Hoşgeldiniz!

Yaklaşmak Videoları İzle

İbretlik Siyah Adam Türbanlı Kız Yakınlaşması 01:15
İbretlik Siyah Adam Türbanlı Kız Yakınlaşması 10.724 izlenme - 11 ay önce Türbanlı bacımız arkadan tacizci var diyo fakat olaylar degişiyor izliyoruz. İbret alınacak bir kesit...
Aktif Yanardağa Ne Kadar Yaklaşılabilir? 00:59
Aktif Yanardağa Ne Kadar Yaklaşılabilir? 397 izlenme - 3 yıl önce Giydiği özel kıyafetlerle aktif yanardağa yaklaşan adamın inanılmaz görüntüleri "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
bu adama yaklaşmak cesaret ister ! 02:50
bu adama yaklaşmak cesaret ister ! 710 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/adamnbiri
Arkadan Sinsice Yaklaştı ve .. 00:38
Arkadan Sinsice Yaklaştı ve .. 526 izlenme - 4 yıl önce Fransa'da bir hayvanat bahçesinde çekilen videodaki küçük kız, hayatının en büyük korkusunu yaşadı.
Angelina Jolie'ye Yeşillenmek - İdris Naim Şahin 00:13
Angelina Jolie'ye Yeşillenmek - İdris Naim Şahin 303 izlenme - 2 yıl önce Suriyeli sığınmacıların durumunu gözlemlemek için ülkemizde bulunan ünlü aktris ve BM Mülteciler Yüksek Komiserliği özel temsilcisi Angelina Jolie'yi makamında kabul eden İdris Naim Şahin'den kız tavlama konusunda ufak tüyolar öğreneceğimiz bir sahne.
Kızlara Yaklaşmak! (Türkçe Altyazılı) 05:23
Kızlara Yaklaşmak! (Türkçe Altyazılı) 134 izlenme - 1 yıl önce Kızlara Yaklaşmak! (Türkçe Altyazılı) Çalışkan Öğrenci Tiplemesiyle Kız Tavlamak 21.04.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Kızlara Yaklaşmak! (Türkçe Altyazılı)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şüpheli Pakete Şakacı Sivil Polisin Yaklaşımı 02:02
Şüpheli Pakete Şakacı Sivil Polisin Yaklaşımı 194 izlenme - 2 yıl önce Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde cadde üzerine bırakılan şüpheli bir paket polisi harekete geçirdi. Sivil polis uzun bir değnekle paketi bulunduğu yerden yere düşürdü. Diğer vatandaşta boş kutuyu alırken sivil polisin “bom” diyerek çevresine şaka yapmayı da ihmal etmedi.
Bu Adama Yaklaşmak Cesaret İster ! 02:50
Bu Adama Yaklaşmak Cesaret İster ! 258 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Bu Adama Yaklaşmak Cesaret İster ! 02:50
Bu Adama Yaklaşmak Cesaret İster ! 214 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Nasa Teleskopu İle Görünmeyeni Görmek 09:57
Nasa Teleskopu İle Görünmeyeni Görmek 131 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar ucu bucağı bilinmeyen, her gün yeni gezegenlerin keşfedildiği, insanın aklının hayalinin yetmediği, düşündükçe insanın içinin ürperten uzaydan çekilmiş görüntüleri izliyoruz. Teleskop için bilgiler : Hubble Uzay Teleskopu (HUT), ismi Amerikalı astronom Edwin Hubble'ın anısına verilmiş; Nisan 1990'da STS-31 Görevi esnasında Uzay Mekiği Discovery tarafından Dünya etrafındaki yörüngesine taşınmış bir uzay teleskopudur. İlk uzay teleskopu olmamasına rağmen, HUT en büyüklerindendir ve birçok üstün özelliğe sahiptir. Ayrıca hem hayati öneme sahip bir araştırma aracı olması hem de astronomi için etkili bir halkla ilişkiler unsuru olması nedeniyle çok tanınmıştır. HUT, NASA ve Avrupa Uzay Ajansı (ESA) arasında ortak bir çalışmadır ve Compton Gama Işını Gözlemevi, Chandra X-ışını Gözlemevi ve Spitzer Uzay Teleskobu projelerinden oluşan NASA'nın Büyük Gözlemevleri programının bir parçasıdır. Videoda ki sıralama aşağıda ki gibidir. 1. Great Orion Nebula 2. Crab Nebula 3. Pismis 24-1 4. Cat's Eye Nebula 5. Red Rectangle Nebula 6. Omega Centauri 7. Pinwheel Galaxy 8. Whirlpool Galaxy 9. Sirius A & B 10. Carina Nebula & Eta Carinae 11. Sagittarius Star Cloud & SWEEPS Example 12. Quintuple Quasar Cluster 13. Hubble Ultra Deep Field Resmi site : NASA/ESA. http://www.spacetelescope.org Teşekkürler iyi seyirler.
Mustafa İslamoğlu - Allah'a Yaklaşmanın Yolu 01:40
Mustafa İslamoğlu - Allah'a Yaklaşmanın Yolu 70 izlenme - 3 yıl önce Mustafa İslamoğlu - Allah'a Yaklaşmanın Yolu
bu adama yaklaşmak cesaret ister ! 02:50
bu adama yaklaşmak cesaret ister ! 92 izlenme - 6 yıl önce
Timsahlarla Bir Gece - Belgesel 07:05
Timsahlarla Bir Gece - Belgesel 13 izlenme - 1 yıl önce Timsahları daha yakından tanımak için, yaklaşmak gerekiyor. Afrika'nın Vahşi Krallığı belgeselinden. www.natgeotv.com/tr/afrikanin-vahsi-kral­ligi Yayın akışları, videolar, fotoğraflar ve daha fazlası için www.natgeotv.com/tr adresini ziyaret et!
Ateistlere Nasıl Yaklaşılmalı 02:24
Ateistlere Nasıl Yaklaşılmalı 6 izlenme - 9 ay önce Ateistlere nasıl yaklaşılmalı?
Kurban (Yaklaşmak) 19:37
Kurban (Yaklaşmak) 14 izlenme - 3 yıl önce KURBAN “Kurban” sözcüğü, Arapça bir sözlük olup “yaklaşmak” anlamındadır. Dini terim olarak ise, Allah’ı razı etmek, ona yaklaşmak için yapılan her türlü ame...
Adnan Oktar: Bütün Müslüman topluluklarına sevgi ve şefkatle yaklaşırım 01:29
Adnan Oktar: Bütün Müslüman topluluklarına sevgi ve şefkatle yaklaşırım 3 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar: Bütün Müslüman topluluklarına sevgi ve şefkatle yaklaşırım.
Putin'in Piyango Kazanmaya Yaklaşması 00:35
Putin'in Piyango Kazanmaya Yaklaşması 3 izlenme - 3 yıl önce Rusya Devlet Başkanı Vilademir Putin'in konuşma yaptığı sırada üzerine bir kuş pisliyor. Bizde olsa o kuşu ızgara yaparlar mıydı?