Hoşgeldiniz!

yalaka

Muhalefetin Suriyeli Düşmanlığı 02:09
Muhalefetin Suriyeli Düşmanlığı 4.961 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Türk Düşünürleri toplanmış. Algida dondurmaları sponsorluğu eşliğinde hükümeti yalıyorlar. Zaten bunlar Hükümet ne derse onaylar. Onlar adına ben utandım. Ama onlar utanmak nedir bilmiyor.
3,5 Milyon Suriyeli Demek, 3,5 Milyon Kez Güçlü Arap Bağı Demek 02:01
3,5 Milyon Suriyeli Demek, 3,5 Milyon Kez Güçlü Arap Bağı Demek 4.127 izlenme - 2 yıl önce Erkan tan, her zamanki gibi yalamaya devam ediyor. Konu; Suriyeliler'e vatandaşlık verilmesi.
Pokemon Go İle Yeni Bir Gezi Organize Edilebilir 00:22
Pokemon Go İle Yeni Bir Gezi Organize Edilebilir 4.356 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarında yandaşlıkda gelinen son nokta. Büyük resmi çok önceden görmüşler, tebrik ediyoruz.
Nihat Doğan - Yenikapı Demokrasi ve Şehitler Mitingi 03:08
Nihat Doğan - Yenikapı Demokrasi ve Şehitler Mitingi 3.070 izlenme - 2 yıl önce Nihat Doğan Yenikapı Demokrasi ve Şehitler Mitinginde 7 ağustos 2016 konuşması, yorum sizin.
Ak Partili Olmanın Zorlukları 04:29
Ak Partili Olmanın Zorlukları 5.122 izlenme - 3 yıl önce Hakan Albayrak'ın TRT Diyanet Kanalında hazırlayıp sunduğu 'Neden?' isimli programda Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Yusuf Kaplan'la tartışmasını izliyoruz efendim. Seçim öncesinin videosudur.
Almanya, Türkiye'den Daha Az İhracat Yapıyor 00:18
Almanya, Türkiye'den Daha Az İhracat Yapıyor 2.155 izlenme - 2 yıl önce Oğul Barlas artık o an neresi ile düşündüyse ağızından "Almanya, Türkiye'den daha az ihracat yapıyor" lafı çıkıyor. Umarız ne dediğinin farkındadır.
Yiğit Bulut: 01:21
Yiğit Bulut: "Ben ölmeden Erdoğan'a kimse dokunamaz" 2.024 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ekonomiden sorumlu başdanışmanı Yiğit Bulut, fedailiğe soyundu: “İki silahım yüzlerce mermim var, ben ölmeden cumhurbaşkanına kimse dokunamaz.” Hürriyet gazetesinin, Mısır’ın devrik lideri Muhammed Mursi hakkında verilen idam kararı haberini sunuş tarzı üzerinden Erdoğan ve çevresiyle Doğan Grubu arasında başlayan tartışma şiddetlenerek sürüyor. ‘Ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan’ Cumhurbaşkanı’na dün bir başyazıyla seslenen Hürriyet’e son olarak ‘başdanışman’ Yiğit Bulut yanıt verdi. TRT Haber kanalında canlı olarak yayınlanan Derin Analiz adlı programda, iki ruhsatlı silahı yüzlerce de mermisi olduğundan dem vuran Bulut, “Ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan bu ülkenini seçilmiş cumhurbaşkanına kimse elini süremez” diye konuştu. ‘Milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz’ Bunu ‘Yiğit Bulut’ olarak söylemediğini, kendisi gibi milyonlarca vatandaş olduğunu savunan Bulut, şöyle devam etti: “Bırakın öyle gazeteden sana sesleniyorum diye mektup yazmak, bırakın aşağılamak, bırakın hakaret etmek, bırakın yurt dışında pazarlık yapmak, 2023 Türkiyesi’ne inanan milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz.” Bulut, “Varsa cesareti olan, varsa denemek isteyen hodri meydan!” sözleriyle TRT ekranlarından ‘meydan okudu’.
