Hoşgeldiniz!

Yağmur Sarıoğlu

Kerimcan Durmaz ve Yağmur Sarıoğlu  Otobanda Hız Rekoru 00:43
Kerimcan Durmaz ve Yağmur Sarıoğlu Otobanda Hız Rekoru 18.270 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, hız tutkusuyla ünlü Pilotluk eğitimi alarak özel bir havayolu şirketinde işe başlayan Yağmur Sarıoğlu, Lamborghini marka spor otomobilleri ve motosikletiyle medyada sık sık kendine yer buluyor. Yağmur Sarıoğlu bu kez otobanda yaptığı hız denemesiyle gündeme geldi. Yakın arkadaşı olan internet fenomeni Kerimcan Durmaz ile birlikte Çeşme-İzmir otobanına çıkan Sarıoğlu, Lamborghini otomobiyle tam 270 kilometre hıza ulaştı. Yağmur Sarıoğlu'nun hız denemesini Snapchat'ten yayınlayan Kerimcan Durmaz'ın Yağmur, korkuyorum çığlıkları sosyal medyada izliyoruz.
Yağmur Sarıoğlu'nun Uçak İndirmesi 00:58
Yağmur Sarıoğlu'nun Uçak İndirmesi 4.236 izlenme - 1 yıl önce Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu Atatürk Havalimanı'na uçak indirdiği anı kayıt altına aldı
Yağmur Sarıoğlu Atatürk Havalimanı'na Uçak İndirdi 01:00
Yağmur Sarıoğlu Atatürk Havalimanı'na Uçak İndirdi 4.058 izlenme - 1 yıl önce Galatasaraylı Sabri'nin pilot olan eşi Yağmur Sarıoğlu, Atatürk Havalimanı'na uçak indirdiği anı kayıt altına aldı ve bu görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. Yağmur Sarıoğlu'nun paylaştığı görüntüler kısa zamanda rekor kırdı...
Yağmur Sarıoğlu'ndan Havalı Bayram Kutlaması 00:29
Yağmur Sarıoğlu'ndan Havalı Bayram Kutlaması 5.759 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu İnstagram hesabından paylaştığı uçuş videosu ile takipçilerinin Ramazan Bayramını kutladı.
Sabri'nin Eşi Bunu Paylaştı, Altına Şu Mesajı Yazdı. - Sporx 00:29
Sabri'nin Eşi Bunu Paylaştı, Altına Şu Mesajı Yazdı. - Sporx 1.720 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu İnstagram hesabından bu videoyu paylaşarak Ramazan Bayramını kutladı.
Yağmur Sarıoğlu gökyüzünde 00:15
Yağmur Sarıoğlu gökyüzünde 1.422 izlenme - 2 yıl önce Sabri Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu instagram hesabından bir video paylaştı...
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi 108. Kattan Atladı 01:43
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi 108. Kattan Atladı 500 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu kardeşi Yaprak ve Gökhan Gönül'ün eşi Hatice Gönül ile birlikte tatil için gittiği Las Vegas'da gösterdiği cesaretle 'yok artık' dedirtti. Aynı zamanda pilot olan Sarıoğlu Las Vegas'taki bir binanın 108. katından atladı. Sarıoğlu o anları Instagram hesabından paylaştı.
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Yağmur 108. Kattan Atladı 00:49
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Yağmur 108. Kattan Atladı 458 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu eşi Yağmur Sarıoğlu Amerika tatilini sürdürüyor. Sarıoğlu kardeşi Yaprak ve Gökhan Gönül'ün eşi Hatice Gönül ile birlikte Las Vegas'a gitti. Ünlü isim burada gösterdiği cesaretiyle 'yok artık' dedirtti. Aynı zamanda pilot olan Sarıoğlu Las Vegas'taki bir binanın 108. katından atladı. Sarıoğlu o anları Instagram hesabından paylaştı.
Yağmur Sarıoğlu, Las Vegas'ta 108. kattan atladı 00:49
Yağmur Sarıoğlu, Las Vegas'ta 108. kattan atladı 427 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da tatiline devam eden Yağmur Sarıoğlu Las Vegas'taki bir binanın 108. katından atladı. Yağmur Sarıoğlu o anları Instagram hesabından yayınladı.
Yağmur Sarıoğlu, Kerimcan Durmaz'ı Uçurdu. 00:48
Yağmur Sarıoğlu, Kerimcan Durmaz'ı Uçurdu. 289 izlenme - 2 yıl önce Sabri Sarıoğlu'nın eşi Yağmur Sarıoğlu sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ı havaalanına 20 dakikada yetiştirdi.
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Otobanda 270 Km Hız Yaptı 01:19
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Otobanda 270 Km Hız Yaptı 226 izlenme - 2 yıl önce Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu otobanda 270 km hız yaptı. Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu'nun çok konuşulan Lamborghini'si hızıyla bu kez Çeşme-İzmir otobanına damga vurdu.7 Yakın arkadaşı olan internet fenomeni Kerimcan Durmaz ile birlikte Çeşme-İzmir otobanına çıkan Sarıoğlu, Lamborghini otomobiyle tam 270 kilometre hıza ulaştı.Yağmur Sarıoğlu'nun hız denemesini Snapchat'ten yayınlayan Kerimcan Durmaz'ın "Yağmur, korkuyorum" çığlıkları sosyal medyaya damgasını vurdu.
