Hoşgeldiniz!

Yağmur Ünal

Uzaklarda Arama - Teaser 00:38
Uzaklarda Arama - Teaser 27.554 izlenme - 2 yıl önce Uzaklarda Arama 27 Kasım'da sinemalarda! Türkiye de yaşanmış gerçek bir olaydan esinlenilmiştir ama karakterler ve sonrasında yaşananlar hayal ürünüdür. Film, şehir merkezindeki pavyonun yakınlardaki küçük bir kasabaya taşınma emrinin çıkmasıyla başlayan olaylar zincirini mizahi bir dille ele alır. Bu karmaşık ortam içinde kasabalının da şahit olacağı tutkulu, imkansız bir aşk yaşanır. Birbirinden çok farklı insanların dünyalarının kesişmesinden doğan trajikomik bu hikayeyi 9 yaşındaki Yusuf’tan dinleriz. Oyuncular; Sevda Erginci, Mehtap Bayri, Yağmur Ünal, Mustafa Uğurlu, Serkan Şenalp, Kaan Urgancıoğlu, Emirhan Oktay, Ekin Türkmen, Fırat Tanış, Sema Keçik, Fatih Al, Goncagül Sunar, Esra Ergün, Pınar Göktaş, Elif Atakan, Aslı Samat, Ateş Fatih Uçan, Doğa Konakoğlu, Turgay Aydın, Taylan Erler, Batur Belirdi Konuk Oyuncular; Eşref Kolçak, Suna Selen, Tanem Sivar Yönetmen: Türkân Şoray Senarist: Onur Ünlü Müzik: Rahman Altın Görüntü Yönetmeni: Soykut Turan Yapımcı: Yağmur Ünal Yapım Şirketi: Vadi Film http://www.uzaklardaaramafilmi.com/ https://www.facebook.com/uzaklardaara... https://twitter.com/Uzaklarda_arama https://instagram.com/uzaklardaaramaf...
Uzaklarda Arama - Sinematv 00:29
Uzaklarda Arama - Sinematv 120 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam’ın sultanı Türkan Şoray’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, keyifli ve eğlenceli bir Türk filmi. Şehir merkezinde bulunan bir pavyon, mecbur bırakıldığı için şehir dışında küçük bir kasabaya taşınır. Bir süre sonra pavyonda çalışan kadınlar ile kasabanın kadınları arasında soğuk bir savaş başlar. Kasabanın kadınları, erkeklerin pavyona gitmesinden korkarken, diğer yandan erkeklerin keyfi yerindedir.
Türkan Şoray Son Filmi Uzaklarda Arama Yapımını Anlatıyor 09:38
Türkan Şoray Son Filmi Uzaklarda Arama Yapımını Anlatıyor 48 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının sultanı Şoray’ın evindeyiz.... Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray bize evinin kapılarını açtı, hoş bir sohbet gerçekleştirdik. SinemaTV'de yayınlanacak olan son filmi Uzaklarda Arama yapımını konuştuk.
Burada Laf Çok   30 Kasım 2015 01:31:03
Burada Laf Çok 30 Kasım 2015 36 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 30 Kasım Pazartesi gecesi Mustafa Uğurlu, Yağmur Ünal, Mehtap Bayri, Serkan Şenalp, Sevda Erginci konuk oldu.
Sinema Sanatçısı Türkan Şoray 03:37
Sinema Sanatçısı Türkan Şoray 40 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sinema sanatçısı Türkan Şoray- Özel bir kolejin Anneler Günü etkinliği Sinema sanatçısı Türkan Şoray: - "Annemin değerini, anne olunca anladım"- "Tek yaşama amacım kızım" Sinema sanatçısı Türkan Şoray, "Annemin değerini, anne olunca anladım" dedi.
Bir Kişi Beğenmeyebilir Ama Halk Sevdi 03:44
Bir Kişi Beğenmeyebilir Ama Halk Sevdi" 7 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜTürkan Şoray'ın okula gelişi - Okuldaki öğrencilerle fotoğraf çektirmesi - Türkan Şoray'ın ropörtajı - Türkan Şoray'la öğrenci ve ailelerin buluştuğu konferans salonundan detaylar "Bir kişi beğenmeyebilir ama halk sevdi"-Sinema sanatçısı Şoray: - "(İlyas Salman'ın sözleri) Herkesin düşüncesi farklı olabilir, beğenmiyor olabilir, bu çok normal ama 'Al Yazmalım', Türk sinemasında seyircinin kalbine yerleşmiş az sayıdaki filmlerden biri. Bir kişi beğenmeyebilir ama halk sevdi" Sinema sanatçısı Türkan Şoray, İlyas Salman'ın Selvi Boylum Al Yazmalım filmi hakkındaki sözlerine ilişkin, "Al Yazmalım, Türk sinemasında seyircinin kalbine yerleşmiş az sayıdaki filmlerden biri. Bir kişi beğenmeyebilir ama halk sevdi" dedi.