Ben Salak mıyım - Levent Kırca - Fatih Altaylı Kavgası 02:44
Ben Salak mıyım - Levent Kırca - Fatih Altaylı Kavgası 2.918 izlenme - 3 yıl önce Teke Tek adlı programdaki ince atışmalar ve sonrasındaki muhabbeti sükunetle izliyoruz efenim. Fatih Altaylı: Ben Salak Mıyım? Levent Kırca: Evet Salaksın Levent kırca :Takayım mı sana İşçi Partisi Rozeti Fatih Altaylı : Gitmezsin tabi fatih efendi arkadaşlarının yanına çünkü yalakasın
Derdiyoklar - Dürzü & Yalaka 04:22
Derdiyoklar - Dürzü & Yalaka 1.545 izlenme - 4 yıl önce Hepsi Bir Hiç (2014) - DUYGU MÜZİK PLAK
Uğur Işılık - İtlik Yapmasınlar 04:59
Uğur Işılık - İtlik Yapmasınlar 1.120 izlenme - 3 yıl önce Uğur Işılak: İtlik yapmasınlar AK Parti'nin seçim müziği Dombra'yı uyarlayan Uğur Işılak, kendisine yönelik eleştirilere ağır yanıt verdi.
oto faresi 02:57
oto faresi 3.908 izlenme - 10 yıl önce güpe gündüz teyip çalmaya çalışan adam
Canlı Yayında Şafak Sezer'e Beklenmedik Soru - Beyaz Tv 00:34
Canlı Yayında Şafak Sezer'e Beklenmedik Soru - Beyaz Tv 1.051 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayında spiker, şafak Sezer'e hiç beklemediği bir soru yöneltiyor. Bir süre ne diyeceğini bilemeyen şafak en sonunda kayışı koparıyor. İbretle izliyoruz.
 Dişlerini Köpeğe Fırçalatan Aslan! 01:40
Dişlerini Köpeğe Fırçalatan Aslan! 1.320 izlenme - 5 yıl önce Patron ve yalaka işçi dostluğu içerir.. :))
Aziz Kocaoğlu - Türk Milleti Yalakadır 00:22
Aziz Kocaoğlu - Türk Milleti Yalakadır 680 izlenme - 3 yıl önce İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu basında pek fazla halkı küçük düşüren söylemleriyle yer almamakla birlikte, aktif siyaset güden bir Belediye Başkanı da değildi aynı zamanda. Fakat bu kez kameraların olduğunu göre göre, yüksek sesle alaycı bir üslupla milletin yalaka olduğunu alenen söylüyor kendisi. Şaşırmaya devam ediyoruz..
Nca - Yalaka  2012 03:24
Nca - Yalaka 2012 574 izlenme - 6 yıl önce Nca - Yalaka 2012
Sefil Bilo - Başımıza Ne Geldiyse Bu Kıç Öpme Sevdasından Gelmiştir 01:31
Sefil Bilo - Başımıza Ne Geldiyse Bu Kıç Öpme Sevdasından Gelmiştir 451 izlenme - 3 yıl önce Ülkenin halini görüyoruz pek anlatmaya lüzum yok ama şunu biliyorum ki başımıza ne geldiyse bu kıç öpme sevdasından gelmiştir. Bunu eski filimlerden bir parçayla anlatmak istedim. İsmi lazım değil siyasetçilerimizden de aynı tutumu bekliyoruz efendim.
yalaka bu şarkı tayyoşa gelsin xd 02:13
yalaka bu şarkı tayyoşa gelsin xd 728 izlenme - 8 yıl önce kurbanın yalaka şarkısınında biraz oynama yaptım birazcık kısaltma o kadar çuk diye oturdu ama xd
Killa Hakan - Yalaka  04:00
Killa Hakan - Yalaka 187 izlenme - 2 yıl önce ARTIST - KILLA HAKAN _____________@_________________xclas______________ PRODUCTION - Buaka by Dualstudio (OFFICIAL CLIP)
Alo Fatih Amerika'da - Yalakasın Yalaka 00:11
Alo Fatih Amerika'da - Yalakasın Yalaka 288 izlenme - 3 yıl önce Dün Amerika'da New Jersey eyaletinde oynanan TURKIYE & ABD macini izlemeye gelen yalakayi gordukten sonra yasananlar... NOT: Arkadaşlar videonun devamı da vardır. Kendisi burayı Türkiye sandı bir an için, elinde telefon birilerini ararmış gibi yapıp yanıma geldi elimi sıkıp sence bu doğru mu diye soru sordu bende kendisine evet doğru yalakasın dedim. Gitti yerine oturdu.
