Hoşgeldiniz!

yalamak

Sibel Kekilli - Yalıyor Mu Kız ? - Kedi Gibi 00:28
Sibel Kekilli - Yalıyor Mu Kız ? - Kedi Gibi 108.390 izlenme - 4 yıl önce Sibel Kekilli, Şu An İçin Türk Sinemasının En Ünlü Kadın Oyuncularından Biri Olarak, Ülkemizi Başarıyla Temsil Etmektedir. Bu Kesitimizde Duvara Karşı Filminden, Kadınların Erkekler Hakkında Kendi Aralarında Yaptıkları Bir Muhabbete Tanık Olacağız. Ayrıca Erkek Adam Kedi Gibi Yalamaz
300 Dolar İçin Çöp Bidonu Yalamak 00:09
300 Dolar İçin Çöp Bidonu Yalamak 8.612 izlenme - 7 ay önce Bizdekiler 5 bin lira için pantolonunu bile indirmiyor işte aramızdaki tek fark bu. Şaka şaka. Kusacaktım be bu nedir böyle!
Uyurken Kızı Mundar Eden Köpek 00:37
Uyurken Kızı Mundar Eden Köpek 11.172 izlenme - 2 yıl önce Kızın teki uyurken köpek ne yapmaya çalıştığını anlamadığım bir şekilde kızı yalıyor. Alkışlarlayaşıyorum üyeleri olarak o köpek yerinde olmak isteyen bir çok arkadaşımızı bulabilirim.
Köpek Bebeğin Sırtını Yalarsa 01:18
Köpek Bebeğin Sırtını Yalarsa 13.040 izlenme - 3 yıl önce Bebek gelişiminde hayvanların etkisi. Bebeğin sırtını yalayan köpek ve sesini çıkarmayan bebek. Sanki kendi yavrusu gibi büyütüyor seviyor bebeği bu köpek.
Sibel Kekilli - Yalıyor mu Kız ? - Kedi Gibi 00:28
Sibel Kekilli - Yalıyor mu Kız ? - Kedi Gibi 12.503 izlenme - 3 yıl önce Sibel Kekilli, şu an için türk sinemasının en ünlü kadın oyuncularından biri olarak, ülkemizi başarıyla temsil etmektedir. Bu kesitimizde Duvara Karşı filminden, kadınların erkekler hakkında kendi aralarında yaptıkları bir muhabbete tanık olacağız. Ayrıca erkek adam kedi gibi yalamaz.
Ayakkabı Yalayan Adam 01:29
Ayakkabı Yalayan Adam 2.924 izlenme - 9 ay önce Fransa'da bankta oturan adamın yanına yaklaşan genç ona spor ayakkabısını uzatıyor ve sonra iğrenç olaylar gelişiyor. Adam aldığı ayakkabıyı kokluyor ve yalıyor bunu da büyük bir zevkle yapıyor.
Penisimi Yalar Mısınız? - Ergen Şakası 02:30
Penisimi Yalar Mısınız? - Ergen Şakası 5.717 izlenme - 1 yıl önce Şimdi bizim ülkemizde bu şaka nasıl karşılanır diyenler olacaktır. Muhtemelen çocukta olsa dayak yer sanırım. 12 yaşındaki bu velet kızlara yaklaşıp konuya direk dalarak 'Benim penisimi yalar mısınız?) diye soruyor. Cevaplar mı? İzleyin görün.
Kulağının Yalanmasından Hoşlanan Orospu Çocuğu 03:10
Kulağının Yalanmasından Hoşlanan Orospu Çocuğu 10.437 izlenme - 3 yıl önce İrfan Atasoy'un ağzını doldurarak betimlediği bu orospu çocuğu dayağı çoktan hakketmişti. Çetin'in intikamını alan manevi babası oğlu için her türlü zorluğa katlanır. Bizim orospu çocuğuysa filmimizin kötü kadını Zerrin Doğan'la yaralarının iyileşmesini bekler.
