Hoşgeldiniz!

yangın merdiveni

Yangın Merdiveninden Atılan Çocuğu İtfaiyeci Havada Yakaladı 01:12
Yangın Merdiveninden Atılan Çocuğu İtfaiyeci Havada Yakaladı 2.343 izlenme - 1 yıl önce ABD' nin Georgia eyaletinde bulunan Atlanta şehrinde bir apartmanda yaşanan yangın esnasında başka bir itfaiyecinin itfaiye merdiveninden aşağıya attığı çocuğu, merdiven yanında bulunan itfaiyeci inanılmaz bir refleksle yakaladı.
Solidworks Tasarım 09:16
Solidworks Tasarım 2.007 izlenme - 9 yıl önce solidworks yangın merdiveni tasarımı
Solidworks Yangın Merdiveni Part Çoğaltma 03:03
Solidworks Yangın Merdiveni Part Çoğaltma 1.254 izlenme - 6 yıl önce solidworks yangın merdiveni part çoğaltma
Ahşap Yangın Merdiveni 02:23
Ahşap Yangın Merdiveni 739 izlenme - 4 yıl önce Karadenizli kardeşim ev yapmış akıl edip yangından kurtulmak için yangın merdiveni de yapmış tam her şey normal derken bakıyoruz ki ahşaptan yapmış merdiveni.Güzelce yansın diye de verniklemiş.Zaten her şey normal olsa bir gariplik olurdu.
Efsane Müteahhitin Geri Dönüşü (Ahşap İçerir) 00:37
Efsane Müteahhitin Geri Dönüşü (Ahşap İçerir) 294 izlenme - 4 yıl önce Rize’de yamaca inşa edilen ancak giriş yolu olmadığı için 164 basamaklı merdivenle ulaşılabilen 8 katlı binanın müteahhiti Yakup Güngör’ün yan yana inşa ettiği 7 katlı iki binayı çatıdan çatıya yarı ahşap köprü ile birbirine bağladı. Mütahite göre, bir binada yangın çıkarsa apartman sakinleri köprüden diğer binaya geçecek, böylece yangın merdiveni sorunu da çözülmüş olacak. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26616/rizede-10-katli-binaya-8-katli-merdiven
Doğru Yangın Merdiveni Nasıl Olmalı? 04:18
Doğru Yangın Merdiveni Nasıl Olmalı? 9 izlenme - 2 yıl önce İş güvenliği uzmanı Yrd. Doç. Dr. Hacer Kayhan, hayati yangın merdiveni detaylarını CNN TÜRK Muhabiri Cansu Karadan'a anlattı.