Hoşgeldiniz!

yangın söndürme

Uyuyan Öğrencisini Nezih Bir Şekilde Uyandıran Profesör 00:27
Uyuyan Öğrencisini Nezih Bir Şekilde Uyandıran Profesör 9.293 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlarının uyandıramadığı çocuğu fark eden profesör zavallı çocuğun minnoş uykusuna yangın söndürme tüpüyle giriyor.
Yangın Söndürme Tüpü Yapımı 03:41
Yangın Söndürme Tüpü Yapımı 9.872 izlenme - 1 yıl önce Evde yangın söndürme tüpü nasıl yapılır? Özellikle minik çaplı yangınlar için işe yarayacak olan bu yangın tüpünü hazırlamak çok kolay.
Rc Oyuncaklarla Yangın Söndürme Tatbikatı 10:49
Rc Oyuncaklarla Yangın Söndürme Tatbikatı 1.711 izlenme - 3 ay önce RC İtfaiye ve Kamyonlarla yapılan çeşitli görevleri izliyoruz.
Deniz Kıyısında Yangın Nasıl Söndürülür? 01:19
Deniz Kıyısında Yangın Nasıl Söndürülür? 8.706 izlenme - 5 yıl önce Deniz kıyısında, yanmakta olan yat'ın söndürme işlemi oldukça basit görünsede bi o kadar'da profösyonel'lik isteyen bir durumdur.!
Eğitici çizgi film - Doktor Mac Wheelie bize renkleri öğretiyor - İtfaiye arabası - mutlucocuk 03:08
Eğitici çizgi film - Doktor Mac Wheelie bize renkleri öğretiyor - İtfaiye arabası - mutlucocuk 4.181 izlenme - 2 yıl önce Boyama yapmak çok eğlenceli bir etkinlik. rengarenk renklerin arasında olup resmini istediğin renge boyayabilirsiniz. hem eğlenceli hem eğitici bir etkinlik. arkadaşımız doktor Mac Wheelie de bir itfaiye arabasını boyayacak .sonra da yangını söndürecek. haydi bakalım hangi renkleri kullanacak. daha fazla video izlemek yeni yüklenen videolardan da haberdar olmak isterseniz biz bu linkteyiz; www.izlesene.com/mutlucocuk
Çok Temiz İş Çıkaran Uçak 00:42
Çok Temiz İş Çıkaran Uçak 4.380 izlenme - 3 yıl önce İş Makinesi ile tırın çarpışması sonucu trafik kontrollü olarak durdurulmuş, olası bir yandın ihtimaline ve yola dağılan yakıttan ötürü köpüklü su ile yardım edilmiş, işçilik temiz.
Atıldığında Çevreye Zarar Vermeyen Tek Kullanımlık Yangın Söndürme Topu 04:12
Atıldığında Çevreye Zarar Vermeyen Tek Kullanımlık Yangın Söndürme Topu 2.510 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 1.3 kilogram ağırlığında olan ve içerisinde mono amonyum fosfat barındıran top bir yangını söndürmek için aşırı pratik bir yöntem.
İstanbul'da Helikopter Düştü (Olay Yerinden İlk Görüntüler) 03:13
İstanbul'da Helikopter Düştü (Olay Yerinden İlk Görüntüler) 429 izlenme - 7 ay önce İstanbul Büyükçekmece'den gelen son dakika haberine göre ilçede bulunan yan yola helikopter düştü. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. İstanbul Büyükçekmece'de helikopter düştü. Alınan son bilgilere göre pilot dahil 4 kişi yaşamını yitirdi. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Yaralılara müdahale ediliyor... TV KULESİNE ÇARPTI İDDİASI Helikopterin Büyükçekmece'deki, TÜYAP yanındaki televizyon kulesine çarptığı ve fuar otoparkına düştüğü iddia ediliyor... Düşme nedeninin ise teknik arızadan kaynaklandığı düşünülüyor. "HELİKOPTERDE 4 KİŞİ VARDI" Düşen helikopterin Sikorsky S-76 tipi olduğu ve içinde 4 kişinin olduğu tahmin ediliyor.
