Hoşgeldiniz!

Yağmur Tanrısevsin

İki Yalancı 4.Bölüm 1.Fragman (31 Temmuz Pazartesi) 01:10
İki Yalancı 4.Bölüm 1.Fragman (31 Temmuz Pazartesi) 922 izlenme - 10 ay önce İki Yalancı 4. Bölümüyle 31 Temmuz 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da... Serkan ve Duygu'yu kaçıranlar, onların ailelerinden fidye istemeye kalkınca olanlar oluyor! Serkan ile Duygu, Alp ve Esra ile gittikleri tatilde yeniden yüzleşme fırsatı yakalamış; ikili arasındaki elektrik zirve yapmıştı. Söyledikleri yalanlarına devam eden ikili, kapanmamış hesapları için yeniden bir araya gelmişlerdi. Güpegündüz tanımadıkları adamlar tarafından kaçırılan Duygu ve Serkan, ne yapacaklarını bilemezler. Her fırsatta didişmeye devam eden ikili, bir taraftan yalanları altında ezilirken, diğer taraftan da nasıl kurtulacaklarını düşünürler. Ta ki yardımlarına Burcu, Cenk ve Naci gelene kadar... Serkan ve Duygu, içine düştükleri tehlikeden kurtulabilecekler mi? Alp ve Esra, Duygu ve Serkan'ı kurtarabilmek için ne yapacaklar? İki Yalancı, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de! Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 1. Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 00:58
İki Yalancı 1. Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 964 izlenme - 11 ay önce Beyaz iki yalanın kara bir sevdaya dönüşeceği İki Yalancı, yakında Kanal D'de başlıyor! İki Yalancı Dizisi Konusu Evlilik hayal ettiği çocukluk aşkı tarafından terk edilen Serkan ve işinden atılarak evdeki baskıdan kurtulmak isteyen Duygu her ikisi de birbirinden habersiz Bodrum'a doğru yol alırlar. Yaşadıkları hayattan ve zengin olmanın yollarını arayan arkadaşlarının ısrarlarıyla kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili tutulacakları aşk ateşinden habersizdirler. Söyledikleri yalanlar sonucunda ayrılmak durumda kalana kadar tozpembe görünen bu aşk, imkansız bir sevda dönüşerek Sevda ve Duygu'yu ayırır. Ta ki zaman akıp gittiğinde başka zamanda başka yerde karşılaşana kadar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 7.Bölüm İlk Sahne (21 Ağustos Pazartesi) 05:05
İki Yalancı 7.Bölüm İlk Sahne (21 Ağustos Pazartesi) 500 izlenme - 9 ay önce 21 Ağustos 2017 Pazartesi – İki Yalancı 7. Bölüm - Duygu ile Serkan’ın dansı, aralarında yeni bir hesaplaşmaya neden oluyor! Serkan ile Duygu’nun devamlı bir arada olmaları, ikili için yeni yüzleşmelere sahne olur. Serkan, Alp’in aralarındaki yarıştan sonra atını öldürmek istemesine tanık olduktan sonra Duygu’yu uyarmak için elinden geleni yapmaya hazırdır. Duygu ise Serkan’ı hala sevse de aralarındaki tüm engelleri kaldırmamaya niyetlidir. Alp, Serkan ile Duygu’nun yakınlığından rahatsızdır. Esra ve kendinden bir şeyler saklandığını düşünen Alp, Duygu’yu sert bir dille uyarır. Duygu ise Alp’in bu sözleri karşısında sakinliğini koruyamaz ve ayrılmak istediğini dile getirir. Öte yandan özel gece için hazırlanan tango gösterisi, Serkan ve Duygu arasında yeni bir sınav olur. Birbirlerini affetmekte güçlük çeken ikili, aralarındaki problemleri tekrar değerlendirmeye hazırdırlar. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 7.Bölüm 1.Fragman (21 Ağustos Pazartesi) 00:35
