Hoşgeldiniz!

yalvarmak

İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 7.991 izlenme - 2 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
Genç Kızın Ayaklarına Kapanan Sevgilisini Dövmesi 01:24
Genç Kızın Ayaklarına Kapanan Sevgilisini Dövmesi 3.782 izlenme - 1 yıl önce Hong Kong'da genç bir kız kendisini aldatan erkek arkadaşının diz çöküp yalvarmasına, tekme ve tokatla cevap verdi. Kızın tekmelerine aldırış etmeyen adam özür dilemeye devam etti. Adamın tüm barışma denemelerine rağmen geri adım atmayan genç kız, aldatan sevgilisini terk ederek olay yerinden ayrıldı.
Eve Girmek İçin Yalvaran Kedi 00:40
Eve Girmek İçin Yalvaran Kedi 1.858 izlenme - 2 yıl önce Eve Girmek İçin Yalvaran Kedi
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 1.279 izlenme - 2 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
Yalvarırız Bizi Sevin Diyen Travestiler 01:32
Yalvarırız Bizi Sevin Diyen Travestiler 1.473 izlenme - 2 yıl önce Evde oturan bir kaç travesti kendilerini saydıktan sonra sosyal medyaya onları sevmeniz için yalvarıyorlar. Ben de yalvarıyorum lütfen onları sevin.
Ağlamak İsteyenler İzlesin 04:50
Ağlamak İsteyenler İzlesin 6.162 izlenme - 9 yıl önce çok güzel bir parça
Çek Git Hayatımdan-Mati 02:08
Çek Git Hayatımdan-Mati 1.713 izlenme - 8 yıl önce ben aşk adamyım
Turkish Requiem For A Dream 00:34
Turkish Requiem For A Dream 446 izlenme - 2 yıl önce Uyuşturucu üzerine çekilmiş en etkileyici filmlerden biri olan Requiem For a Dream ' i birden fazla kez izlemiş biri olarak iddia ediyorum, Aronofsky bu türk filminden etkilenmiş.
Bardak Çalan Çocuğun Polis Çağırmaması için Annesine Yalvarması 00:28
Bardak Çalan Çocuğun Polis Çağırmaması için Annesine Yalvarması 123 izlenme - 1 yıl önce Restorandan bardak çalan çocuğunu polise şikayet edeceğini söyleyen anne ve çocuğunun korku dolu anları.
Eroin Yemenin Zararları 01:46
Eroin Yemenin Zararları 316 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın bu seferde sahte eroin satanların peşindedir. Ceza bellidir. Saf olmayan eroin imalatçı tarafından çok acı çekilerek yenecektir. 1983 Ölüme son dans
Ölüdeniz'de İmana Gelmek 01:13
Ölüdeniz'de İmana Gelmek 150 izlenme - 2 yıl önce Yamaç paraşütüne binince ölüm korkusuna kapılıp paraşütçüye yalvaran abimizi izliyoruz. Aslında onun tek istediği paraşüt deneyimi yaşamaktır, fakat gökyüzünde süzülmeye başlayınca kararı değişecektir.
Neymar'ın Oyuna Girmek İçin Yalvarması 00:44
Neymar'ın Oyuna Girmek İçin Yalvarması 161 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın yeni transferi Neymar, Gdansk ile oynanan hazırlık maçında yedek kulübesinden kurtulup oyuna girebilmek için bütün sevimliliğini takınarak birazcık yalvarmış gibi. İster misiniz Neymar'da Barcelona'nın Semih'i olsun...
Yemek İçin Yalvaran Vatoz 01:13
Yemek İçin Yalvaran Vatoz 135 izlenme - 2 yıl önce Bu sevimli koca Vatoz fazlasıyla aç olduğundan tekne sahibinin diğer balıklara yem attığını görünce tekneye doğru yaklaşıyor. Adamdan yemek alabilmek için her türlü şaklabanlığı yapan koca vatoz ortaya böyle görüntüleri çıkarmış. Sempatik mi, antipatik mi olduğuna siz karar verin artık. Bence çok tatlı bir görüntü olmuş. İzleyelim..
Banyo Yapmamak İçin Yalvaran Köpek 00:55
Banyo Yapmamak İçin Yalvaran Köpek 54 izlenme - 2 yıl önce Sahibinin banyo yaptırmak istediği köpek, duruma öyle tepkiler verdi ki, videoyu izleyenler hem şaşırdı hem de duygulandı.
Patronundan Çaldığı Malları Pazarda Satarken Yakalanan Adam 05:04
Patronundan Çaldığı Malları Pazarda Satarken Yakalanan Adam 56 izlenme - 1 yıl önce Bir esnaf, 3 aydır yanında çalışan elemanını kendisinden çaldığı malları pazarda satarken suçüstü yakaladı.