Yangın Söndürme Tatbikatında İtfaiye Müdürünü Sırılsıklam Etmek 01:00
Yangın Söndürme Tatbikatında İtfaiye Müdürünü Sırılsıklam Etmek 1.143 izlenme - 3 yıl önce Yozgat Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, yeni alınan 4 yeni itfaiye aracının tanıtımını yaptı. Bu kapsamda düzenlenen ve gerçeğini aratmayan yangın söndürme tatbikatı sırasında patlayan hortumdan çıkan basınçlı su, itfaiye müdürünü yere düşürüp, sırılsıklam yaptı. Ayrıca 30.saniyedeki adam 'ne yapıyor lan bu liseli ?' denecek cinsten abartmış.
Yangın Söndürme Topu 01:59
Yangın Söndürme Topu 2.397 izlenme - 9 yıl önce değişik bir söndürme çeşidi..ilginç
Japonlardan Muhteşem Yangın Söndürme Tekniği 00:25
Japonlardan Muhteşem Yangın Söndürme Tekniği 717 izlenme - 2 yıl önce Teknolojinin Her türlü bokunu çıkaran japonlardan bir icat daha. İzleyeceğiniz videodaki karbndioksit bileşimli madde sayesinde belkide binlerce can kurtaracaktır kimbilir. iyi seyirler
-35 Derecede Suya Girmek - Survivor Taner (3T) 04:08
-35 Derecede Suya Girmek - Survivor Taner (3T) 1.292 izlenme - 3 yıl önce Askerden dönen Taner manyaklıklarına devam ediyor. Bu kez Ardahan'da karşımıza çıkan Taner -35 derecede suya giriyor. Bu arada da çok ilginç itiraflarda bulunuyor, izliyoruz...
rotfire İnanılmaz bir makina 02:37
rotfire İnanılmaz bir makina 2.905 izlenme - 10 yıl önce rotfire mikronize su ve köpük püskürtmeli acil yangın söndürme makinesi ,200 bar basınç , 900 km/saat su çıkış hızı,25 metreye nokta atışı yapabilme imkanı,
Yüzme Havuzundan Su Alan Helikopter 01:36
Yüzme Havuzundan Su Alan Helikopter 129 izlenme - 6 ay önce Yangın söndürmek için havuzdan su alan usta pilotun manevra kabiliyeti gerçekten takdire şayan. O dar havuzun orada korkuluklara yakın şekilde uçmak her babayiğidin harcı olmasa gerek.
Yangın İçin Yapılmış Muhteşem Köpük Sistemi 05:27
Yangın İçin Yapılmış Muhteşem Köpük Sistemi 22 izlenme - 1 ay önce Yangın alarmını duyar duymaz köpük şovu yapan yangın sisteminin muazzam iç rahatlatan görüntülerini izliyoruz...