İki Yalancı 7.Bölüm 1.Fragman (21 Ağustos Pazartesi) 291 izlenme - 9 ay önce İki Yalancı 7. Bölümüyle 21 Ağustos 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da... Serkan, gördüklerini Duygu'ya anlatacak mı? Duygu, Alp ile devam mı edecek? Alp'in takıntılı tavrına şahit olan Serkan, Duygu'ya da zarar verebileceği düşüncesine kapılır. Duygu'ya olan hisleri olduğu sürece onun zarar görmesini göze alamaz ve onunla konuşmaya karar verir. Duygu ise Serkan'ın kendisini düşündüğünü farkedince ona nazlanmaya başlar. Bu ikilinin maceralı aşk hayatını yeni bölümde neler bekliyor? Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 1.Bölüm 1.Fragman (10 Temmuz Pazartesi) 00:58
İki Yalancı 1.Bölüm 1.Fragman (10 Temmuz Pazartesi) 309 izlenme - 11 ay önce İki Yalancı 1.Bölümüyle 10 Temmuz 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da!... Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dostluğu Bitiren Öpücük! - İki Yalancı 6.Bölüm (14 Ağustos Pazartesi) 05:44
Dostluğu Bitiren Öpücük! - İki Yalancı 6.Bölüm (14 Ağustos Pazartesi) 221 izlenme - 9 ay önce 14 Ağustos 2017 Pazartesi – İki Yalancı 6. Bölüm - Yalnızlıktan sıkılan Burcu, daha fazla dayanamıyor ve seçimini yapıyor. Cenk'i sevgilisi olarak tercih eden Burcu beklenmedik hareketi ile Cenk'i bayıltıyor. Bodrum'dan beri Cenk ile Naci'nin, Burcu yarışı sonunda bir sonuca kavuşur. Burcu, artık daha fazla yalnız kalmak istememektedir ve seçimini Cenk'ten yana kullanmaya karar verir. Cenk'i buluşmaya çağıran Burcu, onu öper ve ilişkileri başlar. Burcu, Cenk'ten bu haberi Naci'den saklamasını ister. Zira Naci de Burcu'ya karşı büyük bir aşk beslemektedir. Onun kırılmasını istemeyen Burcu, Cenk ile bu konuda anlaşır. Fakat Cenk'in kaçamak davranışlarından bir şeyler döndüğünü sezen Naci, en yakın arkadaşını takip eder ve acı gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 6.Bölüm İlk Sahne (14 Ağustos Pazartesi) 05:05
İki Yalancı 6.Bölüm İlk Sahne (14 Ağustos Pazartesi) 221 izlenme - 9 ay önce 14 Ağustos 2017 Pazartesi – İki Yalancı 6. Bölüm - Duygu intikam planı yapıyor; Alp’ten beklemediği bir tepki alıyor! Serkan’ın, Esra’ya herkesin içinde yaptığı evlilik tarafı Duygu’yu büyük üzüntüye sevk eder. Duygu, intikam yemini ederken kaptırdığı yüzüğün de peşine düşecektir. En yakın arkadaşı Burcu’ya yaşadığı acıyı anlatırken, Serkan’a karşı olan duygularında da bir azalma olmadığını itiraf eder. Serkan ile Duygu bir kez daha yüzleşmek için bir araya gelirler. Bu sırada gizemli bir kadının, fotoğraflarını çektiğinden habersiz olan ikiliyi büyük bir problem beklemektedir. Zira çekilen fotoğraf Alp ve Esra’ya da gösterilir. Köşeye sıkışan Serkan ve Duygu, yeni yalanlara hazırlanırlarken her şeyn yolunda gitmesi için büyük bir uğraş vermek zorunda kalacaklardır. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 5.Bölüm 1.Fragman (7 Ağustos Pazartesi) 01:00
