Hoşgeldiniz!

Yağ Sökücü Videoları İzle

Yağ Sökücü Degreaser 01:00
Yağ Sökücü Degreaser 226 izlenme - 5 yıl önce yağ sökücü ve yağ çözücü degreaser. yağ sökücü ürünler içerisinde en çok satılanlar listesinde 3 numarada mesa kimya ürünüdür, onaylı msds li yağ sökücüdür, iyi seyirler dileriz.
Konsantre Yağ Sökücü (Çözücü) OK-121 02:14
Konsantre Yağ Sökücü (Çözücü) OK-121 33 izlenme - 1 yıl önce Bu video aracılığı ile konsantre yağ sökücü (çözücü) OK-121 kullanılarak metal üzerinde birikmiş olan ağır yağ lekesinin nasıl temizlendiğini izleyebilirsiniz. KONSANTRE YAĞ SÖKÜCÜ OK-121 konsantre yağ sökücü uzman Özkimsan kimyagerleri tarafından geliştirilmiş bir üründür. Metal alanlar, makine aksamları – ekipmanları, yüzeyler, zeminler ve endüstriyel alanlarda oluşan yağ kirinin kolayca çözülerek sökülmesini sağlamaktadır. YAĞ SÖKÜCÜ KULLANILARAK YAĞ LEKESİ NASIL ÇIKARTILIR OK-121 konsantredir. Yani sıvı ile karıştırılabilmektedir. Ağır yağ lekelerinde 1/5, orta kirlilikte 1/10 ve hafif kirlilikte 1/25 oranında su ile karıştırılarak kullanılabilir. Özellikle makine yağı, gres yağı ve petrol türevli yağlar sonucu oluşmuş olan ağır yağ kirleri, tortular OK-151 püskürtme ve ardından silme tekniği ile kolayca çıkartılabilmektedir. KONSANTRE YAĞ SÖKÜCÜ KULLANIM ALANLARI Boyalı ve boyasız makine ekipman üzerinden yağı ve kiri nüfuz ederek temizleyen konsantre yağ sökücüdür. Gres yağı, makine yağı gibi tüm petrol türevli yağların temizliğinde kullanılır. Beton, epoksi, mermer, pvc, mozaik, boyalı ve boyasız zeminlerin temizliğinde kullanılır. Metal yüzeylerin boya öncesi yağ alma işleminde kullanılır. Plastik ve kauçuk sektöründe kullanılan kalıpların ve preslerin genel temizliğinde,tekstil sanayiinde kullanılan tüm makinelerin dış temizliğinde ve bakımlarında kullanılır. Makinelerin soğutma ve yağ haznelerinin temizliğinde kullanılır.Bakterileri temizler,oluşumunu engeller. Adonize aliminyum ve camda kullanmadan önce deneme yapın.
Dnc Endüstriyel  Kimya- Solvent Bazlı  Yağ Sökücü Ürünümüzün Deneme Videosu 00:52
Dnc Endüstriyel Kimya- Solvent Bazlı Yağ Sökücü Ürünümüzün Deneme Videosu 80 izlenme - 3 yıl önce Solvex 406 endüstriyel Ağır Yağ Sökücü Solvent etkili Sökme Efekti formülündeki Özel Bileşenler Sayesinde Uygulandığı Yüzeylerdeki Yağların Yapısını Bozarak Bünyesine Alır. Ürün Dinlendirildiğinde Bünyesindeki Yağlar Kendiliğinden Dibe Çöker. Böylece Ürünün Defalarca Kullanımı Mümkün Olur. Uygulama Sonrası Temizlenmiş Parçalar Üzerinde Koruyucu İnce Bir Fil Tabakası Bırakır. güvenlidir solvent Esaslı Bileşenlerden Oluşmasına Rağmen Kesinlikle Yanıcı Ve Parlayıcı Değildir. Metaller Üzerinde Korozif Etki Göstermez. ekonomiktir ekonomik Birim Fiyatlarının Yanı Sıra Benzin, Mazot Ve Tiner Gibi Yanıcı Ve Parlayıcı Malzemelerin Yaptığı İşi Daha Az Miktarda Solvex 406 İle Yapmak Mümkündür. Doyma Oranı Özellikle Daldırma Uygulamalarından Söz Konusu Ürünlere Göre Daha Fazladır. Bu Özelliği Sayesinde Birim Üründen Daha Fazla Verim Almak Mümkündür. kolay Uygulanır problemli Yüzeylerin Özelliğine Göre Daldırma, Silme, Püskürtme Yöntemleri İle Kullanılır. Aşırı Yağlı Parçaların Temizliğinde İhtiyaç Duyulursa Bir Fırça İle Sökülen Yağlar Temizlenir Ve Uygulama Sonrası Metal Üzerinde Kalan Ürün Fazlasının Buharlaşma Hızını Arttırmak İçin Basınçlı Hava Tatbik Edilir. Geliştirilmiş Formülü Sayesinde Rahatsız Edici Kokulu Solventlerin Yerine Kullanılabilecek İdeal Bir Üründür. kullanım Alanları makine İç Aksamlarının Ve Özellikle Örme Makinelerindeki İğne Yataklarının, Platinlerin Ve Çelik Kapakların Arasındaki Yağ, İplik Parçaları Ve Pisliklerin Ayrıca Tüm Sanayi Alanlarında; Demir, Çelik, Bakır, Bronz Ve Alüminyum Başta Olmak Üzere Tüm Metal Yüzeylerden Yağ, Kir Ve Rutubetin Giderilmesi Amacı İle Kullanılır.
