Hoşgeldiniz!

yalaka

Muhalefetin Suriyeli Düşmanlığı 02:09
Muhalefetin Suriyeli Düşmanlığı 4.918 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Türk Düşünürleri toplanmış. Algida dondurmaları sponsorluğu eşliğinde hükümeti yalıyorlar. Zaten bunlar Hükümet ne derse onaylar. Onlar adına ben utandım. Ama onlar utanmak nedir bilmiyor.
3,5 Milyon Suriyeli Demek, 3,5 Milyon Kez Güçlü Arap Bağı Demek 02:01
3,5 Milyon Suriyeli Demek, 3,5 Milyon Kez Güçlü Arap Bağı Demek 4.094 izlenme - 1 yıl önce Erkan tan, her zamanki gibi yalamaya devam ediyor. Konu; Suriyeliler'e vatandaşlık verilmesi.
Pokemon Go İle Yeni Bir Gezi Organize Edilebilir 00:22
Pokemon Go İle Yeni Bir Gezi Organize Edilebilir 4.350 izlenme - 1 yıl önce Türk televizyonlarında yandaşlıkda gelinen son nokta. Büyük resmi çok önceden görmüşler, tebrik ediyoruz.
Nihat Doğan - Yenikapı Demokrasi ve Şehitler Mitingi 03:08
Nihat Doğan - Yenikapı Demokrasi ve Şehitler Mitingi 3.064 izlenme - 12 ay önce Nihat Doğan Yenikapı Demokrasi ve Şehitler Mitinginde 7 ağustos 2016 konuşması, yorum sizin.
Ak Partili Olmanın Zorlukları 04:29
Ak Partili Olmanın Zorlukları 5.115 izlenme - 2 yıl önce Hakan Albayrak'ın TRT Diyanet Kanalında hazırlayıp sunduğu 'Neden?' isimli programda Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Yusuf Kaplan'la tartışmasını izliyoruz efendim. Seçim öncesinin videosudur.
Almanya, Türkiye'den Daha Az İhracat Yapıyor 00:18
Almanya, Türkiye'den Daha Az İhracat Yapıyor 2.144 izlenme - 1 yıl önce Oğul Barlas artık o an neresi ile düşündüyse ağızından "Almanya, Türkiye'den daha az ihracat yapıyor" lafı çıkıyor. Umarız ne dediğinin farkındadır.
Yiğit Bulut: 01:21
Yiğit Bulut: "Ben ölmeden Erdoğan'a kimse dokunamaz" 2.011 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ekonomiden sorumlu başdanışmanı Yiğit Bulut, fedailiğe soyundu: “İki silahım yüzlerce mermim var, ben ölmeden cumhurbaşkanına kimse dokunamaz.” Hürriyet gazetesinin, Mısır’ın devrik lideri Muhammed Mursi hakkında verilen idam kararı haberini sunuş tarzı üzerinden Erdoğan ve çevresiyle Doğan Grubu arasında başlayan tartışma şiddetlenerek sürüyor. ‘Ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan’ Cumhurbaşkanı’na dün bir başyazıyla seslenen Hürriyet’e son olarak ‘başdanışman’ Yiğit Bulut yanıt verdi. TRT Haber kanalında canlı olarak yayınlanan Derin Analiz adlı programda, iki ruhsatlı silahı yüzlerce de mermisi olduğundan dem vuran Bulut, “Ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan bu ülkenini seçilmiş cumhurbaşkanına kimse elini süremez” diye konuştu. ‘Milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz’ Bunu ‘Yiğit Bulut’ olarak söylemediğini, kendisi gibi milyonlarca vatandaş olduğunu savunan Bulut, şöyle devam etti: “Bırakın öyle gazeteden sana sesleniyorum diye mektup yazmak, bırakın aşağılamak, bırakın hakaret etmek, bırakın yurt dışında pazarlık yapmak, 2023 Türkiyesi’ne inanan milyonlar şehit olmadan cumuhurbaşkanı şehit olmaz.” Bulut, “Varsa cesareti olan, varsa denemek isteyen hodri meydan!” sözleriyle TRT ekranlarından ‘meydan okudu’.
