Hoşgeldiniz!

yakası

Ağzımda Gümüş Kaşıkla Doğduysam Benim Günahım Ne?- Burhan Altıntop 08:28
Ağzımda Gümüş Kaşıkla Doğduysam Benim Günahım Ne?- Burhan Altıntop 2.913 izlenme - 6 gün önce Burhan Altıntop işten çıkarılan Cem Onaran'ın odasına talip oluyor, odayı Burhan'a kaptırmak istemeyen dergi ekibi ise Sadettin bey'i odayı kendilerine vermesi için ikna ediyor.
Ekip Burhan'dan Gizli Konuşmaya Çalışıyor 03:36
Ekip Burhan'dan Gizli Konuşmaya Çalışıyor 3.640 izlenme - 2 ay önce 98. bölümün tamamı için; https://youtu.be/vT8RWepdDuo Yapımını Plato Film'in, yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği "Avrupa Yakası"nın senaryosunu, başrolünü de oynayan Gülse Birsel yazıyor. Gülse Birsel'in canlandıracağı "Aslı" karakterinin babasını Gazanfer Özcan, annesini Hümeyra, kardeşi Volkan'ı ise Ata Demirer oynuyor. Dizide ailenin diğer üyelerini Sinan Bengier (İmdat Amca), Nurhan Damcıoğlu (Azamet yenge) canlandırıyor. Dergi ekibinde ise Levent Üzümcü (Cem), Şennay Gürler (Fatoş), Bülent Polat (Şesu), Hale Caneroğlu (Yaprak), Yıldırım Öcek (Patron), Evrim Akın (Selin) yeralıyor. Veysel Diker (Tacettin), DJ Yavuz (Sertaç) diğer rolleri paylaşıyor. Avrupa Yakası Kanalına Abone Olmak için ; https://goo.gl/mJOWFo Oyuncular: Gazanfer Özcan, Hümeyra, Müşfik Kenter, Gönül Ülkü, Ata Demirer, Gülse Birsel, Engin Günaydın, Levent Üzümcü, Şenay Gürler, Bülent Polat, Veysel Diker, Yıldırım Öcek, Yavuz Seçkin, Hale Caneroğlu, Evrim Akın, Vural Çelik, Hasibe Eren, Tolga Çevik, Sarp Apak, Peker Açıkalın, Binnur Kaya, Hakan Yılmaz, Ömür Arpacı, Rutkay Aziz
Burhan Altıntop - Efsanevi Burhan İsyanı (Yettiii Beeee...) 04:20
Burhan Altıntop - Efsanevi Burhan İsyanı (Yettiii Beeee...) 11.304 izlenme - 7 ay önce Sitemizden çeşitli nedenlerle kaldırılan Burhan geri dönüyor dostlar.Sırtındaki lekeler yetmiyormuş gibi Sacit ve Cem'in tavırlarına bozulan Burhan alttan almaktadır.Un helvası sonrası ütü teklifini duyan Burhan,tam anlamıyla çıldırır ve isyan eder... İyi bayramlar dilerim...
Alpi Feat. Mrcoget-Freestyle 03:10
Alpi Feat. Mrcoget-Freestyle 115.844 izlenme - 9 yıl önce tamamı freestyle!!!
Burhan Altıntop'un Taksi Kurnazlığı 10:56
Burhan Altıntop'un Taksi Kurnazlığı 3.626 izlenme - 7 ay önce Yapımını Plato Film'in, yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği "Avrupa Yakası"nın senaryosunu, başrolünü de oynayan Gülse Birsel yazıyor. Gülse Birsel'in canlandıracağı "Aslı" karakterinin babasını Gazanfer Özcan, annesini Hümeyra, kardeşi Volkan'ı ise Ata Demirer oynuyor. Dizide ailenin diğer üyelerini Sinan Bengier (İmdat Amca), Nurhan Damcıoğlu (Azamet yenge) canlandırıyor. Dergi ekibinde ise Levent Üzümcü (Cem), Şennay Gürler (Fatoş), Bülent Polat (Şesu), Hale Caneroğlu (Yaprak), Yıldırım Öcek (Patron), Evrim Akın (Selin) yeralıyor. Veysel Diker (Tacettin), DJ Yavuz (Sertaç), İrfan Hakan Avcı (Orhun) ve Şenay Kösem (Ece) diğer rolleri paylaşıyor. Oyuncular: Gazanfer Özcan, Hümeyra, Müşfik Kenter, Gönül Ülkü, Ata Demirer, Gülse Birsel, Engin Günaydın, Levent Üzümcü, Şenay Gürler, Bülent Polat, Veysel Diker, Yıldırım Öcek, Yavuz Seçkin, Hale Caneroğlu, Evrim Akın, Vural Çelik, Hasibe Eren, Tolga Çevik, Sarp Apak, Peker Açıkalın, Binnur Kaya, Hakan Yılmaz, Ömür Arpacı, Rutkay Aziz
Burhan Dolmuşta 02:34
