Hoşgeldiniz!

yandaş medya

Bizim Gidecek Başka Yerimiz Yok! 01:42
Bizim Gidecek Başka Yerimiz Yok! 1.776 izlenme - 2 yıl önce Çok fazla söze gerek var mı bilmiyorum. Genç kardeşimiz gayet güzel bir dille anlatmış. Devlet destekli şirketlerin neler yaptığını görün artık.. Adamları vatan haini ilan etti yandaş medya. Çok üzülüyorum ama çok... "Lütfen bana aptallığı anlatın"
NTV Mikrofonunu Yere Atan Cenk Akyol 00:26
NTV Mikrofonunu Yere Atan Cenk Akyol 2.653 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı basketbolcu Cenk Akyol, şampiyon oldukları Banvit maçı sonrasında görüşlerini soran NTV'ye tepkisini gösterdi. Gezi Parkı direnişine yaklaşımı nedeniyle halkın tepkisini çeken NTV'nin mikrofonunu yere atan Cenk Akyol, kanala hiçbir açıklamada bulunmadı.
El Cezire ve Suriye Yalanları 10:26
El Cezire ve Suriye Yalanları 527 izlenme - 3 yıl önce Başbakanımızın ve yandaş medyanın ısrarla bizi içine çekmek istedikleri Suriye iç savaşı ile ilgili El Cezire televizyonunun yanlış ve çarpıtma haberleri ile ilgili bir video. Yandaş medyanın Arap versiyonunun rezilliklerini ibretle izliyoruz.
Cnn Türk'ün Penguen Belgeseli 00:38
Cnn Türk'ün Penguen Belgeseli 996 izlenme - 5 yıl önce Cnn'in eylemin ilk olaylı gününde olayları değil de 3 saat süren penguen belgeselini yayınlamasına karşı olarak bobilerden hsynz'in hazırladığı tepki videosu.
Cnn Türk'ün Penguen Belgeseli 00:38
Cnn Türk'ün Penguen Belgeseli 312 izlenme - 3 yıl önce Cnn'in eylemin ilk olaylı gününde olayları değil de 3 saat süren penguen belgeselini yayınlamasına karşı olarak bobilerden hsynz'in hazırladığı tepki videosu.
BBC - Taksim Gezi Parkı 06:18
BBC - Taksim Gezi Parkı 371 izlenme - 3 yıl önce Ntv, Cnnturk, Haberturk, KanalD, Atv, Showtv, Star ve aklıma gelmeyen bir çok tv kanalı gibi bu olaya sessiz kalıp insanlara dizi show programları izlettiler. İstabul'da olmayanlar sosyal medya veya az once paylaştığım gibi yabancı yayınlardan takip ettiler. Geniş baskıya rağmen uyumadık ve herşeyden haberdar olup tepkimizi gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz çükü halk olarak ilk defa bilinçlendik. İyi seyirler.
Halk Tv Penguen Belgeseli 01:20
Halk Tv Penguen Belgeseli 397 izlenme - 3 yıl önce Gezi olaylarının ilk günlerinde bazı kanalların olaylar yerine penguen belgeseli yayınlaması gündeme gelmişti, Halk Tv de dün gece Tayyip Erdoğan'ın ülkeye dönüşü esnasında bir Penguen belgeseli yayınlayarak olaylara göndermesini yapmış.
NTV Her Şeyi Yayınlayabiliyor Musun? - NTV Canlı Yayın 00:26
NTV Her Şeyi Yayınlayabiliyor Musun? - NTV Canlı Yayın 307 izlenme - 3 yıl önce Retorik Soru.. NTV'nin çareyi yine yayını kesmekte bulduğu ''Şerefine Tayyip'': http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/124075/ntv-canli-yayininda-serefine-tayyip
Kanal D'yi Arayıp Halk İsyanını Haber Vermek 00:58
Kanal D'yi Arayıp Halk İsyanını Haber Vermek 222 izlenme - 3 yıl önce Böyle uslüplu olduğu zaman inci sözlüğü alkışlarım ben, tebrikler.
Osmanlı'nın İlk Başkenti Neresidir 13:44
Osmanlı'nın İlk Başkenti Neresidir 192 izlenme - 3 yıl önce Habertürk kanalında Pakize Suda'nın yaptıgı röportaja verilen ilginç cevapları izleyecegiz. Yer Trabzon.
NTV Haber Muhabirine Soru - Ne Oldu Yemiyo mu? 00:19
NTV Haber Muhabirine Soru - Ne Oldu Yemiyo mu? 139 izlenme - 3 yıl önce İzmir'deki olayları görüntüleyen yandaş medya mensubu bir kameramana izmirli gencin vücut dilinide kullanarak sorduğu soru...
Allah'ım Çok Yandaşlar Değil Mi? 00:06
Allah'ım Çok Yandaşlar Değil Mi? 103 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı Direnişi'nin yıldönümünde çektiği kısa videolarla sosyal medyanın gündemine oturan 'Barva' isimli Twitter kullanıcısı bu kez Sabah gazetesi önünde...
Direniş Televizyonlarda Yayınlanmıyor 13:02
Direniş Televizyonlarda Yayınlanmıyor 136 izlenme - 3 yıl önce Aylardır sokaklarda insanlar. Mücadele ediyor düşünceleri adına. Katılanlarınız vardır bu fikirlere, karşı çıkanlarınız da... Belkide doğrudan olaylara katılanlarınız da... Aylardır sokaklarda insanlar. ve televizyonlarda marjinal olduklarından, taş attıklarından, yakıp yıktıklarından bahsediliyor. Birde buradan izleyelim bu yağmacıları (!) Aylardır sokaklarda insanlar. ve çoğunun gözleri yok! ve bir çoğuda artık sokakların üstünde değil altında.... RedHack'ın hazırladıgı bu videoyu görünce burada paylaşmadan edemedim. Ali'yi Ethem'i Abdullah'ı Mehmet'i Berkin'i unutursam yüreğim kurusun(!)
Kanal D'yi Arayıp Halk İsyanını Haber Vermek 00:58
Kanal D'yi Arayıp Halk İsyanını Haber Vermek 93 izlenme - 5 yıl önce Böyle uslüplu olduğu zaman inci sözlüğü alkışlarım ben, tebrikler.
Taksim'de Çevreyi Yakıp Yıkan Göstericiler 01:35
Taksim'de Çevreyi Yakıp Yıkan Göstericiler 72 izlenme - 3 yıl önce Sözde ağaçları korumaya çalışan bu iyi kalpli! göstericilerin çevreyi yakıp yıktığını ortaya çıkaran acı görüntüler. Bir takım medyanın ve muhalif kesimin polisi her fırsatta kötülemesine karşın polisin ne denli haklı olduğu ortaya çıkıyor. Bu güne kadar medyada hep polis alehinde videolar paylaşıldı ama tek suçlunun polis olmadığı çok açık.