Hoşgeldiniz!

Yalçın Menteş

Tatlı Kaçıklar Kamera Arkası (Yeni) 03:30
Tatlı Kaçıklar Kamera Arkası (Yeni) 1.386 izlenme - 5 ay önce 1996 yılında yayınlanmaya başlayan ve başrolünü Mehmet Ali Erbil ile Yalçın Menteş'in paylaştığı dizi "Tatlı Kaçıklar"ın çekim hataları. NOT: Sitedeki kamera arkası videosu ile aynı değildir.
Tatlı Kaçıklar - Cumhurbaşkanı Adayı Tarumar Kırbaç (2000) 49:30
Tatlı Kaçıklar - Cumhurbaşkanı Adayı Tarumar Kırbaç (2000) 1.716 izlenme - 12 ay önce 1996-2001 yılları arasında ATV'de yayınlanan Tatlı Kaçıklar dizisinin 133. bölümü... O dönemki Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nin gündemde olmasından hareketle hazırlanan bir bölüm.
Tatlı Kaçıklar Kamera Arkası 03:07
Tatlı Kaçıklar Kamera Arkası 1.429 izlenme - 1 yıl önce En komik, en unutulmaz dizilerden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Tatlı Kaçıklar - 1.Sezon - 32 Haftalık Çekim Hataları (1997) 15:03
Tatlı Kaçıklar - 1.Sezon - 32 Haftalık Çekim Hataları (1997) 2.038 izlenme - 2 yıl önce 1997 senesi Tatlı Kaçıklar'ın 1.sezonunun son bölümünde yer alan bu kısımda, 32 hafta boyunca yapılan çekim hatalarını ve oluşan eğlenceli anları izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
Yalçın Menteş Zor Günlerini Anlatırken Gözyaşlarına Boğuldu (Söylemezsen Olmaz) 07:12
Yalçın Menteş Zor Günlerini Anlatırken Gözyaşlarına Boğuldu (Söylemezsen Olmaz) 900 izlenme - 1 yıl önce Bir türlü kurtulamadığı alkol batağı yüzünden 2013 yılında bacağını kaybeden usta oyuncu Yalçın Menteş, yaşadığı zor günleri anlatırken gözyaşlarına boğuldu.
Tatlı Kaçıklar - Yıldız kaplan Unutuverdim 03:41
Tatlı Kaçıklar - Yıldız kaplan Unutuverdim 1.314 izlenme - 2 yıl önce Tatlı kaçıklar seksi şempanze afitap spor salonunda seksi şekilde vücutcu erkeklerle şarkı söyleyip tarumar tarafından basılıyor.
Tatlı Kaçıklar - Hizmetçi (1997) 10:48
Tatlı Kaçıklar - Hizmetçi (1997) 1.573 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde, Rafet ve Saffet, evlerine hizmetçi olarak Emine adlı birisini alırlar ve ona sarkıntılık yaparlar. Ancak Emine'nin aslında Figen adlı bir gazeteci olması ve başına gelen herşeyi gazetede yazı dizisi haline getirmesiyle Rafet ve Saffet'in hayatları bambaşka bir hal alacaktır. Tatlı Kaçıklar'ın 1. sezonunda yer alan bu bölümünde Mehmet Ali Erbil (Rafet), Yalçın Menteş (Saffet), Neslihan Yeldan (Serap), Buket Dereoğlu (Aysu), Kayhan Yıldızoğlu(Selim Bey), Erol Günaydın(Beton Raziye), İsmet Ay (Dürdane Hanım), Şencan Güleryüz ve Janset (Figen- Hizmetçi Emine) rol alıyor.
Taklit ve Taklitçiler - DrStress 01:25:59
Taklit ve Taklitçiler - DrStress 566 izlenme - 10 ay önce 90'lı yılların unutulmayanlarından, DrStress programının taklit ve taklitçiler konusunu ele aldığı hafta. Konuklar: Yalçın Menteş Meltem Cumbul Fatih Mühürdar Sezen Cumhur Önal Mertcan Silgan Paylaşımlarından dolayı TVKare'ye teşekkürler. Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=JWuUjPkJqZ8
Tatlı Kaçıklar - Kumar (1997) 10:48
Tatlı Kaçıklar - Kumar (1997) 937 izlenme - 2 yıl önce Tatlı Kaçıklar'ın bu bölümünde, Rafet'in kumar problemini çözmesine yardımcı olmak için, arkadaşları bir kumar oyunu mizanseni düzenlerler. Bölümün sonunda, aramızdan ayrılan büyük ustalar Erol Günaydın ve İsmet Ay'ın iskambil oynamaları ve tartışmaları da izlemesi keyifli bir sahne. İyi seyirler.
malİ'de olmasa sunucu İyİce siçacak 03:00
malİ'de olmasa sunucu İyİce siçacak 1.185 izlenme - 8 yıl önce mehmet ali erbil programa baskın yapıp yeteneksiz sunucu kurtarıyoryu
Kadınların Kahkaha Atma Muhabbeti - Mahallenin Muhtarları 01:16
Kadınların Kahkaha Atma Muhabbeti - Mahallenin Muhtarları 210 izlenme - 2 yıl önce Mahalesef seneler geçiyor ama bazı zihniyetler hala aynı ne yazık ki.Geçenlerde gündeme gelen konu 1996'da Mahallenin Muhtarları'nda işlenmiş.Gülmek HERKESE yakışır.Gülmek güzeldir.
Yalçın Menteş  Bacağımı Geri Verin! 03:00
Yalçın Menteş Bacağımı Geri Verin! 290 izlenme - 4 yıl önce Yalçın Menteş Bacağımı Geri Verin!
'' Nerede Kalmıştık? '' Büyük Usta Yalçın Menteş Doksanlarda! 02:48
'' Nerede Kalmıştık? '' Büyük Usta Yalçın Menteş Doksanlarda! 90 izlenme - 4 yıl önce '' Nerede Kalmıştık? '' Büyük Usta Yalçın Menteş Doksanlarda!