Yağ sökücü MAX 00:41
Yağ sökücü MAX 58 izlenme - 5 yıl önce yağ sökücü ve yağ çözücü Max. İstediğiniz yerdekıi yağları temizleyin. Mesa kimya farkı ve onaylı msds leri ile birlikte. iyi seyirler.
Konsantre Yağ Sökücü Sabun 00:45
Konsantre Yağ Sökücü Sabun 36 izlenme - 3 yıl önce Güçlü formülü sayesinde; en zor yağları, kir ve mürekkep lekelerini kolaylıkla çözer. Kimyasal yapılarını bozarak yüzeyde tutunmalarını engeller. Bu sayede ufak bir durulamayla hızlı ve etkili bir temizlik sağlar. Asit, kostik, fosfat gibi insan sağlığını riske eden kimyasallar içermez. Tümüyle doğal kimyasallardan oluşmuştur. Doğada biyolojik olarak parçalanır. Formülünde bulunan lanolin sayesinde cildin doğal yağ dengesini korur. Temizlik sonrası ellerde ve ciltte hissedilir bir yumuşaklık bırakır.
yağ sökücü mesa kimya 03:48
yağ sökücü mesa kimya 87 izlenme - 5 yıl önce yağ sökücü, yağ çözücü ürünlerden mesasol deneme videosudur. mesa kimya yağ sökücü ve yağ çözücü videosunu grurla sunar.
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 02:19
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 67 izlenme - 5 yıl önce Yağ sökücü ve yağ çözücü Mesa kimya ürünler serisinden güçlendirilmiş mesasol videosudur. iyi seyirler.
Yağ sökücü No Oil 01:07
Yağ sökücü No Oil 43 izlenme - 5 yıl önce Yağ sökücü ve yağ çözücü No oil. silinebilir tüm yüzeyler için gıda yağları için yağ sökücü mesa kimya ürünüdür. onaylı mes li yağ sökücü, iyi seyirler.
Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü 01:59
Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü 40 izlenme - 3 yıl önce Makine kaportaları gibi boyalı yüzeylerde, zemin ve dış cephe temizliklerinde, motor şasi temizliklerinde, mutfak ekipmanlarından ve davlumbazlardan gıda yağlarının sökülmesinde, branda ve su bazlı mürekkep temizliklerinde, etkili sonuç verir. Ultrasonic yıkayıcılarda, basınçlı yıkayıcılarda, ham metallerden yağ alma işlemlerinde güvenle kullanılır. Paslanmaz malzeme temizliklerinde etkili temizlik gücü ve leke bırakmayan gelişmiş formülü nedeniyle tercih edilir.
Granüllü el temizleme kremi Yağ sökücü 02:09
Granüllü el temizleme kremi Yağ sökücü 8 izlenme - 9 ay önce granüllü el temizleme kremi, Mineralli Ovma Kremi, granüllü el temizleme krem, Mineralli el temizleme sabunu, El temizleme kremi, http://www.mesakimya.com/sayfa/529/GR...
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 02:19
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 4 izlenme - 9 ay önce Yağ sökücü ve yağ çözücü Mesasol Ultra. Ağır yağ sökücü ve ağır yağ çözücü ürünümüzün videosudur. http://www.mesakimya.com/sayfa/107/Ya... Yağ sökücü ürünler sanayi alanında iş güvenliği ve makina bakımlarında sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. bir çok türevi bulunmasına rağmen başlıca bulunması gereken birkaç özellik şu şekildedir. Boyaya zarar vermeyen yağ sökücü olmalı, kullanıcıyı kokusu ile rahatsız etmemeli, onaylı msdsleri olmalıdır.