Hoşgeldiniz!

yakalanan

Ev Sahibiyle Karşılaşan Hırsızların Tepkisi  01:04
Ev Sahibiyle Karşılaşan Hırsızların Tepkisi 8.339 izlenme - 3 hafta önce Chicago' üç silahlı adam güpegündüz bir eve girmeye çalışıyor fakat ev sahibinin evde olma ihtimalini düşünmüyorlar.
Evde Dövme Yaptıran Kızın Annesine Yakalanması 00:47
Evde Dövme Yaptıran Kızın Annesine Yakalanması 20.369 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de gerçekleşen olayda dövmeci arkadaşını eve çağırıp dövme yaptıran kızı kötü bir sürpriz bekliyor.Dövme yapıldığı esnada kapı açılıyor ve kızın annesi geliyor.
Domuz Sürüsü Yakalama Sistemi 00:20
Domuz Sürüsü Yakalama Sistemi 2.554 izlenme - 2 ay önce Domuz Sürüsü Yakalama Sistemi mekan : oklohama abd.
PKK'lı Teröristin İtirafları 01:04
PKK'lı Teröristin İtirafları 16.937 izlenme - 3 yıl önce Nostalji niteliğinde bir video daha. Bir çok liseli bu yılları bilmez, terör örgütüne yoğun operasyonların yapıldığı çiller döneminden bir PKK lıya mikrofon tutmuşlar. O günden bu güne bir arpa boyu yol alamadığımız da gözüküyor. İyi seyirler
Hizmetçi Kıyafetiyle Babasına Yakalanan Twitch Yayıncısı 01:00
Hizmetçi Kıyafetiyle Babasına Yakalanan Twitch Yayıncısı 1.245 izlenme - 2 ay önce Oğlu hizmetçi kıyafetiyle twitch yayını esnasında babası odasına giriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
12 Katlı Binanın Yıkılma Anına Hazırlıksız Yakalanan Çinliler 00:56
12 Katlı Binanın Yıkılma Anına Hazırlıksız Yakalanan Çinliler 4.586 izlenme - 12 ay önce Yeni demiryolu hattının açılışı için önceden yıkılma uyarısında bulunan yetkililer yaya ve sürücüleri es geçmişler gibi.
Teslim Olan PKK'lının Her Şeyi Anlattığı İtirafları 09:16
Teslim Olan PKK'lının Her Şeyi Anlattığı İtirafları 6.840 izlenme - 2 yıl önce Ele geçirilen bir PKKlının dilinden Pkk kamplarında nelerin planlandığını, nasıl tuzağa düşürdükleri, kimlerin neyi planladığı anlatılıyor.
01:12
"erotik Film Seyrederken Eşime Yakalandım" 17.574 izlenme - 8 yıl önce Erotik film izlerken eşine yakalanan adam hikayesini televizyon programında anlatıyor. Ne adamlar var.
Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :) 00:06
Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :) 5.893 izlenme - 3 yıl önce Kanalımıza Abone Olmayı UnutmayınVine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)Vine video çekerken uygunsuz yakalanan kız :)
yakalanan dev mürekkep balıgı 00:30
yakalanan dev mürekkep balıgı 7.907 izlenme - 9 yıl önce yakalanan dev mürekkep balıgı böyle büyünü görmediniz://
Japonyada Yakalanan Boga Yilani 05:00
Japonyada Yakalanan Boga Yilani 4.999 izlenme - 6 yıl önce Çocuklar izlemesin
Drone'lar Tarafından Yakalanan 5 Korkutucu Şey 05:45
Drone'lar Tarafından Yakalanan 5 Korkutucu Şey 278 izlenme - 4 ay önce 1. Drone'la kaydedilmiş bu görüntüler cesur bir çiftçinin nasıl tarlasını telef olmaktan kurtardığını göstermektedir. Amerika Denver'da fırtınalı bir gündür ve 30 hektarlık kuru otlarla kaplı bir tarlada yangın çıkmıştır. Ancak cesur çiftçi Eric Howard aklı ve cesareti sayesinde yangının daha da fazla büyüyüp tarlayı yok etmesini engellemiştir. 2. Bu görüntü, Ohio'da doğal park alanında çekilmiştir ve videonun ilk dakikalarında olağandışı hiçbir şey bulunmamaktadır. Ancak kaydın 5. dakikasından sonra çalılıkların arasında bir karaltı görülmüş ve drone kullanan kişilerin dikkatini çekmiştir. 3. 2016 yılında bir YouTuber tarafından çekilmiş bu drone videosunda genç YouTuber'ın amacı bölgeyi kuşbakışı çekmek ve kanalında paylaşmaktır. İlk dakikalarda şehri kuşbakışı çeken genç sonrasında tarlaların olduğu bölgeyi de çekmeye başlamış ve bir anda karşısına turuncu giyimli, renkli saçlı bir palyaço çıkmıştır. 4. Justin Brown isimli bir YouTuber, yaşadığı şehre çok yakın banliyö bölgesinin üzerinde dronela keşfe çıkmıştır. Tuhaf görünümlü insanların yaşadığı bu bölge Justin'in hep ilgisini çekmiştir ve Justin bölgenin biraz dışına çıkınca garip bir topluluğu fark etmiştir. 5. Yine bir YouTuber olan Furious Otter, ağaçlıkların olduğu bölgede Drone'uyla keşfe çıkmıştır ve ağaçlık alana biraz daha yaklaşınca ağaçların ardında beyaz giyimli birinin olduğunu fark etmiştir. Gizemli yere doğru Drone'u yaklaştıran Furious beyaz giyinmiş, saçlarını tararmış gibi hareket eden birini görmüş ve bunun bir büyücü olduğunu düşünmüştür.