Volkan İtfaiye 8x8 - LION 05:37
Volkan İtfaiye 8x8 - LION 430 izlenme - 3 yıl önce Şaseye saymazsak yerli üretim sayılabilecek olan Volkan Lion hava alanı yangın söndürme araçları arasında teknik ve donanım olarak en iyisi değiştirilen kabin aracın hafifleyip hızlanmasını sağlamıştır. Yerli ekipman ve teknolojinin birleştiği hava alanı uçak yangın söndürme aracı olarak sektörün en iyisi olan Volkan İtfaiye 8x8 Lion'un teknik bilgileri ise ; ŞASİ: TITAN T52-1.300 8X8 Su Tankı: 16000 lt, polypropilen (PP) esnek bağlantılı Köpük Tankı: 2000 lt, polypropilen (PP) Su tankı içine akuple Pompa: VFPN 1200, 12000 lt/dk – 10 bar (üst yapı motorundan tahrik) Tampon Monitörü: WG 2000 SE - PF; 2200 lt/dk – 10 bar su, 10 kg/sn KKT basma kapasitesi kabinden joystik kontrollü sağa, sola "180°"/ aşağı, yukarı "- 15°" - "+ 65°" hareket kabiliyeti Çatı Monitörü : WG 6000 SE - FD; 6000lt/dk – 10 bar su, sağa 135°, sola 135°/ aşağı, yukarı "- 15°" - "+ 70°" hareket kabiliyeti Acil müdahele Çıkrığı: HR 30, 30 mt hortum kapasiteli 90° dışarı dönebilen mekanizmalı otomatik frenli, hızlı bağlantılı kaplinli Toz sistemi: 500 kg toz kapasiteli, 14 bar çalışma basınçlı 25 lt lik 2 adet azot tüplü, 30 mt KKT çıkrıklı, tampon monitörüne KKT çıkışlı Diğer Özellikler: - Araç havasına destek kompresörü - Araç çatısı aydınlatma sistemi - Ledli yan ve arka aydınlatmalar - Renkli ledli su ve köpük seviye göstergeleri - Ledli Dolap aydınlatmalar - Kamera sistemi
Traktörle Yangını Çevirmek 01:49
Traktörle Yangını Çevirmek 438 izlenme - 2 yıl önce Tarlada çıkan büyük yangın rüzgarın etkisiyle hızla yayılıyor. Yangının suyla söndürülemeyeceğinin farkında olan çiftçiler hemen kendi çözümleriyle durumu kontrol altına alıyorlar.
Ses Dalgaları ile Yangın Söndürmek 00:51
Ses Dalgaları ile Yangın Söndürmek 300 izlenme - 3 yıl önce George Mason Üniversitesi öğrencileri, ses dalgalarını kullanarak yangın söndürmeyi başardılar. Ses dalgalarının hiç de küçümsenmeyecek bir şey olduğunu, ses frekansları ile aşık olabileceğimizi hatta katil de olabileceğimizi öğrendiğimizde görmüştük. Şimdi ise George Mason Üniversitesi'nden Seth Robertson ve Viet Tran isimli öğrenciler geliştirdikleri bir cihaz ile yangını çok kısa sürede söndürdüler. Öğrencilerin geliştirdiği bu cihaz ise ses dalgaları oluşturuyor. Yani yangını ses dalgalarıyla söndürüyorlar. Bu teknolojinin gelişmesiyle beraber saatlerce kontrol altına alınamayan orman yangınları kısa sürede söndürülebilecek.
yangın söndürme uçakları 01:06
yangın söndürme uçakları 592 izlenme - 7 yıl önce yangın söndürme uçakları
Taki Alp Yangın Söndürme 00:25
Taki Alp Yangın Söndürme 504 izlenme - 7 yıl önce veysel vardal okulu müdür yardımcısı taki alp yangın söndürüyor.
Yangın Söndürme Uçağının Düşme Anı 00:46
Yangın Söndürme Uçağının Düşme Anı 101 izlenme - 1 yıl önce Kefalonya şehrinde yangın söndürmeye çalışan albay Stergios Kotoulas tatilcilerin kaldığı otelin avlusuna düşmüş.
