Hoşgeldiniz!

Yalçın Ayhan

Volkan Demirel İle Yalçın Ayhan Arasında Gerginlik 00:50
Volkan Demirel İle Yalçın Ayhan Arasında Gerginlik 2.631 izlenme - 5 yıl önce Fenerbahçeli Volkan Demirel ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında takım otobüslerinin bulunduğu alanda gerginlik yaşandı.
Kadıköy Kabadayısı - Volkan Demirel 00:26
Kadıköy Kabadayısı - Volkan Demirel 1.600 izlenme - 3 yıl önce Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasındaki Fenerbahçe - Kasımpaşa maçı sonrasında Volkan Demirel ile Yalçın Ayhan tartışmıştı. Bu kısacık görüntüde tabiri caizse Kadıköy Kabadayısı Volkanın olaya girişi ve bırakın gelsinlerini gözlemleyebiliriz. "Büyüksün" Volkan Reyiz... Ne dersiniz Yalçın'ı da evinden aldırır mı acaba?
Volkan Demirel - Yalçın  Ayhan Kavgası 00:55
Volkan Demirel - Yalçın Ayhan Kavgası 1.694 izlenme - 5 yıl önce 3-1 Yenilgiyle Biten Maçın Ardından Kasımpaşalı Futbolcu Yalçın Ayhan Çıkış Kapısından Stadyumdan Ayrılırken, Fenerbahçeli Volkan Demirel'in Buraya Geldiği V...
Volkan ile Yalçın Ayhan arasında gerginlik 00:50
Volkan ile Yalçın Ayhan arasında gerginlik 1.178 izlenme - 5 yıl önce Fenerbahçeli Volkan Demirel ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında takım otobüslerinin bulunduğu alanda gerginlik yaşandı. Oldukça gergin geçen mücadelenin sonrasında takımlar stattan ayrılırken Fenerbahçeli Volkan ile Kasımpaşalı Yalçın Ayhan arasında sözlü sataşmanın ardından birbirleri üzerine yürüdü. Daha sonra araya giren diğer futbolcular kavga büyümeden engelledi. Yaşananlardan sonra olay yerine çok sayıda polisin gelmesi dikkat çekti.
Başakşehir'de Emre, Yalçın, Ufuk ve Volkan Tedbirli Olarak PFDK'ya Sevk Edildi 01:11
Başakşehir'de Emre, Yalçın, Ufuk ve Volkan Tedbirli Olarak PFDK'ya Sevk Edildi 59 izlenme - 10 ay önce Medipol Başakşehir'de gazeteciye saldıran Yalçın Ayhan, Ufuk Ceylan, Volkan Babacan ve Emre Belözoğlu tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi.
Yalçın sen bir gel bakayım buraya! 03:00
Yalçın sen bir gel bakayım buraya! 249 izlenme - 5 yıl önce Fenerbahçe Kasımpaşaspor maçı sonrası Volkan Demirel Yalçın Ayhan'ın üstüne yürüdü
Yeni Malatyaspor'da Yalçın Ayhan Kadro Dışı Bırakıldı 00:31
Yeni Malatyaspor'da Yalçın Ayhan Kadro Dışı Bırakıldı 7 izlenme - 3 ay önce Süper Lig ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor, disiplinsiz hareketleri nedeniyle gündemde olan Yalçın Ayhan'ı süresiz kadro dışı bıraktı.
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Ben Ölürüm 02:25
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Ben Ölürüm 113 izlenme - 5 yıl önce Ben Ölürüm söz:fikret Dikmen müzik.ali Karayigit baglama :ayhan Aydin keman:ümit Şenlik solist:övünç Yalçin kayit:ayhan Aydin
Yalçın Ayhan ve Bekir Irtegün 04:38
Yalçın Ayhan ve Bekir Irtegün 31 izlenme - 1 yıl önce Yalçın Ayhan ve Bekir İrtegün'ün açıklamaları Yalçın Ayhan ve Bekir İrtegün'ün açıklamaları - İSTANBUL.
