Hoşgeldiniz!

yalan makinesi

5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı 03:57
5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı 27.829 izlenme - 3 yıl önce Yalan Makinesine Bağlandığını Zanneden Küçük Kız Tüm Sırlarını Anlatıyor.
7 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi ile İmtihanı 03:39
7 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi ile İmtihanı 773 izlenme - 1 yıl önce Hep bahsederler yalan makinesi diye... Söylediğin yalanı anında bulur yüzüne vururmuş. İşte burada 7 yaşındaki çocuğun yaptıklarının yüzüne vuruluşunu izliyoruz. Küçücük çocuğu böyle bir duruma sokmak ne kadar doğru bilinmez ama çocuğun ifadaleri alkışı hak ediyor cinsten...
simpsonlar'dan komik bir sahne 00:12
simpsonlar'dan komik bir sahne 3.760 izlenme - 9 yıl önce homer'ın yalan makinesi serüveni
6 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi İle İmtihanı 03:36
6 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi İle İmtihanı 1.423 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Kimmel'ın Hazırladığı Yalan Makinesi Serisi'ne Devam Ediyoruz. Bu Sefer Karşımızda Farklı Zevklere Sahip Bir Çocuk Var. İyi Seyirler
Minik Kızın Yalan Makinası İle İmtihanı 03:57
Minik Kızın Yalan Makinası İle İmtihanı 1.094 izlenme - 3 yıl önce Yalan Makinesine Bağlandığını Zanneden Küçük Kızın Sevimli İtirafları.
4 Yaşındaki Usta Yalancı Aaron 03:10
4 Yaşındaki Usta Yalancı Aaron 417 izlenme - 1 yıl önce Yalan makinesi serisinden devam ediyoruz. Fakat bu sefer karşımızda usta bir yalancı var. Tüm seri için youtube.com/ailecevirmeni adresini ziyaret edin. İyi seyirler...
Homer Simpson - Yalan Makinesi 00:09
Homer Simpson - Yalan Makinesi 356 izlenme - 2 yıl önce Efsane çizgi dizi Sipsonların babası Homer Simpsonın yalan makinasıyla olan imtihanını izliyoruz. Video kısa olmasına karşın işlevlidir. Önemli olanın boyu olmadığının idrakinde olan site alkışlarla yaşıyorum.
6 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi ile İmtihanı 03:36
6 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi ile İmtihanı 496 izlenme - 1 yıl önce Yalan makinesi serisine devam ediyoruz. Bu sefer karşımızda farklı zevklere sahip bir çocuk var. İyi seyirler.
5.5 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi ile İmtihanı 03:57
5.5 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi ile İmtihanı 163 izlenme - 1 yıl önce Önce 7 yaşındaki erkek çocuğunu yalan makinesine bağlayıp sevimli hallerini izlemiştik. Bu sefer de 5.5 yaşındaki kız çocuğunu izleyeceğiz.Çocuklar ne yapsa sevimli oluyor çünkü hepsi masum ve kız çocukları bana daha fazla sevimli geliyor Allah herkese böyle bir çocuk nasip etsin. Not:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/121257/7-yasindaki-cocugun-yalan-makinesi-ile-imtihani
Haydar Dümen - Tanrı'nın Yarattığı Yalan Makinesiyim 01:22
Haydar Dümen - Tanrı'nın Yarattığı Yalan Makinesiyim 228 izlenme - 2 yıl önce Psikoseksüel açıdan memlekette gerçekten önemli işler yapmaya çalışan değerli Haydar Dümen, Yalçın Çakır'ın programına konuk oluyor. Bilirsiniz; Yalçın Çakır mutluluğunu saklayamaz. Nasıl da sevinçli. Haydar Dümen ise ''aşk''ı tanımlarken el hareketleriyle bize mevzusunu gösteriyor. Ayrıca kargalı, kirpili ev mi olur lan?
4 Yaşındaki Usta Yalancı :) 03:10
4 Yaşındaki Usta Yalancı :) 666 izlenme - 3 yıl önce Yalan Makinesi Serisine Devam Ediyoruz. Ama Bu Sefer Karşımızda Usta Bir Yalancı Var :) Tüm Seriye Youtube.com/ailecevirmeni Adresinden Ulaşabilirsiniz. İyi Seyirler.
7 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi İle İmtihanı 2 03:08
7 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi İle İmtihanı 2 582 izlenme - 3 yıl önce Yalan Makinesi Serisine Devam Ediyoruz. 00:57 De Doğruluk Perisi'ne Bakmayı Unutmayın. İyi Seyirler.
7 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi ile İmtihanı 2 03:08
7 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi ile İmtihanı 2 196 izlenme - 1 yıl önce İstek üzerine Lie Detective serisinden bir video daha çevirdim. İyi seyirler. İlk bölüm için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/121257/7-yasindaki-cocugun-yalan-makinesi-ile-imtihani
Yalan Makinesi Nasıl Çalışıyor? 02:56
Yalan Makinesi Nasıl Çalışıyor? 231 izlenme - 3 yıl önce Yeni MİT yasasıyla beraber Milli İstihbarat Teşkilatı sorgulamalar sırasında yalan makinası kullanacak. Peki bu yalan makinası nasıl çalışıyor?
Yalan Söyleyeni Çarpan Yalan Makinasını Test Ettik 04:37
Yalan Söyleyeni Çarpan Yalan Makinasını Test Ettik 96 izlenme - 1 yıl önce :) İzleyinn.
Yalçın Çakır - Rusya'da Yaramazlık Yaptın mı? 04:17
Yalçın Çakır - Rusya'da Yaramazlık Yaptın mı? 119 izlenme - 2 yıl önce İşin içinde Yalçın Çakır olunca malumunuz ortaya bazı munzurluklar çıkabiliyor. efendim şimdi yalçın çakır hem makinasının tanıtımını yapıyor, hem de haydar dümen'in özelliklerini sayıyor. meğer haydar dümen canlı yalan uzmanıymış.vay be !
5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı 03:57
5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı 15 izlenme - 1 yıl önce 5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı5 Yaşındaki Kızın Yalan Makinesi İle İmtihanı