Burhan Dolmuşta 64.299 izlenme - 10 yıl önce burhan ın dolmuş sahnesi-23 nisan 2008
Kenan Coşkun Bile Bile Sevdim 05:04
Kenan Coşkun Bile Bile Sevdim 103.525 izlenme - 8 yıl önce wwww.kenancoskun.com
Evrim Akın'ın 16 Yıl Önceki Hali 03:20
Evrim Akın'ın 16 Yıl Önceki Hali 12.345 izlenme - 2 yıl önce Sevgili alkışlarla yaşıyorum sitesine uzun zamandır paylaşım yapamamın gecikliği ve durumuyla yine arşivimden arşivlik değerinde bir içerik paylaşmak istedim. Videoda bir çoğumuzun Avrupa Yakası,Bez Bebek ve Annem Bir Melek dizisinden tanıdığı Evrim Akın'ın 16 yıl önce İbo Show'da skeç yapanlar arasında olduğu arşivlik değerinde efsane bir videodur. Kimse hatırlamaz büyük ihtimalle , Evrim Akın'ın bu zamanlarını hatta kendisi bile unutmuştur bu zamanlarını. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Selda Bağcan - Neredesin Sen ( Playback Video ) 02:10
Selda Bağcan - Neredesin Sen ( Playback Video ) 56.473 izlenme - 9 yıl önce selda bağcan - neredesin sen ( playback video ) bu video playbackdir... Şarkıyı söyleyen selda bağcandır... fuat adıgüzel
Ata Demirer 00:56
Ata Demirer 37.885 izlenme - 11 yıl önce Ata Demirer den muhteşem bir uzun hava izle , dinle ve gör !!! Avrupa yakasının başrol oyuncularından Ata Demirer'in uzun hava seslendirerek tüm sofrayı eğlendirmesini izliyoruz.
Batı Yakası - 4 Gün Önce Klip 2009 03:49
Batı Yakası - 4 Gün Önce Klip 2009 19.490 izlenme - 9 yıl önce orjinal video klip_2009
28 Anaokulundan 1084 Öğrenciye İstanbul'da Namaz Kampı 02:16
28 Anaokulundan 1084 Öğrenciye İstanbul'da Namaz Kampı 5.261 izlenme - 2 yıl önce Ataşehir-İstanbul'da anaokul öğrencileri için oluşturulan namaz kampından görüntüler, izliyoruz.
Laz Dursun Yemekteyiz Programında 00:48
Laz Dursun Yemekteyiz Programında 15.909 izlenme - 9 yıl önce laz dursun horon tepiyor...
İrem Derici & Mustafa Ceceli - Ege Yakası (2014 - Yeni) 00:52
İrem Derici & Mustafa Ceceli - Ege Yakası (2014 - Yeni) 6.313 izlenme - 4 yıl önce İrem Derici - Mustafa Ceceli - Ege Yakası (2014 - Yeni)
1982 Yılında İstanbul Anadolu Yakasından Mecidiyeköy'e Yolculuk 10:14
1982 Yılında İstanbul Anadolu Yakasından Mecidiyeköy'e Yolculuk 4.550 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler maltepe küçükyalı minibüs yolundan başlayıp mecidiyeköye doğru gidiyor videoyu izlerken bugün dairelerin 1 milyondan aşşağı gitmediği apartmanların yerinde tarla bahçe görünce ataya babaya fazla kızmayalım
Boğaziçi Köprüsü' nin Açılışı 00:42
Boğaziçi Köprüsü' nin Açılışı 2.914 izlenme - 3 yıl önce 1973 yılında Cumhuriyetin 51.yılının ilk günü olan 30 Ekim' de hizmete giren Boğaziçi Köprüsünün arşivlik görüntüleri. ''Maliyetini amorti edince geçişlerden ücret alınmayacak" sözlerine ve yapıldıktan dört sene sonra (1976) kendisini amorti etmesine rağmen ücretsiz uygulamaya bir türlü geçilmedi. Köprünün yapıldığı dönemin Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk ve Başbakanı da Naim Talu' dur. Köprünün açılışında çok komik olay yaşanmış, palyaço kostümü giyen ve o dönemin Unicef büyükelçisi olan Amerikalı komedyen Danny Kaye, arkasında Türk çocuklarla köprüyü geçerken onların ardından köprüye akın eden büyük kalabalık, köprünün titremesine sebep olur. 200 milyon dolara mal olan köprüde bir kaza bela olmasın diye, geçiş durdurulur, kalabalık boşaltılır.
