Hoşgeldiniz!

yan bakma

Bardan Çıkartıp Ölüme Böyle Götürdüler 02:59
Bardan Çıkartıp Ölüme Böyle Götürdüler 991 izlenme - 2 yıl önce Bardan çıkartıp ölüme böyle götürdüler Adana’da "yan bakma" meselesi yüzünden çıkan tartışma sonrası bir kişinin öldüğü olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, Seyhan ilçesi Sarıhamzalı Mahallesi’nde 17 Ocak 2015 günü meydana gelen olayda, 3 çocuk babası İsmail Akyol, Orhan K. ve Savaş B. ile birlikte eğlenmek için Sarıhamzalı Mahallesi’nde bulunan bir bara gitti. Aksoy ve arkadaşları alkol alırken, yan masada oturan Ferdi O.’nun kendilerini dikkatlice izlediğini fark etti. Bakışlardan rahatsız olan Akyol, Ferdi O.’yu dışarıya çağırarak, "Neden bakıyorsun kardeş, bir derdin mi var?" diye sordu. Ferdi O. ise "Seninle husumetim olsa ne olur ki?" karşılığını verdi. İkisi de alkollü olan İsmail Akyol ile Ferdi O. arasında tartışma çıktı. Ferdi O. İsmail Akyol’a kafa attı. Barda çalışanların araya girmesi sonucu kavga önlendi. Ferdi O. cebinden bıçak çıkartarak bir süre İsmail Akyol ile tartıştı ancak bar çalışanları iki tarafı da olay yerinden uzaklaştırdı. Ferdi O. bara giderken İsmail Akyol barın bahçesinde kaldı. Ferdi O. cep telefonu ile arkadaşları Metin A. ile İbrahim Ö.’yü arayıp olay çıktığını söyleyerek, yardıma çağırdı. Ferdi O. ile çağırdığı 2 arkadaşı İsmail Akyol’un üzerine yürüyerek yeniden kavga çıkardı. Bar çalışanları Ferdi O. ve arkadaşlarını durdurmak istedi ancak başarılı olamadı. İki silahlı bir bıçaklı şahıs İsmail Akyol’un olduğu yere doğru koşarak gitti. Bir süre sonra da iki el tabanca sesi geldi. O sesten sonra şahıslar tekrar barın önüne gelerek daha sonra telaşla tek tek olay yerinden uzaklaştı. Bu arada olup biteni bir kadın da barın önünde korkulu gözlerle izledi. Bu anlar, barın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Ağır yaralanan İsmail Akyol götürüldüğü Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi’nde yapılan müdahaleye karşın kurtarılamadı. Cinayetin ardından çalışma başlatan polis, olaya karışan İbrahim Ö., Metin A., Serkan K. ile Mehmet B.’yi gözaltına aldı. Şüpheliler ifadelerinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi. Zanlılardan tabancayı kullandığı belirtilen İbrahim Ö. tutuklandı, diğer şüpheliler ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Kavgayı çıkartan ve Akyol’u bıçakladığı ileri sürülen Ferdi O.’nun yakalanması için ise çalışma sürüyor.
Burak & Erdal Toprak - Bize Yan Bakma ( Official Teaser ) 00:28
Burak & Erdal Toprak - Bize Yan Bakma ( Official Teaser ) 369 izlenme - 1 yıl önce Burak Toprak ve Erdal Toprak'dan oluşan Toprak kardeşler isimli ekip Yetenek Sizsiniz yarı finalinden önce yaptıkları yeni video çalışmalarının trailer'ini yayınladı. Keyifli dinlemeler... Beat : BanditBeatz ( Emre Çitil ) Mix&Mastering : Erdal Toprak Kinetik Tipografi : M. Eray Açık Kayıt : Radyo Aktif
İstanbul’da ’’Yan Bakma’’ Cinayeti 00:16
İstanbul’da ’’Yan Bakma’’ Cinayeti 64 izlenme - 2 yıl önce Güngören’de bir alışveriş merkezinde ’yan bakma’ meselesi yüzünden çıkan tartışmada bir kişi bıçaklanarak olay yerinde hayatını kaybetti. İşte o anlar.
Ölüme Böyle Götürdüler 00:53
Ölüme Böyle Götürdüler 13 izlenme - 2 yıl önce Adana'da "yan bakma" meselesi yüzünden çıkan tartışma sonrası bir kişinin öldürüldüğü olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.