Hoşgeldiniz!

yakalamak

Kocasını Twerk Yaparken Yakalayan Kadının Dramı 00:34
Kocasını Twerk Yaparken Yakalayan Kadının Dramı 1.360.107 izlenme - 3 yıl önce Kadıncağız kocasını webcam karşısında twerk yaparken yakalamış. Daha ne olsun daha ne göreceydi? Belki öleydi de adamın bu halini görmeyeydi. Ayrıca koskoca adama da yakıştıramadım ayıp diye bişi var amk.
Etek Altı Görüntüsünü Çeken Sapığı Suçüstü Yakalamak 00:36
Etek Altı Görüntüsünü Çeken Sapığı Suçüstü Yakalamak 101.458 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da Tegan Portener isimli genç bir kadın, trende uyuklarken etek altı görüntülerinin çekildiğini fark edince ilginç bir yönteme başvurdu. Etek altı görüntülerini çeken sapığı, suçüstü yakalayarak onu kameraya aldı.
Vapurda Eliyle Martı Yakalayan Adam 02:10
Vapurda Eliyle Martı Yakalayan Adam 20.589 izlenme - 3 ay önce Vapurda çoğu kişinin yapmak istediği ama tırstığı şeyi abimiz yapıyor. Simit atmayı ihmal etmeyelim martılara..
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:25
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 123.786 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson ve Elizabeth Banks 'in oynadığı 2013 ABD yapımı Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak( The Hunger Games Catching Fire) filminin fragmanı. Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy.
Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:30
Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 78.922 izlenme - 4 yıl önce Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Katniss Everdeen’in Peeta Mellark ile birlikte 74. Geleneksel Açlık Oyunları’nı kazanmalarıyla birlikte güvenli bir şekilde eve dönmeleriyle başlıyor. Kazanmak, geriye dönüp ailelerini ve yakın arkadaşlarını bırakmaları ve Zafer Turu’nu gerçekleştirmeleri anlamına geliyor. Katniss’in bir isyanın patlamak üzere olduğunu hissetmesinin yanısıra; Capitol, Başkan Snow 75. Geleneksel Açlık Oyunları’nı (Çeyrek Asır Oyunları) hazırlarken halen kontrolü elde tutuyor – fakat bu oyun, Panem’i sonsuza dek değiştirecek.
Kaza Anında Sevgilisini Yakalayan Motorcu 01:23
Kaza Anında Sevgilisini Yakalayan Motorcu 16.354 izlenme - 2 yıl önce Islak zeminde motorun kayması sonuca yere düşen çiftin kurtulma anları
elle balık yakalamak 00:30
elle balık yakalamak 40.224 izlenme - 8 yıl önce :))
Eliyle Tavşan Yakalayan Adam 01:00
Eliyle Tavşan Yakalayan Adam 16.932 izlenme - 3 yıl önce Tavşanın ne kadar hızlı ve çevik olduğunu hepimiz biliriz. Ama bu adam işin pif noktasını çözmüş olacak ki tek hamlede eliyle tavşanı yakalıyor.
Konserde Kendine Fırlatılan Birayı Havada Yakalayıp İçen Şarkıcı 00:26
Konserde Kendine Fırlatılan Birayı Havada Yakalayıp İçen Şarkıcı 10.401 izlenme - 2 yıl önce Konser esnasında kendisine fırlatılan birayı havada yakalayarak içen şarkıcının müthiş karizması
Balık avı yayın balıgı 02:24
Balık avı yayın balıgı 17.120 izlenme - 5 yıl önce
Kocasını Twerk Yaparken Yakalayan Kadının Dramı 00:34
Kocasını Twerk Yaparken Yakalayan Kadının Dramı 15.559 izlenme - 4 yıl önce Kadıncağız kocasını webcam karşısında twerk yaparken yakalamış. Daha ne olsun daha ne göreceydi? Belki öleydi de adamın bu halini görmeyeydi.
Açlık Oyunları 2 - Ateşi Yakalamak Fragman 01:38
Açlık Oyunları 2 - Ateşi Yakalamak Fragman 15.259 izlenme - 4 yıl önce Açlık Oyunları'nda Genç kadın bu defa "Quarter Quell" için yarışıyor. İkinci filmde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alıyor ancak yönetmenliğini bu defa Francis Lawrence üstleniyor.
Çinli Tırnakçı Chong Tai-shan 00:30
Çinli Tırnakçı Chong Tai-shan 4.844 izlenme - 1 yıl önce Bizim ülkemizde de çok sık görülen suçlardan biri olan tırnakçılık bakın çinli abimizin sihirli parmaklarıyla nasıl yapılıyormuş.
Balık Yakalamak 00:14
Balık Yakalamak 5.073 izlenme - 3 yıl önce Balık Yakalamak 2014-05-11 22:23:54 günü ihsanaydogan927 kanalına yüklediğim 'Balık Yakalamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/ihsanaydogan927 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Selfie Çekiminden Hoşlanmayan Yılan 00:27
Selfie Çekiminden Hoşlanmayan Yılan 3.031 izlenme - 10 ay önce Hindistan'ın bir köyünde çiftçiler tarafından yakalanan bu büyük yılan çok kızmış olacak ki bu durumdan faydalanıp selfie çekmek isteyen adamı bakın nasıl karşılıyor.