İki Yalancı 5.Bölüm 1.Fragman (7 Ağustos Pazartesi) 229 izlenme - 10 ay önce İki Yalancı 5. Bölümüyle 07 Ağustos 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da... Serkan, Duygu hakkındaki gerçekleri öğreniyor! Duygu'nun itiraf edeceği gerçek ne? Serkan'ın annesi Duygu'nun fotoğrafını gösterdiğinde yalanlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Serkan, Duygu hakkında gerçekleri öğrenir. Öğrendiği bu gerçekler iise dostlarıyla paylaşır. Bu şaşkınlıklar devam ederken Serkan'ın aklında Duygu için kötü sonuçlanacak bir plan vardır. Duygu'nun ailesiyle tanıştırmak için Alp'i ikna eder. İşler tam karışıyor derken Burcu ve Duygu çok zengin gösterecek bir ev ve tüm ayarlamaları yapar. İki Yalancı, merakla beklenen yeni bölümüyle 4 Ağustos Pazartesi 20.00'de Kanal D'de! Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 6.Bölüm 1.Fragman (14 Ağustos Pazartesi) 01:05
İki Yalancı 6.Bölüm 1.Fragman (14 Ağustos Pazartesi) 223 izlenme - 10 ay önce İki Yalancı 6. Bölümüyle 14 Ağustos 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da... Serkan ile Duygu'nun birlikte olduğu fotoğraf ortaya çıkıyor; iki yalancı şimdi köşeye sıkışıyor! Serkan'ın herkesin içinde yaptığı evlenme teklifi şok etkisi yaratır. Serkan'a büyük öfke duyan Duygu, intikam planına hazırlanır. Yüzüğünü kaptırdığını düşünen Duygu, Serkan ile Esra'yı da ayırabilmek için kollarını sıvamaya hazırdır. Serkan ile Duygu'nun çekilmiş fotoğrafı, Alp ve Esra'yı büyük bir şaşkınlığa uğratır. Öte yandan Burcu, Cenk ile yeni bir ilişkiye başlar. Sokak ortasında ikili arasındaki romantik dakikalar artar ve Burcu, Cenk'i öper. Bu öpücüğün bir tanığı daha vardır; o da Naci... Naci, büyük bir hayal kırıklığı yaşarken, Burcu ile Cenk'i de büyük bir sürpriz beklemektedir. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 1.Bölüm 2.Fragman (10 Temmuz Pazartesi) 01:19
İki Yalancı 1.Bölüm 2.Fragman (10 Temmuz Pazartesi) 248 izlenme - 11 ay önce İki Yalancı 1. Bölümüyle 10 Temmuz 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da... Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan Serkan ve Duygu, gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Keremcem ile Yağmur Tanrısevsin'in başrollerini paylaştığı İki Yalancı, 10 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de başlıyor! Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Cumartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 5.Bölüm İlk Sahne (7 Ağustos Pazartesi) 05:06
İki Yalancı 5.Bölüm İlk Sahne (7 Ağustos Pazartesi) 216 izlenme - 10 ay önce 07 Ağustos 2017 Pazartesi – İki Yalancı 5. Bölüm - Serkan’ın evlenme teklifi, herkesi büyük bir şaşkınlığa uğratıyor! Duygu’nun söylediği yalanları öğrenen Serkan, Naci ve Cenk ile gerçekleri paylaşır. Veli Velioğlu’nun kızı olmadığını ve aslında fakir bir ailenin kızı olduğunu öğrenen Serkan, intikam almak için harekete geçmeye hazırlanır. Aynı şekilde Burcu’nun da söylediği yalanlar, kızların da kendileri gibi zengin olmadığını ortaya çıkarır. Alp’in evlilik teklifini kabul eden Duygu, kız isteme merasimi için lüks bir ev bulmak için büyük çaba sarfeder. Duygu’nun yalanlarını bilen Serkan, işlere taş koyabilmek için bir adım öne geçer. Kız isteme merasimi ise büyük bir şenliğe sahne olur. Herkes eteğindeki taşları dökmeye hazırlanırken, Serkan’ın son hamlesi Duygu ve Esra’yı derinden sarsacaktır. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 4.Bölüm 2.Fragman (31 Temmuz Pazartesi) 00:58
