Hoşgeldiniz!

yakalamak

Kocasını Twerk Yaparken Yakalayan Kadının Dramı 00:34
Kocasını Twerk Yaparken Yakalayan Kadının Dramı 1.341.296 izlenme - 2 yıl önce Kadıncağız kocasını webcam karşısında twerk yaparken yakalamış. Daha ne olsun daha ne göreceydi? Belki öleydi de adamın bu halini görmeyeydi. Ayrıca koskoca adama da yakıştıramadım ayıp diye bişi var amk.
Etek Altı Görüntüsünü Çeken Sapığı Suçüstü Yakalamak 00:36
Etek Altı Görüntüsünü Çeken Sapığı Suçüstü Yakalamak 91.843 izlenme - 7 ay önce Avustralya'da Tegan Portener isimli genç bir kadın, trende uyuklarken etek altı görüntülerinin çekildiğini fark edince ilginç bir yönteme başvurdu. Etek altı görüntülerini çeken sapığı, suçüstü yakalayarak onu kameraya aldı.
Selfie Çekiminden Hoşlanmayan Yılan 00:27
Selfie Çekiminden Hoşlanmayan Yılan 2.981 izlenme - 4 hafta önce Hindistan'ın bir köyünde çiftçiler tarafından yakalanan bu büyük yılan çok kızmış olacak ki bu durumdan faydalanıp selfie çekmek isteyen adamı bakın nasıl karşılıyor.
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:25
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 123.468 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson ve Elizabeth Banks 'in oynadığı 2013 ABD yapımı Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak( The Hunger Games Catching Fire) filminin fragmanı. Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy.
Kaza Anında Sevgilisini Yakalayan Motorcu 01:23
Kaza Anında Sevgilisini Yakalayan Motorcu 15.558 izlenme - 1 yıl önce Islak zeminde motorun kayması sonuca yere düşen çiftin kurtulma anları
Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:30
Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 65.939 izlenme - 3 yıl önce Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Katniss Everdeen’in Peeta Mellark ile birlikte 74. Geleneksel Açlık Oyunları’nı kazanmalarıyla birlikte güvenli bir şekilde eve dönmeleriyle başlıyor. Kazanmak, geriye dönüp ailelerini ve yakın arkadaşlarını bırakmaları ve Zafer Turu’nu gerçekleştirmeleri anlamına geliyor. Katniss’in bir isyanın patlamak üzere olduğunu hissetmesinin yanısıra; Capitol, Başkan Snow 75. Geleneksel Açlık Oyunları’nı (Çeyrek Asır Oyunları) hazırlarken halen kontrolü elde tutuyor – fakat bu oyun, Panem’i sonsuza dek değiştirecek.
Çinli Tırnakçı Chong Tai-shan 00:30
Çinli Tırnakçı Chong Tai-shan 4.719 izlenme - 5 ay önce Bizim ülkemizde de çok sık görülen suçlardan biri olan tırnakçılık bakın çinli abimizin sihirli parmaklarıyla nasıl yapılıyormuş.
Konserde Kendine Fırlatılan Birayı Havada Yakalayıp İçen Şarkıcı 00:26
Konserde Kendine Fırlatılan Birayı Havada Yakalayıp İçen Şarkıcı 10.339 izlenme - 1 yıl önce Konser esnasında kendisine fırlatılan birayı havada yakalayarak içen şarkıcının müthiş karizması
Eliyle Tavşan Yakalayan Adam 01:00
Eliyle Tavşan Yakalayan Adam 16.898 izlenme - 2 yıl önce Tavşanın ne kadar hızlı ve çevik olduğunu hepimiz biliriz. Ama bu adam işin pif noktasını çözmüş olacak ki tek hamlede eliyle tavşanı yakalıyor.
elle balık yakalamak 00:30
elle balık yakalamak 38.354 izlenme - 7 yıl önce :))
Balık avı yayın balıgı 02:24
Balık avı yayın balıgı 16.675 izlenme - 4 yıl önce
 Kocasını Twerk Yaparken Yakalayan Kadının Dramı 00:34
Kocasını Twerk Yaparken Yakalayan Kadının Dramı 15.411 izlenme - 3 yıl önce Kadıncağız kocasını webcam karşısında twerk yaparken yakalamış. Daha ne olsun daha ne göreceydi? Belki öleydi de adamın bu halini görmeyeydi.
Açlık Oyunları 2 - Ateşi Yakalamak Fragman 01:38
Açlık Oyunları 2 - Ateşi Yakalamak Fragman 15.245 izlenme - 4 yıl önce Açlık Oyunları'nda Genç kadın bu defa "Quarter Quell" için yarışıyor. İkinci filmde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alıyor ancak yönetmenliğini bu defa Francis Lawrence üstleniyor.
Oltasıyla Drone Yakalayan Balıkçı 01:25
Oltasıyla Drone Yakalayan Balıkçı 4.932 izlenme - 1 yıl önce Kırk yıllık balıkçıyım, elektronik cihaz yakalamadım. Usta balıkçıymışsın. Pesss.
Hayvansever İnsanlar İyi'ki Varsınız 00:54
Hayvansever İnsanlar İyi'ki Varsınız 1.556 izlenme - 4 ay önce Kazakistan'da kaydedilen bu görüntüyü izlediğinizde 'İnsanlık ölmemiş' diyeceksiniz.