Sabri'nin Eşi 5500 Metreden Böyle Atladı 00:59
Sabri'nin Eşi 5500 Metreden Böyle Atladı 120 izlenme - 11 ay önce Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu yine adrenalini yükseltti. Heyecanlı hareketlerine devam etti ve sosyal medya hesabından bu videoyu paylaştı.
Yağmur Sarıoğlu 108.kattan Atladı - Sporx 00:49
Yağmur Sarıoğlu 108.kattan Atladı - Sporx 217 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu kardeşi Yaprak ve Gökhan Gönül'ün eşi Hatice Gönül ile birlikte tatil için gittiği Las Vegas'da gösterdiği cesaretle 'yok artık' dedirtti. pilot olan Sarıoğlu Las Vegas'taki bir binanın 108. katından atladı.
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Yağmur Sarıoğlu 108. Kattan Atladı 01:38
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Yağmur Sarıoğlu 108. Kattan Atladı 103 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu eşi Yağmur Sarıoğlu Amerika tatilini sürdürüyor. Sarıoğlu kardeşi Yaprak ve Gökhan Gönül'ün eşi Hatice Gönül ile birlikte Las Vegas'a gitti. Ünlü isim burada gösterdiği cesaretiyle 'yok artık' dedirtti. Aynı zamanda pilot olan Sarıoğlu Las Vegas'taki bir binanın 108. katından atladı. Sarıoğlu o anları Instagram hesabından paylaştı.
Yağmur Sarıoğlu Ve Kerimcan 270'e Ulaştı! 00:42
Yağmur Sarıoğlu Ve Kerimcan 270'e Ulaştı! 85 izlenme - 2 yıl önce Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu ve fenomen Kerimcan Durmaz, Lamborghini ile 270 km hız yaptı!
Yağmur Sarıoğlu gökyüzünde 00:15
Yağmur Sarıoğlu gökyüzünde 79 izlenme - 2 yıl önce Sabri Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu instagram hesabından bir video paylaştı... Sabri Sarıoğlu, Türk millî futbolcu. 2002 yılından beri Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da forma giymektedir. Galatasaray'da 6 lig şampiyonluğu yaşayan Sabri, Galatasaray'da 422 resmî maçta forma giymiştir
Yağmur Sarıoğlu'nun Miami Semalarında Uçması 01:00
Yağmur Sarıoğlu'nun Miami Semalarında Uçması 46 izlenme - 12 ay önce Galatasaray'da forma giyen Sabri Sarıoğlu'nun eşi yardımcı pilot olmuştu. Başarısıyla herkesin takdirini toplayan Yağmur Sarıoğlu, minik oğlu Sarp Sarıoğlu ile birlikte Miami semalarında helikopterle gezdi.
Sabri'nin Eşi Yağmur Sarıoğlu'ndan Lamborghini'yi Geri Aldılar 01:28
Sabri'nin Eşi Yağmur Sarıoğlu'ndan Lamborghini'yi Geri Aldılar 49 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, geçen hafta test sürüşü için aldığı 3 milyon TL'lik otomobilde sigara içirince başı derde girdi.
Yağmur Sarıoğlu'nun Gyrocopter Eğlencesi 00:57
Yağmur Sarıoğlu'nun Gyrocopter Eğlencesi 14 izlenme - 7 ay önce Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, Çeşme'de Gyrocopter kullandı. Pilot olan Sarıoğlu, keyifli anlarını kaydedip sosyal medya hesabından paylaştı
Yengenin ( Yağmur Sarıoğlu ) Araba Göz Kamaştırdı! 01:27
Yengenin ( Yağmur Sarıoğlu ) Araba Göz Kamaştırdı! 38 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu'un Fenerbahçeli futbolcuların eşleriyle birlikte derbi kutlamasına katıldı
Yağmur Sarıoğlu'nun Gyrocopter Keyfi! 00:57
Yağmur Sarıoğlu'nun Gyrocopter Keyfi! 7 izlenme - 7 ay önce Galatasaray'dan ayrılan Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, Çeşme'de Gyrocopter kullandı. Pilot olan Sarıoğlu, keyifli anlarını kaydedip sosyal medya hesabından paylaştı
Yağmur Sarıoğlu'ndan Serbest Düşüş Atlayışı 00:59
Yağmur Sarıoğlu'ndan Serbest Düşüş Atlayışı 11 izlenme - 11 ay önce Galatasaray'da forma giyen Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, 5500 metre yükseklikten serbest düşüş atlayışı yaptı.
Göztepeli Taraftarın Sabri Sarıoğlu ile İlgili Mesajı, Yağmur Sarıoğlu'nu Mest Etti 00:44
Göztepeli Taraftarın Sabri Sarıoğlu ile İlgili Mesajı, Yağmur Sarıoğlu'nu Mest Etti 8 izlenme - 7 ay önce Göztepe'ye transfer olan Sabri Sarıoğlu hakkında sarı-kırmızılı taraftarın yazdığı yazı, eşi Yağmur Sarıoğlu'nu mest etti, "İmzamı atarım, net" yorumunu yaptı.