Hoşgeldiniz!

yağ sökücü

Yağ Sökücü Degreaser 01:00
Yağ Sökücü Degreaser 409 izlenme - 6 yıl önce yağ sökücü ve yağ çözücü degreaser. yağ sökücü ürünler içerisinde en çok satılanlar listesinde 3 numarada mesa kimya ürünüdür, onaylı msds li yağ sökücüdür, iyi seyirler dileriz.
Dnc Endüstriyel  Kimya- Solvent Bazlı  Yağ Sökücü Ürünümüzün Deneme Videosu 00:52
Dnc Endüstriyel Kimya- Solvent Bazlı Yağ Sökücü Ürünümüzün Deneme Videosu 99 izlenme - 4 yıl önce Solvex 406 endüstriyel Ağır Yağ Sökücü Solvent etkili Sökme Efekti formülündeki Özel Bileşenler Sayesinde Uygulandığı Yüzeylerdeki Yağların Yapısını Bozarak Bünyesine Alır. Ürün Dinlendirildiğinde Bünyesindeki Yağlar Kendiliğinden Dibe Çöker. Böylece Ürünün Defalarca Kullanımı Mümkün Olur. Uygulama Sonrası Temizlenmiş Parçalar Üzerinde Koruyucu İnce Bir Fil Tabakası Bırakır. güvenlidir solvent Esaslı Bileşenlerden Oluşmasına Rağmen Kesinlikle Yanıcı Ve Parlayıcı Değildir. Metaller Üzerinde Korozif Etki Göstermez. ekonomiktir ekonomik Birim Fiyatlarının Yanı Sıra Benzin, Mazot Ve Tiner Gibi Yanıcı Ve Parlayıcı Malzemelerin Yaptığı İşi Daha Az Miktarda Solvex 406 İle Yapmak Mümkündür. Doyma Oranı Özellikle Daldırma Uygulamalarından Söz Konusu Ürünlere Göre Daha Fazladır. Bu Özelliği Sayesinde Birim Üründen Daha Fazla Verim Almak Mümkündür. kolay Uygulanır problemli Yüzeylerin Özelliğine Göre Daldırma, Silme, Püskürtme Yöntemleri İle Kullanılır. Aşırı Yağlı Parçaların Temizliğinde İhtiyaç Duyulursa Bir Fırça İle Sökülen Yağlar Temizlenir Ve Uygulama Sonrası Metal Üzerinde Kalan Ürün Fazlasının Buharlaşma Hızını Arttırmak İçin Basınçlı Hava Tatbik Edilir. Geliştirilmiş Formülü Sayesinde Rahatsız Edici Kokulu Solventlerin Yerine Kullanılabilecek İdeal Bir Üründür. kullanım Alanları makine İç Aksamlarının Ve Özellikle Örme Makinelerindeki İğne Yataklarının, Platinlerin Ve Çelik Kapakların Arasındaki Yağ, İplik Parçaları Ve Pisliklerin Ayrıca Tüm Sanayi Alanlarında; Demir, Çelik, Bakır, Bronz Ve Alüminyum Başta Olmak Üzere Tüm Metal Yüzeylerden Yağ, Kir Ve Rutubetin Giderilmesi Amacı İle Kullanılır.
Yağ sökücü MAX 00:41
Yağ sökücü MAX 64 izlenme - 6 yıl önce yağ sökücü ve yağ çözücü Max. İstediğiniz yerdekıi yağları temizleyin. Mesa kimya farkı ve onaylı msds leri ile birlikte. iyi seyirler.
yağ sökücü mesa kimya 03:48
yağ sökücü mesa kimya 109 izlenme - 6 yıl önce yağ sökücü, yağ çözücü ürünlerden mesasol deneme videosudur. mesa kimya yağ sökücü ve yağ çözücü videosunu grurla sunar.
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 02:19
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 77 izlenme - 6 yıl önce Yağ sökücü ve yağ çözücü Mesa kimya ürünler serisinden güçlendirilmiş mesasol videosudur. iyi seyirler.
Granüllü el temizleme kremi Yağ sökücü 02:09
Granüllü el temizleme kremi Yağ sökücü 21 izlenme - 2 yıl önce granüllü el temizleme kremi, Mineralli Ovma Kremi, granüllü el temizleme krem, Mineralli el temizleme sabunu, El temizleme kremi, http://www.mesakimya.com/sayfa/529/GR...
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 02:19
Yağ Sökücü Mesasol Ultra 11 izlenme - 2 yıl önce Yağ sökücü ve yağ çözücü Mesasol Ultra. Ağır yağ sökücü ve ağır yağ çözücü ürünümüzün videosudur. http://www.mesakimya.com/sayfa/107/Ya... Yağ sökücü ürünler sanayi alanında iş güvenliği ve makina bakımlarında sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. bir çok türevi bulunmasına rağmen başlıca bulunması gereken birkaç özellik şu şekildedir. Boyaya zarar vermeyen yağ sökücü olmalı, kullanıcıyı kokusu ile rahatsız etmemeli, onaylı msdsleri olmalıdır.