Ben Salak mıyım - Levent Kırca - Fatih Altaylı Kavgası 02:44
Ben Salak mıyım - Levent Kırca - Fatih Altaylı Kavgası 2.562 izlenme - 2 yıl önce Teke Tek adlı programdaki ince atışmalar ve sonrasındaki muhabbeti sükunetle izliyoruz efenim. Fatih Altaylı: Ben Salak Mıyım? Levent Kırca: Evet Salaksın Levent kırca :Takayım mı sana İşçi Partisi Rozeti Fatih Altaylı : Gitmezsin tabi fatih efendi arkadaşlarının yanına çünkü yalakasın
Derdiyoklar - Dürzü & Yalaka 04:22
Derdiyoklar - Dürzü & Yalaka 1.445 izlenme - 3 yıl önce Hepsi Bir Hiç (2014) - DUYGU MÜZİK PLAK
Uğur Işılık - İtlik Yapmasınlar 04:59
Uğur Işılık - İtlik Yapmasınlar 1.100 izlenme - 3 yıl önce Uğur Işılak: İtlik yapmasınlar AK Parti'nin seçim müziği Dombra'yı uyarlayan Uğur Işılak, kendisine yönelik eleştirilere ağır yanıt verdi.
oto faresi 02:57
oto faresi 3.908 izlenme - 9 yıl önce güpe gündüz teyip çalmaya çalışan adam
Canlı Yayında Şafak Sezer'e Beklenmedik Soru - Beyaz Tv 00:34
Canlı Yayında Şafak Sezer'e Beklenmedik Soru - Beyaz Tv 903 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında spiker, şafak Sezer'e hiç beklemediği bir soru yöneltiyor. Bir süre ne diyeceğini bilemeyen şafak en sonunda kayışı koparıyor. İbretle izliyoruz.
 Dişlerini Köpeğe Fırçalatan Aslan! 01:40
Dişlerini Köpeğe Fırçalatan Aslan! 1.299 izlenme - 4 yıl önce Patron ve yalaka işçi dostluğu içerir.. :))
Aziz Kocaoğlu - Türk Milleti Yalakadır 00:22
Aziz Kocaoğlu - Türk Milleti Yalakadır 539 izlenme - 3 yıl önce İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu basında pek fazla halkı küçük düşüren söylemleriyle yer almamakla birlikte, aktif siyaset güden bir Belediye Başkanı da değildi aynı zamanda. Fakat bu kez kameraların olduğunu göre göre, yüksek sesle alaycı bir üslupla milletin yalaka olduğunu alenen söylüyor kendisi. Şaşırmaya devam ediyoruz..
Killa Hakan - Yalaka  04:00
Killa Hakan - Yalaka 162 izlenme - 1 yıl önce ARTIST - KILLA HAKAN _____________@_________________xclas______________ PRODUCTION - Buaka by Dualstudio (OFFICIAL CLIP)
Nca - Yalaka  2012 03:24
Nca - Yalaka 2012 573 izlenme - 5 yıl önce Nca - Yalaka 2012
yalaka bu şarkı tayyoşa gelsin xd 02:13
yalaka bu şarkı tayyoşa gelsin xd 719 izlenme - 7 yıl önce kurbanın yalaka şarkısınında biraz oynama yaptım birazcık kısaltma o kadar çuk diye oturdu ama xd
Başarılı Bir Yalaka Olmanız İçin Bilmeniz Gereken 9 Şey 03:03
Başarılı Bir Yalaka Olmanız İçin Bilmeniz Gereken 9 Şey 36 izlenme - 4 ay önce İşe yeni başladıysan ya da başlayacaksan, hala çalıştığın ortama ayık uyduramadıysan, herkese melek gibi davranıyorsan kesinlikle bu kurallara göz atman gerekli.
Alo Fatih Amerika'da - Yalakasın Yalaka 00:11
Alo Fatih Amerika'da - Yalakasın Yalaka 270 izlenme - 2 yıl önce Dün Amerika'da New Jersey eyaletinde oynanan TURKIYE & ABD macini izlemeye gelen yalakayi gordukten sonra yasananlar... NOT: Arkadaşlar videonun devamı da vardır. Kendisi burayı Türkiye sandı bir an için, elinde telefon birilerini ararmış gibi yapıp yanıma geldi elimi sıkıp sence bu doğru mu diye soru sordu bende kendisine evet doğru yalakasın dedim. Gitti yerine oturdu.
Sefil Bilo - Başımıza Ne Geldiyse Bu Kıç Öpme Sevdasından Gelmiştir 01:31
Sefil Bilo - Başımıza Ne Geldiyse Bu Kıç Öpme Sevdasından Gelmiştir 274 izlenme - 2 yıl önce Ülkenin halini görüyoruz pek anlatmaya lüzum yok ama şunu biliyorum ki başımıza ne geldiyse bu kıç öpme sevdasından gelmiştir. Bunu eski filimlerden bir parçayla anlatmak istedim. İsmi lazım değil siyasetçilerimizden de aynı tutumu bekliyoruz efendim.
