Hoşgeldiniz!

Yalnızlık Mevsimi

Cansu Koç - A Leyli Leyli 04:26
Cansu Koç - A Leyli Leyli 2.159 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yalnızlık Mevsimi - 9 Renk Çıkış Tarihi: 11.05.2006 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Kara tren katar katar, derdime dertleri katar Kimi alır kimi satar Senin aşkın bana yeter, a leyli leyli Ayrılık ölümden beter, a leyli leyli İndim pınarın başına, el ettim dudu kuşuna Dedi uğraşma boşuna Nazlı yarin ele gitmiş, a leyli leyli Hasan emmi gelin etmiş, a leyli leyli Çayır çimen koşa koşa, vardım anamın yanına Kardeş bacı hep bir olmuş Hiçbirinin dilleri yok, a leyli leyli Böyle aşkın dermanı yok, a leyli leyli
Kargo - Yalnızlık Mevsimi Kaseti (1998 - 58 Dk) 58:25
Kargo - Yalnızlık Mevsimi Kaseti (1998 - 58 Dk) 856 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin bir zamanlar en iyi gruplarından olmuş,her albümü ayrı bir efsane olmuş,Badlik Amiri , Sevmek Zor , Yıllar Sonra , Sen Her Zaman , Son Defa , Renklerin İçinde,Azizlerin Yalnızlığı,Boğaziçi,Kalamış Parkı,Ateş ve Su gibi muhteşem bir çok şarkıya imza atmış sevgili Kargo'nun 1998 yılının Ekim ayında çıkardıkları , türk rock müziğinde kilometre taşı albüm olmuş şaheser ve muhteşem ötesi Yalnızlık Mevsimi albümüdür. Ayrıca bu albüm Kargo'nun en efsane kaseti olup Türk Rock müziğindeki en iyi albümlerden biri olmuştur. Albüm , Azizlerin yalnızlığıyla başlar, anlatır anlatır, sonra azizlerin yalnızlığına geri döner . Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak , bu efsane albümü unutmamak ve yaşatmak için paylaşmak istedim . Ayrıca bu albüm bütün "yalnız"lara gelsin . " Ve eğer şimdi yalnızsan,yapayalnızsan,Yalnızlık Mevsimi'ne Hoşgeldin. Azizlerin Yalnızlığı'na ... " İyi dinlemeler .
Cansu Koç - Aşk Olmasa 03:09
Cansu Koç - Aşk Olmasa 564 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yalnızlık Mevsimi - 9 Renk Çıkış Tarihi: 11.05.2006 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Güzelliğin on para etmez Bendeki bu aşk olmasa Eğlenecek yer bulamam Gönlümdeki köşk olmasa Kim okurdu kim yazardı Düğümü kim çözerdi Koyun kurt ile gezerdi Fikir başka olmasa Senden aldım bu feryadı Buymuş dünyanın tadı Anılmazdı Veysel adı Sana aşık olmasa Kim okurdu kim yazardı Düğümü kim çözerdi Koyun kurt ile gezerdi Fikir başka olmasa Güzelliğin on par etmez Bendeki aşk olmasa Eğlenecek yer bulamam Gönlümde köşk olmasa Bendeki aşk olmasa.
Cansu Koç - Gözlerin 03:56
Cansu Koç - Gözlerin 434 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yalnızlık Mevsimi - 9 Renk Çıkış Tarihi: 11.05.2006 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Düşlerin parlayıp söndüğü yerde Buluşmak seninle bir akşam üstü Umarsız şarkılar dudağımda bir yarım ezgi Sığınmak, gözlerine sığınmak bir akşam üstü Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi Bir orman bir gece kar altındayken Çocuksu, uçarı koşmak seninle Elini avcumda bulup yitirmek, yitirmek Sığınmak, ellerine sığınmak bir gece vakti Ellerin bir martı, telaşlı ve ürkek Ellerin fırtınada çırpınan bir beyaz yelken Bir kenti böylece bırakıp gitmek İçinde bin kaygı, binbir soruyla Bitmemiş bir şarkı dudağında bir yarım ezgi Sığınmak, şarkılara sığınmak bir ömür boyu Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi Ellerin bir martı, telaşlı ve ürkek Ellerin fırtınada çırpınan bir beyaz yelken.
Cansu Koç - Gözlerimde Yağmur 03:24
Cansu Koç - Gözlerimde Yağmur 441 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Yalnızlık Mevsimi - 9 Renk Şarkı Sözleri(lyrics): Bu sensiz ilk gecem Bir mumun son ürperişi Öptüğüm resimler Yiten bir sevdanın özlenişi Gözlerimde yağmur Yüreğimde bir demir pençe Ben tutuklu derde Belki alışırım özlemine Sevdiğim üzülme İyi bakıyorum kendime Rahat uyu gittiğin yerde Sevdiğim düşünme İyi bakıyorum kendime Rahat uyu gittiğin yerde Gözlerimde yağmur.