İki Yalancı 4.Bölüm 2.Fragman (31 Temmuz Pazartesi) 217 izlenme - 10 ay önce İki Yalancı 4. Bölümüyle 31 Temmuz 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da... Duygu, sevgilisi Alp'in sürpriz evlenme teklifine ne cevap verecek? Alp'in partisinde tekrardan bir araya gelen Duygu ve Serkan, birbirlerine olan duygularını gizleyebilecekler mi? Duygu, Esra ile Serkan'ın öpüştüğünü görür ve gözlerine inanamaz. Tam o sırada Alp'in aniden sürpriz evlenme teklifi karşısında ise şaşkına döner. Peki Duygu, bu evlenme teklifine ne cevap verecek? İki Yalancı, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de Kanal D'de! Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nehir ve Alper kavuşabilecek mi? | Mayıs Kraliçesi 2.Bölüm 02:05
Nehir ve Alper kavuşabilecek mi? | Mayıs Kraliçesi 2.Bölüm 647 izlenme - 3 yıl önce Mayıs Kraliçesi'nin Hikayesi: Bebekken ailesinden koparılan bir kız çocuğunun hayatı, yıllar sonra gerçek ailesiyle kesişir. Nehir gerçek annesi olduğunu bilmeden Asu’nun kocasının tersanesinde işe başlar. Öldü bildiği kızı yanı başında olmasına rağmen Asu bu durumdan habersizdir. Kader anne kızı bir araya getirmiştir. Kızını öldü bilen bir kadın ve öz annesini başka bir kadın sanan kaynak işçisi güzel bir kızın yüreklere dokunacak hikayesi. Yapımcı: Birol Güven Yönetmen: Korhan Bozkurt Oyuncular: Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy, Serhan Onat, Süeda Çil, Cansın Özyosun, Selçuk Borak, Dorukcan Özgüler, Karel Sinem Gürtekin Mayıs Kraliçesi her Salı akşamı saat 19.45’te Show TV’de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Her Aşk Bir Gün Biter mi? - İki Yalancı 3.Bölüm (24 Temmuz Pazartesi) 03:48
Her Aşk Bir Gün Biter mi? - İki Yalancı 3.Bölüm (24 Temmuz Pazartesi) 196 izlenme - 10 ay önce 24 Temmuz 2017 Pazartesi – İki Yalancı 3. Bölüm - Funda'nın yorumuyla "Çaresizim" sizlerle. Muhteşem yorumuyla Funda'nın seslendirdiği "Çaresizim" adlı şarkı İki Yalancı'da sizlerle. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 3.Bölüm İlk Sahne (24 Temmuz Pazartesi) 05:05
İki Yalancı 3.Bölüm İlk Sahne (24 Temmuz Pazartesi) 178 izlenme - 10 ay önce 24 Temmuz 2017 Pazartesi – İki Yalancı 3. Bölüm - İki Yalancı 3. Bölümde yalanlar üzerine kurulan aşkta birbirlerini duygu denizinde kaybeden Serkan ile Duygu, yeniden karşı karşıya geliyorlar! İstanbul’a geldikten sonra Serkan’ı bir türlü unutamayan Duygu, karşısına çıkan Alp ile aşk yaşamaya başlar. Ta ki Serkan’ı, Alp’in kız kardeşi Esra ile birlikte görene kadar. Büyük bir şaşkınlık yaşayan Duygu, Serkan ile Esra’nın birlikte