Hoşgeldiniz!

Yakalanan Videoları İzle

Evde Dövme Yaptıran Kızın Annesine Yakalanması 00:47
Evde Dövme Yaptıran Kızın Annesine Yakalanması 17.794 izlenme - 4 ay önce Türkiye'de gerçekleşen olayda dövmeci arkadaşını eve çağırıp dövme yaptıran kızı kötü bir sürpriz bekliyor.Dövme yapıldığı esnada kapı açılıyor ve kızın annesi geliyor.
12 Katlı Binanın Yıkılma Anına Hazırlıksız Yakalanan Çinliler 00:56
12 Katlı Binanın Yıkılma Anına Hazırlıksız Yakalanan Çinliler 4.379 izlenme - 2 ay önce Yeni demiryolu hattının açılışı için önceden yıkılma uyarısında bulunan yetkililer yaya ve sürücüleri es geçmişler gibi.
PKK'lı Teröristin İtirafları 01:04
PKK'lı Teröristin İtirafları 16.387 izlenme - 2 yıl önce Nostalji niteliğinde bir video daha. Bir çok liseli bu yılları bilmez, terör örgütüne yoğun operasyonların yapıldığı çiller döneminden bir PKK lıya mikrofon tutmuşlar. O günden bu güne bir arpa boyu yol alamadığımız da gözüküyor. İyi seyirler
Teslim Olan PKK'lının Her Şeyi Anlattığı İtirafları 09:16
Teslim Olan PKK'lının Her Şeyi Anlattığı İtirafları 6.733 izlenme - 1 yıl önce Ele geçirilen bir PKKlının dilinden Pkk kamplarında nelerin planlandığını, nasıl tuzağa düşürdükleri, kimlerin neyi planladığı anlatılıyor.
01:12
"erotik Film Seyrederken Eşime Yakalandım" 17.425 izlenme - 7 yıl önce Erotik film izlerken eşine yakalanan adam hikayesini televizyon programında anlatıyor. Ne adamlar var.
Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :) 00:06
Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :) 5.479 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza Abone Olmayı UnutmayınVine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)
yakalanan dev mürekkep balıgı 00:30
yakalanan dev mürekkep balıgı 7.905 izlenme - 9 yıl önce yakalanan dev mürekkep balıgı böyle büyünü görmediniz://
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 01:54
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 1.679 izlenme - 1 yıl önce Yellowstone Ulusal Parkında gizli kamera ile kaydedilen görüntülerde ayıların neşeli halleri ve banyo sefaları görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Japonyada Yakalanan Boga Yilani 05:00
Japonyada Yakalanan Boga Yilani 4.868 izlenme - 5 yıl önce Çocuklar izlemesin
suç üstü yakalanan köpek 00:28
suç üstü yakalanan köpek 4.648 izlenme - 7 yıl önce suç üstü yakalanan köpek
Yakıt Çalarken Yakalanan Kadının Benzinliğin İçine Etmesi 00:34
Yakıt Çalarken Yakalanan Kadının Benzinliğin İçine Etmesi 311 izlenme - 6 ay önce Benzin çalmak isterken görevliye yakalanan ve litrelerce benzini heba eden yarım akıllı kadını izliyoruz...
Kameraya Şov Yaparken Annesine Yakalanan Kız 00:37
Kameraya Şov Yaparken Annesine Yakalanan Kız 276 izlenme - 5 ay önce Genç kız, kameranın önünde dans ederken, annesinin arkasında olduğunu fark etmeyince bu sahneler yaşandı...
yakalanan köpek balıgı ancak çekici ile taşındı 04:33
yakalanan köpek balıgı ancak çekici ile taşındı 4.341 izlenme - 8 yıl önce
Keban Barajı'nda Yakalanan Büyük Balık 03:16
Keban Barajı'nda Yakalanan Büyük Balık 524 izlenme - 1 yıl önce Keban Barajı'nda Yakalanan Büyük Balık
tüplü turbolu öfkeli hemde suçlu :)) 00:25
tüplü turbolu öfkeli hemde suçlu :)) 2.987 izlenme - 8 yıl önce sıfır çizerken polise yakalanan turbolu şahin polisin anonsu kopardı beni :)
Suç üstü yakalanan köpek :)) 00:28
Suç üstü yakalanan köpek :)) 1.799 izlenme - 7 yıl önce arama yapılıyor..
olta ile yakalanan dev balık......  m. parlak 01:47
olta ile yakalanan dev balık...... m. parlak 2.103 izlenme - 6 yıl önce
uğur dündar ve yakaladığı adamın komik savunması 01:25
uğur dündar ve yakaladığı adamın komik savunması 2.486 izlenme - 7 yıl önce uğur dündar ve yakaladığı adamın komik savunması komik
Yastık Kılıfıyla Yakalanan Yılan 00:24
Yastık Kılıfıyla Yakalanan Yılan 17 izlenme - 2 hafta önce Yastık kılıfıyla yakalanan yılan ve bu haberi Flaş tv oyunculuğu kapasitesinde sunan haber spikeri. Keyifli seyirler...
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 00:48
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 1.216 izlenme - 4 yıl önce Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci
Canlı Yayında Depreme Yakalanan Spikerler 01:15
Canlı Yayında Depreme Yakalanan Spikerler 928 izlenme - 2 yıl önce Los Angeles'ta KTLA adlı tv kanalında sabah haberlerini sunan spikerler Chris Schauble, Megan Henderson deprem olunca ne yapacaklarını şaşırdı.Korkudan masa altına giren spikerlerden Chris Schauble (zenci arkadaş)ın tavırları komedi.