Flört - Yalnızlık Mevsimi Kaseti (2001 - 48 Dk) 48:38
Flört - Yalnızlık Mevsimi Kaseti (2001 - 48 Dk) 268 izlenme - 2 yıl önce 2001 yılından bu yana Yola Devam,Rasta Baba,Cemiyette Pişiyoruz,Dün TRT'de İzledim ve daha nice efsane şarkılara imza atmış,ülkemizin en kaliteli müzik gruplarından olan Flört grubunun ilk albümleridir. Şarkı Listesi ise şöyledir : A Tarafı 1-Yola Devam 2-Denize Doğru 3-Yalnızlık Mevsimi 4-Aşk Dediğin Buysa 5-Maviyim 6-Ayaküstü Sohbet 7-Apolitik B Tarafı 8-Onun Adı Hasan 9-Rasta Baba 10-Beyoğlu 11-Balon 12-Dilber 13-Trafik Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve Flört grubunun ilk albümünü paylaşmak istedim. İyi dinlemeler.
Cansu Koç - Yalnızlık Mevsimi 04:36
Cansu Koç - Yalnızlık Mevsimi 246 izlenme - 6 yıl önce
Flört - Yalnızlık Mevsimi 04:39
Flört - Yalnızlık Mevsimi 134 izlenme - 2 yıl önce Flört, Kim Bunlar müzik grubu'nun isim değiştirerek Flört adını aldıktan sonra 2001 çıkardığı, 13 şarkıdan oluşan ilk stüdyo albümüdür. Grup Kim Bunlar olan isimlerini Flört olarak değiştirerek aynı isimle yayımladığı albümün en güzel parçalarından biri olan Yalnızlık Mevsimi'ni paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum efendim.Klibe yıllar sonra şans eseri denk geldim ve hemen siteye yüklemeye karar verdim.İyi seyirler efendim... Yönetmen : Münir Karataş
Cansu Koç - Feslikan 04:28
Cansu Koç - Feslikan 229 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Yalnızlık Mevsimi - 9 Renk Şarkı Sözleri(lyrics): Sensin benim canım Tatlı sevgilim Sen gönlümde açan Feslikan çiçeğim Kız seni görünce Oynar yüreğim Canımsın Feslikanımsın Ben ayrılamam Yarin tatlı dudağından Ayrı kalamam Feslikan ekerken Yar saksısına Usul usul dolandım Onun arkasına Üfleyip püfledim Yar lambasına Canımsın Feslikanımsın Ben ayrılamam Yarin tatlı dudağından Ayrı kalamam Feslikan takılmış Yarin koluna Sarılira bağlamış Güzel boynuna Soyunup da girsem Pamuk koynuna Canımsın Feslikanımsın Ben ayrılamam Yarin tatlı dudağından Ayrı kalamam.
Cansu Koç - Şu Dağlar Kömürdendir 03:26
Cansu Koç - Şu Dağlar Kömürdendir 212 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yalnızlık Mevsimi - 9 Renk Çıkış Tarihi: 11.05.2006 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Şu dağlar kömürdendir Geçen gün ömürdendir Feleğin bir kuşu var Tırnağı demirdendir Hadi leyli leylanı Ben yoluna kurbanım Ya al canım kurtulam da Ya ver derde dermanı Şu yol Pasin''e gider Döner tersine gider Şurda bir garip ölmüş de Kuşlar yasına gider Hadi leyli leylanı Ben yoluna kurbanım Ya al canım kurtulam da Ya ver derde dermanı.
Cansu Koç - Taş Çiçeğim 04:03
Cansu Koç - Taş Çiçeğim 122 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yalnızlık Mevsimi - 9 Renk Çıkış Tarihi: 11.05.2006 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Gözünaydın, gözünaydın Taş çiçeğim gözünaydın Sana hasret yüreğimden Koca bir özlemi söküp aldın Kara yeller yüreğinde Mekik dokur seni dilediğinde Yok olur bir fırtınada Şu garip kul benim taş çiçeğim Kavruluyor yüreğim Savruluyor bedenim Buz gibi ellerime Can olur bir gülüşün
Kargo - Yalnızlık Mevsimi Albümü (1998 - 58 Dk) 58:25
Kargo - Yalnızlık Mevsimi Albümü (1998 - 58 Dk) 63 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin efsane gruplarından biri olmuş , Badlik Amiri , Sevmek Zor , Yıllar Sonra , Sen Her Zaman , Son Defa , Renklerin İçinde , Ateş ve Su gibi bir çok efsane şarkılara imza atmış Kargo grubunun 1998 tarihli çıkardıkları bir şaheser , muhteşem ötesi bir albümdür . Ayrıca bu albüm benim için türk rock müziğinin en iyi albümlerindendir . Albümde baştan sona yalnızlık teması işlenmiş ve albümdeki şarkıların hepsini MŞŞ yazmıştır . Albüm , Azizlerin yalnızlığıyla başlar, anlatır anlatır, sonra yalnızlığa geri döner ... Nostaljik bir değer olur diye düşünüp bu efsane albümü unutmamak ve yaşatmak için paylaşmak istedim . İyi dinlemeler . " Ve eğer şimdi yalnızsan , yapayalnızsan , Yalnızlık Mevsimi'ne Hoşgeldin . Azizlerin Yalnızlığı'na ... "
Eglencenet com Sessiz Flex Yalnızlık Mevsimi 2012 02:22
Eglencenet com Sessiz Flex Yalnızlık Mevsimi 2012 90 izlenme - 6 yıl önce Eglencenet com Sessiz Flex Yalnızlık Mevsimi 2012
Cansu Koç - Yalnızlık Mevsimi 04:36
Cansu Koç - Yalnızlık Mevsimi 71 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yalnızlık Mevsimi - 9 Renk Çıkış Tarihi: 11.05.2006 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Soldu bütün çiçekler Kuşlar göç etti Sen gittin gideli yalnızlık mevsimi Yıldızlar yok artık güneş çoktan battı Sen gittin gideli yalnızlık mevsimi Ağlıyorum ağlıyorum sevgilim ağlıyorum Ne zaman geleceksin sevgilim ağlıyorum Gözünde kanlı yaşlar kalbinde aşk acısı Yine geldi yalnızlık mevsimi Gözünde kanlı yaşlar kalbinde aşk acısı Yine geldi yalnızlık mevsimi.
