Hoşgeldiniz!

Yalçın Ayhan Videoları İzle

Volkan Demirel İle Yalçın Ayhan Arasında Gerginlik 00:50
Volkan Demirel İle Yalçın Ayhan Arasında Gerginlik 2.630 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli Volkan Demirel ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında takım otobüslerinin bulunduğu alanda gerginlik yaşandı.
Kadıköy Kabadayısı - Volkan Demirel 00:26
Kadıköy Kabadayısı - Volkan Demirel 1.451 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasındaki Fenerbahçe - Kasımpaşa maçı sonrasında Volkan Demirel ile Yalçın Ayhan tartışmıştı. Bu kısacık görüntüde tabiri caizse Kadıköy Kabadayısı Volkanın olaya girişi ve bırakın gelsinlerini gözlemleyebiliriz. "Büyüksün" Volkan Reyiz... Ne dersiniz Yalçın'ı da evinden aldırır mı acaba?
Volkan Demirel - Yalçın  Ayhan Kavgası 00:55
Volkan Demirel - Yalçın Ayhan Kavgası 1.663 izlenme - 4 yıl önce 3-1 Yenilgiyle Biten Maçın Ardından Kasımpaşalı Futbolcu Yalçın Ayhan Çıkış Kapısından Stadyumdan Ayrılırken, Fenerbahçeli Volkan Demirel'in Buraya Geldiği V...
Başakşehir'de Emre, Yalçın, Ufuk ve Volkan Tedbirli Olarak PFDK'ya Sevk Edildi 01:11
Başakşehir'de Emre, Yalçın, Ufuk ve Volkan Tedbirli Olarak PFDK'ya Sevk Edildi 51 izlenme - 4 hafta önce Medipol Başakşehir'de gazeteciye saldıran Yalçın Ayhan, Ufuk Ceylan, Volkan Babacan ve Emre Belözoğlu tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi.
Volkan ile Yalçın Ayhan arasında gerginlik 00:50
Volkan ile Yalçın Ayhan arasında gerginlik 1.152 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli Volkan Demirel ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında takım otobüslerinin bulunduğu alanda gerginlik yaşandı. Oldukça gergin geçen mücadelenin sonrasında takımlar stattan ayrılırken Fenerbahçeli Volkan ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında sözlü sataşmanın ardından birbirleri üzerine yürüdü. Daha sonra araya giren diğer futbolcular kavga büyümeden engelledi. Yaşananlardan sonra olay yerine çok sayıda polisin gelmesi dikkat çekti.
Savcılık, Gazeteciye Dayak Olayında 3 Futbolcu ve 2 Görevliyi İfadeye Çağıracak 01:11
Savcılık, Gazeteciye Dayak Olayında 3 Futbolcu ve 2 Görevliyi İfadeye Çağıracak 17 izlenme - 1 ay önce Başakşehirli futbolcuların gazeteciye saldırısı olayında savcılık, Ufuk Ceylan, Volkan Babacan ve Yalçın Ayhan ile 2 kulüp görevlisini ifadeye çağıracak.
Yalçın sen bir gel bakayım buraya! 03:00
Yalçın sen bir gel bakayım buraya! 237 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Kasımpaşaspor maçı sonrası Volkan Demirel Yalçın Ayhan'ın üstüne yürüdü
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Ben Ölürüm 02:25
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Ben Ölürüm 109 izlenme - 4 yıl önce Ben Ölürüm söz:fikret Dikmen müzik.ali Karayigit baglama :ayhan Aydin keman:ümit Şenlik solist:övünç Yalçin kayit:ayhan Aydin
PFDK, Başakşehirli 3 Futbolcuya Men, Emre Belözoğlu'na Para Cezası Verdi 01:11
PFDK, Başakşehirli 3 Futbolcuya Men, Emre Belözoğlu'na Para Cezası Verdi 3 izlenme - 4 hafta önce Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Rizespor - Başakşehir maçında gazetecilere saldıran Volkan Babacan'a 1, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'a 5'er maç ceza verdi.
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Hasret Bitirir Beni 03:28
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Hasret Bitirir Beni 72 izlenme - 4 yıl önce Hasret Bitirir Beni Yeni . söz:deli Coruh (ibrahim Haholu) müzik :gürsel Diken baglama:ayhan Aydin keman :ümit Şenlik solist:övünç Yalçin kayit:ayhan Aydin
Yalçın Ayhan ve Bekir Irtegün 04:38
Yalçın Ayhan ve Bekir Irtegün 9 izlenme - 7 ay önce Yalçın Ayhan ve Bekir İrtegün'ün açıklamaları Yalçın Ayhan ve Bekir İrtegün'ün açıklamaları - İSTANBUL.
Tahkim Kurulu, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'ın Cezalarını 3 Maça Düşürdü 00:33
Tahkim Kurulu, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'ın Cezalarını 3 Maça Düşürdü 1 izlenme - 3 hafta önce Tahkim Kurulu, Rizespor maçı sonrasında gazeteciye saldıran Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'a verilen 5 maç cezayı 3 maça indirdi.
Beşiktaş, Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti 00:53
Beşiktaş, Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti 22 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş, İngiltere Kampına Katılan Yeni Transfer Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti. Yalçın, İstanbul'a Dönüyor.
 Ayhan: Beşiktaş'tan Zulüm Gördüm, Beni En Çok Üzen Şey Oldu 01:13
Ayhan: Beşiktaş'tan Zulüm Gördüm, Beni En Çok Üzen Şey Oldu 5 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'la anlaştıktan sonra İngiltere'ye giden ancak daha sonra sözleşmesi feshedilen Yalçın Ayhan, "Allah hiçbir kulunun böyle zulüm görmesini istemez. Ben zulüm gördüm, canım çok acıdı." dedi.