Hoşgeldiniz!

Yağmur Sarıoğlu Videoları İzle

Yağmur Sarıoğlu'nun Uçak İndirmesi 00:58
Yağmur Sarıoğlu'nun Uçak İndirmesi 4.056 izlenme - 2 ay önce Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu Atatürk Havalimanı'na uçak indirdiği anı kayıt altına aldı
Kerimcan Durmaz ve Yağmur Sarıoğlu  Otobanda Hız Rekoru 00:43
Kerimcan Durmaz ve Yağmur Sarıoğlu Otobanda Hız Rekoru 17.582 izlenme - 7 ay önce Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, hız tutkusuyla ünlü Pilotluk eğitimi alarak özel bir havayolu şirketinde işe başlayan Yağmur Sarıoğlu, Lamborghini marka spor otomobilleri ve motosikletiyle medyada sık sık kendine yer buluyor. Yağmur Sarıoğlu bu kez otobanda yaptığı hız denemesiyle gündeme geldi. Yakın arkadaşı olan internet fenomeni Kerimcan Durmaz ile birlikte Çeşme-İzmir otobanına çıkan Sarıoğlu, Lamborghini otomobiyle tam 270 kilometre hıza ulaştı. Yağmur Sarıoğlu'nun hız denemesini Snapchat'ten yayınlayan Kerimcan Durmaz'ın Yağmur, korkuyorum çığlıkları sosyal medyada izliyoruz.
Yağmur Sarıoğlu Atatürk Havalimanı'na Uçak İndirdi 01:00
Yağmur Sarıoğlu Atatürk Havalimanı'na Uçak İndirdi 3.967 izlenme - 2 ay önce Galatasaraylı Sabri'nin pilot olan eşi Yağmur Sarıoğlu, Atatürk Havalimanı'na uçak indirdiği anı kayıt altına aldı ve bu görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. Yağmur Sarıoğlu'nun paylaştığı görüntüler kısa zamanda rekor kırdı...
Yağmur Sarıoğlu'ndan Havalı Bayram Kutlaması 00:29
Yağmur Sarıoğlu'ndan Havalı Bayram Kutlaması 5.555 izlenme - 6 ay önce Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu İnstagram hesabından paylaştığı uçuş videosu ile takipçilerinin Ramazan Bayramını kutladı.
Sabri'nin Eşi Bunu Paylaştı, Altına Şu Mesajı Yazdı. - Sporx 00:29
Sabri'nin Eşi Bunu Paylaştı, Altına Şu Mesajı Yazdı. - Sporx 1.719 izlenme - 6 ay önce Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu İnstagram hesabından bu videoyu paylaşarak Ramazan Bayramını kutladı.
Yağmur Sarıoğlu gökyüzünde 00:15
Yağmur Sarıoğlu gökyüzünde 1.354 izlenme - 1 yıl önce Sabri Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu instagram hesabından bir video paylaştı...
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi 108. Kattan Atladı 01:43
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi 108. Kattan Atladı 478 izlenme - 7 ay önce Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu kardeşi Yaprak ve Gökhan Gönül'ün eşi Hatice Gönül ile birlikte tatil için gittiği Las Vegas'da gösterdiği cesaretle 'yok artık' dedirtti. Aynı zamanda pilot olan Sarıoğlu Las Vegas'taki bir binanın 108. katından atladı. Sarıoğlu o anları Instagram hesabından paylaştı.
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Yağmur 108. Kattan Atladı 00:49
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Yağmur 108. Kattan Atladı 445 izlenme - 7 ay önce Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu eşi Yağmur Sarıoğlu Amerika tatilini sürdürüyor. Sarıoğlu kardeşi Yaprak ve Gökhan Gönül'ün eşi Hatice Gönül ile birlikte Las Vegas'a gitti. Ünlü isim burada gösterdiği cesaretiyle 'yok artık' dedirtti. Aynı zamanda pilot olan Sarıoğlu Las Vegas'taki bir binanın 108. katından atladı. Sarıoğlu o anları Instagram hesabından paylaştı.
Yağmur Sarıoğlu, Las Vegas'ta 108. kattan atladı 00:49
Yağmur Sarıoğlu, Las Vegas'ta 108. kattan atladı 415 izlenme - 7 ay önce Amerika'da tatiline devam eden Yağmur Sarıoğlu Las Vegas'taki bir binanın 108. katından atladı. Yağmur Sarıoğlu o anları Instagram hesabından yayınladı.
Yağmur Sarıoğlu, Kerimcan Durmaz'ı Uçurdu. 00:48
Yağmur Sarıoğlu, Kerimcan Durmaz'ı Uçurdu. 278 izlenme - 7 ay önce Sabri Sarıoğlu'nın eşi Yağmur Sarıoğlu sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ı havaalanına 20 dakikada yetiştirdi.