olmasını kabullenemediği gibi kendisinin de Alp ile olması bu durumu zorlaştırır. Ağva’ya giden gençleri, büyük bir sınav beklemektedir. Serkan, Naci ve Cenk’ten, Alp’in gelmesini engellemelerini istese de bu mümkün olmaz. Aynı şekilde Duygu da Esra’yı durdurabilmek için Burcu’yu kallanmaya karar verir. Burcu, Esra’yı bu ilişkiden vazgeçirmek için Serkan’ın, Esra’yı aldattığı yalanını uydurur. Burcu, Cenk ve Naci’nin tüm uğraşları işe yaramaz ve dörtlü Ağva’da bir araya gelirler. Serkan, gerçekleri daha fazla saklamak istemez ve bu şekilde Duygu’nun kendisini kabul etmesini temenni eder. Aynı şekilde Duygu da daha fazla söylediği yalanların altında ezilmek istemez. Serkan ile Duygu’nun yüzleşmesi, ikisinin de duygularını ortaya çıkarır ve yeni bir adım atmalarına neden olur. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fena Yakalandılar! - İki Yalancı 6.Bölüm (14 Ağustos Pazartesi) 06:07
Fena Yakalandılar! - İki Yalancı 6.Bölüm (14 Ağustos Pazartesi) 164 izlenme - 9 ay önce 14 Ağustos 2017 Pazartesi – İki Yalancı 6. Bölüm - Alp'in eski sevgilisi Pelin, gizlice Duygu ve Serkan'ın fotoğrafını çekiyor; ikili çekilen fotoğrafın peşine düşüyor! Duygu ve Serkan, yeniden yüzleşmek için bir araya gelirler. Bu sırada Alp'in eski sevgilisi Pelin, Duygu'nun peşine düşer. Duygu'yu, Serkan ile birlikte gören Pelin, büyük bir koz yakalamıştır. Bu fırsatı iyi değerlendiren Pelin, çektiği fotoğrafı her fırsatta kullanmaktan geri kalmaz. Serkan ile Duygu, fotoğrafı ele geçirmek için türlü planlar yapar. Nihayet Pelin'in telefonunu eline geçirirler, ta ki yaşanan kaza yeni bir macerayı beraberinde getirir. Pelin'in telefonunu ele geçiren ikili, kanıtı yok ederler. Bu durumu fark eden Pelin, duvara tosladığını fark eder. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 8.Bölüm 2.Fragman (28 Ağustos Pazartesi) 00:57
İki Yalancı 8.Bölüm 2.Fragman (28 Ağustos Pazartesi) 153 izlenme - 9 ay önce İki Yalancı 8. Bölümüyle 28 Ağustos 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da... Duygu, vicdanının sesini dinliyor ve Serkan'a olan aşkından vazgeçmek zorunda kalıyor. İki Yalancı, 28 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! Duygu'ya olan aşkını açıklayan Serkan'ın kafası allak pullak oluyor. Duygu'nun davranışlarından dolayı bir türlü ne yapmak istediğini anlayamayan Serkan, Duygu'nun onu terk etmesiyle neye uğradığını şaşırıyor. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 7.Bölüm 2.Fragman (21 Ağustos Pazartesi) 00:57
İki Yalancı 7.Bölüm 2.Fragman (21 Ağustos Pazartesi) 153 izlenme - 9 ay önce İki Yalancı 7. Bölümüyle 21 Ağustos 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da... Duygu, Alp'in verdiği yüzüğü çıkartıyor! Alp, Serkan ve Duygu ikilisinden nasıl intikam alacak? Alp, zaman geçtikçe Duygu'dan şüphelenmeye başlar. Evlenmek istediği kadının başkalarıyla olan yakınlaşmaları dikkatini çeker ve bunu açık şekilde Duygu'nun yüzüne söyler. Duygu ise içinde olan gerçek aşkın sesini dinleyerek yüzüğü çıkartır. Öfke kontrol sorunu olan Alp, bu durumu kabullenemeyip nasıl intikam alacak? Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Alper'den Sürpriz Evlilik Teklifi | Mayıs Kraliçesi 8.Bölüm Sonu 02:30