Ebru Yasar&ısmaıl Yk-Sevıyorum Senı 2008 01:08
Ebru Yasar&ısmaıl Yk-Sevıyorum Senı 2008 10.732 izlenme - 9 yıl önce ebru yasar&ismail yk 2008 seviyorum seni yepyeni album 28.11.2008 cuma gunu tum muzik marketlerde yerini alacak...butun ebru yasar fan larini www.ebruyasarfan.com veya www.ebruyasarfan.com/eyf adresıne beklıyoruz..ebru yasar'la ılgılı butun bılgıler,duyurular,en yeni bilgiler burada olacak..ebru yasar da bizimle bu sitede beraber oluyor;)
İki Yakanın Birleşmesine Son 535 Metre 02:06
İki Yakanın Birleşmesine Son 535 Metre 2.525 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’un iki yakasını üçüncü kez birleştirecek olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde iki yakanın birleşmesine 535 metre kaldı. Köprünün Anadolu yakasına konulacak 18'inci tabliye ile birlikte 59 tabliyeden 36’sının montaj ve kaynak işlemi sona erdi. ICA'nın hayata geçirdiği 3’üncü boğaz köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü projesinde çelik tabliye montaj işlemlerinde son viraja girildi. Köprüde en ağırı 923 ton olan 59 çelik tabliyeden 36'ünün montaj ve kaynak işlemleri sona erdi. 36 çelik tabliyelerinin montajının tamamlanmasıyla birlikte iki yakanın birleşmesine 535 metre kalmış oldu. Üzerinden çift yönlü 8 şeritli otoyol ve iki şeritli demir yolu geçecek olan köprünün Asya yakası kısmına 18’inci tabliyenin kaldırılışı ve köprüdeki çalışmalar İhlas Haber Ajansı (İHA) kamerası tarafından görüntülendi. KÖPRÜNÜN ÇELİK ÜST KİRİŞ PANELLERİ YERİNE KONULDU Öte yandan köprüde ana kablo, eğik askı halat yapımıyla eş zamanlı olarak sürdürülen çalışmalarda, 10 metrelik dev çelik üst kirişi panellerinin montajı devam ediyor. 10 metrelik çelik üst kiriş panelleri, yüksek kapasiteli pompalar kullanılarak büyük bir operasyonla yaklaşık 225 metre kaldırılarak iki kule arasına yerleştirildi. ANA KABLO ÇEKİMİNİN YÜZDE 85'İ TAMAMLANDI Diğer yandan 3’üncü Boğaz Köprü Projesi'nde kedi yollarının yapımının ardından başlanan ana kablonun çekimi işleminde son aşamaya geçildi. Kedi yollarının yapımının ardından başlanan ana kablo çekim işlemi hem Avrupa hem de Asya Yakası'ndaki çalışmalarla eş zamanlı olarak sürdürülüyor. Çalışmada son aşamaya geçilirken, toplamda 13 bin ton olan 2 ana kablo çekimi işleminin yüzde 85'i tamamlandı. Ana kablo çekim işlemi ise Eylül ayı ortalarında tamamlanması planlanıyor.
Yer Gök İnlesin 02:23
Yer Gök İnlesin 15.230 izlenme - 10 yıl önce milli takımımız çok büyük zaferlere imza atıyor
Tecno Kopkop 00:59
Tecno Kopkop 12.518 izlenme - 10 yıl önce güzel bir kop tecno
Akasya AVM Gökdelenine Gizlice Tırmanan Gençler (156 mt) 00:45
Akasya AVM Gökdelenine Gizlice Tırmanan Gençler (156 mt) 2.159 izlenme - 2 yıl önce Daha önce 3. boğaz köprüsünün tepesine gizlice tırmanan çılgın gençler şimdi de Akasya AVM'nin gökdelenine izinsiz şekilde tırmandı. Pavel Smirnov ve Haluk Yavuz isimli gençler bu anları görüntüye kaydetti. 156 metreden Kadıköy ve İstanbul'u seyrettiler.
