Hoşgeldiniz!

Yaklaşım Videoları İzle

 Düğünde Kopartan Dans 00:22
Düğünde Kopartan Dans 12.459 izlenme - 4 yıl önce Dedeye dikkat dansa çok farklı bir yorum katıyor
Aaaaaa Aslan 00:37
Aaaaaa Aslan 575 izlenme - 4 ay önce Minibüsün üzerindeki kediyi aslan sanıp, heyecanlanma halinden bana nasip et Allah'ım! Haftasonu çim tohumu almaya Ümitköy'deki peyzajcılara gittik. Demir çiçeklere dokunup ellerini kokluyordu. Oradanın sahibi bayan oğluma yaklaşıp " bak bu çiçekler elle dokunup koklanmaz, sana elle dokunup koklayabileceğin bir şey vereceğim" dedi ve Demir'e önce fesleğeni eliyle nasıl koklayacağını gösterdi, sonra da hediye etti... Evdeki fesleğeni Demir elleriyle okşaya okşaya yolmuştu. Bu sefer fesleğeni evde çok kıymetli, herkese gösterip "baak hediye" diyor, koklatıyor? Kibar kibar okşuyor. İşte insanların çocuklarımıza yaklaşımları ne kadar önemli. O bayan " piiiişt dokunma çiçeklere, çiçek uzaktan sevilir" falan deseydi, oğlumun da yaklaşımı başka olacaktı belki de... Çocukları istemediğimiz davranıştan vazgeçirmek için her zaman alternatif yollar vardır ve anneler biraz düşünerek, okuyarak, araştırarak bu yolu heeep bulur. Haydi mutlu haftalaaar...
Kömür Ocakları, Vicdan ve Serbest Piyasaya Dair 01:24:46
Kömür Ocakları, Vicdan ve Serbest Piyasaya Dair 846 izlenme - 2 yıl önce Gele gele vardığımız serbest piyasa ve özgürlük çağı yoksa bütünüyle halkla ilişkiler faaliyeti ürünü mü?
Mustafa Kemal Atatürk'ün Felsefe Ve Filozofları Bakışı 03:32
Mustafa Kemal Atatürk'ün Felsefe Ve Filozofları Bakışı 469 izlenme - 2 yıl önce Benim felsefe ile aram ne kadar iyi ise filozoflarla da o kadar açık! Bütün filozofların hastalığı her şeyi bir tek nedene bağlamaktır. Kimi bütün yeryüzü bilmecesini tanrı açar der, kimi her şey monad’tır diye direnir; kimi ateş, su, toprak der, kimi de kalkar ille madde diye tutturur. Her birinin bir gerçek payı vardır elbette. Ama ‘payı’ vardır. Her şeyin aslı maddedir ve insanı madde kanunları yönetir, dersin; karşına bir idealist çıkar, bütün madde kanunlarını alt üst eder! Ne çıkar dinler ne öğüt; inancının doğrultusunda yürür gider.(Atatürk’ten düşünceler, Karal, E. Z. (1969). 145)
patch adams 00:54
patch adams 2.674 izlenme - 8 yıl önce doktor-hasta ilişkisini irdeleyen bir filmden bir sahne...
Jurgen Klopp'un Gözünden Arsene Wenger ve Futbola Olan Müzikal Yaklaşımı 00:49
Jurgen Klopp'un Gözünden Arsene Wenger ve Futbola Olan Müzikal Yaklaşımı 457 izlenme - 2 yıl önce Borussia Dortmund teknik direktörü Jurgen Klopp'un, Şampiyonlar Ligi'nde rakibi olan Arsenal ve Arsene Wenger hakkındaki ilginç tespitlerini izliyoruz...
apaçi müziğine farklı bir yaklaşım 04:56
apaçi müziğine farklı bir yaklaşım 437 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
apaçi müziğine farklı bir yaklaşım 05:09
apaçi müziğine farklı bir yaklaşım 388 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Apaçi Müziğine Farklı Bir Yaklaşım 05:09
Apaçi Müziğine Farklı Bir Yaklaşım 386 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Tek Kaşlı İnsanlara Nasıl Bakarlar? 03:32
Tek Kaşlı İnsanlara Nasıl Bakarlar? 192 izlenme - 4 yıl önce Tek Kaşlı İnsanlara Yaklaşımı Bu Video'da En İyi Şekilde Anlatılıyor...
