Hoşgeldiniz!

yakın doğu üniversitesi

Ydü'ye Yapılmış Olan Sahte Diploma Haksızlığı 02:35
Ydü'ye Yapılmış Olan Sahte Diploma Haksızlığı 1.291 izlenme - 7 yıl önce yakın doğu üniversitesi'nin de adının geçtiği sahte diploma haberlerinin hangi mahkemede hangi dosya numarasi ile ispatlandığını merak ediyoruz.
Aziz Yıldırım: Tokatladım yine tokatlarım 02:58
Aziz Yıldırım: Tokatladım yine tokatlarım 151 izlenme - 8 ay önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, YDÜ Başkanı Işık Eyigüngör'ü tokatlamasıyla ilgili konuştu.
KKTC Yakın Doğu Üniversitesi - Araba Müzesi - Otomobil Sevdası Programı 15:19
KKTC Yakın Doğu Üniversitesi - Araba Müzesi - Otomobil Sevdası Programı 343 izlenme - 3 yıl önce Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Araba Müzesi Arabanın Milattan Önce 3000 yıllarında tekerleğin bulunmasından sonra ortaya çıktığı düşünülüyor. Yunan, Mısır ve Asur gibi kavimlerin dönemlerini inceleyenler, savaşlarda kullanıldığı anlaşılan arabalara rastlıyor. 9’uncu yüzyıldan beri üzerleri kapatılmaya başlanan arabalar, 17. yüzyıldan itibaren Fayton şekline dönmüş… Arabaların hikayesini önemli ve çekici kılan gerçekte bir insan hikayesi anlatıyor olmasından geliyor. Hayatın, doğum ve ölüm arasındaki uzun yolunun bir parçası olan arabalar yılları eskittikçe daha da değerli oluyor. Onlar değerlerini eski birer makine olmaktan değil, insan hikayesini yüklenmekten alıyor. Yakın Doğu Üniversitesi akademik çalışmalarının yanında, sosyal ve kültürel etkinliklere önem vererek, 2007 yılında bir Araba Müzesi kurdu. Müzede 40’ı klasik olmak üzere 60’tan fazla araba bulunuyor. KKTC’nin ilk Araba Müzesi olma özelliğine sahip mekan araba meraklılarının ilgisine cevap veriyor. KKTC’deki Yakın Doğu Üniversitesi’ndeki (YDÜ) "Klasik Araba Müzesi"nde Kıbrıs Türk halkının özgürlük mücadelesi lideri Dr. Fazıl Küçük’ün, 1956 model "Austin Princess" marka makam otomobilinin de yer aldığı 45 klasik araç tutkunlarının beğenisine sunuluyor.
Aziz Yıldırım'dan Fenebahçeli Eski Yöneticiye Tokat 00:37
Aziz Yıldırım'dan Fenebahçeli Eski Yöneticiye Tokat 94 izlenme - 8 ay önce Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off Final Serisi ilk maçında Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe arasında bugün oynanan maçta sıradışı bir olay yaşandı. Maç başlamadan önce protokol tribününde yaşanan kriz Aziz Yıldırım'ın, Işık Eyigüngör'ün üzerine yürümesine ve tokat atmasına neden oldu.
Erman Toroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a: Kimsin Lan Sen? 02:18
Erman Toroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a: Kimsin Lan Sen? 113 izlenme - 8 ay önce Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Yakın Doğu Üniversitesi - Fenerbahçe maçında yaşanan olaylarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Fenerbahçe Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım'a adeta ateş püskürdü. Türkiye'de adalet olsaydı..." "Türkiye'de adalet olsaydı seni çoktan yakalarlardı. Yeter abi, kim lan bu Aziz Yıldırım!" Adam bir daha olursa yine döverim diyor ya. Kimsin lan sen bir daha döveceksin rakip kulüp başkanını? "Ben ona lan diyorum çünkü..." Ben ona lan diyorum çünkü o da rakibe de lan diyor. Ben de sana kimsin lan sen rakip kulüp başkanını dövüyorsun diyorum. "Adalet bakanlığı senden korkuyor..." Ama sen haklısın Aziz Yıldırım. Türkiye'de ne savcı var ne de hakim var. Senden korkuyorlar Aziz Yıldırım. Türkiye'de savcılar, hakimler, adalet bakanlığı senden korkuyor.