Güvercin Nasıl Yakalanır? 01:56
Güvercin Nasıl Yakalanır? 6.588 izlenme - 5 yıl önce Güvercin Nasıl Yakalanır?
Oltasıyla Drone Yakalayan Balıkçı 01:25
Oltasıyla Drone Yakalayan Balıkçı 4.974 izlenme - 2 yıl önce Kırk yıllık balıkçıyım, elektronik cihaz yakalamadım. Usta balıkçıymışsın. Pesss.
Baloncuklar İçin Kendini Paralayan Pitbull 02:12
Baloncuklar İçin Kendini Paralayan Pitbull 4.538 izlenme - 3 yıl önce Yaramaz arkadaşımız kendince bir eğlence buluyor ve tahminimizce sahibinin atıığı köpükleri, balonları yakalamak için çıldırıyor. Her zaman birisini yaraladığıyla ilgili haber görecek değiliz.
Rizelinin Bıldırcın Avı 00:52
Rizelinin Bıldırcın Avı 1.329 izlenme - 8 ay önce Rizeli Gazeteci Ali Birerdinç, av sahasında gördüğü bıldırcını tüfeği ile vurmak yerine üzerine atlayıp yakaladı.
köpeği yakalayabilene aşk olsun 01:09
köpeği yakalayabilene aşk olsun 9.054 izlenme - 9 yıl önce yarış pistinde yaşananlara bir bakın
Bağırsak Parçası ile Pirana Yakalamak 01:59
Bağırsak Parçası ile Pirana Yakalamak 3.328 izlenme - 3 yıl önce Efendim olay Brezilyada geçiyor. Ablamız bulmuş bir bağırsak parçası piranalara at çek yapıyor ama o piranaları sonra buğlama mı yapar tava mı orası muamma. Ayrıca bunlar ölüp gitmeden nasıl ayıklanır temizlenir ayrı bir tez konusu. Afiyetler olsun diyelim üstünde bu havalarda cevizli yaz helvası iyi gider.
Hayvansever İnsanlar İyi'ki Varsınız 00:54
Hayvansever İnsanlar İyi'ki Varsınız 1.576 izlenme - 1 yıl önce Kazakistan'da kaydedilen bu görüntüyü izlediğinizde 'İnsanlık ölmemiş' diyeceksiniz.
Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 03:24
Çetin İnanç Usulü Erotik Film Olmak - Yalan 5.691 izlenme - 2 yıl önce Erotik film furyasında gene farkını ortaya koyan Jet yönetmen Çetin İnanç, bu kez de karşımıza erotik, korku ve polisiye türüyle çıkacaktır. Yalan isimli filmimizin başlangıcı o kadar manasızdır ki, filmle olan ilişkisi hala çözülememiştir.
Elle Tavşan Avlayan Avcı 03:12
Elle Tavşan Avlayan Avcı 2.799 izlenme - 2 yıl önce Avcının tavşana atış yapmasını beklemekten sıkılan adam dayanamayıp tavşanın üstüne atlıyor ve avı eli ile yakalıyor.
Soğukta Dereye Girip Balık Tutmak 02:28
Soğukta Dereye Girip Balık Tutmak 3.158 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşımız kış ay'ı ortasında dereye girerek başarılı bir şekilde eliyle balık tutuyor. Fakat video'yu izlerken sürekli ekrana çıkan uyarıcı yazılarda ayrı bi hava katmış video'ya. Sendeki beyni balığa taksak ters yüzer kardeş.
Olta yerine elle balık yakalamak! 01:27
Olta yerine elle balık yakalamak! 2.846 izlenme - 4 yıl önce Balık takımına ihtiyaç yok! Bu adam elleriyle yakalıyor çünkü!
Telefonum Yere Düşmeden Önce Yakaladığımda Hissettiğim 00:06
Telefonum Yere Düşmeden Önce Yakaladığımda Hissettiğim 2.142 izlenme - 3 yıl önce Telefonum Yere Düşmeden Önce Yakaladığımda Hissettiğim
Bası Yakalamaya Çalışan Kedi 01:32
Bası Yakalamaya Çalışan Kedi 1.943 izlenme - 3 yıl önce Kendini müziğin kollarına bırakan kedi Cat Trying To Catch The Bass
Ateşi Yakalamak Filminin İlk Televizyon Reklamı Yayınlandı 01:00
Ateşi Yakalamak Filminin İlk Televizyon Reklamı Yayınlandı 1.740 izlenme - 4 yıl önce Ateşi Yakalamak Filminin İlk Televizyon Reklamı Yayınlandı
Usta İşi Elle Dev Balık Yakalamak 00:08
Usta İşi Elle Dev Balık Yakalamak 1.211 izlenme - 2 yıl önce Videomuzdaki üstad bir tür yem ve el çabukluğuyla nasıl dev gibi balık yakalandığını gösteriyor, izliyoruz.