Hoşgeldiniz!

yangın merdiveni

Yangın Merdiveninden Atılan Çocuğu İtfaiyeci Havada Yakaladı 01:12
Yangın Merdiveninden Atılan Çocuğu İtfaiyeci Havada Yakaladı 2.258 izlenme - 7 gün önce ABD' nin Georgia eyaletinde bulunan Atlanta şehrinde bir apartmanda yaşanan yangın esnasında başka bir itfaiyecinin itfaiye merdiveninden aşağıya attığı çocuğu, merdiven yanında bulunan itfaiyeci inanılmaz bir refleksle yakaladı.
Solidworks Tasarım 09:16
Solidworks Tasarım 1.997 izlenme - 8 yıl önce solidworks yangın merdiveni tasarımı
Sehabe & Pit10 - Yangın Merdiveni 03:08
Sehabe & Pit10 - Yangın Merdiveni 1.346 izlenme - 4 yıl önce Sehabe bölüm: İyi olup olmadığımı düşünüp de sormadı kimse Belki üzülmüştür deyip de sormadı kimse Belki acıkmıştır yani adam belki karnı toktur Duyduğum tek soru "Yeni şarkı var mı yok mu?" Haklıydınız belki, belki değil Kendime çokça dedim "Bırak terkedeyim" Benle neyi paylaşamaz hasımlar dert de değil Her kafada ses var ama dostum nerde beyin ? Benim beyazım beyaz siyahım siyah Kesinlikle istemiyorum hayatımda politik oyunlar falan Yolumdan daha dönmedim ben oğlum, ölmedik de doğru Ama zanneder çoğu, keyfimden gülmüyorum Tutmadığım sözlere kefilim daha En kötü dürüstlük yalancılıktan iyidir lan Seha tahtadan yapılan yangın merdiveni Üstüme alevler, ateşler giydir bak Nakarat: Üşüdüm çokça ben ve tüm geceler aynı Dudaklarına sarılmam da nefsi müdafaaydı Isıtmadın sen de beni yıldız olup kaydın Belki yolun sonu buydu, belki başındaydık Pit10 bölüm: Cilala parlat. Bağlan hayallerine sağlam Pazarla kendine, paketleyip afili düşlerini... Yalan! Yalan da salla, İnandığın kadar varsın, ve her şey saçma.. Ve her şey laçka; dostluklar, aşklar. İmkansız olan tek şey boşluktan kaçmak. Bir gün öğrenirsin düşünmeyi, analiz etmeyi; Tanırsın dünyayı; zorluklar başlar... Açılır kapılar kapanır, açsanda kapanır. Ruhu bıraksanda kararır, kararır! Vaadler verilir, kandırır inandırır. Bir andır, o an geldi bi' üşüdük, bi' yandık... Teslim oldum tamam.. Ne güzel şeysin yalan! Alınmayacak kadar pahalısın, etmesen de para; Aynı 2. sınıf bi' Taksim barındaki gösterişli kadın, bakımsız elinde şarap.. Nakarat: Üşüdüm çokça ben ve tüm geceler aynı Dudaklarına sarılmam da nefsi müdafaaydı Isıtmadın sen de beni yıldız olup kaydın Belki yolun sonu buydu, belki başındaydık
Solidworks Yangın Merdiveni Part Çoğaltma 03:03
Solidworks Yangın Merdiveni Part Çoğaltma 1.140 izlenme - 5 yıl önce solidworks yangın merdiveni part çoğaltma
Ahşap Yangın Merdiveni 02:23
Ahşap Yangın Merdiveni 561 izlenme - 3 yıl önce Karadenizli kardeşim ev yapmış akıl edip yangından kurtulmak için yangın merdiveni de yapmış tam her şey normal derken bakıyoruz ki ahşaptan yapmış merdiveni.Güzelce yansın diye de verniklemiş.Zaten her şey normal olsa bir gariplik olurdu.
Efsane Müteahhitin Geri Dönüşü (Ahşap İçerir) 00:37
Efsane Müteahhitin Geri Dönüşü (Ahşap İçerir) 215 izlenme - 3 yıl önce Rize’de yamaca inşa edilen ancak giriş yolu olmadığı için 164 basamaklı merdivenle ulaşılabilen 8 katlı binanın müteahhiti Yakup Güngör’ün yan yana inşa ettiği 7 katlı iki binayı çatıdan çatıya yarı ahşap köprü ile birbirine bağladı. Mütahite göre, bir binada yangın çıkarsa apartman sakinleri köprüden diğer binaya geçecek, böylece yangın merdiveni sorunu da çözülmüş olacak. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26616/rizede-10-katli-binaya-8-katli-merdiven
Otelin Yangın Merdivenine Asma Kilit Takılmış 04:32
Otelin Yangın Merdivenine Asma Kilit Takılmış 8 izlenme - 7 ay önce Fatih Kumkapı'da dün iftar saatinde 3 kişinin ölümüyle sonuçlanan otel yangınındaki ağır bilanço gün ağarınca ortaya çıktı. Otelin yangın merdivenlerinin asma kilitle kilitlenmesi ve kilidinde açılmaması için telle sarılması dikkat çekti. Fatih Kumkapı'da bir otelde dün iftar saatinde yangın çıkmış ve 3 kişi hayatını kaybetmişti. Otel yangınındaki ağır bilanço gün ağarınca ortaya çıktı. Otel'de patlamanın meydana geldiği noktada büyük bir hasar oluştuğu görüldü. Yangının hemen ardından otelden tahliye edilen turistler ise sabah saatlerin eşyalarını almak için otele geldi. Turistler eşyalarını alıp otelden ayrılırken, otelin yangında ağır hasar gördüğü ve bir kısmının kullanılamaz hala geldiği görüldü. Öte yandan, otelin en dikkat çekici noktası ise yangın merdivenleri oldu. Yangın merdiveninin bölgedeki binaların arasına çıktığı, sokağa çıkmadığı görüldü. Ayrıca, yangın merdivenlerinin asma kilitle kilitlenmesi ve açılmaması için telle sarılması dikkat çekti. Yangınla ilgili konuşan bir vatandaş, “Normalde yangın merdiveninin açık olması lazım ama gördüğünüz gibi kapalı. Eğer bu merdiven açık olsaydı oteldekiler buraya gelebilirdi. Handa nöbetçiler var, nöbetçiler han kapılarını açıp çıkmalarını sağlayabilirdi. Gördüğünüz gibi yangın merdivenleri kapalı” dedi.
Doğru Yangın Merdiveni Nasıl Olmalı? 04:18
Doğru Yangın Merdiveni Nasıl Olmalı? 7 izlenme - 1 yıl önce İş güvenliği uzmanı Yrd. Doç. Dr. Hacer Kayhan, hayati yangın merdiveni detaylarını CNN TÜRK Muhabiri Cansu Karadan'a anlattı.