Hoşgeldiniz!

yakalanan

PKK'lı Teröristin İtirafları 01:04
PKK'lı Teröristin İtirafları 15.786 izlenme - 1 yıl önce Nostalji niteliğinde bir video daha. Bir çok liseli bu yılları bilmez, terör örgütüne yoğun operasyonların yapıldığı çiller döneminden bir PKK lıya mikrofon tutmuşlar. O günden bu güne bir arpa boyu yol alamadığımız da gözüküyor. İyi seyirler
Teslim Olan PKK'lının Her Şeyi Anlattığı İtirafları 09:16
Teslim Olan PKK'lının Her Şeyi Anlattığı İtirafları 6.579 izlenme - 9 ay önce Ele geçirilen bir PKKlının dilinden Pkk kamplarında nelerin planlandığını, nasıl tuzağa düşürdükleri, kimlerin neyi planladığı anlatılıyor.
Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :) 00:06
Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :) 4.809 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza Abone Olmayı UnutmayınVine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)
01:12
"erotik Film Seyrederken Eşime Yakalandım" 17.170 izlenme - 6 yıl önce Erotik film izlerken eşine yakalanan adam hikayesini televizyon programında anlatıyor. Ne adamlar var.
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 01:54
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 1.509 izlenme - 6 ay önce Yellowstone Ulusal Parkında gizli kamera ile kaydedilen görüntülerde ayıların neşeli halleri ve banyo sefaları görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Termal Kameralara Osururken Yakalanan İnsanlar 01:55
Termal Kameralara Osururken Yakalanan İnsanlar 74 izlenme - 1 hafta önce Banana Factory kanalının yayınladığı görüntüde topluma açık yerlerde insanların osuruklarını termal kamera sayesinde kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yoga Kariyeri Kısa Süren Kız (Annesine Yakalandı) 01:26
Yoga Kariyeri Kısa Süren Kız (Annesine Yakalandı) 65 izlenme - 7 gün önce Sosyal medya sitelerinde kendine kanal açıp yaptığı makyajı yada sporu kamera ile kayda alıp yayınlayanlara özenen kızın başına gelmeyen kalmamış. Yoga videosu çekmek isterken düşmüş oda yetmemiş annesine yakalanmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
yakalanan dev mürekkep balıgı 00:30
yakalanan dev mürekkep balıgı 7.897 izlenme - 8 yıl önce yakalanan dev mürekkep balıgı böyle büyünü görmediniz://
Japonyada Yakalanan Boga Yilani 05:00
Japonyada Yakalanan Boga Yilani 4.703 izlenme - 5 yıl önce Çocuklar izlemesin
suç üstü yakalanan köpek 00:28
suç üstü yakalanan köpek 4.648 izlenme - 7 yıl önce suç üstü yakalanan köpek
büyük yanlış anlaşılma :) 00:30
büyük yanlış anlaşılma :) 8.827 izlenme - 8 yıl önce
Keban Barajı'nda Yakalanan Büyük Balık 03:16
Keban Barajı'nda Yakalanan Büyük Balık 489 izlenme - 9 ay önce Keban Barajı'nda Yakalanan Büyük Balık
paparazzi yakaladı 00:25
paparazzi yakaladı 6.095 izlenme - 8 yıl önce
yakalanan köpek balıgı ancak çekici ile taşındı 04:33
yakalanan köpek balıgı ancak çekici ile taşındı 4.321 izlenme - 7 yıl önce
tüplü turbolu öfkeli hemde suçlu :)) 00:25
tüplü turbolu öfkeli hemde suçlu :)) 2.984 izlenme - 7 yıl önce sıfır çizerken polise yakalanan turbolu şahin polisin anonsu kopardı beni :)
Suç üstü yakalanan köpek :)) 00:28
Suç üstü yakalanan köpek :)) 1.799 izlenme - 7 yıl önce arama yapılıyor..
