Hoşgeldiniz!

Yangın Tüpü Videoları İzle

Çizgi Film dizisi - Dört araba yangın söndürüyor. 03:08
Çizgi Film dizisi - Dört araba yangın söndürüyor. 7.428 izlenme - 6 ay önce Dört küçük araba Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
 Yangın Tüpünü İlk Kez Kullanan Kadın Muhabir 00:25
Yangın Tüpünü İlk Kez Kullanan Kadın Muhabir 6.833 izlenme - 4 yıl önce Yangını söndürme konusunda bilgi veren muhabir aynı başarıyı uygulamada gösteremeyince ortaya bu komik görüntüler çıktı.
Olimpiyat Meşalesine Yangın Tüplü Saldırı 00:44
Olimpiyat Meşalesine Yangın Tüplü Saldırı 1.354 izlenme - 11 ay önce 2016 Rio Olimpiyatları dolayısıyla Brezilya’da bulunan olimpiyat meşalesi, saldırıya uğradı. Joinville kentinde bir kişi, yangın tüpü kullanarak meşaleyi söndürmek istedi. Protestocu başarısız olurken, apar topar gözaltına alındı.
Beşiktaş'ın Şampiyonluğunu Yangın Tüplü ile Kutlayan Mehmetçik 00:08
Beşiktaş'ın Şampiyonluğunu Yangın Tüplü ile Kutlayan Mehmetçik 143 izlenme - 4 hafta önce Spor Toto Süper Ligi'nin 33. hafta karşılaşmasında Gaziantepspor'u 4-0'la geçen Beşiktaş, bitime 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. 15. şampiyonluğu kazanan Siyah Beyazlılar 3. yıldızı da formalarına takmaya hak kazandı. Türkiye genelinde Beşiktaş'a gönül veren taraftarlarsa sokağa döküldü. Edirne'den Samsun'a, İstanbul'dan Şanlıurfa'ya kadar Siyah Beyazlı renklere gönül veren Beşiktaşlılar bayrak ve meşalelerle doyasıya şampiyonluğu kutladı.
Yangın Tüpünü Kestik! - İçinde Ne Var?  - Oha Diyorum 04:31
Yangın Tüpünü Kestik! - İçinde Ne Var? - Oha Diyorum 1.715 izlenme - 12 ay önce
Dünyanın En Bilinçlendiricili Yangın Tatbikatı 02:06
Dünyanın En Bilinçlendiricili Yangın Tatbikatı 1.881 izlenme - 3 yıl önce Yangın tüpüyle ateşe tekme tokat girmek gibi bi şey olsa gerek. Tatbikatı gerçekleştirecek olan amcamız orada bi figür olarak bulunmakta ve öğrencilere bi şeyler katmak adına bu işlemi gerçekleştirmek zorundadır. Tatbikatın heyecanına değinir, inceliklerini birer birer sıralar ve söndürme işlemi başlar. Bir kısım öğrencinin o dumanda kaybolduğu ve bir daha haber alınamadığı dedikodular arasında...
Yangin Tupu 00:48
Yangin Tupu 1.012 izlenme - 3 yıl önce Yangin Tupu
Eline Yangın Tüpü Verilen Sarhoş Üniversiteli 00:58
Eline Yangın Tüpü Verilen Sarhoş Üniversiteli 527 izlenme - 3 yıl önce Sanırım olay öğrenci yurdunda geçiyor.Görüldüğü üzere eleman sarhoş, arkadaşları da eğlence olsun komiklik olsun diye vermişler eline yangın tüpünü...İyi gülmeceler.
Ağzına Yangın Tüpü Boşaltan Taner Tolga Tarlacı 00:14
Ağzına Yangın Tüpü Boşaltan Taner Tolga Tarlacı 416 izlenme - 2 yıl önce Survivor Taner, çılgınlıklarına bir yenisini daha ekleyerek ağzına yangın tüpümnü boşaltıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Kadın Muhabir vs. Yangın Tüpü 00:25
Kadın Muhabir vs. Yangın Tüpü 480 izlenme - 2 yıl önce Rus itfaiyesinin teçhizatlarını tanıtan muhabir ablamız muhtemelen "Bakın, kullanması ne kadar kolay." dedikten sonra yangın tüpünü eline alıyor ve olaylar gelişiyor. Merakla izliyoruz.