Kurban - Yalaka 05:24
Kurban - Yalaka 181 izlenme - 2 yıl önce 1999 yılından bir kurban klibi.bu klip tarihimizin gelmiş geçmiş en geyik klibidir bence.espirileri ile kurgusu v.s. ile fark yaratan bir klip olmuştur.kurban da öyle ya da böyle rock müzik tarihimizin baya baya önemli gruplarından biridir. Şarkı Sözleri (lyrics): oturur ağlar aklı karışınca adı da neydi dilimin ucunda bayılıyormuş dedikoduya hürmeti yokmuş ana babaya ayrılmaz hiç peşimden, neler çektim elinden söylediğine inanma, yalan düşmez dilinden ağam vay paşam vay bu derdi ben çekemem vay düşmüyor yakamdan ne çektim bu adamdan herşeyi var ama yine eli cebimde düşmedi yakamdan ulan her an peşimde her sözü yalan her anlattığı palavra herşeyi bilir bilidiği bir bok yok aslında yalaka yalaka sana bir çift sözüm var hiçbirşey kaçmaz benden arkamda gözüm var
Mamiman - Bölüm 2 : Bir Dost .. 04:59
Mamiman - Bölüm 2 : Bir Dost .. 436 izlenme - 8 yıl önce pertevniyalin yeni dizisi.. 1.sezon İnekler ile savaşan mamiman'in maceralarını takip etmeniz,kaçırdığınız bölümleri izlemeniz için hayran sayfamız : http://www.facebook.com/#/pages/pertevniyalin-yeni-dizisi-mamiman-yalaka-ve-ineklerin-dusmani-/219709525319?ref=ts zor günümüzde yardım eden herkese teşekkürler..
Saraykızı İle Beyin Jimnastiği 04:46
Saraykızı İle Beyin Jimnastiği 295 izlenme - 2 yıl önce Saraykızı bu, sağı solu belli olmaz. Önce kendini eleştiren saygıdeğer dinleyici kardeşlerinden birisinden gelen mesaja yorum yapar, ardından çektiği videoya uyan, yakışan ama alakası olmayan, kendi bitmeyen bestelerinden 4lük mü okur 8lik mi okur belli olmaz. Eğer iyi bi dinleyici olabilirsek belki biz de bir gün başında garip bi aksesuarla Saraykızı'nı görebiliriz.
Darkorbit Yalakalari 11:35
Darkorbit Yalakalari 559 izlenme - 8 yıl önce ...
İstinye Anadolu Lisesi Müdürünün Öğrencilerine Bağırması 00:37
İstinye Anadolu Lisesi Müdürünün Öğrencilerine Bağırması 161 izlenme - 2 yıl önce İstinye Anadolu Lisesi'nde Soma'daki katledilen maden işçilerini anmak isteyen öğrencilere okul müdürü saldırdı. Birkaç liseliyi odasına çekerek darp etti.
Başbakan Erdoğan'ın Rusça Konuşması 01:14
Başbakan Erdoğan'ın Rusça Konuşması 196 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan'dan Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç ile vize pazarlığı yapmış hem de Rusça konuşmuş (!) Lan bu ne yalaka medyadır arkadaş adam sadece Da demiş lan Da! Neyse sakinim...
Kanal D Canlı Yayınına Müdahale - Yalan Söylemeyi Bırakın Artık! 01:24
Kanal D Canlı Yayınına Müdahale - Yalan Söylemeyi Bırakın Artık! 139 izlenme - 2 yıl önce Arbede falan değil! Polis halkına gaz sıkıyor, polis halkı öldürüyor, küçücük çocukları öldürüyor, yeter artık bırakın yalan söylemeyi, yeter!" diye bağıran bir genci izliyoruz.
Rasim'e Başbakan Yalakası Demek - Ömer Çavuşoğlu 01:29
Rasim'e Başbakan Yalakası Demek - Ömer Çavuşoğlu 137 izlenme - 2 yıl önce Demek isteyipte diyemediğimiz o lafı Ömer Abimiz sağolsun dile getirmiş. O laftan sonra Ömer Rasim'in olayı büyük bir ustalıkla toparlamasını(!) izliyoruz
Ozan Ft Dozzcrack - Onlarca Yalaka 03:31
Ozan Ft Dozzcrack - Onlarca Yalaka 530 izlenme - 8 yıl önce
Vatandaşa Saldıran Taşlı Sopalı Grup - İzmir 00:37
Vatandaşa Saldıran Taşlı Sopalı Grup - İzmir 131 izlenme - 2 yıl önce İzmir Alsancak'da ellerinde sopa ve taşlarla halka saldıran grup. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/124390/izmirde-polisin-yanindaki-tasli-sopali-grup