Hoşgeldiniz!

Yangın Söndürücü Videoları İzle

Spermin Doğal Yangın Söndürücü Olması 00:59
Spermin Doğal Yangın Söndürücü Olması 4.873 izlenme - 7 ay önce Normalde pamuklu kumaşlar yanıcıdır, sperm DNA'sı ile kaplı pamuk ateşe karşı dayanıklı çıkıyor. Torino Politeknik Üniversitesi laboratuvarında Giulio Malucelli DNA'nın yangın geciktirici özellikleri test ediyor "DNA doğal alev geciktirici ve bastırıcı olarak kabul edilebilir,Bu, diğer sentetik kumaşlar, ya da ince veya kalın plastik filmler üzerinde de işe yarayabilir."
Derste Uyuyan Öğrencisini Yangın Söndürücüyle Uyandıran Öğretmen 00:39
Derste Uyuyan Öğrencisini Yangın Söndürücüyle Uyandıran Öğretmen 3.645 izlenme - 1 yıl önce Hollanda’da derste uyuyan öğrenci, hayatı boyunca unutamayacağı bir şekilde uyandırıldı. Öğrencisinin uyumasına öfkelenen öğretmen, eline aldığı yangın söndürme tüpünü öğrencisine sıktı. Jet hızıyla kendine gelen öğrenci sınıfı terk ederken, diğer öğrencilerse şaşkınlık içinde kaldı.
Dünyanın En Bilinçlendiricili Yangın Tatbikatı 02:06
Dünyanın En Bilinçlendiricili Yangın Tatbikatı 1.699 izlenme - 2 yıl önce Yangın tüpüyle ateşe tekme tokat girmek gibi bi şey olsa gerek. Tatbikatı gerçekleştirecek olan amcamız orada bi figür olarak bulunmakta ve öğrencilere bi şeyler katmak adına bu işlemi gerçekleştirmek zorundadır. Tatbikatın heyecanına değinir, inceliklerini birer birer sıralar ve söndürme işlemi başlar. Bir kısım öğrencinin o dumanda kaybolduğu ve bir daha haber alınamadığı dedikodular arasında...
Yangın Söndürücü Nasıl Kullanılmaz? 00:38
Yangın Söndürücü Nasıl Kullanılmaz? 238 izlenme - 2 yıl önce Bir canlı yayın sırasında izleyicilere yangın söndürmenin püf noktalarını göstermek isteyen kadın, amacının dışına çıkarak şovu çok daha izlenebilir ve eğlenceli bir hale getiriyor.
mangia fuoco güçlü ve etkili yangın söndürücü 01:42
mangia fuoco güçlü ve etkili yangın söndürücü 627 izlenme - 9 yıl önce gözlerinize inanamaycaksınız! Bu ürünü aşağıdaki linkten daha detaylı inceleyebilirisiniz. http://www.arabamaraba.com/asp/show_stock.asp?product=012-A8BC
Yangın Söndürücü ile Makyaj Yapmak 00:38
Yangın Söndürücü ile Makyaj Yapmak 127 izlenme - 2 yıl önce bu da başlık oyunlu videolarımızdan biri. barkod okuyucuyla sigara yakmak gibi. izleyince zaten anlayacaksınız neden açıkladığımı bilmiyorum. yangın söndürme tatbikatı yapıldığını düşündüğüm bir video. olay malezya'da geçiyor. barkod okuyucuyla sigara yakma videosu da aha burda; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/220489/barkod-okuyucuyla-sigara-yakmak
Otomatik Yangın Söndürücü 00:36
Otomatik Yangın Söndürücü 328 izlenme - 6 yıl önce araçlardatarafo ve sistem odalarında oluşabilecek yangınlarda otomatik devreye girerek yangını başladığı yerden söndürür.
AKUT Var Hayat Var - Yangın Söndürücü Tüplerin Çeşitleri Nelerdir? 03:01
AKUT Var Hayat Var - Yangın Söndürücü Tüplerin Çeşitleri Nelerdir? 150 izlenme - 3 yıl önce Yangın Söndürücü Tüplerin Bakımı ve Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
Yangın Söndürücü İle Makyaj Yapmak 00:38
Yangın Söndürücü İle Makyaj Yapmak 136 izlenme - 2 yıl önce bu da başlık oyunlu videolarımızdan biri. barkod okuyucuyla sigara yakmak gibi. izleyince zaten anlayacaksınız neden açıkladığımı bilmiyorum. yangın söndürme tatbikatı yapıldığını düşündüğüm bir video. olay malezya'da geçiyor. barkod okuyucuyla sigara yakma videosu da aha burda; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/220489/barkod-okuyucuyla-sigara-yakmak
Arabanın İçinde Yangın Söndürücü Şakası - Altyazılı 02:38
Arabanın İçinde Yangın Söndürücü Şakası - Altyazılı 68 izlenme - 2 yıl önce Havuzdan çıktıktan sonra arabasına girince beklemediği bir anda sürprizle karşılaşıyor.
savas yangın 1 02:27
savas yangın 1 105 izlenme - 6 yıl önce savaş yangın söndürme san. tic. ltd. şti.
Uyuyan Öğrencisini Yangın Söndürücü İle Uyandıran Öğretmen 00:26
Uyuyan Öğrencisini Yangın Söndürücü İle Uyandıran Öğretmen 21 izlenme - 1 yıl önce Siz siz olun biri bir şey anlatırken sakın uyuya kalmayın! Sonuçları bazen gerçekten çok farklı olabiliyor.
Densed Genel Tanitim 10:08
Densed Genel Tanitim 33 izlenme - 3 yıl önce Densed Genel Tanitim