Savcılık, Gazeteciye Dayak Olayında 3 Futbolcu ve 2 Görevliyi İfadeye Çağıracak 01:11
Savcılık, Gazeteciye Dayak Olayında 3 Futbolcu ve 2 Görevliyi İfadeye Çağıracak 21 izlenme - 10 ay önce Başakşehirli futbolcuların gazeteciye saldırısı olayında savcılık, Ufuk Ceylan, Volkan Babacan ve Yalçın Ayhan ile 2 kulüp görevlisini ifadeye çağıracak.
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Hasret Bitirir Beni 03:28
Övünç Ali Yalçın | Ayhan Aydın - Hasret Bitirir Beni 73 izlenme - 5 yıl önce Hasret Bitirir Beni Yeni . söz:deli Coruh (ibrahim Haholu) müzik :gürsel Diken baglama:ayhan Aydin keman :ümit Şenlik solist:övünç Yalçin kayit:ayhan Aydin
Evkur Yeni Malatyaspor, Boşta Olan Yalçın Ayhan'ı Kadrosuna Kattı 01:13
Evkur Yeni Malatyaspor, Boşta Olan Yalçın Ayhan'ı Kadrosuna Kattı 8 izlenme - 8 ay önce Süper Lig'in yeni ekibi Evkur Yeni Malatyaspor, Medipol Başakşehir'den ayrılan tecrübeli futbolcu Yalçın Ayhan'ı 1 yıllığına kadrosuna kattı.
Beşiktaş, Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti 00:53
Beşiktaş, Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti 26 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş, İngiltere Kampına Katılan Yeni Transfer Yalçın Ayhan'dan Vazgeçti. Yalçın, İstanbul'a Dönüyor.
Medipol Başakşehir, Yalçın Ayhan'ı Takımdan Gönderdi 01:11
Medipol Başakşehir, Yalçın Ayhan'ı Takımdan Gönderdi 4 izlenme - 9 ay önce Medipol Başakşehir, gazeteciye tekme atmasıyla gündeme gelen Yalçın Ayhan'la olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.
 Ayhan: Beşiktaş'tan Zulüm Gördüm, Beni En Çok Üzen Şey Oldu 01:13
Ayhan: Beşiktaş'tan Zulüm Gördüm, Beni En Çok Üzen Şey Oldu 7 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'la anlaştıktan sonra İngiltere'ye giden ancak daha sonra sözleşmesi feshedilen Yalçın Ayhan, "Allah hiçbir kulunun böyle zulüm görmesini istemez. Ben zulüm gördüm, canım çok acıdı." dedi.
Başakşehirli Oyunculara 1 Yıl Spor Müsabakası Seyrinden Men Cezası Verildi 02:54
Başakşehirli Oyunculara 1 Yıl Spor Müsabakası Seyrinden Men Cezası Verildi 3 izlenme - 8 ay önce Gazeteciye saldıran Başakşehirli Volkan Babacan, Ufuk Ceylan, Mahmut Tekdemir ve Yalçın Ayhan'a 1 yıl spor müsabakalarını seyirden men cezası verildi.
PFDK, Başakşehirli 3 Futbolcuya Men, Emre Belözoğlu'na Para Cezası Verdi 01:11
PFDK, Başakşehirli 3 Futbolcuya Men, Emre Belözoğlu'na Para Cezası Verdi 3 izlenme - 10 ay önce Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Rizespor - Başakşehir maçında gazetecilere saldıran Volkan Babacan'a 1, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'a 5'er maç ceza verdi.
Tahkim Kurulu, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'ın Cezalarını 3 Maça Düşürdü 00:33
Tahkim Kurulu, Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'ın Cezalarını 3 Maça Düşürdü 1 izlenme - 10 ay önce Tahkim Kurulu, Rizespor maçı sonrasında gazeteciye saldıran Yalçın Ayhan ve Ufuk Ceylan'a verilen 5 maç cezayı 3 maça indirdi.