suç üstü yakalanan köpek 00:28
suç üstü yakalanan köpek 4.649 izlenme - 8 yıl önce suç üstü yakalanan köpek
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 01:54
Gizli Kameraya Yakalanan Ayıların Banyo Keyfi 1.771 izlenme - 2 yıl önce Yellowstone Ulusal Parkında gizli kamera ile kaydedilen görüntülerde ayıların neşeli halleri ve banyo sefaları görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İş Üstünde Yakalanan Hırsız 02:01
İş Üstünde Yakalanan Hırsız 172 izlenme - 2 ay önce İngiltere'de geçen olayda bir hırsız bir eve girerken polis tarafından enseleniyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Termal Kameralara Osururken Yakalanan İnsanlar 01:55
Termal Kameralara Osururken Yakalanan İnsanlar 697 izlenme - 2 yıl önce Banana Factory kanalının yayınladığı görüntüde topluma açık yerlerde insanların osuruklarını termal kamera sayesinde kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yakalanan Köpek Balıgı Ancak Çekici İle Taşındı 04:33
Yakalanan Köpek Balıgı Ancak Çekici İle Taşındı 4.362 izlenme - 9 yıl önce
Kameraya Şov Yaparken Annesine Yakalanan Kız 00:37
Kameraya Şov Yaparken Annesine Yakalanan Kız 544 izlenme - 1 yıl önce Genç kız, kameranın önünde dans ederken, annesinin arkasında olduğunu fark etmeyince bu sahneler yaşandı...
Fareyi Kedi ile Yakalayan Ev Halkı 05:02
Fareyi Kedi ile Yakalayan Ev Halkı 278 izlenme - 7 ay önce Ev halkının eve giren fareyi kediyi kullanarak yakalama çalışmalarını seyredelim. fenomen olabilecek bir video.
Suç üstü yakalanan köpek :)) 00:28
Suç üstü yakalanan köpek :)) 1.804 izlenme - 8 yıl önce arama yapılıyor..
olta ile yakalanan dev balık......  m. parlak 01:47
olta ile yakalanan dev balık...... m. parlak 2.106 izlenme - 7 yıl önce
Keban Barajı'nda Yakalanan Büyük Balık 03:16
Keban Barajı'nda Yakalanan Büyük Balık 545 izlenme - 2 yıl önce Keban Barajı'nda Yakalanan Büyük Balık
uğur dündar ve yakaladığı adamın komik savunması 01:25
uğur dündar ve yakaladığı adamın komik savunması 2.491 izlenme - 8 yıl önce uğur dündar ve yakaladığı adamın komik savunması komik
Yakıt Çalarken Yakalanan Kadının Benzinliğin İçine Etmesi 00:34
Yakıt Çalarken Yakalanan Kadının Benzinliğin İçine Etmesi 317 izlenme - 1 yıl önce Benzin çalmak isterken görevliye yakalanan ve litrelerce benzini heba eden yarım akıllı kadını izliyoruz...
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 00:48
Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci 1.232 izlenme - 5 yıl önce Kameraya Yakalanan İlginç Seyirci
İranlı ajanlara bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler 01:00
İranlı ajanlara bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler 1.037 izlenme - 6 yıl önce Iğdır’da düzenlenen ajan operasyonu kapsamında tutuklanan Timur A. adlı korucunun İran İstihbarat Servisi SAVAMA ajanlarına bilgi aktarırken çekilen şok görüntüler ortaya çıktı.Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü casusluk soruşturması kapsamında ele geçirilen kamera kayıtları arasında korucu Timur A.’nın İran istihbarat birimlerine bilgi aktarırken çekilen gizli görüntüleri bulundu. Görüntülerde Timur A’nın, bir oda içinde üç İran ajanına Ağrı, Kars, Iğdır bölgesindeki askeri birlikler, emniyet ve MİT hakkında kritik bilgiler verdiği görülüyor. Özellikle askeri birliklerin görüntülendiği fotoğraflar ve rütbeliler hakkında detaylı bilgiler aktaran Timur A., kendisinden talep edilen, diğer bilgiler için de "Olur" diyerek toplayacağını anlatıyor
Canlı Yayında Depreme Yakalanan Spikerler 01:15
Canlı Yayında Depreme Yakalanan Spikerler 1.007 izlenme - 3 yıl önce Los Angeles'ta KTLA adlı tv kanalında sabah haberlerini sunan spikerler Chris Schauble, Megan Henderson deprem olunca ne yapacaklarını şaşırdı.Korkudan masa altına giren spikerlerden Chris Schauble (zenci arkadaş)ın tavırları komedi.
Japonyada Tusunamiye Denizde Yakalanan Gemi 00:57
Japonyada Tusunamiye Denizde Yakalanan Gemi 902 izlenme - 6 yıl önce Japonyada Tusunamiye Denizde Yakalanan Gemi
suç üstü yakalanan köpek:)) 06:21
suç üstü yakalanan köpek:)) 883 izlenme - 8 yıl önce arama yapılıyor)
Bir Küçük Yürek (Noel Dayı İçerir) 00:42
Bir Küçük Yürek (Noel Dayı İçerir) 519 izlenme - 3 yıl önce Geçenlerde sitede paylaşılan sınav sahnesinden sonra filmi izlemeye karar verdim. Orhan daha ne mallıklar yapacak diye heyecanla açtım ve karşıma Noel Dayı çıktı.