Hoşgeldiniz!

yamaç paraşütü

Gökyüzünde Oruç Açmak 00:49
Gökyüzünde Oruç Açmak 1.586 izlenme - 1 yıl önce Bursa’da 10 yıldır yamaç paraşütü sporuyla ilgilenen 38 yaşındaki Engin Altop, iftar saatinde paraşütüyle süzülerek 800 metre yükseklikte oruç açtı. İftar saatinin yaklaşmasıyla, Zeyniler Paraşüt Pisti’ne çıkan Engin Altop, hazırlıklarını tamamlamasının ardından paraşütüyle Bursa semalarında süzülmeye başladı.
Rio De Janeiro Üzerinde Muhteşem Yamaç Paraşütü Deneyimi 02:16
Rio De Janeiro Üzerinde Muhteşem Yamaç Paraşütü Deneyimi 93 izlenme - 3 hafta önce Rio de Janeiro Üzerinde Muhteşem Yamaç Paraşütü Deneyimi Rio şehrinin tepesinden yamaç paraşütü yaparak süzülen insanlar..
Yamaç Paraşütü Kazası 00:50
Yamaç Paraşütü Kazası 1.746 izlenme - 3 yıl önce Yamaç Paraşütü Kazası
Yamaç Paraşütü Pilotlarının Müşteri Kavgasını Turistler Görüntüledi 03:17
Yamaç Paraşütü Pilotlarının Müşteri Kavgasını Turistler Görüntüledi 91 izlenme - 2 ay önce Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde yamaç paraşütü pilotları arasında müşteri paylaşımı konusunda çıkan kavga, turistler tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Kavgada yaralanan pilotlardan biri ambulansla hastaneye götürülürken, 2 firmadan 5 pilot hakkında yasal işlem başlatıldı.Fethiye’nin Ölüdeniz Mahallesi Belceğiz Plajı’ndaki kavga, geçen cuma saat 19.00 sıralarında meydana geldi. Yeni firma kuran ve ofisleri olmadığı için Belceğiz Plajı’nda bir restoranda müşteri toplayan yamaç paraşütü pilotları ile bitişikte ofisi bulunan pilotlar arasında müşteri konusunda anlaşmazlık çıktı. Yamaç paraşütü yapmak isteyen bir kadın tatilcinin 2 firma arasında paylaşılamaması üzerine, ofisi bulunan firmanın pilotları, restoranda müşteri toplayan pilotları korsan uçuş yapmakla suçladı. Tartışma Belceğiz Plajı’ndaki turistlerin gözü önünde kavgaya dönüştü.
yamaç paraşütü yaparken korkan adam [abi nolur abi] 01:13
yamaç paraşütü yaparken korkan adam [abi nolur abi] 1.750 izlenme - 5 yıl önce
Yamaç Paraşütü 01:00
Yamaç Paraşütü 930 izlenme - 4 yıl önce
Yamaç Paraşütü Yaparken İmana Gelen Adam 01:13
Yamaç Paraşütü Yaparken İmana Gelen Adam 1.515 izlenme - 3 yıl önce Adam İmana Geldi
Uçmakdere Yamaç Paraşütü 04:15
Uçmakdere Yamaç Paraşütü 657 izlenme - 3 yıl önce Adrenelin Tutkunlarına..
Gökyüzünde güldüren kazalar kameralara yansıdı 05:08
Gökyüzünde güldüren kazalar kameralara yansıdı 1.083 izlenme - 3 yıl önce Muğla’nın Fethiye ilçesinde sezon içerisinde meydana gelen ve gülümseten küçük kazalar kameralar tarafından kaydedildi. Dünyaca ünlü yamaç paraşütü merkezi Babadağ'dan 2013 yılının ilk 6 ayında 26 bin kişi yamaç paraşütü ile atlayış yaptı. Geçen yıla oranla yüzde 28 artış gösteren bu rakam bölgedeki turizmcilerin yüzünü güldürdü. Uçuşlar sırasında herhangi bir ölümlü kazanın yaşanmamış olması yüz güldüren bir başka veri oldu. Her yıl 60 binden fazla atlayışın gerçekleştiği Babadağı’nda küçük çaplı kazalar komik görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Babadağ'da sezon boyunca görülen çok sayıda paraşüt kazası amatör kameramanlar tarafından görüntülendi. Görüntülere göre kalkış sırasında paraşütü hava dolmayan bir pilot taklalar atarak düşüyor. Bir başka kazada ise ineceği yeri iyi ayarlayamayan paraşüt pilotu, Belcekız Plajı'nda karaya çekilmiş balıkçı kayığına çarpıyor. Tecrübesiz pilotlar kalkış ve iniş sırasında sık sık yere kapaklanıyor, bazı pilotlar iniş sırasında Belcekız Plajı'na yürüyüş yapan turistlere çarparak yere düşüyor. Özellikle bir pilotun çocuk arabası taşıyan bir aileye çarpması ve kadının arabayla birlikte yere düşmesi yürekleri ağza getiriyor. Havada paraşütü kapanan ve denize düşen pilotların yara almadan kurtulması ise yüzleri güldürüyor. Görüntülerde sadece kazalar yok, usta pilotların akrobasi görüntüleri de kayıtlardaki yerini aldı. Havada taklalar atan pilotlar ve paraşütünün ucunu denize değdirerek karaya iniş yapan pilotların görüntüleri büyük alkış topluyor.
