Hoşgeldiniz!

yağış

Yağmur Duasının Daha Duadayken Kabul Olması 02:08
Yağmur Duasının Daha Duadayken Kabul Olması 5.967 izlenme - 1 ay önce Konya'nın bir ilçesinde 18 mahalleden 5 bin kişi semaya el açıp yağmur duası yapmış daha dua bitmeden yağmur yağmaya başlamış.
Kuvvetli Sağanak İzmir'i Felç Etti 03:00
Kuvvetli Sağanak İzmir'i Felç Etti 73.403 izlenme - 5 yıl önce İzmir'de Sabah Saatlerinde Etkisini Artıran Kuvvetli Sağanak Yağış, Bayraklı İlçesinde Seyir Halindeki Araçlar 3 Metrelik Suya Gömüldü.
Sağanak Yağışa Dikkat! 02:32
Sağanak Yağışa Dikkat! 64.634 izlenme - 5 yıl önce CNN TÜRK Meteoroloji Editörü Bünyamin Sürmeli, bu geceden itibaren Marmara'nın batısında ve kıyı Ege'de gök gürültülü kuvvetli yağışa karşı uyarılarda bulundu. Sürmeli, Akdeniz'i dolaşıp Doğu'ya doğru ilerleyecek olan yağışın yarın Güneydoğu ve Doğu Akdeniz'de sel riskini arttıracağını belirtti.
ATV Haber'den Gerçekçi Habercilik 00:15
ATV Haber'den Gerçekçi Habercilik 3.912 izlenme - 4 ay önce Sağanak yağış haberini veren atv haber spikerleri kovayla su dökerek insanlara göz dağı veriyor. Beynimizi cam fanusa koyarak izliyoruz efendim...
Amerika'daki Feci Dolu Yağışı 02:15
Amerika'daki Feci Dolu Yağışı 3.625 izlenme - 5 ay önce Colorado'da işte böyle feci bir dolu yağışı olmuş.Arabalar, hayvanlar falan haşat olmuş. Hayvanat bahçesinde dört tane akbaba ölmüş hatta.
İnanılmaz Dolu Yağışı 01:12
İnanılmaz Dolu Yağışı 7.501 izlenme - 4 yıl önce Bir arabanın garajında kaydedilen görüntülerde, inanılmaz dolu yağışı gerçekleşiyor. Garaj sahibi ise, o anları amatör bir kamera ile kayıt altına aldı.
Yağmurda Yürüyen Mi Koşan Mı Daha Az Islanır 05:05
Yağmurda Yürüyen Mi Koşan Mı Daha Az Islanır 3.022 izlenme - 2 yıl önce Yıllarca merak edilen bir konu da yağmurda koşarsak mı yoksa normal yürürsek mi daha az ıslanıp ıslanmayacağımızdır. Bu video ile sorumuza cevap bulacağız.
Antalya'daki Selden Sonra Gençlerin Tepkisi 00:56
Antalya'daki Selden Sonra Gençlerin Tepkisi 2.659 izlenme - 3 yıl önce Antalya'da dün etkili olan ve akşam saatlerinde şiddetini arttıran sağanak sebebiyle göle dönen yollarda gençler, altyapı yetersizliğini protesto etmek için bot yüzdürüp olta attı.
Tekirdağ'da Sel 02:44
Tekirdağ'da Sel 4.324 izlenme - 6 yıl önce Tekirdağ'da Meydana Gelen Sağanak Yağış, Yaşamı Felç Etti
Yağmur Yağıyor 00:13
Yağmur Yağıyor 1.135 izlenme - 4 yıl önce Yağmur yağması böyle olur
Göle Dönen Sokağa Olta Atmak 01:20
Göle Dönen Sokağa Olta Atmak 912 izlenme - 2 yıl önce Afyonkarahisar’da yağan yağış sonrası kentin bir çok cadde ve sokağı adeta göle dönerken, bazı vatandaşlar ise yer yer su yüksekliğinin 20 santimetreye kadar ulaştığı bazı sokaklarda Afyonkarahisar Belediyesi’ne tepkilerini sokağa olta atarak gösterdi. Vatandaşlar ayrıca bu durumu sosyal medya hesaplarından esprili bir şekilde de duyurdu.