Kişiye Özel Dondurma Hazırlamak 02:24
Kişiye Özel Dondurma Hazırlamak 3.900 izlenme - 1 yıl önce Nasıl bizim Maraş dondurma satıcıları müşteri ile eğlenceli bir şekilde satış yapıyorsa bu dondurmacıda işin piçliğini öğrenmiş gelen müşteriye özel dondurma hazırlıyor. Nasıl mı?
Tabasbus = Kıç Yalamak - Murat Bardakçı 02:07
Tabasbus = Kıç Yalamak - Murat Bardakçı 4.124 izlenme - 2 yıl önce Bardakçı devamında "tabasbus" kelimesini açıklarken sözleri reji tarafından kesilerek sansüre uğradı. Kısa süre sonra izleyiciler Murat Bardakçı'yı sansürlendiğine dair uyarınca, Bardakçı "tabasbus" kelimesinin anlamının "kıç yalayıcısı" olduğunu ifade etti.
Kel Kafadan Bal Yalamak 00:45
Kel Kafadan Bal Yalamak 3.204 izlenme - 1 yıl önce Yurdum insanının geleceği son noktaya ulaştık. Daha ötesi yok :)
Tahrik Edici Şekilde Lolipop Yalayan Hatun 01:22
Tahrik Edici Şekilde Lolipop Yalayan Hatun 1.290 izlenme - 10 ay önce Hatunda nasıl fantezi dünyası varsa lolipop yalarken kendini kameraya almış ve bunu sosyal medyada yayınlamış.
Camları Yalayarak Temizleyen Köpekle Bebek 00:15
Camları Yalayarak Temizleyen Köpekle Bebek 3.827 izlenme - 3 yıl önce Aynı evi paylaşan köpekle sevimli bebek evin camlarını temizlemeye karar vermiş. Ama bunu bildiğiniz yöntemlerle yapmıyorlar.
20 Dolara Kıça Nutella Sürüp Yalatmak 03:55
20 Dolara Kıça Nutella Sürüp Yalatmak 4.075 izlenme - 3 yıl önce Ultra 2013 festival'in de bir arkadaşımız 20 dolar karşılığında elindeki nutellayı malum yere sürüp yalamak üzere festival yerindeki kızlara teklifte bulunmuş. Ve sonucunda, nutella'yı kabul eden kızlara bir güzel sürmüş ve yalamış. Kızlara düşen iş ise sadece sonucunda kalan çikolatayı parayla silmek...
Yalayan Adam Ve Akıllı Kız 00:38
Yalayan Adam Ve Akıllı Kız 10.868 izlenme - 10 yıl önce
Kızlarda Yeni Moda Göz Yalamak 01:39
Kızlarda Yeni Moda Göz Yalamak 2.789 izlenme - 3 yıl önce Kızlarda Yeni Moda Göz Yalamak can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Hakan Albayrak'dan Gazetecilik Dersleri 04:04
Hakan Albayrak'dan Gazetecilik Dersleri 1.476 izlenme - 2 yıl önce Çoğumuzun durduğu bir yer yok diyerek itirafda bulunan ünlü Türk düşünürü Hakan Albayrak'ı ibretle izliyoruz.
Köpeği Yalayan Jaguar 02:37
Köpeği Yalayan Jaguar 1.770 izlenme - 4 yıl önce Köpeği Yalayan Jaguar
Eniklerin Sevgi Seli! 00:31
Eniklerin Sevgi Seli! 1.511 izlenme - 3 yıl önce Bu güzel Rus abimiz evind ekonuk ettiği bunca yavruya gerçekten ana şefkati gösterir gibi. Baksanıza nasıl da kabulleniyor yavrular kendisini.
Serenay Sarıkaya Sümüğü 00:31
Serenay Sarıkaya Sümüğü 1.343 izlenme - 3 yıl önce Serenay Sarıkaya'nın Sümüğü aktı doktor geldi, burnuna baktı, üç göbek attı, yatağına haydi lilililililili yar..
