Hoşgeldiniz!

Yalçın Ayhan

Volkan Demirel İle Yalçın Ayhan Arasında Gerginlik 00:50
Volkan Demirel İle Yalçın Ayhan Arasında Gerginlik 2.628 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli Volkan Demirel ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında takım otobüslerinin bulunduğu alanda gerginlik yaşandı.
Kadıköy Kabadayısı - Volkan Demirel 00:26
Kadıköy Kabadayısı - Volkan Demirel 1.023 izlenme - 1 yıl önce Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasındaki Fenerbahçe - Kasımpaşa maçı sonrasında Volkan Demirel ile Yalçın Ayhan tartışmıştı. Bu kısacık görüntüde tabiri caizse Kadıköy Kabadayısı Volkanın olaya girişi ve bırakın gelsinlerini gözlemleyebiliriz. "Büyüksün" Volkan Reyiz... Ne dersiniz Yalçın'ı da evinden aldırır mı acaba?
Volkan Demirel - Yalçın  Ayhan Kavgası 00:55
Volkan Demirel - Yalçın Ayhan Kavgası 1.632 izlenme - 4 yıl önce 3-1 Yenilgiyle Biten Maçın Ardından Kasımpaşalı Futbolcu Yalçın Ayhan Çıkış Kapısından Stadyumdan Ayrılırken, Fenerbahçeli Volkan Demirel'in Buraya Geldiği V...
Volkan ile Yalçın Ayhan arasında gerginlik 00:50
Volkan ile Yalçın Ayhan arasında gerginlik 1.121 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli Volkan Demirel ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında takım otobüslerinin bulunduğu alanda gerginlik yaşandı. Oldukça gergin geçen mücadelenin sonrasında takımlar stattan ayrılırken Fenerbahçeli Volkan ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında sözlü sataşmanın ardından birbirleri üzerine yürüdü. Daha sonra araya giren diğer futbolcular kavga büyümeden engelledi. Yaşananlardan sonra olay yerine çok sayıda polisin gelmesi dikkat çekti.
Yalçın sen bir gel bakayım buraya! 03:00
Yalçın sen bir gel bakayım buraya! 225 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Kasımpaşaspor maçı sonrası Volkan Demirel Yalçın Ayhan'ın üstüne yürüdü
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Ben Ölürüm 02:25
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Ben Ölürüm 102 izlenme - 3 yıl önce Ben Ölürüm söz:fikret Dikmen müzik.ali Karayigit baglama :ayhan Aydin keman:ümit Şenlik solist:övünç Yalçin kayit:ayhan Aydin
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Hasret Bitirir Beni 03:28
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Hasret Bitirir Beni 72 izlenme - 3 yıl önce Hasret Bitirir Beni Yeni . söz:deli Coruh (ibrahim Haholu) müzik :gürsel Diken baglama:ayhan Aydin keman :ümit Şenlik solist:övünç Yalçin kayit:ayhan Aydin
Beşiktaş, Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti 00:53
Beşiktaş, Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti 22 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş, İngiltere Kampına Katılan Yeni Transfer Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti. Yalçın, İstanbul'a Dönüyor.
 Ayhan: Beşiktaş'tan Zulüm Gördüm, Beni En Çok Üzen Şey Oldu 01:13
Ayhan: Beşiktaş'tan Zulüm Gördüm, Beni En Çok Üzen Şey Oldu 2 izlenme - 6 ay önce Beşiktaş'la anlaştıktan sonra İngiltere'ye giden ancak daha sonra sözleşmesi feshedilen Yalçın Ayhan, "Allah hiçbir kulunun böyle zulüm görmesini istemez. Ben zulüm gördüm, canım çok acıdı." dedi.
Beşiktaş Yalçından Vazgeçti 00:30
Beşiktaş Yalçından Vazgeçti 2 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Ayhan transferinde flaş gelişme. Beşiktaş, daha önce anlaşmaya vardığı ve İngiltere kampına götürdüğü savunma oyuncusu Yalçın Ayhan'ın transferinden vazgeçti. Beşiktaş kampından ayrılan Yalçın, Türkiye'ye döndü. Beşiktaş'ın kampına katılıp kendisi ile sözleşme imzalanmayacağı belirtilen Yalçın Ayhan, Türkiye'ye döndü. İstanbul Atatürk Havaalanı'na, Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla 21.50'de Manchester'dan gelen Ayhan, havaalanında kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakarak havaalanından ayrıldı.