 Aziz Yıldırım, Yakın Doğu Üniversitesi Işık Eyigüngör'e Tokat Attı!  01:20
Aziz Yıldırım, Yakın Doğu Üniversitesi Işık Eyigüngör'e Tokat Attı! 73 izlenme - 8 ay önce Fenerbahçe - Yakındoğu Üniversitesi maçı sırasında iki takım yöneticileri arasında arbede yaşandı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, rakip takımın başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attı.
Işık Eyigüngör, Aziz Yıldırım'dan Yediği Tokadı Anlattı 00:59
Işık Eyigüngör, Aziz Yıldırım'dan Yediği Tokadı Anlattı 49 izlenme - 8 ay önce Fenerbahçe - Yakın Doğu Üniversitesi maçı sırasında iki takım yöneticileri arasında arbede yaşandı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, rakip takımın başkanı Işık Eyigüngör'e tokat attı. CNN Türk'e bağlanan Yakın Doğu Üniversitesi başkanı Işık Eyigüngör o anları böyle anlattı.
Aziz Yıldırım Tokat Attı Ortalık Karıştı 03:00
Aziz Yıldırım Tokat Attı Ortalık Karıştı 60 izlenme - 8 ay önce Kadınlar Süper Ligi play-off final serisi ilk maçında Yakın Doğu Üniversitesi-Fenerbahçe karşılaşırken, mücadele öncesi Caferağa Spor Salonu’nda istenmeyen olaylar yaşandı. Final seri ilk karşılaşması öncesi bilet krizi yaşayan iki kulübün yöneticileri Protokol tribünü’nde birbirlerine girerken, oldukça düşüncüdürücü olaylar yaşandı. Maçın başlamasına kısa bir süre kala Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, beraberindeki yöneticiler Salih Ozan Balaban ve Ali Cenk Başak’la salona geldi. Fenerbahçe Kulübünün eski yöneticisi, Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör‘ün, misafir takım yöneticilerini karşılaması esnasında protokol tribününde karışıklık yaşandı. Aziz Yıldırım, kendisine hatırını sormak için yanına gelen YDÜ Spor Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör‘e tokat attı. Bu olayın ardından iki kulüp yöneticilerinin birbirlerine tekme ve yumruk savurdukları gözlendi. Bu sırada, maç öncesi ısınmakta olan oyuncular kısa bir süreliğine soyunma odalarına gitti. Yaşanan olaylar, protokol tribününden sahaya yansıdı. Fenerbahçe yöneticisi Ali Cenk Başak, sahaya inerek Yakın Doğu Üniversitesi yöneticilerinin bulunduğu bölüme geçmek istedi. Güvenlik görevlilerince zor sakinleştirilen Başak, saha dışına çıkarıldı. Yaşanan karışıklık sırasında YDÜ Başkanı Işık Eyigüngör eşini korumaya çalışırken, güvenlik kuvvetlerinin önlem almasının ardından olaylar sona erdi. Emniyet güçleri her iki taraf arasında etten duvar ördü.
Erman Toroğlu: Nah Çıkar 02:18
Erman Toroğlu: Nah Çıkar 34 izlenme - 8 ay önce Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Yakın Doğu Üniversitesi - Fenerbahçe maçında yaşanan olaylarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Fenerbahçe Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım'a adeta ateş püskürdü. Türkiye'de adalet olsaydı..." "Türkiye'de adalet olsaydı seni çoktan yakalarlardı. Yeter abi, kim lan bu Aziz Yıldırım!" Adam bir daha olursa yine döverim diyor ya. Kimsin lan sen bir daha döveceksin rakip kulüp başkanını? "Ben ona lan diyorum çünkü..." Ben ona lan diyorum çünkü o da rakibe de lan diyor. Ben de sana kimsin lan sen rakip kulüp başkanını dövüyorsun diyorum. "Adalet bakanlığı senden korkuyor..." Ama sen haklısın Aziz Yıldırım. Türkiye'de ne savcı var ne de hakim var. Senden korkuyorlar Aziz Yıldırım. Türkiye'de savcılar, hakimler, adalet bakanlığı senden korkuyor.