Balık Yakalamak 00:14
Balık Yakalamak 4.234 izlenme - 2 yıl önce Balık Yakalamak 2014-05-11 22:23:54 günü ihsanaydogan927 kanalına yüklediğim 'Balık Yakalamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/ihsanaydogan927 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Baloncuklar İçin Kendini Paralayan Pitbull 02:12
Baloncuklar İçin Kendini Paralayan Pitbull 4.512 izlenme - 2 yıl önce Yaramaz arkadaşımız kendince bir eğlence buluyor ve tahminimizce sahibinin atıığı köpükleri, balonları yakalamak için çıldırıyor. Her zaman birisini yaraladığıyla ilgili haber görecek değiliz.
Güvercin Nasıl Yakalanır? 01:56
Güvercin Nasıl Yakalanır? 5.877 izlenme - 4 yıl önce Güvercin Nasıl Yakalanır?
Bağırsak Parçası ile Pirana Yakalamak 01:59
Bağırsak Parçası ile Pirana Yakalamak 3.141 izlenme - 2 yıl önce Efendim olay Brezilyada geçiyor. Ablamız bulmuş bir bağırsak parçası piranalara at çek yapıyor ama o piranaları sonra buğlama mı yapar tava mı orası muamma. Ayrıca bunlar ölüp gitmeden nasıl ayıklanır temizlenir ayrı bir tez konusu. Afiyetler olsun diyelim üstünde bu havalarda cevizli yaz helvası iyi gider.
köpeği yakalayabilene aşk olsun 01:09
köpeği yakalayabilene aşk olsun 9.054 izlenme - 8 yıl önce yarış pistinde yaşananlara bir bakın
Elle Tavşan Avlayan Avcı 03:12
Elle Tavşan Avlayan Avcı 2.021 izlenme - 1 yıl önce Avcının tavşana atış yapmasını beklemekten sıkılan adam dayanamayıp tavşanın üstüne atlıyor ve avı eli ile yakalıyor.
Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 03:24
Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 3.413 izlenme - 1 yıl önce Erotik film furyasında gene farkını ortaya koyan Jet yönetmen Çetin İnanç, bu kez de karşımıza erotik, korku ve polisiye türüyle çıkacaktır. Yalan isimli filmimizin başlangıcı o kadar manasızdır ki, filmle olan ilişkisi hala çözülememiştir.
Soğukta Dereye Girip Balık Tutmak 02:28
Soğukta Dereye Girip Balık Tutmak 2.378 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşımız kış ay'ı ortasında dereye girerek başarılı bir şekilde eliyle balık tutuyor. Fakat video'yu izlerken sürekli ekrana çıkan uyarıcı yazılarda ayrı bi hava katmış video'ya. Sendeki beyni balığa taksak ters yüzer kardeş.
Olta yerine elle balık yakalamak! 01:27
Olta yerine elle balık yakalamak! 2.526 izlenme - 3 yıl önce Balık takımına ihtiyaç yok! Bu adam elleriyle yakalıyor çünkü!
tazikli suyun hortumunu yakalamak 00:35
tazikli suyun hortumunu yakalamak 5.972 izlenme - 8 yıl önce harika bişey
Telefonum Yere Düşmeden Önce Yakaladığımda Hissettiğim 00:06
Telefonum Yere Düşmeden Önce Yakaladığımda Hissettiğim 2.141 izlenme - 3 yıl önce Telefonum Yere Düşmeden Önce Yakaladığımda Hissettiğim
Bası Yakalamaya Çalışan Kedi 01:32
Bası Yakalamaya Çalışan Kedi 1.937 izlenme - 2 yıl önce Kendini müziğin kollarına bırakan kedi Cat Trying To Catch The Bass
Ateşi Yakalamak Filminin İlk Televizyon Reklamı Yayınlandı 01:00
Ateşi Yakalamak Filminin İlk Televizyon Reklamı Yayınlandı 1.738 izlenme - 3 yıl önce Ateşi Yakalamak Filminin İlk Televizyon Reklamı Yayınlandı
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak  Fragmanı 02:25
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Fragmanı 3.365 izlenme - 4 yıl önce Atniss Everdeen’ın Futuristik Ve Bir O Kadar Da Despotik Dünyada Geçen Sürükleyici Maceraları Devam Ediyor. Genç Kadın Bu Sefer “Quarter Quell” İçin Yarışıyor. tüm Dünyada Ses Getiren Açlık Oyunları Serisinin İkinci Filminde Kadroda Yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson Ve Woody Harrelson Yer Alırken Yönetmen Koltuğunda Bu Sefer İlk Filmden Farklı Olarak Francis Lawrence Oturuyor. Suzanne Collins’in Romanından Bu Sefer Beyazperdeye Uyarlayanlar İse Küçük Gün Işığım Filminin Senaristi Michael Arndt Ve 127 Saat’e İmza Atan Simon Beaufoy. Filmin Ülkemizde Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Adıyla 2013 Kasımında Sinemalarda Olması Planlanıyor.
Usta İşi Elle Dev Balık Yakalamak 00:08
Usta İşi Elle Dev Balık Yakalamak 846 izlenme - 2 yıl önce Videomuzdaki üstad bir tür yem ve el çabukluğuyla nasıl dev gibi balık yakalandığını gösteriyor, izliyoruz.