Alper'den Sürpriz Evlilik Teklifi | Mayıs Kraliçesi 8.Bölüm Sonu 421 izlenme - 2 yıl önce Sencer'in partisinde Alper kimsenin beklemediği bir şey yaparak Dilara'ya evlenme teklifi etti. Yapımcı: Birol Güven Yönetmen: Korhan Bozkurt Oyuncular: Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy, Serhan Onat, Süeda Çil, Cansın Özyosun, Selçuk Borak, Dorukcan Özgüler, Karel Sinem Gürtekin Mayıs Kraliçesi her Salı akşamı saat 19.45’te Show TV’de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Büyük Aşk Sona Erdi! - İki Yalancı 7.Bölüm (21 Ağustos Pazartesi) 03:47
Büyük Aşk Sona Erdi! - İki Yalancı 7.Bölüm (21 Ağustos Pazartesi) 131 izlenme - 9 ay önce 21 Ağustos 2017 Pazartesi – İki Yalancı 7. Bölüm - Cenk, Burcu'ya kendisini affettirme hediyesi olarak tespih alıyor ve olanlar oluyor! Bodrum'da tanışan Cenk ve Burcu sonunda aşk yaşamaya başlarlar. Naci ile Cenk arasında tercihini yapan Burcu, Cenk'in de kendisi gibi zengin olmadığını bilmemektedir. Cenk'in sadece cimri olduğunu düşünen Burcu'nun bu durum, canına tak etmiştir. Son buluşmalarında, Cenk'ten büyük bir hediye bekleyen Burcu gördüğü manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Zira Cenk, pahalı bir takı yerine bir tespih almıştır. Burcu, Cenk'in bu davranışına anlam veremez ve ayrılmak istediğini söyler. Cenk'i terk eden Burcu, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 1.Bölüm 2.Fragman (10 Temmuz Pazartesi) 00:47
İki Yalancı 1.Bölüm 2.Fragman (10 Temmuz Pazartesi) 144 izlenme - 11 ay önce İki Yalancı 1. Bölümüyle 10 Temmuz 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da... Tatlı yalanların birleştireceği eğlenceli bir aşk hikayesine hazır olun! Baş rollerini Keremcem ile Yağmur Tanrısevsin'in paylaştığı "İki Yalancı" dizisi, Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de başlıyor! Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 8.Bölüm 1.Fragman (28 Ağustos Pazartesi) 00:53
İki Yalancı 8.Bölüm 1.Fragman (28 Ağustos Pazartesi) 120 izlenme - 9 ay önce İki Yalancı 8. Bölümüyle 28 Ağustos 2017 Pazartesi Akşamı Saat 20:00'da... Serkan ve Duygu, birbirlerine olan duygularını açıklıyor; ikilinin önündeki en büyük engel Alp sorun olmaktan kurtulamıyor! Serkan, Duygu'ya olan duygularını sonunda açıklamak istiyor. Yağmurlu bir havada onu öperek aşkını gösteren Serkan, beklediği karşılığı Duygu'dan almayı başarır. Duygu ise Serkan'a duyduğu büyük aşkın önünde engel olarak gördüğü Alp'ten ayrılamaz. Duygu, vicdan azabı çekmez istemez ve Alp'in annesinin yardım çağrısına tepkisiz kalamaz. Serkan ise Duygu'yu, Alp'e bırakmamakta kararlıdır. Alp'ten ayrılması için elinden geleni yapmaya hazırlanan Serkan, yeni bir plan hazırlığına girmeye hazırdır. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sırılsıklam Bir Aşk! - İki Yalancı 8.Bölüm (28 Ağustos Pazartesi) 05:01