Burhan Zengin Çocuğu 00:51
Burhan Zengin Çocuğu 5.721 izlenme - 9 yıl önce sapik burhan
Beyoğlunun Arka Yakası - Tarık Akan (1987 - 89 dk) 01:29:18
Beyoğlunun Arka Yakası - Tarık Akan (1987 - 89 dk) 2.947 izlenme - 2 yıl önce 1987 yapımı Şerif Gönen imzalı Tarık Akan, Oya Aydoğan ve Erdal Özyağcıların rol aldığı bu muhteşem film ne yazık ki türk sinemasında hakettiği değeri bulamamıştır. Filmde şirret karısıyla tartışan ve kendini beyoğlunun arka sokaklarında bulan Tarık Akan'ın gün aydınlanıncaya kadar başından geçenler çok akıcı ve etkileyici bir biçimde anlatılmış. Erdal Özyağcıların performası ise müthiş. Zamanı olan tüm arkadaşların bu filmi izlemesini tavsiye ederim. İyi seyirler
Burhan Kira Zammını Laf Kalabalığına Getiriyor 04:26
Burhan Kira Zammını Laf Kalabalığına Getiriyor 568 izlenme - 7 ay önce Yapımını Plato Film'in, yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği "Avrupa Yakası"nın senaryosunu, başrolünü de oynayan Gülse Birsel yazıyor. Gülse Birsel'in canlandıracağı "Aslı" karakterinin babasını Gazanfer Özcan, annesini Hümeyra, kardeşi Volkan'ı ise Ata Demirer oynuyor. Dizide ailenin diğer üyelerini Sinan Bengier (İmdat Amca), Nurhan Damcıoğlu (Azamet yenge) canlandırıyor. Dergi ekibinde ise Levent Üzümcü (Cem), Şennay Gürler (Fatoş), Bülent Polat (Şesu), Hale Caneroğlu (Yaprak), Yıldırım Öcek (Patron), Evrim Akın (Selin) yeralıyor. Veysel Diker (Tacettin), DJ Yavuz (Sertaç), İrfan Hakan Avcı (Orhun) ve Şenay Kösem (Ece) diğer rolleri paylaşıyor. Avrupa Yakası Kanalına Abone Olmak için ; https://goo.gl/mJOWFo Oyuncular: Gazanfer Özcan, Hümeyra, Müşfik Kenter, Gönül Ülkü, Ata Demirer, Gülse Birsel, Engin Günaydın, Levent Üzümcü, Şenay Gürler, Bülent Polat, Veysel Diker, Yıldırım Öcek, Yavuz Seçkin, Hale Caneroğlu, Evrim Akın, Vural Çelik, Hasibe Eren, Tolga Çevik, Sarp Apak, Peker Açıkalın, Binnur Kaya, Hakan Yılmaz, Ömür Arpacı, Rutkay Aziz
Burhan Altıntop Dolmuş Macerası (157. Bölüm) 08:19
Burhan Altıntop Dolmuş Macerası (157. Bölüm) 2.645 izlenme - 3 yıl önce Burhan Altıntop'un Dolmuş Macerası (157. Bölümden) En eğlenceli videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'dan takip et!
west side story 00:31
west side story 5.117 izlenme - 7 yıl önce jets'in üyesi tony'nin richard beymer sharks'ın liderinin kız kardeşi maria'ya natalie aşık olmasıyla iki grup arasında bir şiddet patlaması olur ve filmin kalpleri kıran finalinde pek çok masum kan dökülür.
Beni Beğenmiyormusun , Komik Gaffur 01:52
Beni Beğenmiyormusun , Komik Gaffur 5.013 izlenme - 9 yıl önce
Ata Demirer Biliyor Musun 02:29
Ata Demirer Biliyor Musun 6.547 izlenme - 10 yıl önce komik www.smileforum.org ata demirer biliyor musun?
Crazy Çocuk (Hadi Biraz Kopalım)süper Video 02:59
Crazy Çocuk (Hadi Biraz Kopalım)süper Video 10.311 izlenme - 9 yıl önce crazy çocuk (hadi biraz kopalım)süper video fuat adıgüzel videos...
Anıl Piyancı & DJ Artz - Batı Yakası 02:44
Anıl Piyancı & DJ Artz - Batı Yakası 1.294 izlenme - 2 yıl önce Anıl Piyancı & DJ Artz - Batı Yakası (Video Klip) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Directed & Edited : Berk Polat D.O.P : Özcan Zenginel Sözler: Bilirim sinir bozucu geliyor tarzım sana Çünkü istediğimi konuşurum ağzım rahat Artık kazandırır oldu bana punchım para Evimde sıçtığım klozetim bak altın varak Canım ister kaldırırım gemi bandırmadan Bütün savaşları kazanırım saldırmadan Kızlar gelip imza ister açıp baldırlara Bense numaramı yazarım bak çaktırmadan Oğlan benim gibi olmak ister ama bu zor Bilirsin Piyancı'nın babasından parası çok Youtubeda milyon dinlenen şarkılar havası bol Rapçiler çalışmaz onla kimseyle arası yok Kiminin umrunda değil diyo bak çabası boş Ona bi yaş gününde gidip almış babası dodge Çıkıp ehliyetsiz sürüyormuş kafası hoş Üretim sevmez şarkı falan yazası yok Takılıyo Kim bu triplere inanan keriz Zaten Efes özel seri benim için biralar yeşil Anlaşılan çıldırdınız bi yavaş gelin Dedikodu için bambaşka bi adam seçin kendinize Derdiniz ne Üstüme geldiniz bana malzeme verdiniz hep Ben ise hocanızım bak girerim dersinize Çocuklar unutmayın bizim ortak derdimiz RAP