Hoşgeldiniz!

Yalçın Ayhan

Volkan Demirel İle Yalçın Ayhan Arasında Gerginlik 00:50
Volkan Demirel İle Yalçın Ayhan Arasında Gerginlik 2.630 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli Volkan Demirel ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında takım otobüslerinin bulunduğu alanda gerginlik yaşandı.
Kadıköy Kabadayısı - Volkan Demirel 00:26
Kadıköy Kabadayısı - Volkan Demirel 1.484 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasındaki Fenerbahçe - Kasımpaşa maçı sonrasında Volkan Demirel ile Yalçın Ayhan tartışmıştı. Bu kısacık görüntüde tabiri caizse Kadıköy Kabadayısı Volkanın olaya girişi ve bırakın gelsinlerini gözlemleyebiliriz. "Büyüksün" Volkan Reyiz... Ne dersiniz Yalçın'ı da evinden aldırır mı acaba?
Volkan Demirel - Yalçın  Ayhan Kavgası 00:55
Volkan Demirel - Yalçın Ayhan Kavgası 1.674 izlenme - 4 yıl önce 3-1 Yenilgiyle Biten Maçın Ardından Kasımpaşalı Futbolcu Yalçın Ayhan Çıkış Kapısından Stadyumdan Ayrılırken, Fenerbahçeli Volkan Demirel'in Buraya Geldiği V...
Volkan ile Yalçın Ayhan arasında gerginlik 00:50
Volkan ile Yalçın Ayhan arasında gerginlik 1.158 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli Volkan Demirel ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında takım otobüslerinin bulunduğu alanda gerginlik yaşandı. Oldukça gergin geçen mücadelenin sonrasında takımlar stattan ayrılırken Fenerbahçeli Volkan ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında sözlü sataşmanın ardından birbirleri üzerine yürüdü. Daha sonra araya giren diğer futbolcular kavga büyümeden engelledi. Yaşananlardan sonra olay yerine çok sayıda polisin gelmesi dikkat çekti.
Başakşehir'de Emre, Yalçın, Ufuk ve Volkan Tedbirli Olarak PFDK'ya Sevk Edildi 01:11
Başakşehir'de Emre, Yalçın, Ufuk ve Volkan Tedbirli Olarak PFDK'ya Sevk Edildi 52 izlenme - 3 ay önce Medipol Başakşehir'de gazeteciye saldıran Yalçın Ayhan, Ufuk Ceylan, Volkan Babacan ve Emre Belözoğlu tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi.
Savcılık, Gazeteciye Dayak Olayında 3 Futbolcu ve 2 Görevliyi İfadeye Çağıracak 01:11
Savcılık, Gazeteciye Dayak Olayında 3 Futbolcu ve 2 Görevliyi İfadeye Çağıracak 19 izlenme - 3 ay önce Başakşehirli futbolcuların gazeteciye saldırısı olayında savcılık, Ufuk Ceylan, Volkan Babacan ve Yalçın Ayhan ile 2 kulüp görevlisini ifadeye çağıracak.
Yalçın sen bir gel bakayım buraya! 03:00
Yalçın sen bir gel bakayım buraya! 238 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Kasımpaşaspor maçı sonrası Volkan Demirel Yalçın Ayhan'ın üstüne yürüdü
Evkur Yeni Malatyaspor, Boşta Olan Yalçın Ayhan'ı Kadrosuna Kattı 01:13
Evkur Yeni Malatyaspor, Boşta Olan Yalçın Ayhan'ı Kadrosuna Kattı 2 izlenme - 2 hafta önce Süper Lig'in yeni ekibi Evkur Yeni Malatyaspor, Medipol Başakşehir'den ayrılan tecrübeli futbolcu Yalçın Ayhan'ı 1 yıllığına kadrosuna kattı.
Başakşehirli Oyunculara 1 Yıl Spor Müsabakası Seyrinden Men Cezası Verildi 02:54
Başakşehirli Oyunculara 1 Yıl Spor Müsabakası Seyrinden Men Cezası Verildi 2 izlenme - 2 hafta önce Gazeteciye saldıran Başakşehirli Volkan Babacan, Ufuk Ceylan, Mahmut Tekdemir ve Yalçın Ayhan'a 1 yıl spor müsabakalarını seyirden men cezası verildi.
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Ben Ölürüm 02:25
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Ben Ölürüm 109 izlenme - 4 yıl önce Ben Ölürüm söz:fikret Dikmen müzik.ali Karayigit baglama :ayhan Aydin keman:ümit Şenlik solist:övünç Yalçin kayit:ayhan Aydin
Yalçın Ayhan ve Bekir Irtegün 04:38
Yalçın Ayhan ve Bekir Irtegün 20 izlenme - 9 ay önce Yalçın Ayhan ve Bekir İrtegün'ün açıklamaları Yalçın Ayhan ve Bekir İrtegün'ün açıklamaları - İSTANBUL.
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Hasret Bitirir Beni 03:28
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Hasret Bitirir Beni 72 izlenme - 4 yıl önce Hasret Bitirir Beni Yeni . söz:deli Coruh (ibrahim Haholu) müzik :gürsel Diken baglama:ayhan Aydin keman :ümit Şenlik solist:övünç Yalçin kayit:ayhan Aydin
Medipol Başakşehir, Yalçın Ayhan'ı Takımdan Gönderdi 01:11
Medipol Başakşehir, Yalçın Ayhan'ı Takımdan Gönderdi 2 izlenme - 2 ay önce Medipol Başakşehir, gazeteciye tekme atmasıyla gündeme gelen Yalçın Ayhan'la olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.
Beşiktaş, Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti 00:53
Beşiktaş, Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti 26 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş, İngiltere Kampına Katılan Yeni Transfer Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti. Yalçın, İstanbul'a Dönüyor.
PFDK, Başakşehirli 3 Futbolcuya Men, Emre Belözoğlu'na Para Cezası Verdi 01:11
PFDK, Başakşehirli 3 Futbolcuya Men, Emre Belözoğlu'na Para Cezası Verdi 3 izlenme - 3 ay önce Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Rizespor - Başakşehir maçında gazetecilere saldıran Volkan Babacan'a 1, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'a 5'er maç ceza verdi.
Tahkim Kurulu, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'ın Cezalarını 3 Maça Düşürdü 00:33
Tahkim Kurulu, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'ın Cezalarını 3 Maça Düşürdü 1 izlenme - 3 ay önce Tahkim Kurulu, Rizespor maçı sonrasında gazeteciye saldıran Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'a verilen 5 maç cezayı 3 maça indirdi.
 Ayhan: Beşiktaş'tan Zulüm Gördüm, Beni En Çok Üzen Şey Oldu 01:13
Ayhan: Beşiktaş'tan Zulüm Gördüm, Beni En Çok Üzen Şey Oldu 5 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'la anlaştıktan sonra İngiltere'ye giden ancak daha sonra sözleşmesi feshedilen Yalçın Ayhan, "Allah hiçbir kulunun böyle zulüm görmesini istemez. Ben zulüm gördüm, canım çok acıdı." dedi.