olta ile yakalanan dev balık......  m. parlak 01:47
olta ile yakalanan dev balık...... m. parlak 2.097 izlenme - 6 yıl önce
uğur dündar ve yakaladığı adamın komik savunması 01:25
uğur dündar ve yakaladığı adamın komik savunması 2.476 izlenme - 6 yıl önce uğur dündar ve yakaladığı adamın komik savunması komik
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 00:48
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 1.194 izlenme - 3 yıl önce Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci
Canlı Yayında Depreme Yakalanan Spikerler 01:15
Canlı Yayında Depreme Yakalanan Spikerler 796 izlenme - 2 yıl önce Los Angeles'ta KTLA adlı tv kanalında sabah haberlerini sunan spikerler Chris Schauble, Megan Henderson deprem olunca ne yapacaklarını şaşırdı.Korkudan masa altına giren spikerlerden Chris Schauble (zenci arkadaş)ın tavırları komedi.
İranlı ajanlara bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler 01:00
İranlı ajanlara bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler 1.019 izlenme - 4 yıl önce Iğdır’da düzenlenen ajan operasyonu kapsamında tutuklanan Timur A. adlı korucunun İran İstihbarat Servisi SAVAMA ajanlarına bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler ortaya çıktı.Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü casusluk soruşturması kapsamında ele geçirilen kamera kayıtları arasında korucu Timur A.’nın İran istihbarat birimlerine bilgi aktarırken çekilen gizli görüntüleri bulundu. Görüntülerde Timur A’nın, bir oda içinde üç İran ajanına Ağrı, Kars, Iğdır bölgesindeki askeri birlikler, emniyet ve MİT hakkında kritik bilgiler verdiği görülüyor. Özellikle askeri birliklerin görüntülendiği fotoğraflar ve rütbeliler hakkında detaylı bilgiler aktaran Timur A., kendisinden talep edilen, diğer bilgiler için de "Olur" diyerek toplayacağını anlatıyor
Japonyada Tusunamiye Denizde Yakalanan Gemi 00:57
Japonyada Tusunamiye Denizde Yakalanan Gemi 887 izlenme - 4 yıl önce Japonyada Tusunamiye Denizde Yakalanan Gemi
yakalandı 00:33
yakalandı 1.504 izlenme - 8 yıl önce
suç üstü yakalanan köpek:)) 06:21
suç üstü yakalanan köpek:)) 883 izlenme - 7 yıl önce arama yapılıyor)
Güney Asya'da yakalanan dev balina 03:03
Güney Asya'da yakalanan dev balina 396 izlenme - 3 yıl önce Güney Asya'da yakalanan dev balina
Bir Küçük Yürek (Noel Dayı İçerir) 00:42
Bir Küçük Yürek (Noel Dayı İçerir) 336 izlenme - 1 yıl önce Geçenlerde sitede paylaşılan sınav sahnesinden sonra filmi izlemeye karar verdim. Orhan daha ne mallıklar yapacak diye heyecanla açtım ve karşıma Noel Dayı çıktı.
Sokak kamerasına yakalanan ışınlanma 00:50
Sokak kamerasına yakalanan ışınlanma 479 izlenme - 4 yıl önce Sokak kamerasına yakalanan ışınlanma
Gelinlik Giyen Damat Kaynanasına Yakalanırsa 01:13
Gelinlik Giyen Damat Kaynanasına Yakalanırsa 589 izlenme - 4 yıl önce Gelinlik Giyen Damat Kaynanasına Yakalanırsa
Türkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye Baskını 00:44
Türkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye Baskını 319 izlenme - 1 yıl önce Türkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye BaskınıTürkün Gücünü Göreceksiniz ! Komutanın Şantiye Baskını
8 Tane Sahte Yakalanan Yalın Bulduk 9 Mart Beyaz Show 2012 03:00
8 Tane Sahte Yakalanan Yalın Bulduk 9 Mart Beyaz Show 2012 561 izlenme - 5 yıl önce