İstanbul'daki Yağmurdan Sonra Atılan Tweetler 03:10
İstanbul'daki Yağmurdan Sonra Atılan Tweetler 567 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da 18 Temmuz 2017 Salı günü yağan yağmur hayatı adeta felç etti. Vatandaşlar toplu taşıma araçlarında, otobüslerde, metrobüslerde duraklarda, caddelerde, çarşıda, pazarda, sokakta kısacası her yerde zorluk çekti. O zorluğa bir de komik açıdan bakalım. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İzmirde Dolu Yağışı 20 Mayıs 2015 01:30
İzmirde Dolu Yağışı 20 Mayıs 2015 897 izlenme - 4 yıl önce izmirde mayıs ayında şiddetli yağmur ve dolu yağışı onbeş dakikada sel oldu haydar önder....
 Sel ile Deniz ve Yol Birleşen İstanbul 2 02:19
Sel ile Deniz ve Yol Birleşen İstanbul 2 1.170 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da etkili olan sağanak yağış bazı ilçelerde hayatı olumsuz etkiledi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/198180/sel-ile-deniz-ve-yol-birlesen-istanbul
Ankarada Dolu.09-09-2009 Saat : 13:30 00:33
Ankarada Dolu.09-09-2009 Saat : 13:30 2.094 izlenme - 9 yıl önce
Fırtınadan Taşan Kanalın Rögar Kapağı 00:31
Fırtınadan Taşan Kanalın Rögar Kapağı 135 izlenme - 6 ay önce Fırtınadan kaynaklanan sağanak yağmur yağışından dolayı taşan kanalın rögar kapağını hem yukarı kaldırışı hemde küçük deliklerinden ilginç su fışkırması.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Böyle dolu yağışı görmediniz! 01:43
Böyle dolu yağışı görmediniz! 1.172 izlenme - 5 yıl önce Böyle dolu yağışı görmediniz! 23.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Böyle dolu yağışı görmediniz!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Silopi Seli 09:55
Silopi Seli 1.540 izlenme - 9 yıl önce silopide yagan yagmur ipek yolunu yardı
Sağanak Yağışın Timelapse Görüntüler ile Muhteşem Güzelliği 00:37
Sağanak Yağışın Timelapse Görüntüler ile Muhteşem Güzelliği 627 izlenme - 2 yıl önce Phoenix üzerinde dolaşan bulutların sağanak şeklinde bıraktığı yağmur Harbor Uluslararası Havaalanı'dan böyle kaydedildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sungu Belediyesi Sağnak Yağış 02:33
Sungu Belediyesi Sağnak Yağış 920 izlenme - 6 yıl önce Sungu Belediyesi Sağnak Yağış
edirnede kar yağışı başladı greyder devreye girdi 03:50
edirnede kar yağışı başladı greyder devreye girdi 1.588 izlenme - 9 yıl önce edirnede kar yağışı başladı greyder devreye girdi
İstanbul'da Dolu Yağışı Etkili Oldu (3 Mart 2018) 02:34
İstanbul'da Dolu Yağışı Etkili Oldu (3 Mart 2018) 177 izlenme - 10 ay önce İstanbul'da öğle saatlerinde başlayan sağanak yağmur ve dolu yağışı, vatandaşlara zor anlar yaşattı. Güne şiddetli rüzgar ve fırtına ile başlayan İstanbul'da sağanak yağmur ve dolu yağışı etkili oldu. Şehrin çeşitli noktalarında görülen şiddetli yağmur ve dolu yağışı, vatandaşlara da zor anlar yaşattı. Yağış İstanbul'da etkisini göstermeye devam ediyor.
10 Dk'da Nem Ve Yağış - Tonguc Akademi, Talha Dogan 14:54
10 Dk'da Nem Ve Yağış - Tonguc Akademi, Talha Dogan 474 izlenme - 4 yıl önce Hızlı bir şekilde Nem ve Yağış konusunu 10dknın içinde anlayacaksınız. DERSPIRI olarak en hızlı en onemli orneklerle bir anlatım yaptık. Eğer size bu kuralla...
Ankara'da Sel Sularına Kapılan Araçlar 00:41
Ankara'da Sel Sularına Kapılan Araçlar 101 izlenme - 8 ay önce Başkent'te öğle saatlerinde etkili olan sağanak yağış su baskınlarına neden oldu. Sel sularına kapılan otomobillerin sürüklenme anları saniye saniye kaydedildi.
Denizli'nin Serinhisar İlçesi Yarım Saatte Felaketi Yaşadı 07:28
Denizli'nin Serinhisar İlçesi Yarım Saatte Felaketi Yaşadı 188 izlenme - 1 yıl önce Denizli'nin Serinhisar ilçesi yarım saatte felaketi yaşadıDENİZLİ - Denizli'nin Serinhisar İlçesinde akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış sele neden olurken, birçok selde sürüklenen toprak ve kaya parçaları yolu kapattı, evlere zarar verdi.
yalvaç kar yağışı (28.01.2010) 00:23
yalvaç kar yağışı (28.01.2010) 727 izlenme - 9 yıl önce yalvaç'taki güzel kar yağışı görüntüsü...