Sırılsıklam Bir Aşk! - İki Yalancı 8.Bölüm (28 Ağustos Pazartesi) 114 izlenme - 9 ay önce 28 Ağustos 2017 Pazartesi – İki Yalancı 8. Bölüm - Serkan, Duygu'ya olan tüm duygularını açıyor; Duygu'nun önündeki Alp engeli ikilinin arasında büyük bir probleme neden oluyor! Alp'in gerçek yüzüne tanık olan Serkan, Duygu'nun onunla evlenmesine mani olmaya çalışır. Duygu'yu ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadığını anlayan Serkan, bunun nedenini merak eder. Duygu ile yüzleşmeye karar veren Serkan, gitmesine engel olmak için son kozlarını da kullanmaya hazırdır. Duygu, Alp'i bırakamama nedenlerini itiraf edemez. Serkan'a olan duygularını bastırmaya çalışan Duygu, büyük acı çekse de Alp'i bırakmaya vicdanı el vermez. İki aşığın kavuşamaması ve Duygu'nun, Alp ile evlenecek olması herkesin elini, kolunu bağlamaktadır. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 8.Bölüm İlk Sahne (28 Ağustos Pazartesi) 05:05
İki Yalancı 8.Bölüm İlk Sahne (28 Ağustos Pazartesi) 113 izlenme - 9 ay önce 28 Ağustos 2017 Pazartesi – İki Yalancı 8. Bölüm - Duygu, Serkan’a olan duygularına rağmen yeni bir karar veriyor! Serkan, Duygu ile Alp’in evliliğinin önüne geçebilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Alp ile yaptıkları at yarışından sonra Alp’in atını öldürmeye teşebbüs etmesi, Serkan’ın gözünü korkutur. Alp’in, normal olmadığını düşünen Serkan, Duygu’yu uyarmaya çalışır. Duygu’yu ikna edemeyen Serkan, yeni bir yol arayışına girer. Duygu ve Serkan’ın yalanlarının aralarındaki büyük aşka engel olması, ikiliyi yeni bir karar almaya zorlar. Serkan, duygularını bir kez daha dile getirse de Duygu’dan beklediği tepkiyi alamaz. Duygu da Serkan’a karşı büyük bir aşk beslese de Alp’i yarı yolda bırakmaya vicdanı el vermez. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Duygu'nun Yalanı Ortaya mı Çıkıyor? - İki Yalancı 4.Bölüm (31 Temmuz Pazartesi) 02:52
Duygu'nun Yalanı Ortaya mı Çıkıyor? - İki Yalancı 4.Bölüm (31 Temmuz Pazartesi) 122 izlenme - 10 ay önce 31 Temmuz 2017 Pazartesi – İki Yalancı 4. Bölüm - Serkan, aşk hayatındaki olumsuzluklardan sonra annesinin bulduğu kızla evlenmeye karar veriyor ve olanlar oluyor! Duygu'nun, Alp'in sürpriz evlenme teklifine evet demesinden sonra yıkılan Serkan, aşk konusunda şanssız olduğunu ve bir daha zengin kızların kuklası olmayacağına karar verir. Annesinin ısrarı ile helal süt emmiş bir aile kızı ile tanışmaya karar veren Serkan, annesinin gösterdiği fotoğrafı görünce şaşkına döner. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Burcu'nun İntikam Oyunu - İki Yalancı 3.Bölüm (24 Temmuz Pazartesi) 05:14