400 metreden yere çakıldı 01:28
400 metreden yere çakıldı 1.075 izlenme - 4 yıl önce Muğla’nın Fethiye ilçesinde gökyüzünde akrobasi denemesi yaparken yamaç paraşütünün ipleri dolanarak kapanan Norveçli Luis Fonseca (43), 400 metre yükseklikten denize çakıldı.
Yamaç Paraşütü Şampiyonası 02:27
Yamaç Paraşütü Şampiyonası 222 izlenme - 12 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sporcular genel- Hazırlık çalışmaları ve paraşütle atlayış - Havada paraşütlü sporcular - Aksaray İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Doğan açıklama Yamaç Paraşütü Şampiyonası- Uluslararası XC OPEN Hasandağı Uzun Mesafe Yamaç Paraşütü Şampiyonası, 20 ülkeden 130 sporcunun katılımıyla başladı Aksaray Valiliği ve Aksaray Belediyesi'nin organize ettiği Uluslararası XC OPEN Hasandağı Uzun Mesafe Yamaç Paraşütü Şampiyonası, 20 ülkeden 130 sporcunun katılımıyla başladı.
Kayseri Yamaç Paraşütü Mehmet İshak Budak 03:09
Kayseri Yamaç Paraşütü Mehmet İshak Budak 1.630 izlenme - 8 yıl önce kayseri, yamaç paraşütü , mehmet ishak budak, heyecan , korko , eglence , adrenalin , paraşüt kazaları , kazalar, yaprak dökümü , cem yılmaz , kemal sunal , fb, gs, bjk , erciyes , alidağn
Yamaç Paraşütü Yaparken Kartalla Çarpışmak 01:48
Yamaç Paraşütü Yaparken Kartalla Çarpışmak 323 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşımız elbette bir Rus. Himalayalar'da yamaç paraşütünde ilk deneyimini yaşarken kartallara denk gelir ve birisi paraşüte takılır. Zaten bu olaydan korkardım artık hiç denemem. Not: Bazı sitelerde kartal değil, akbaba olduğu söylenmiş karar sizin. +Not: Hd İngilizce izlemek isterseniz; http://www.youtube.com/watch?v=xRzhloqMUFs
Yamaç Paraşütü Mehmet Budak 01:15
Yamaç Paraşütü Mehmet Budak 996 izlenme - 8 yıl önce mehmet ishak budak, kayseri ,alidağ , yamaç paraşütü , paraşüt , erciyes , extrem spor , heyecan , korko , paraşüt , kayseri spor
Yamaç Paraşütü Gören Masum Köylü 02:13
Yamaç Paraşütü Gören Masum Köylü 410 izlenme - 2 yıl önce İlk kez yamaç paraşütü gören köylü amcanın şaşkınlığı ve her lafa atlamasıyla ortaya çıkan güldürüklü temaşa. (seni çok sevdim amca) -dayılar merhaba -merhabaa..vıhey merhaba bi merhaba çek.. -merhaba. şimdi sen bana bak! -bıyır söyle -demin gökyüzüne baktım güzel şeylerin uçtuğunu gördün yamaç paraşütlerinin. -gördüm maşallah. -içinden şöyle bi uçmak hissi geldi mi -hee vallahi hakettim ben iyi uçacam -yani şurdan deseler ki gel dayı öğretelim sana -he ben gelirim -atacan mı kendini dağdan aşağı -hee işallah atarım haketmez bu sefer -diyosun ki ne güzel di mi -tabi ki çok güzel -heyecanlandın mı onlar uçarken -he uuuyuyy heyecanlandık abi -peki selamın aleyküm senin adını bi öğrenelim -bilal bozdak -gülaliyiz gülali -bilal bozdak bozdak bozdak -tamam -bilal bozdak -tamam ee bilal kardeş ilk defa mı görüyosun daha evvel gördün mü -gör..gördüm daha -yani beğeniyo musun bu gençleri -beğeniyom yav çok beğeniyom valla yavv iyidir güzeldir ha (olaylar gelişir)
2009 Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası 02:29
2009 Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası 877 izlenme - 7 yıl önce 2009 türkiye yamaç paraşütü Şampiyonası