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Otobanda 270 Km Hız Yaptı 01:19
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Otobanda 270 Km Hız Yaptı 184 izlenme - 7 ay önce Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu otobanda 270 km hız yaptı. Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu'nun çok konuşulan Lamborghini'si hızıyla bu kez Çeşme-İzmir otobanına damga vurdu.7 Yakın arkadaşı olan internet fenomeni Kerimcan Durmaz ile birlikte Çeşme-İzmir otobanına çıkan Sarıoğlu, Lamborghini otomobiyle tam 270 kilometre hıza ulaştı.Yağmur Sarıoğlu'nun hız denemesini Snapchat'ten yayınlayan Kerimcan Durmaz'ın "Yağmur, korkuyorum" çığlıkları sosyal medyaya damgasını vurdu.
Yağmur Sarıoğlu 108.kattan Atladı - Sporx 00:49
Yağmur Sarıoğlu 108.kattan Atladı - Sporx 213 izlenme - 7 ay önce Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu kardeşi Yaprak ve Gökhan Gönül'ün eşi Hatice Gönül ile birlikte tatil için gittiği Las Vegas'da gösterdiği cesaretle 'yok artık' dedirtti. pilot olan Sarıoğlu Las Vegas'taki bir binanın 108. katından atladı.
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Yağmur Sarıoğlu 108. Kattan Atladı 01:38
Sabri Sarıoğlu'nun Eşi Yağmur Sarıoğlu 108. Kattan Atladı 99 izlenme - 7 ay önce Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu eşi Yağmur Sarıoğlu Amerika tatilini sürdürüyor. Sarıoğlu kardeşi Yaprak ve Gökhan Gönül'ün eşi Hatice Gönül ile birlikte Las Vegas'a gitti. Ünlü isim burada gösterdiği cesaretiyle 'yok artık' dedirtti. Aynı zamanda pilot olan Sarıoğlu Las Vegas'taki bir binanın 108. katından atladı. Sarıoğlu o anları Instagram hesabından paylaştı.
Yağmur Sarıoğlu Ve Kerimcan 270'e Ulaştı! 00:42
Yağmur Sarıoğlu Ve Kerimcan 270'e Ulaştı! 80 izlenme - 7 ay önce Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu ve fenomen Kerimcan Durmaz, Lamborghini ile 270 km hız yaptı!
Yağmur Sarıoğlu ve Kerimcan Durmaz 270 km Hız Yaptı 00:42
Yağmur Sarıoğlu ve Kerimcan Durmaz 270 km Hız Yaptı 42 izlenme - 7 ay önce Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, internet fenomeni arkadaşı Kerimcan Durmaz ile birlikte Lamborghini'de 270 km hız yaptı. Kerimcan'ın snapchat'ten paylaştığı görüntüler büyük ilgi gördü.
Yağmur Sarıoğlu gökyüzünde 00:15
Yağmur Sarıoğlu gökyüzünde 71 izlenme - 1 yıl önce Sabri Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu instagram hesabından bir video paylaştı... Sabri Sarıoğlu, Türk millî futbolcu. 2002 yılından beri Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da forma giymektedir. Galatasaray'da 6 lig şampiyonluğu yaşayan Sabri, Galatasaray'da 422 resmî maçta forma giymiştir
Yağmur Sarıoğlu Otobanda 270 Km Hız Yaptı 00:43
Yağmur Sarıoğlu Otobanda 270 Km Hız Yaptı 37 izlenme - 7 ay önce Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu'nun çok konuşulan Lamborghini'si hızıyla bu kez Çeşme-İzmir otobanına damga vurdu. Esin Övet bugün Habertürk'teki köşesinden bir dönem çok konuşulan Lamborghini'nin İzmir macerasını yazdı: Malumunuz, bir dönem futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur’un Lamborghini’siyle yatıp kalkıyorduk. Lamborghini önceki gün yine çıktı meydana. Bu kez Snapchat’te dolanırken gördüm şu çok konuşulan Lamborghini’yi. Çeşme-İzmir otobanında 270 km hızla. Kerimcan Durmaz’ın, “Yağmur korkuyorum” çığlık sesleriyle.
Sabri'nin Eşi Yağmur Sarıoğlu'ndan Lamborghini'yi Geri Aldılar 01:28
Sabri'nin Eşi Yağmur Sarıoğlu'ndan Lamborghini'yi Geri Aldılar 38 izlenme - 10 ay önce Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, geçen hafta test sürüşü için aldığı 3 milyon TL'lik otomobilde sigara içirince başı derde girdi.
Yengenin ( Yağmur Sarıoğlu ) Araba Göz Kamaştırdı! 01:27
Yengenin ( Yağmur Sarıoğlu ) Araba Göz Kamaştırdı! 33 izlenme - 11 ay önce Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu'nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu'un Fenerbahçeli futbolcuların eşleriyle birlikte derbi kutlamasına katıldı