Ağzına Yangın Tüpü Boşaltan Survivor Taner 00:28
Ağzına Yangın Tüpü Boşaltan Survivor Taner 321 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizlerle...
Eline Yangın Tüpü Verilen Sarhoş Üniversiteli 00:58
Eline Yangın Tüpü Verilen Sarhoş Üniversiteli 305 izlenme - 2 yıl önce Sanırım olay öğrenci yurdunda geçiyor.Görüldüğü üzere eleman sarhoş, arkadaşları da eğlence olsun komiklik olsun diye vermişler eline yangın tüpünü...İyi gülmeceler.
Sıçan İnsana Yangın Söndürücüyle Şaka Yapmak 00:46
Sıçan İnsana Yangın Söndürücüyle Şaka Yapmak 468 izlenme - 3 yıl önce Bir insan ya yemek yerken ya da sıçarken rahatsız edilmemeli. Yurdum insanının eline yangın tüpü geçerse, sıçana da giriliyor yangına da. Yangın tüpleriyle dolu depoda amansız bir savaş olsa gerek. Şakaya maruz kalan eleman da eline aldığı tüple karşılık vermek için peşlerine düşer.
Kavga Edenleri Yangın Tüpüyle Ayırmak 01:39
Kavga Edenleri Yangın Tüpüyle Ayırmak 305 izlenme - 3 yıl önce Eşi benzeri görülmemiş bir kavga ayırma methodu. Kadın o kadar hararetli bir şekilde kavga ediyor ki, kavgayı ayırmak için yangın tüpü kullanılıyor.
Fıçı Torpil ile Yangın Tüpü Patlatmak 04:06
Fıçı Torpil ile Yangın Tüpü Patlatmak 38 izlenme - 4 ay önce Youtuberların gereksiz bilgi ustası, Salih reisin biricik babası adını bilmiyorum ya videoda da geçiyordur belkide açıkçası tam izlemiyorum. Her neyse keyifli seyirler...
Spor Salonunda Yangın Tüplü Şov 01:42
Spor Salonunda Yangın Tüplü Şov 347 izlenme - 3 yıl önce Ellerine geçirdikleri yangın tüpü ile bilumum atraksiyonlara giren öğrencileri izleyeceğiz.
Yangın Tüpüyle Hovercraft Yapmak 02:30
Yangın Tüpüyle Hovercraft Yapmak 40 izlenme - 5 ay önce Basit bir malzemeyle yapabileceğiniz yangın tüpü kullanarak hoverkraft yapımını öğreneceksiniz.
Yangın Tüpü ile Elini Temizleyen Adam 00:13
Yangın Tüpü ile Elini Temizleyen Adam 15 izlenme - 1 ay önce Pakistan'da süpermarkette gezen adam kirlenen elini temizlemek için yangın tüpünü kullandı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Japon Kadının Yangın Tüpüyle İmtihanı 00:37
Japon Kadının Yangın Tüpüyle İmtihanı 221 izlenme - 3 yıl önce Yangın tatbikatına katılan Japon kadın tüpü eline almasıyla her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor. Tüpe hakim olamayan kadın temsili yanan teneke hariç her yere tüpü sıkıyor.
Yangın Tüpüyle Müdahale Edilen Kadın 00:28
Yangın Tüpüyle Müdahale Edilen Kadın 148 izlenme - 3 yıl önce Haketti.. Bence de haketti diyenleri göreyim :)) Kapalı mekanda sigara içen sarışın bir kadın, görevlilerin ikazlarına aldırmayınca bunun sonucuna katlanmak zorunda kalıyor.
Yangın Tüpüyle Kavga Bitirme 00:39
Yangın Tüpüyle Kavga Bitirme 131 izlenme - 2 yıl önce Artık adam nasıl bunaldıysa, nasıl çaresiz kaldıysa bu yola başvurmuş. Ablamız bu müdahaleye rağmen hala davasından vazgeçmiyor.
Canlı Yayında Rezil Oldular 02:40
Canlı Yayında Rezil Oldular 132 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında rezil oldular Canlı yayında yangın söndürmek için kullanılan tüpün tanıtımını yapan ilk yardım görevlileri, bir aracı yaktılar ancak yayında ürünü tanıtmak isteyince rezil oldular. Çünkü ürün, yanan aracı bir türlü söndüremedi.