Google Sketchup 03:46
Google Sketchup 1.603 izlenme - 7 yıl önce google sketchup model ve 3d animasyon nasıl yapılır ın cevabı
Yamaç Paraşütçüsüne Kartal Saldırısı 02:35
Yamaç Paraşütçüsüne Kartal Saldırısı 39 izlenme - 3 ay önce Antalya’da yamaç paraşütçüsü havalandıktan hemen sonra bir kartalın saldırısına uğradı. Kartalın saldırısına uğrayan paraşütçü bağırarak korunmaya çalıştı. O anlar ise paraşütçünün kaskında bulunan kameraya yansıdı. Antalya’nın Bağdemağacı köyündeki tepede yamaç paraşütüyle havalanan Özgür Çiçek bir süre sonra kartalın saldırısına uğradı. Havada kartal saldırısına karşı çaresiz kalan Özgür Çiçek’in tek yapabildiği ise panik halinde bağırmak oldu. Kartalın defalarca yükseldikten sonra tekrar dalışlarla paraşütü parçalamaya çalıştığı görüntülerde Özgür Çiçek yere inmeyi başardı.
Tülay Arık Yamaç Paraşütü Uçuşu 01:50
Tülay Arık Yamaç Paraşütü Uçuşu 271 izlenme - 2 yıl önce Adıyaman Tut Fotoğraf Paylaşım Gurubu
Pat Pat Show 02:18
Pat Pat Show 1.177 izlenme - 7 yıl önce afyon paraşüt team
yamaç paraşütü antalya bağdemağcı hasan erol 01:46
yamaç paraşütü antalya bağdemağcı hasan erol 659 izlenme - 6 yıl önce 14.06.2010 antalya bağdemağcı yamaç paraşütü ile ilk uçuş.
Kapadokya'da bir dünya rekoru 04:53
Kapadokya'da bir dünya rekoru 192 izlenme - 1 yıl önce Yamaç paraşütü sporcuları Petar Loncar, Veso Ovcharov ve Ondrej Prochazka Kapadokya'da yaptıları atlayış ile 126 kez dönerek sonsuz döngü ismi verilen Infinity Tumble rekorunu kırarken aynı zamanda ortaya muhteşem görüntüler koydular.
Gökyüzünde Korkunç Kaza 00:30
Gökyüzünde Korkunç Kaza 186 izlenme - 1 yıl önce Atlayışa başlayan yamaç paraşütçüleri o sırada üzerinden geçen yelken kanat adlı motorsuz hava aracıyla çarpıştı. Kaza anı ise atlayışı gerçekleştirenleri kayıt eden bir amatör kameramanın kamerasına böyle yansıdı.
Senirkent Ardıç Tepe Yamaç Paraşütü Deniz Karagöz 05:33
Senirkent Ardıç Tepe Yamaç Paraşütü Deniz Karagöz 634 izlenme - 4 yıl önce 01.09.2012 SENİRKEN ÜZÜM FESTİVALİNDE YAPTIĞIMIZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ UÇUŞLARI
Paraşütlünün ayakkabı avı! 01:33
Paraşütlünün ayakkabı avı! 415 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşın düşen ayakkabısını yakalamaya çalışan paraşütlü genç uzun süre uğraş verdi.
takkeli dağ yamaç paraşütü uçuşları .. 07:37
takkeli dağ yamaç paraşütü uçuşları .. 645 izlenme - 6 yıl önce konya takkeli dağda konya ekibinin uçuşları ..
xc bayramören yamaç paraŞütü kurumsallaŞiyor , çan 12:22
xc bayramören yamaç paraŞütü kurumsallaŞiyor , çan 822 izlenme - 7 yıl önce xc bayramören yamaç paraŞütü kurumsallaŞiyor , çanhavk kuruluyor
Ölüdeniz öldürmez, süründürür 00:58
Ölüdeniz öldürmez, süründürür 446 izlenme - 4 yıl önce Ölüdeniz üzerinde yamaç paraşütü deneyen adam hem görevliye hem kendine zor anlar yaşattı
paraşüt kazası 03:56
paraşüt kazası 737 izlenme - 7 yıl önce saniye saniye yamaç paraşütü kazası
Yamaçcıların özgürlük uçuşu 07:56
Yamaçcıların özgürlük uçuşu 548 izlenme - 4 yıl önce Take off dan önce bile içim kıpır kıpır..