Burcu'nun İntikam Oyunu - İki Yalancı 3.Bölüm (24 Temmuz Pazartesi) 123 izlenme - 10 ay önce 24 Temmuz 2017 Pazartesi – İki Yalancı 3. Bölüm - Burcu, Cenk ve Naci'den intikam alabilmek için müthiş bir plan yapıyor! İstanbul'a döndükten sonra Burcu'yu aramayan Cenk ve Naci, gelen telefonla büyük bir şaşkınlık yaşarlar. Arayan Burcu, her ikisiyle de buluşmak istediğini ve diğerinden rahatsız olduğunu dile getirir. Türlü yalanların havada uçuştuğu telefon konuşmasında, Burcu her ikisiyle de şık bir restoranda buluşmak için sözleşir. Burcu, intikam alabilmek için Cenk ve Naci'yi birbirlerine düşürmeyi amaçlamaktadır. Yaptığı planı tıkır tıkır işleyen Burcu, saklandığı yerden iki yakın dostun büyük bir kavgaya tutuşmasının keyfini yaşar. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Alper, Dilara'yı Öptü! | Mayıs Kraliçesi 9.Bölüm 01:36
Alper, Dilara'yı Öptü! | Mayıs Kraliçesi 9.Bölüm 305 izlenme - 2 yıl önce Mayıs Kraliçesi 9.Bölüm | Alper, Dilara'yı öptü! Yapımcı: Birol Güven Yönetmen: Korhan Bozkurt Oyuncular: Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy, Serhan Onat, Süeda Çil, Cansın Özyosun, Selçuk Borak, Dorukcan Özgüler, Karel Sinem Gürtekin Mayıs Kraliçesi her Salı akşamı saat 19.45’te Show TV’de! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 8.Bölüm Fragmanı (28 Ağustos 2017) 00:43
İki Yalancı 8.Bölüm Fragmanı (28 Ağustos 2017) 93 izlenme - 9 ay önce İki Yalancı 8. Bölüm Fragmanı yayında! Serkan ve Duygu, birbirlerine olan duygularını açıklıyor; ikilinin önündeki en büyük engel Alp sorun olmaktan kurtulamıyor!
Gizli Aşıklara Şok Baskın! - İki Yalancı 3.Bölüm (24 Temmuz Pazartesi) 05:16
Gizli Aşıklara Şok Baskın! - İki Yalancı 3.Bölüm (24 Temmuz Pazartesi) 98 izlenme - 10 ay önce 24 Temmuz 2017 Pazartesi – İki Yalancı 3. Bölüm - Ağva'da baş başa kalan Serkan ve Duygu arasında duygusal anlar yaşanıyor. Gençler, Ağva'ya gitmeyi planladıktan sonra Serkan ile Duygu'yu büyük bir heyecan sarar. Birbirleriyle baş başa kalmak isteyen ikili, yakın arkadaşları Burcu, Cenk ve Naci'den yardım isterler. Alp ve Esra'nın, Ağva'ya gelmesini engellemk için gizli bir plan yaparlar. Tüm uğraşların sonucunda Esra, Ağva'ya gelemez ve Serkan ile Duygu, baş başa kalma fırsatı yakalarlar. İkili aralarındaki hesapları yeniden görürlerken, birbirlerinin yalanlarını da ortaya çıkarırlar. Büyük yüzleşme sonrası aralarındaki engelleri kaldıran Duygu ve Serkan, kalplerinin sesini dinlemek isteseler de Esra ve Alp'in baskını her şeyi mahveder. Konu & Hikaye: Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek… Yapım : Tükenmezkalem Proje Tasarım & Senaryo : Gani Müjde İdari Yapımcı : Selim Aydoğdu Yönetmen : Eda Teksöz Müzik : Kıraç Diyalog Yazarları : Emre Bülbül, Gökhan Karagülle, Seçil Çömlekçi Oyuncular : Keremcem (Serkan), Yağmur Tanrısevsin (Duygu), Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) İki Yalancı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Yalancı 9. Bölüm Fragmanı (Final) (3 Eylül Pazartesi)  00:50
İki Yalancı 9. Bölüm Fragmanı (Final) (3 Eylül Pazartesi) 86 izlenme - 9 ay önce İki Yalancı final fragmanı yayında! Serkan, Duygu'ya gerçekleri açıklıyor! Duygu ve Serkan'ın aşkı tatlı yalanlarla başlamıştı. İki genç yavaş yavaş birbirlerine aşık olmaya başladılar. İlk Serkan, Duygu'nun yalanını öğrenmişti. Şimdi gerçeği açıklama sırası Serkan'a geldi! İki Yalancı final bölümü 4 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!