Sahilde Hunharca Dolu Yağışı! 03:05
Sahilde Hunharca Dolu Yağışı! 277 izlenme - 4 yıl önce Siberya'da güzel güzel denize girmek isteyen insanların üzerine birden çılgınca dolu yağarsa ne olur? Dakikalarca yağan dolu yağışı hayatı felç ediyor.
Konya Dolu Yağışı 02:16
Konya Dolu Yağışı 280 izlenme - 4 yıl önce KONYA'DA DOLU YAĞIŞI 17 Eylül saat 16:30 civarında başlayan yağmur daha sonra dolu yağışına çevirdi. Organize Sanayi Bölgesi, Otogar ve Real bölgesinde etkili olan dolu yağışı çok fazla sayıda araca zarar verdi. Konya şehir merkezinde yoğun sağanak yağış ve dolu yağışı çok sayıda iş yeri ve evlerin bodrum katlarının su basmasına neden oldu. Bazı apartmanların bodrum katlarının su bastı. Sağanak yağış nedeniyle şehir merkezinde su birikintileri nedeniyle araç trafiği durdu. Su basan ev ve iş yerlerine itfaiye ekipleri yardıma geldi. Su basan iş yerleri ve bodrum katları belediye ekipleri vidanjörleri ile çekildi. Yoğun dolu yağışı çok sayıda otomobilin kaportasına ve camlarına zarar verdi. Dolu hasarından oluşan otomobillerin kaportasındaki göçükleri servislerdeki PDR yani boyasız göçük düzeltme yöntemi ile onarılmaya başlandı. Araçların kaportasında oluşan büyük göçükleri vakum çektirme boyasız düzeltme tekniği ile aracı boyamadan hasarlı bölge düzeltilmektedir. Bölgede ki otomobil servislerinin dolu hasarı onarımı için 1 ay sonraya randevu vermeleri nedeniyle otomobil sahipleri Sonax Yeşil firmamızdan yardım talebinde bulundu.
Roshka & Yağış - Ağlayıram 2 04:54
Roshka & Yağış - Ağlayıram 2 353 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Kecmiwimi aldin Geleceyi saxla Ona vuruldum o gozel idi Ona vuruldum Geleceye dair plan qurdum Her kesi atdim onu tutdum Heyat qeribe ozumu unutdum Belkede budi esil xeyanet Gozle nifret oldu mehebbet Cek xecalet sen nehayet 2 dostu ayirdin ,Bayram et Cox uzgunem bu heqiqete gore Sual verirem axi niye bele? Axi neye gore? Kime gore? Indi sene gore elvida her weye Urek taleyimle varsin Ol deseydin olerdim yolunda Axi xe nece sen meni satdin QARDAW dediyim yaxin dostuma ( kecmiwimi aldin Geleceyi saxla Yene sessiz otaq Qirir -qiriq agla) Her wey bawladi adi mesajdan Bu mesaj xeyanetin ozu idi Goruw yeri qeribe bir unvan Gizli zengler bunu subut edirdi O ince ellerin o tutacaq O senin dostun sus ROSHKA Her kesi onu o qucaqlayacaq Sen esil dostsan sus daniwma Bir az sebr ,bir az dozum Meni gorende qizarirdi uzun Canim gozum,opum gulum Bir vaxt mene dediyin o sozu Indi eynen dostuma deyir Sevgiye artiq olur meyil Omur sehifeleri Bom-bow kecir (Bagiwla dostum meni Bu acimasiz taleyim Bagiwla dostum meni Bilmeden incitdim seni) Biz iki dost eyni qizi sevdik Demeli o qiz bize oyun oyladi Bizde senle nelerden kecdik Ama dostum bu bele olmadi Sizlamadimi onun vicdani Dost arasina nifah saldi Neynirem dostumu satan insani Esil sevgi dostluqdadir (O iller geri donmez. Ne qeder cagirsam geri Bu qelb daha sevmez Qelbimde qalib izi)
Amerika'daki Şahane Drenaj Sistemi 00:53
Amerika'daki Şahane Drenaj Sistemi 77 izlenme - 12 ay önce Özellikle ülkemizde yaşanan yoğun sel felaketlerinde ihtiyaç duyduğumuz bir sistem kendileri. Ne diyebiliriz...