Sınıfın İneğine Vize Vakti Yaklaşımımız 00:06
Sınıfın İneğine Vize Vakti Yaklaşımımız 150 izlenme - 3 yıl önce Çok Çalışkan Sınıfın İneğine Sevecen Takılmak
İnce Yaklaşım Video Vine 00:06
İnce Yaklaşım Video Vine 39 izlenme - 3 yıl önce İnce Yaklaşım Video Vine
Kurallara uymayan çocuğa yaklaşım nasıl olmalı? 01:18
Kurallara uymayan çocuğa yaklaşım nasıl olmalı? 28 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle çocuğun kurallara neden uymadığını anlamak gerekir. Olumsuz davranış sergileyen çocuğa bu davranışının sonucunda bir yaptırım uygulamak büyük önem taşır. Çünkü yaptırım uygulanmazsa çocuk aynı olumsuz davranışları tekrar tekrar sergileyebilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Başkanın Sonuna Yaklaşım Anı 00:47
Başkanın Sonuna Yaklaşım Anı 29 izlenme - 4 yıl önce Başkanın Sonuna Yaklaşım Anı
Ödev yapmak istemeyen çocuklara karşı ebeveynlerin yaklaşımı nasıl olmalı? 01:25
Ödev yapmak istemeyen çocuklara karşı ebeveynlerin yaklaşımı nasıl olmalı? 15 izlenme - 2 yıl önce Ebeveynler çocuklarının ödev yapmaktan neden kaçındığını anlamaya çalışmalı.
28eylul Santral Yol Yaklaşım Kazıları 06:28
28eylul Santral Yol Yaklaşım Kazıları 33 izlenme - 6 yıl önce 28eylul santral yol yaklaşım kazıları
Gerçek Hayatta Video Konferansı Yapmanın Zorluğu 03:24
Gerçek Hayatta Video Konferansı Yapmanın Zorluğu 9 izlenme - 1 yıl önce İnternet yüzünden yaşanan teknik sıkıntılar ve bir türlü yapılamayan sağlıklı video konferanslarına eleştirel bir dil. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
30 Eylul Yaklaşım Yolları Kazısı 10:12
30 Eylul Yaklaşım Yolları Kazısı 27 izlenme - 6 yıl önce 30 eylul yaklaşım yolları kazısı
İlk ilişki korkusu yaşayan erkeğe yaklaşım nasıl olmalı? 03:35
İlk ilişki korkusu yaşayan erkeğe yaklaşım nasıl olmalı? 7 izlenme - 1 yıl önce İlk ilişki korkusu yaşayan erkeğin bu sorunu eşiyle rahat bir şekilde konuşabilmesi gerekir. Kadının bu konuda anlayışlı ve sabırlı olması sorunun çözülmesini kolaylaştırır. Cinsel terapistlerden yardım almak faydalı olur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Anil Ve Eren 04:31
Anil Ve Eren 26 izlenme - 8 yıl önce
Bütünsel Yaklaşım Nedir? 00:56
Bütünsel Yaklaşım Nedir? 5 izlenme - 2 yıl önce Holistik terapi olarak da adlandırılan bütünsel yaklaşım insanın beden, ruh ve zihninin herhangi birinde meydana gelebilecek bir soruna çözüm bulmaktır. Holistik terapi sorunun kaynağında çözüm aramak yerine sorunun kaynağı olduğu düşünülen beden, ruh ve zihnin hepsinde birden terapi uygulamayı amaçlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaralı hayvana yaklaşım nasıl olmalı? 01:24
Yaralı hayvana yaklaşım nasıl olmalı? 2 izlenme - 2 yıl önce Yaralı hayvanların acı çektiğini unutmamak ve hayvana ürkütmeden yaklaşmak gerekir. Yaranın olduğu yere temas etmemek büyük önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."