Hoşgeldiniz!

yakartop

şanslı masa'daki kadın dizi oyuncusu çıktı! 2 02:45
şanslı masa'daki kadın dizi oyuncusu çıktı! 2 13.629 izlenme - 7 yıl önce seslihobi.com
1200 Kişinin Yakartop Oynarak Kırdığı Rekor 02:20
1200 Kişinin Yakartop Oynarak Kırdığı Rekor 988 izlenme - 5 ay önce Dodgeball oyununda 600'er iki takım Dünya Rekorlar Kitabı'na girdi. Çeşitli üniversitelerden gelen insanlar rekora böyle imza attı...
Barış İle Yakan Top Oynadık! 14:03
Barış İle Yakan Top Oynadık! 461 izlenme - 2 yıl önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Her 2500 Like'ta yeni video yüklemeye çalışacağım! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Mobil Uygulamam(Android): http://bit.ly/AzizGamingMobil Mobil Uygulamam(IOS): https://goo.gl/XPfJz4 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. -Sponsorluk ve İş görüşmeleri için (Business) : azizgaming35@gmail.com Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
Yakartop Şampiyonası: Japonya vs Hong Kong 17:25
Yakartop Şampiyonası: Japonya vs Hong Kong 154 izlenme - 2 yıl önce 80'li ve 90'lı yıllarda çocukluğunu yaşamış her gencin en az bir kere oynadığı oyundur Yakartop/Yakantop. Gruplar halinde oynanarak eğlencenin dibine vurulduğu efsane oyun meğerse dünya çapında profesyonelce oynana bir oyunmuş. Burada izleyeceğimiz görüntüler ise Asya kupasından Japonya ve Hong Kong U12 takımlarının karşılaşması.
Yumrutaş Okul Önü Yakartop 02:32
Yumrutaş Okul Önü Yakartop 249 izlenme - 8 yıl önce oyun yakartop nostalji
Estonya Okullarında Yakartop 00:48
Estonya Okullarında Yakartop 101 izlenme - 4 yıl önce Beden dersinde mutlaka yakar top oynamışızdır, bu Eston öğrenciler işi bambaşka bir seviyeye çıkarıyor. Yaratıcılık böyle bir şey olsa gerek.
Yakartopta Çığır Açan Adam 00:20
Yakartopta Çığır Açan Adam 20 izlenme - 11 ay önce Adam yakartop oynarken kendisini vurmaya çalışan kadının hamlesinden kurtulup, kadını tek hamlede yere serdi.