Kıbrıs yakın doğu üniversitesi 04:10
Kıbrıs yakın doğu üniversitesi 125 izlenme - 5 yıl önce KIBRIS YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ
Aziz Yıldırım'dan Işık Eyigüngör'a Tokat! 02:50
Aziz Yıldırım'dan Işık Eyigüngör'a Tokat! 25 izlenme - 8 ay önce Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe takımları arasında oynanan Kadınlar Basketbol Ligi play-off final serisi ilk maçı öncesi protokol tribününde kavga çıktı. Fenerbahçe Kulübünün eski yöneticisi, Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'ün, misafir takım yöneticilerini karşılaması esnasında protokol tribününde karışıklık yaşandı.Aziz Yıldırım'ın Işık Eyigüngör'e tokat atmasının ardından iki kulüp yöneticilerinin birbirlerine tekme ve yumruk savurdukları gözlendi.
Aziz Yıldırım'ın Başkan Yumrukladığı Maçı Yakın Doğu Üniversitesi Kazandı 00:43
Aziz Yıldırım'ın Başkan Yumrukladığı Maçı Yakın Doğu Üniversitesi Kazandı 31 izlenme - 8 ay önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'e yumruk attığı maçı 78-70'lik skorla Yakın Doğu Üniversitesi kazandı.
Aziz Yıldırım'dan Şike İddiası! 01:57
Aziz Yıldırım'dan Şike İddiası! 24 izlenme - 8 ay önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yakın Doğu Üniversitesi takımını şike yapmakla suçladı.
Mahmut Uslu'dan 'tokat' açıklaması 01:22
Mahmut Uslu'dan 'tokat' açıklaması 23 izlenme - 8 ay önce Kadınlar Basketbol Ligi'nde Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe arasındaki mücadele öncesinde ve sonrasında yaşananlarla ilgili sarı lacivertli kulübün basın sözcüsü Mahmut Uslu açıklama yaptı.
Cumhurbaşkanlığı Kupası Öncesi Açıklamalar 02:31
Cumhurbaşkanlığı Kupası Öncesi Açıklamalar 2 izlenme - 3 hafta önce Basketbolda 25. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda 27 Aralık Çarşamba günü karşılaşacak Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe'nin başantrenör ve kaptanları bir araya geldi.
Aziz Yıldırım'dan şike iddiası! 01:57
Aziz Yıldırım'dan şike iddiası! 22 izlenme - 8 ay önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yakın Doğu Üniversitesi takımını şike yapmakla suçladı.
Aziz Yıldırım'ın Yumruk Attığı Başkan O Anları Anlattı 01:06
Aziz Yıldırım'ın Yumruk Attığı Başkan O Anları Anlattı 20 izlenme - 8 ay önce Yakın Doğu Üniversitesi - Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı karşılaşması öncesi, iki takım yöneticileri arasında arbede yaşandı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, rakip takımın başkanı Işık Eyigüngör'e yumruk attı. CNN TÜRK'te Emre Tilev'in sunduğu spor bültenine telefonla bağlanan Işık Eyigüngör, "Fenerbahçe başkanı geldiğinde ayağa kalktık. Hoşgeldiniz diye elimizi uzattığımızda bana yumruk attı kendisi. Bütün fotoğraflarda belli. Polis raporlarında da belli. Maçtan sonra kendisinden şikayetçi olacağım. Niye yaptı bilemiyorum. Durup dururken vurdu. Herkes de gördü zaten." dedi.
Kadınlar Basketbol Ligi'nde Yakın Doğu Üniversitesi Şampiyon Oldu 00:24
Kadınlar Basketbol Ligi'nde Yakın Doğu Üniversitesi Şampiyon Oldu 19 izlenme - 8 ay önce Kadınlar Basketbol Ligi finalinde Yakın Doğu Üniversitesi, Fenerbahçe'yi 76-75 yenerek seride 3-2 öne geçti ve şampiyon oldu.
Kadınlar Basketbol Ligi Finalinde Fenerbahçe, Yakın Doğu Üni'yi 71-70 Yendi 02:28
Kadınlar Basketbol Ligi Finalinde Fenerbahçe, Yakın Doğu Üni'yi 71-70 Yendi 15 izlenme - 8 ay önce Kadınlar Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe, Yakın Doğu Üniversitesi'ni 71-70 mağlup etti ve final serisinde durumu 2-1'e getirdi.