Preventer Otomatik Yangın Söndürme Cihazı - Hcfc 00:39
Preventer Otomatik Yangın Söndürme Cihazı - Hcfc 833 izlenme - 8 yıl önce kıratlı yangın ve iş güvenliği’nin satışa sunduğu bu ürün, hassas yangın algılama hortumunun patladığı yerden alevin saniyeler içinde söndürülmesini sağlıyor. bu videodaki ürün, halokarbon (hcfc) gazlı cihazdır. ayrıntılı bilgi için www.kiratlikimya.com
İstanbul'da Helikopter Düştü (Olay Yerinden İlk Görüntüler) 00:44
İstanbul'da Helikopter Düştü (Olay Yerinden İlk Görüntüler) 52 izlenme - 7 ay önce İstanbul Büyükçekmece'den gelen son dakika haberine göre ilçede bulunan yan yola helikopter düştü. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. İstanbul Büyükçekmece'de helikopter düştü. Alınan son bilgilere göre pilot dahil 4 kişi yaşamını yitirdi. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Yaralılara müdahale ediliyor... TV KULESİNE ÇARPTI İDDİASI Helikopterin Büyükçekmece'deki, TÜYAP yanındaki televizyon kulesine çarptığı ve fuar otoparkına düştüğü iddia ediliyor... Düşme nedeninin ise teknik arızadan kaynaklandığı düşünülüyor. "HELİKOPTERDE 4 KİŞİ VARDI" Düşen helikopterin Sikorsky S-76 tipi olduğu ve içinde 4 kişinin olduğu tahmin ediliyor.
Yakın Çekimde Yangın Söndürme Uçağı 00:52
Yakın Çekimde Yangın Söndürme Uçağı 205 izlenme - 3 yıl önce Yanan tırı saniyesinde söndüren yangın uçağı yakın plandan görüntüleri.Kameraya yansıyan bu görüntüleri hep birlikte izliyoruz...
Preventer Hassas Hortumlu Otomatik Yangın Söndürme 00:32
Preventer Hassas Hortumlu Otomatik Yangın Söndürme 504 izlenme - 8 yıl önce kıratlı yangın ve İş güvenliği'nin satışa sunduğu bu ürün, hassas yangın algılama hortumunun patladığı yerden alevin saniyeler içinde söndürülmesini sağlıyor. ayrıntılı bilgi için www.kiratlikimya.com
rotfire yüksek basınçlı acil yangın söndürme makin 01:22
rotfire yüksek basınçlı acil yangın söndürme makin 556 izlenme - 8 yıl önce bu kadar küçük bir makinanın bunları yapabildiğine inanamıyacaksınız.
rotfire yüksek basınçlı acil yangın söndürme makin 01:11
rotfire yüksek basınçlı acil yangın söndürme makin 638 izlenme - 8 yıl önce rotfire yüksek basınçlı acil yangın söndürme makinası www.rotfire.com detaylı bilgi için savaş yeter 0 539 950 22 22
Rotfire Yüksek Basınçlı Yangın Söndürme 03:08
Rotfire Yüksek Basınçlı Yangın Söndürme 290 izlenme - 6 yıl önce rotfire mikronize su ve köpük püskürtmeli yangın söndürme makinası rotfire sünger söndürme demosu
Yangın Söndürme 01:06
Yangın Söndürme 96 izlenme - 3 yıl önce Yangın Söndürme oyununda yapmanız gereken itfaiye arabasının merdiveni ile binaların yangın olan yerlerine ulaşıp en kısa sürede yangını söndürmelisiniz. Profesyonel itfaiyeci büyük yangınları tek başına söndürebilecek yeteneğe sahiptir. Fakat onu siz kontrol etmelisiniz. Oyunda yangın büyümeden ateşi söndürmelisiniz. Dikkatli olun bir ateşi söndürürken diğer yerden başka bir ateş çıkarak yangın büyüyebilir. Bu yüzden ateşin yayılmasını engellemelisiniz. İyi eğlenceler dileriz.. http://www.oyunskor.com/yanginsondurme.htm,http://www.youtube.com/watch?v=4DzBXyunfnw
Preventer Otomatik Yangın Söndürme Cihazı - Kkt 00:46
Preventer Otomatik Yangın Söndürme Cihazı - Kkt 463 izlenme - 8 yıl önce kıratlı yangın ve iş güvenliği'nin satışa sunduğu bu ürün, hassas yangın algılama hortumunun patladığı yerden alevin saniyeler içinde söndürülmesini sağlıyor. bu videodaki ürün, kuru kimyevi tozlu cihazdır. ayrıntılı bilgi için www.kiratlikimya.com