Cansu Koç - Gözlerimde Yağmur 03:51
Cansu Koç - Gözlerimde Yağmur 69 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yalnızlık Mevsimi - 9 Renk Çıkış Tarihi: 11.05.2006 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Bu sensiz ilk gecem Bir mumun son ürperişi Öptüğüm resimler Yiten bir sevdanın özlenişi Gözlerimde yağmur Yüreğimde bir demir pençe Ben tutuklu derde Belki alışırım özlemine Sevdiğim üzülme İyi bakıyorum kendime Rahat uyu gittiğin yerde Sevdiğim düşünme İyi bakıyorum kendime Rahat uyu gittiğin yerde Gözlerimde yağmur.
Flört - Boşver Aldırma 03:16
Flört - Boşver Aldırma 55 izlenme - 3 yıl önce 2001 yılından bu yana Yola Devam,Cemiyette Pişiyoruz,İstanbul,Onun Adı Hasan,Yalnızlık Mevsimi,Rasta Baba,Şakalar,Aşka Dair,Özledim,Sevmez Olaydım gibi daha nice efsane şarkılara ve efsane albümlere imza atmış ve hala da atmaya devam eden ülkemizin en kaliteli müzik gruplarından olan sevgili Flört grubunun geçen haftalarda çıkardıkları Hücum Kayıtlar albümünde bulunan çok güzel bir şarkı olan Boşver Aldırma şarkısının klibidir. İyi dinlemeler.
Cansu Koç - Yalnızlık Mevsimi 04:36
Cansu Koç - Yalnızlık Mevsimi 47 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Soldu bütün çiçekler Kuşlar göç etti Sen gittin gideli yalnızlık mevsimi Yıldızlar yok artık güneş çoktan battı Sen gittin gideli yalnızlık mevsimi Ağlıyorum ağlıyorum sevgilim ağlıyorum Ne zaman geleceksin sevgilim ağlıyorum Gözünde kanlı yaşlar kalbinde aşk acısı Yine geldi yalnızlık mevsimi Gözünde kanlı yaşlar kalbinde aşk acısı Yine geldi yalnızlık mevsimi.
Cansu Koç - Gamzedeyim Deva Bulmam 04:32
Cansu Koç - Gamzedeyim Deva Bulmam 56 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yalnızlık Mevsimi - 9 Renk Çıkış Tarihi: 11.05.2006 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri (lyrics): Hey Hey Hey Gamzedeyim deva bulmam Garibim bir yuva kurmam Kaderimdir hep çektiğim İnlerim hiç reha bulmam Hey hey hey Elem beni terk etmiyor Hiçte fasıla vermiyor Nihayetsiz bu takibe Doğrusu ömür yetmiyor
Cansu Koç - Feslikan 03:17
Cansu Koç - Feslikan 26 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yalnızlık Mevsimi - 9 Renk Çıkış Tarihi: 11.05.2006 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Sensin benim canım Tatlı sevgilim Sen gönlümde açan Feslikan çiçeğim Kız seni görünce Oynar yüreğim Canımsın Feslikanımsın Ben ayrılamam Yarin tatlı dudağından Ayrı kalamam Feslikan ekerken Yar saksısına Usul usul dolandım Onun arkasına Üfleyip püfledim Yar lambasına Canımsın Feslikanımsın Ben ayrılamam Yarin tatlı dudağından Ayrı kalamam Feslikan takılmış Yarin koluna Sarılira bağlamış Güzel boynuna Soyunup da girsem Pamuk koynuna Canımsın Feslikanımsın Ben ayrılamam Yarin tatlı dudağından Ayrı kalamam.