüzeylerde, zemin ve dış cephe temizliklerinde, motor şasi temizliklerinde, mutfak ekipmanlarından ve davlumbazlardan gıda yağlarının sökülmesinde, branda ve su bazlı mürekkep temizliklerinde, etkili sonuç verir. Ultrasonic yıkayıcılarda, basınçlı yıkayıcılarda, ham metallerden yağ alma işlemlerinde güvenle kullanılır. Paslanmaz malzeme temizliklerinde etkili temizlik gücü ve leke bırakmayan gelişmiş formülü nedeniyle tercih edilir.
Yağ sökücü No Oil 01:07
Yağ sökücü No Oil 41 izlenme - 5 yıl önce Yağ sökücü ve yağ çözücü No oil. silinebilir tüm yüzeyler için gıda yağları için yağ sökücü mesa kimya ürünüdür. onaylı mes li yağ sökücü, iyi seyirler.
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 02:19
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 3 izlenme - 7 ay önce Yağ sökücü ve yağ çözücü Mesasol Ultra. Ağır yağ sökücü ve ağır yağ çözücü ürünümüzün videosudur. http://www.mesakimya.com/sayfa/107/Ya... Yağ sökücü ürünler sanayi alanında iş güvenliği ve makina bakımlarında sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. bir çok türevi bulunmasına rağmen başlıca bulunması gereken birkaç özellik şu şekildedir. Boyaya zarar vermeyen yağ sökücü olmalı, kullanıcıyı kokusu ile rahatsız etmemeli, onaylı msdsleri olmalıdır.