Hoşgeldiniz!

Yalçın Küçük Videoları İzle

Yalçın Küçük'ten İlginç Açıklamalar 19:04
Yalçın Küçük'ten İlginç Açıklamalar 1.385 izlenme - 8 ay önce Yalçın Küçük sanırım 9 yıl önceki bi programda herkese veriştiriyor. fazıl say olsun, gül olsun, erdoğan olsun, başörtü olsun ..
Yalçın Küçük: Pkk Silahlı Bir Örgüttür - Ceviz Kabuğu (12 Mart Cumartesi) 02:14
Yalçın Küçük: Pkk Silahlı Bir Örgüttür - Ceviz Kabuğu (12 Mart Cumartesi) 713 izlenme - 1 yıl önce Son dönemde aralarında sert tartışmalar yaşayan Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek ile Prof. Dr. Yalçın Küçük Ulusal Kanal'da Hulki Cezioğlu'nun sunduğu Ceviz Kabuğu programında karşı karşıya geldi. Zaman zaman tansiyonun yükseldiği programa, Yalçın Küçük'ün PKK çıkışı damga vurdu. Programın moderatörü Hulki Cevizoğlu'nun ısrarla sorduğu "PKK terör örgütü müdür" sorusuna Yalçın Küçük "PKK silahlı bir örgüttür" yanıtını verdi.
Kırmızı Köşede Yalçın Küçük  Mavi Köşede Sebgetullah Seydaoğlu - Atarlı Dedeler 02:51
Kırmızı Köşede Yalçın Küçük Mavi Köşede Sebgetullah Seydaoğlu - Atarlı Dedeler 471 izlenme - 2 yıl önce Sedat Yazıcıoğlu'nun moderatörlüğünü yaptığı Basın Kulisi programının konukları Yalçın Küçük ve Gazeteci yazar Fikri Akyüz’dü. Programa damga vuran an ise Yalçın Küçük’ün Eski Diyarbakır Milletvekili Sebgetullah Seydaoğlu’na söylediği sözler oldu. Canlı yayında ‘1970’li yıllarda biz Mardin’de Kürtçe türküler söylerken siz Kürdüm bile diyemiyordunuz. Sus konuşma. Getirme beni oraya sus’ diyen Yalçın Küçük, televizyon tarihine unutulmayacak tepkiler verdi.
Yalçın Küçük - Hele Hele Hele Hele 00:24
Yalçın Küçük - Hele Hele Hele Hele 774 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Küçük'ün, Ulusal TV'deki Kalemler ve Kılıçlar adlı programda, sevmediği kişilere atarlandığı anlardan bazı kesitler... Başka bir deyişle; İnci Sözlük'ün efsane swflerinden olan helehelehele.swf.
Yüksek Tansiyon - Yalçın Küçük ve Alev Alatlı (HBB) 05:22
Yüksek Tansiyon - Yalçın Küçük ve Alev Alatlı (HBB) 322 izlenme - 2 yıl önce yalçın küçük küfür romanlarını yazar ve kitabında latife tekine yüklenir; aley alatlı bu yergiyi haksız ve insafsızca bulur ve "aydın despotizmi"ni yazar bu karşılıklı restleşme en sonunda tv proğramında aydın tartışmasına yer verir..
Protesto Ederken Az Kalsın Bok Yoluna Giden Dayı 03:00
Protesto Ederken Az Kalsın Bok Yoluna Giden Dayı 544 izlenme - 2 yıl önce Emekli olan Polis Amcamız kendi çapında küçük ama insanlık için büyük bir eylem yapmaya kalkışır . Yalçın Küçük kılığında protestosunu yaparken kendisini tabure 'den kendisini boşluğa bırakır. dipnot : Selam olsun ağzında sigarayla hayat kurtaran diğer dayıya...
Arnavut Şevket Feats Yalçın Küçük 00:34
Arnavut Şevket Feats Yalçın Küçük 972 izlenme - 5 yıl önce çipetpet helehelehelehele çipet çipet çipet çipet şok şok şok şok flash flash flash flash.
Yalçın Küçük - Necmettin Erbakan, Akp ile Siyonizm İttifakı 07:05
Yalçın Küçük - Necmettin Erbakan, Akp ile Siyonizm İttifakı 172 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Yalçın Küçük 8 temmuz 2007 tarihli Kalemler ve Kılıçlar programında Skytürk televizyonuna konuşuyor
Yalçın Küçük - Tahliye Konuşması 05:17
Yalçın Küçük - Tahliye Konuşması 185 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Küçük hocamızın tahliye olduktan sonraki gündeme dair muhim ve geleceğe dair aydınlatıcı açıklamları. Kimileri hatırlar mapusa gönderlilirken de iç savaşın başladığını söylemiş ve ülkenin yaşayacaklarını aylar öncesinden haber vermişti. Bu ülkenin en büyük entellektüellerinden biridir hazretin kendisi...
Yalçın Küçük -  En Güzel Baş Kürt Başıdır 02:32
Yalçın Küçük - En Güzel Baş Kürt Başıdır 239 izlenme - 2 yıl önce Ergenekon sanıklarından Yalçın Küçük' ün 1992 yılında PKK' nın düzenlediği destek kongresindeki konuşmasını dinliyoruz.Alkışlarla lanetliyorum
gazeteciler 01:00
gazeteciler 358 izlenme - 7 yıl önce gazeteciler
gazeteciler 01:00
gazeteciler 152 izlenme - 7 yıl önce gazeteciler,gündemin rengi,yalçın küçük
Kılıçdaroğlu'na Yalçın Küçük'lü Protesto 02:42
Kılıçdaroğlu'na Yalçın Küçük'lü Protesto 91 izlenme - 4 yıl önce Kılıçdaroğlu'na Yalçın Küçük'lü Protesto Emekli Polis Emin Kocaaslan, Kılıçdaroğlu'nu, Yalçın Küçük Tiplemesiyle Protesto Etti.