İranlı ajanlara bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler 01:00
İranlı ajanlara bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler 1.027 izlenme - 5 yıl önce Iğdır’da düzenlenen ajan operasyonu kapsamında tutuklanan Timur A. adlı korucunun İran İstihbarat Servisi SAVAMA ajanlarına bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler ortaya çıktı.Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü casusluk soruşturması kapsamında ele geçirilen kamera kayıtları arasında korucu Timur A.’nın İran istihbarat birimlerine bilgi aktarırken çekilen gizli görüntüleri bulundu. Görüntülerde Timur A’nın, bir oda içinde üç İran ajanına Ağrı, Kars, Iğdır bölgesindeki askeri birlikler, emniyet ve MİT hakkında kritik bilgiler verdiği görülüyor. Özellikle askeri birliklerin görüntülendiği fotoğraflar ve rütbeliler hakkında detaylı bilgiler aktaran Timur A., kendisinden talep edilen, diğer bilgiler için de "Olur" diyerek toplayacağını anlatıyor
Termal Kameralara Osururken Yakalanan İnsanlar 01:55
Termal Kameralara Osururken Yakalanan İnsanlar 164 izlenme - 8 ay önce Banana Factory kanalının yayınladığı görüntüde topluma açık yerlerde insanların osuruklarını termal kamera sayesinde kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Japonyada Tusunamiye Denizde Yakalanan Gemi 00:57
Japonyada Tusunamiye Denizde Yakalanan Gemi 891 izlenme - 5 yıl önce Japonyada Tusunamiye Denizde Yakalanan Gemi
Balık Tutarken Yakalanan En Korkunç 10 Yaratık 07:25
Balık Tutarken Yakalanan En Korkunç 10 Yaratık 76 izlenme - 4 ay önce Derler ki, bir adama balık tutmayı öğretirsen, onu ömrü boyunca beslemiş sayılırsın. Biz diyoruz ki, eğer bir adama balık tutmayı öğretirseniz, onun sıra dışı bir şey yakalama şansını arttırırsınız. Ne de olsa dünyadaki okyanus, göl ve nehirlerinde her çeşit çılgın yaratıklar yüzüyor. Bize inanmıyor musunuz? O halde, yıllar içerisinde balıkçıların yakaladığı, rekorları alt üst eden bu yaratıklara bir göz atın. EN BÜYÜK TIRPANA Tamam, balıkçıların yakaladığı canlılardan bahsedeceğimizi söylediğimizde muhtemelen aklınıza bu yaratık gelmemiştir, ancak şu dev tırpana ya bir bakın. AFRİKA KAPLANI Tamam balıkçı denizde bir kaplan yakalamasından bahsetmeyeceğiz, aslında olan balıkçının dev bir kaplan balığı yakalamış olmasıdır. TİMSAH DEĞİL Gar Timsahları garip ve çirkin görünüşlü bir balık türüdür ve bu isimlerini nereden aldıklarını anlamamız zor değildir. KÜÇÜK FAKAT ETKİLEYİCİ Sadece doğru bakış açısını yakalamanız için, en büyük dediğimizde bunun her zaman çok ta büyük olmayabileceğini hatırlatmak isteriz. 3 TANE ÇOK FAZLA Evet bu fotoğrafın 100 de 100 sahte gibi durduğuna katılıyoruz, ancak fotoğrafın tamamen gerçek olduğu kanıtlandı. YANLIŞLIKLA KORKUTUCU Normal balıklar tutmak için denize açıldığınızı ve kocaman aynı zamanda gerçekten korkutucu bir şey yakaladığınızı düşünün. DEV TUNA Eğer balık tutmayı seviyorsanız, arkadaşlarınıza gurur ile anlatabilmeniz için yakaladığınız dev balık ile yan yana poz vermeniz gerektiğini bilirsiniz. BU BİR KARİDES OLAMAZ Karides bacaklarını genellikle kokteyl bardaklarının kenarından taşmışken görmeye alışkınsınızdır. JAWS Hiç bir balıkçı hikayesi köpek balıklarından bahsetmeden bitmiş sayılmaz. Frank Mundus ve Don Branddick New York eyaletinin Montauk limanından denize açıldıklarında, bir balina cesedini parçalayan bir grup köpek balığı ile karşılaştılar.
suç üstü yakalanan köpek:)) 06:21
suç üstü yakalanan köpek:)) 883 izlenme - 7 yıl önce arama yapılıyor)
Bir Küçük Yürek (Noel Dayı İçerir) 00:42
Bir Küçük Yürek (Noel Dayı İçerir) 426 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde sitede paylaşılan sınav sahnesinden sonra filmi izlemeye karar verdim. Orhan daha ne mallıklar yapacak diye heyecanla açtım ve karşıma Noel Dayı çıktı.
Sokak kamerasına yakalanan ışınlanma 00:50
Sokak kamerasına yakalanan ışınlanma 481 izlenme - 5 yıl önce Sokak kamerasına yakalanan ışınlanma
Güney Asya'da yakalanan dev balina 03:03
Güney Asya'da yakalanan dev balina 399 izlenme - 4 yıl önce Güney Asya'da yakalanan dev balina
Gelinlik Giyen Damat Kaynanasına Yakalanırsa 01:13
Gelinlik Giyen Damat Kaynanasına Yakalanırsa 595 izlenme - 4 yıl önce Gelinlik Giyen Damat Kaynanasına Yakalanırsa