uyurken sahibini yalıyor 00:23
uyurken sahibini yalıyor 2.185 izlenme - 9 yıl önce uyurken sahibini yalıyor
Asian Sucking on a Banana 00:07
Asian Sucking on a Banana 464 izlenme - 2 yıl önce pool nudes nude yoga challenge sexy cute sweet liseli amcık göt fake periscope komik funny game video news world hot hack account fb gta gta5 sex small teen dance haber flaş flash hürriyet milliyet son durum russıa rusya kriz pkk ydp akp apo piç izle etekaltı meme frikik am çizgiilm anime
Dirseğini Yalayabilen Kız 00:15
Dirseğini Yalayabilen Kız 681 izlenme - 2 yıl önce Bize senelerdir dirsek yalamak imkansızdır demişlerdi. Bunu yerle bir eden bir video ile karşınızdayım. Dirsek yalamak imkansız değil. Tek ihtiyacınız olan esnek ve zayıf bir kol ve uzun bir dil.
Lady Gaga'yı Crowd Surfing Sayesinde Hoplatmak 01:27
Lady Gaga'yı Crowd Surfing Sayesinde Hoplatmak 988 izlenme - 3 yıl önce Lady Gaga 2010 yılında chicagoda bir festivalde crowd surfing yapar. yani konserdeki kalabalığın üstüne kendini bırakır. görüntülerde 00:45 deki elemanda bir anda lady gagayı kucağında bulur. ee ne diyelim her zaman kucağına lady gaga düşmez insanın. şanslıymış serseri...
Parmak Yalayan Yarışmacı Özlem - Frame 01:20
Parmak Yalayan Yarışmacı Özlem - Frame 1.041 izlenme - 3 yıl önce Daha önce tangalı yakalanan ve göğüs frikiği veren Frame Türkiye yarışmacısı Özlem, bu kez kendini aştı. İşte Özlem'in son hareketleri.
Şu Anda Tükürdüğümü Yalıyorum  - Ahmet Çakar 02:18
Şu Anda Tükürdüğümü Yalıyorum - Ahmet Çakar 649 izlenme - 3 yıl önce Ligin ikinci yarısı öncesinde Fenerbahçe'nin TT Arena'ya 10 veya üstü puan farkıyla gideceğini iddia eden Ahmet Çakar Fenerbahçe'nin haftalardır puan kaybetmesi üzerine tükürdüğünü yalar. Baş troll ROK ve Sinan Engin'den özür diler.
Erman Toroğlu - Amma Dil Attım Lan 01:00
Erman Toroğlu - Amma Dil Attım Lan 781 izlenme - 3 yıl önce Zeka açan futbol programı Telegol'de kahramanlarımız Spor Toto Super Final öncesi kimin şampiyon olacağı ve diğer 3 takımın kaçıncı olacağı üzerine tahminlerini kağıda yazıp kapalı zarfla birlikte KanalTürk'ün Las Vegas kumarhanelerinden daha güvenlikli olan kasasına koymak isterler..Erman TOROĞLU kasaya güvenmiyor olacak ki zarftaki güvenlik açıklarını dil darbeleriyle kapatır ve bu performansına kendisi de şaşırır..Zarfa dil atanların sitesi; alkislarlayasiyorum.com
Ferdi Tayfur  & Can Yelekli Dalgıçların İntikamı 01:21
Ferdi Tayfur & Can Yelekli Dalgıçların İntikamı 898 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Sualtı Federasyonu Başkanı Ferdi Baba yüzme bilmeyen dalgıçların can yeleği ile dalmasını yasaklamıştır amma ve lakin "Yüzme Bilmesek de Her Türlü Dalarız, Yeri Geldimi Göbek de Yalarız" felsefesi ile yetişen dalıcıların intikamı acı olacaktır.
Velete Bak Nasılda Yalıyor :-) 00:43
Velete Bak Nasılda Yalıyor :-) 1.108 izlenme - 9 yıl önce velete bak nasılda yalıyor :-)
Herşeyi Yalarsan Böyle Olur 00:55
Herşeyi Yalarsan Böyle Olur 1.184 izlenme - 8 yıl önce İzleyenlerin beyninde malum çağrışımın olmasını sağlarlarsa tabiki böyle olur. Ben hayatımda hiç magnum dondurma yemedim. ... tahrik edercesine, taciz edercesine iştahla dondurmayı yalarsa burada roller değişmiş olur. babaiban_1987@hotmail.com