Hoşgeldiniz!

Yakın Doğu Üniversitesi Videoları İzle

Ydü'ye Yapılmış Olan Sahte Diploma Haksızlığı 02:35
Ydü'ye Yapılmış Olan Sahte Diploma Haksızlığı 1.244 izlenme - 6 yıl önce yakın doğu üniversitesi'nin de adının geçtiği sahte diploma haberlerinin hangi mahkemede hangi dosya numarasi ile ispatlandığını merak ediyoruz.
KKTC Yakın Doğu Üniversitesi - Araba Müzesi - Otomobil Sevdası Programı 15:19
KKTC Yakın Doğu Üniversitesi - Araba Müzesi - Otomobil Sevdası Programı 296 izlenme - 2 yıl önce Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Araba Müzesi Arabanın Milattan Önce 3000 yıllarında tekerleğin bulunmasından sonra ortaya çıktığı düşünülüyor. Yunan, Mısır ve Asur gibi kavimlerin dönemlerini inceleyenler, savaşlarda kullanıldığı anlaşılan arabalara rastlıyor. 9’uncu yüzyıldan beri üzerleri kapatılmaya başlanan arabalar, 17. yüzyıldan itibaren Fayton şekline dönmüş… Arabaların hikayesini önemli ve çekici kılan gerçekte bir insan hikayesi anlatıyor olmasından geliyor. Hayatın, doğum ve ölüm arasındaki uzun yolunun bir parçası olan arabalar yılları eskittikçe daha da değerli oluyor. Onlar değerlerini eski birer makine olmaktan değil, insan hikayesini yüklenmekten alıyor. Yakın Doğu Üniversitesi akademik çalışmalarının yanında, sosyal ve kültürel etkinliklere önem vererek, 2007 yılında bir Araba Müzesi kurdu. Müzede 40’ı klasik olmak üzere 60’tan fazla araba bulunuyor. KKTC’nin ilk Araba Müzesi olma özelliğine sahip mekan araba meraklılarının ilgisine cevap veriyor. KKTC’deki Yakın Doğu Üniversitesi’ndeki (YDÜ) "Klasik Araba Müzesi"nde Kıbrıs Türk halkının özgürlük mücadelesi lideri Dr. Fazıl Küçük’ün, 1956 model "Austin Princess" marka makam otomobilinin de yer aldığı 45 klasik araç tutkunlarının beğenisine sunuluyor.
Zafer Kalaycıoğlu: 01:44
Zafer Kalaycıoğlu: "Şu Anda İlk Yarıyı Kazandık" 1 izlenme - 2 gün önce - Zafer Kalaycıoğlu: "Şu anda ilk yarıyı kazandık"İSTANBUL - Eurocup Kadınlar Yarı Final ilk maçında Galatasaray'ı deplasmanda 87-81 mağlup eden Yakın Doğu Üniversitesi'nde Başantrenör Zafer Kalaycıoğlu, karşılaşmanın çok zor geçtiğini belirterek, "2 ayaklı olan bu mücadelenin ilk yarısını kazandık.
Kıbrıs yakın doğu üniversitesi 04:10
Kıbrıs yakın doğu üniversitesi 125 izlenme - 5 yıl önce KIBRIS YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ
hayko cepkin full discography 47 minutes 47:16
hayko cepkin full discography 47 minutes 117 izlenme - 6 yıl önce 19.05.2011
Yakın Doğu Üniversitesi Finale Hazır 05:37
Yakın Doğu Üniversitesi Finale Hazır 1 izlenme - 3 hafta önce - Yakın Doğu Üniversitesi finale hazır Yakın Doğu Üniversitesi Başantrenörü Zafer Kalaycıoğlu, "Kupayı KKTC'ye götürmek istiyoruz"İZMİR - Yarın Bellona AGÜ'ye karşı mücadele edecekleri PTT Kadınlar Türkiye Kupası Finali'ne hazırlanan Yakın Doğu Üniversitesi'nin Başantrenörü Zafer...
PTT Kadınlar Türkiye Kupası Yakın Doğu Üniversitesi'nin 04:11
PTT Kadınlar Türkiye Kupası Yakın Doğu Üniversitesi'nin 1 izlenme - 3 hafta önce - PTT Kadınlar Türkiye Kupası Yakın Doğu Üniversitesi'nin Zafer Kalaycıoğlu: "Artık hedefimiz Eurocup"İZMİR - PTT Kadınlar Türkiye Kupası finalinde Bellona AGÜ'yü 77-61 yenerek kupayı kazanan Yakın Doğu Üniversitesi'nin Başantrenörü Zafer Kalaycıoğlu, "Avrupa'da hiç kupam yok.
Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Tanıtım Filmi 04:36
Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Tanıtım Filmi 10 izlenme - 1 yıl önce Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Yeni Tanıtım Filmi yakın doğu üniversitesi