Hoşgeldiniz!

Yangın Alarmı

Yangın Alarmı İle Düet Yaptılar! 01:22
Yangın Alarmı İle Düet Yaptılar! 7.481 izlenme - 3 yıl önce Yangın Alarmı İle Düet Yaptılar! Yangın alarmının çalmasıyla ona eşlik eden müzisyen gençler ortaya hoş bir müzik çıkarmış.
NTV Spor'da yangın alarmı 00:59
NTV Spor'da yangın alarmı 789 izlenme - 7 ay önce Beşiktaş - Eskişehirspor maçının ardından NTV Spor'da yayınlanan 0 Futbol programında stüdyoda bir anda yangın alarmı paniği yaşandı. Alarmın devam etmesi üzerine Güntekin Onay programa reklam arası verdi.
Phoebe ve Yangın Alarmı - Friends (Türkçe Altyazılı) 03:45
Phoebe ve Yangın Alarmı - Friends (Türkçe Altyazılı) 106 izlenme - 1 yıl önce Friends (Türkiye'deki adı: Sıkı Dostlar), David Crane and Marta Kauffman tarafından yaratılan 1994-2004 yılları arasında yayınlanan bir ABD komedi dizisidir. Manhattan, New York'ta yaşayan altı arkadaşı konu eder. Friends, Warner Bros.'un Kaliforniya stüdyolarında canlı seyirci önünde çekilmişti. 6 Mayıs 2004'te yayınlanan final bölümünü 51.1 milyon kişi izledi ve bu sayı diziyi en çok izlenen televizyon dizisi yaptı. 63 kez Primetime Emmy Ödüllerine aday gösterildi bir de Altın Küre Ödülü kazandı. Dizinin tüm sezonları DVD ve Blu-ray olarak piyasaya sürüldü.
NTVSpor'da Canlı Yayında Yangın Alarmı 00:47
NTVSpor'da Canlı Yayında Yangın Alarmı 24 izlenme - 7 ay önce Beşiktaş-Eskişehirspor maçı sonrası NTV Spor 0 Futbol Programı'nın yayınlandığı sırada binadan yangın alarmı sesi geldi. NTV'de yaşanan canlı yayın talihsizliklerine bir yenisi daha eklendi. NTV Spor 0 Futbol Programı'nın yayınlandığı sırada binadan yangın alarmı sesi geldi. O sırada program devam ederken Rıdvan Dilmen "Bir şeyler oluyor" diye söyleyince, Güntekin Onay ise "Binada yangın alarmı var. Ne oluyor merak ediyoruz ve bu yüzden reklam arasına gidiyoruz" dedi ve program araya girdi.
Yangın Alarmı İle Müzik Yapmak 01:22
Yangın Alarmı İle Müzik Yapmak 40 izlenme - 1 yıl önce Yangın alarmı ile ritmi yakalayıp ortaya güzel bir müzik çıkarmışlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Phoebe ve Yangın Alarmı - Friends (Türkçe Altyazılı) 03:45
Phoebe ve Yangın Alarmı - Friends (Türkçe Altyazılı) 67 izlenme - 2 yıl önce Friends (Türkiye'deki adı: Sıkı Dostlar), David Crane and Marta Kauffman tarafından yaratılan 1994-2004 yılları arasında yayınlanan bir ABD komedi dizisidir. Manhattan, New York'ta yaşayan altı arkadaşı konu eder. Friends, Warner Bros.'un Kaliforniya stüdyolarında canlı seyirci önünde çekilmişti. 6 Mayıs 2004'te yayınlanan final bölümünü 51.1 milyon kişi izledi ve bu sayı diziyi en çok izlenen televizyon dizisi yaptı. 63 kez Primetime Emmy Ödüllerine aday gösterildi bir de Altın Küre Ödülü kazandı. Dizinin tüm sezonları DVD ve Blu-ray olarak piyasaya sürüldü.
NTV Spor'da Canlı Yayında Yangın Alarmı Çaldı 01:48
NTV Spor'da Canlı Yayında Yangın Alarmı Çaldı 18 izlenme - 7 ay önce NTVSpor'da yayınlanan 0 Futbol programı sunucusu Güntekin Onay, alarm sesi nedeniyle reklama gitti, Rıdvan Dilmen, "Korkma, Allah yazdıysa her yerde gideriz." dedi. Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'ın Eskişehirspor'u 3-1 mağlup ettiği maçın ardından NTV Spor'da yayınlanan 0 Futbol Programı'nda yangın alarmı şoku yaşandı. Program sürerken binadan bir süre yangın alarmı sesi geldi. Rıdvan Dilmen "Alarm falan çalıyor, bir şey olmasın. Korkma bir şey olmaz ya, Allah yazdıysa her yerde gideriz." dedi. GÜNTEKİN ONAY REKLAMA GİTTİ Alarm sesi nedeniyle gerilen Güntekin Onay, kravatını genişletirken "Yangın alarmı çalıyor şu anda. İnsan merak ediyor. Bir reklam arası verelim. Reklamların ardından tekrar birlikte olacağız." dedi. Program, yaklaşık 3 dakikalık reklam arasından sonra yayına devam etti.
Yine Spor Programı Yine Yangın Alarmı! (Spor Manşet 10 Mart Perşembe) 00:40
Yine Spor Programı Yine Yangın Alarmı! (Spor Manşet 10 Mart Perşembe) 8 izlenme - 7 ay önce Geçtiğimiz günlerde Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay'ın programında bir anda yangın alarmı çalmaya başlamış, bu görüntülerde uzun süre konuşulmuştu. Şimdi ise bu sabah TRT Spor'daki Spor Manşet programında canlı yayın sırasında yangın alarmı çaldı.
Canlı Yayında Yangın Alarmı! 00:22
Canlı Yayında Yangın Alarmı! 5 izlenme - 7 ay önce TRT Spor'daki Spor Manşet programında canlı yayın sırasında yangın alarmı çaldı.