Erman Toroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a: Kimsin Lan Sen! (Takım Oyunu) 02:13
Erman Toroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a: Kimsin Lan Sen! (Takım Oyunu) 14 izlenme - 8 ay önce Erman Toroğlu, Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşmada yaşanan olaylarla ilgili konuşurken açtı ağzını yumdu gözünü. Toroğlu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a "Kimsin lan sen" ifadelerini kullandı.
hayko cepkin full discography 47 minutes 47:16
hayko cepkin full discography 47 minutes 120 izlenme - 6 yıl önce 19.05.2011
Yakın Doğu Üniversitesi İlk Kez Şampiyon Oldu 04:13
Yakın Doğu Üniversitesi İlk Kez Şampiyon Oldu 1 izlenme - 3 hafta önce - Yakın Doğu Üniversitesi ilk kez şampiyon olduGAZİANTEP - 25. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda Fenerbahçe'yi mağlup eden Yakın Doğu Üniversitesi, bu kupayı ilk kez müzesine götürdü.
Zafer Kalaycıoğlu: 02:40
Zafer Kalaycıoğlu: "Kaliteli Bir Markayı Devirdik" 1 izlenme - 3 hafta önce - Zafer Kalaycıoğlu: "Kaliteli bir markayı devirdik"GAZİANTEP - Yakın Doğu Üniversitesi Başantrenörü Zafer Kalaycıoğlu, Fenerbahçe gibi kaliteli bir markayı devirdiklerini için mutlu olduklarını belirtti.
Fenerbahçe - Yakın Doğu Üniversitesi Maçının Ardından 02:32
Fenerbahçe - Yakın Doğu Üniversitesi Maçının Ardından 8 izlenme - 8 ay önce - Fenerbahçe - Yakın Doğu Üniversitesi maçının ardındanİSTANBUL - Fenerbahçe Başantrenörü Fırat Okul, "Son çeyrekte çalıştığımız şeylerden ve başımıza geleceğini bildiğimiz şeylerde sayılar yedik" dedi.
Işık Eyigüngör: 01:05
Işık Eyigüngör: "Sırada Türkiye Ligi Var" 11 izlenme - 9 ay önce - Işık Eyigüngör: "Sırada Türkiye Ligi var"İSTANBUL - Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Başkanı Işık Eyigüngör, oyuncularını tebrik ettiğini söyleyerek, "Helal olsun kızlarımıza. Türkiye Kupası'ndan sonra bunu da getirdiler.
Yakın Doğu Üniversitesi, Avrupa Şampiyonu Oldu 04:36
Yakın Doğu Üniversitesi, Avrupa Şampiyonu Oldu 9 izlenme - 9 ay önce Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Kupası finali rövanş maçında Bellona AGÜ'yü 63-58 yenen Yakın Doğu Üniversitesi, Avrupa şampiyonu oldu.
Kadınlar Basketbol Ligi'nde Şampiyon Yakın Doğu Üniversitesi 05:01
Kadınlar Basketbol Ligi'nde Şampiyon Yakın Doğu Üniversitesi 7 izlenme - 8 ay önce - Kadınlar Basketbol Ligi'nde şampiyon Yakın Doğu ÜniversitesiİSTANBUL - Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 2016-2017 sezonu şampiyonu finalde Fenerbahçe'yi 3-2 ile geçen Yakın Doğu Üniversitesi oldu.
Rakip Başkanı Tokatlayan Aziz Yıldırım, Artık Bütün Maçlara Girebilecek 03:08
Rakip Başkanı Tokatlayan Aziz Yıldırım, Artık Bütün Maçlara Girebilecek 6 izlenme - 8 ay önce Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'ü tokatlayan Aziz Yıldırım hakkındaki "seyirden yasaklama tedbiri" mahkeme kararıyla kaldırıldı.
Fenerbahçe, Sezonu İkinci Bitirdi 00:43
Fenerbahçe, Sezonu İkinci Bitirdi 4 izlenme - 8 ay önce - Fenerbahçe, sezonu ikinci bitirdiİSTANBUL - Finalde Yakın Doğu Üniversitesi'ne seride 3-2 yenilen Fenerbahçe, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ni ikinci bitirdi.
Rakip Takım Başkanına Yumruk Atan Aziz Yıldırım 02:14
Rakip Takım Başkanına Yumruk Atan Aziz Yıldırım 4 izlenme - 8 ay önce Basketbol Ligi Play-Off Final Serisi ilk maçında Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe arasında bugün oynanan maçta sıradışı bir olay yaşanıyor. Maç başlamadan önce protokol tribününde yaşanan kriz Aziz Yıldırım'ın, Işık Eyigüngör'ün üzerine yürümesine ve yumruk atmasına neden oluyor efendim.