Kurban - Yalaka 05:24
Kurban - Yalaka 221 izlenme - 3 yıl önce 1999 yılından bir kurban klibi.bu klip tarihimizin gelmiş geçmiş en geyik klibidir bence.espirileri ile kurgusu v.s. ile fark yaratan bir klip olmuştur.kurban da öyle ya da böyle rock müzik tarihimizin baya baya önemli gruplarından biridir. Şarkı Sözleri (lyrics): oturur ağlar aklı karışınca adı da neydi dilimin ucunda bayılıyormuş dedikoduya hürmeti yokmuş ana babaya ayrılmaz hiç peşimden, neler çektim elinden söylediğine inanma, yalan düşmez dilinden ağam vay paşam vay bu derdi ben çekemem vay düşmüyor yakamdan ne çektim bu adamdan herşeyi var ama yine eli cebimde düşmedi yakamdan ulan her an peşimde her sözü yalan her anlattığı palavra herşeyi bilir bilidiği bir bok yok aslında yalaka yalaka sana bir çift sözüm var hiçbirşey kaçmaz benden arkamda gözüm var
Başarılı Bir Yalaka Olmanız İçin Bilmeniz Gereken 9 Şey 03:03
Başarılı Bir Yalaka Olmanız İçin Bilmeniz Gereken 9 Şey 69 izlenme - 11 ay önce İşe yeni başladıysan ya da başlayacaksan, hala çalıştığın ortama ayık uyduramadıysan, herkese melek gibi davranıyorsan kesinlikle bu kurallara göz atman gerekli.
Mamiman - Bölüm 2 : Bir Dost .. 04:59
Mamiman - Bölüm 2 : Bir Dost .. 444 izlenme - 8 yıl önce pertevniyalin yeni dizisi.. 1.sezon İnekler ile savaşan mamiman'in maceralarını takip etmeniz,kaçırdığınız bölümleri izlemeniz için hayran sayfamız : http://www.facebook.com/#/pages/pertevniyalin-yeni-dizisi-mamiman-yalaka-ve-ineklerin-dusmani-/219709525319?ref=ts zor günümüzde yardım eden herkese teşekkürler..
Darkorbit Yalakalari 11:35
Darkorbit Yalakalari 561 izlenme - 9 yıl önce ...
İstinye Anadolu Lisesi Müdürünün Öğrencilerine Bağırması 00:37
İstinye Anadolu Lisesi Müdürünün Öğrencilerine Bağırması 194 izlenme - 3 yıl önce İstinye Anadolu Lisesi'nde Soma'daki katledilen maden işçilerini anmak isteyen öğrencilere okul müdürü saldırdı. Birkaç liseliyi odasına çekerek darp etti.
Saraykızı İle Beyin Jimnastiği 04:46
Saraykızı İle Beyin Jimnastiği 319 izlenme - 3 yıl önce Saraykızı bu, sağı solu belli olmaz. Önce kendini eleştiren saygıdeğer dinleyici kardeşlerinden birisinden gelen mesaja yorum yapar, ardından çektiği videoya uyan, yakışan ama alakası olmayan, kendi bitmeyen bestelerinden 4lük mü okur 8lik mi okur belli olmaz. Eğer iyi bi dinleyici olabilirsek belki biz de bir gün başında garip bi aksesuarla Saraykızı'nı görebiliriz.
Başbakan Erdoğan'ın Rusça Konuşması 01:14
Başbakan Erdoğan'ın Rusça Konuşması 238 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan'dan Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç ile vize pazarlığı yapmış hem de Rusça konuşmuş (!) Lan bu ne yalaka medyadır arkadaş adam sadece Da demiş lan Da! Neyse sakinim...
YALAKA SAHTEKAR TARİKAT ŞEYHLERİ DARBEDEN ÖNCE ERDOĞAN BAŞKAN OLAMAZ ŞİMDİ İSE ERDOĞAN PADİŞAHHALİFE 03:03
YALAKA SAHTEKAR TARİKAT ŞEYHLERİ DARBEDEN ÖNCE ERDOĞAN BAŞKAN OLAMAZ ŞİMDİ İSE ERDOĞAN PADİŞAHHALİFE 96 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Ozan Ft Dozzcrack - Onlarca Yalaka 03:31
Ozan Ft Dozzcrack - Onlarca Yalaka 530 izlenme - 8 yıl önce
Rasim'e Başbakan Yalakası Demek - Ömer Çavuşoğlu 01:29
Rasim'e Başbakan Yalakası Demek - Ömer Çavuşoğlu 158 izlenme - 3 yıl önce Demek isteyipte diyemediğimiz o lafı Ömer Abimiz sağolsun dile getirmiş. O laftan sonra Ömer Rasim'in olayı büyük bir ustalıkla toparlamasını(!) izliyoruz
kurban yalaka 05:23
kurban yalaka 212 izlenme - 6 yıl önce kurban yalaka