AKUT Var Hayat Var - Yangın Söndürücü Tüplerin Çeşitleri Nelerdir? 03:01
AKUT Var Hayat Var - Yangın Söndürücü Tüplerin Çeşitleri Nelerdir? 156 izlenme - 3 yıl önce Yangın Söndürücü Tüplerin Bakımı ve Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
yangın tüpü deneyi 00:44
yangın tüpü deneyi 239 izlenme - 7 yıl önce
02:03
"Gür Doğan Söndürme Cihazları" Neden Kaliteli Ciha 496 izlenme - 8 yıl önce http://www.gurdogan.com.tr
Garson, Sinirli Müşteriye Yangın Tüpü Sıktı 00:45
Garson, Sinirli Müşteriye Yangın Tüpü Sıktı 116 izlenme - 3 yıl önce Kafede sinirli şekilde telefonla konuşarak diğer müşterileri rahatsız eden kişiye, garson yangın söndürme tüpünü çıkarıp sıktı.
Yangın Tatbikatı Yangın Eğitimi Bahçelievler Mektebim Okulu 2 Aralık 2015 25:03
Yangın Tatbikatı Yangın Eğitimi Bahçelievler Mektebim Okulu 2 Aralık 2015 89 izlenme - 2 yıl önce Yangın Tatbikatı Yangın Eğitimi Bahçelievler Mektebim Okulu 2 Aralık 2015 yangın eğitimi,yangın söndürme tatbikatı,yangın tüpü,bahçelievler mektebim koleji,birlik yangın,ilk yardım Temel Yangın Söndürme Eğitimi Eğitimin amacı, katılımcıları, yangının ısı, duman, zehirleyici gaz, boğucu gaz ve panik nedeniyle oluşan can güvenliğine yönelik tehlikelerini en aza indirilmesini ve söndürülmesini sağlayacak şekilde, yangın öncesinde ve sırasında alınacak tedbirler, organizasyon, denetim ve tahliye konusunda teorik olarak bilgilendirmektir. Zamanında doğru müdahale ile hem onlarca hayat kurtarın hem de işletmenizi karşılanması zor maliyetlerden koruyun. Temel Yangın Södürme Eğitimine Katılacaklar; Yöneticiler Tüm Çalışanlar Temel Yangın Eğitimi Eğitimine Katılabilmek İçin; Diploma aslı veya onaylı örneği, Kimlik fotokopisi, 5 adet resim gerekmektedir. 18 Yaşını doldurmuş ve İlkokul mezunu olan herkes katılabilir. Temel Yangın Eğitimi Eğitim İçeriği; Yanma Nedir? Yanmanın Çeşitleri Yangınların Sınıflandırılması Yangınların Sebepleri, Etkenleri Ve Aşamaları Yangın Yerindeki Tehlikeler Ve Hareket Tarzı Yangınla Mücadele Ve Müdahale Yöntemleri Yangın Söndürmede Kullanılan Maddeler Yangın Söndürme Cihazları Ve Yangın Dolaplarının Kullanılması Yangın Söndürmede Kullanılan Maddeler İş Yerinde Yangın Güvenliği Ve Yangınları Önleyici Tedbirler Yangın Söndürme (Usulleri) Prensipleri. Yangın Türleri ( Lpg, Doğalgaz, Elektrik, Akaryakıt, Araç Yangınları ) Her Çalışanın Mutlaka Bilmesi Gereken Hususlar Acil Durumlarda Alarm Ve Tahliye Planlaması Yangın Söndürme Tatbikatı Teorik Yangın Söndürme Eğitimi (4 Saat) Nedir? Personeli yangın çıkmaması için gerekli tedbirlerin alınması ve olası yangın durumlarda yapılması gerekenler hakkında personeli teorik olarak bilgilendirmektir. Teorik Yangın Södürme Eğitiminin (4 Saat) Konusu Yangın ve Yanma Kimyası Tehlikeli Maddeler Ev ve İşyerlerinde Yangın Risklerini Azaltma Yangın Söndürme Kaynakları Yangın Söndürme Güvenliği Uygulamalı Yangın Söndürme Eğitimi (8 Saat) Nedir? Personele yangın çıkmaması için gerekli önlemlerin alınması ve olası yangın durumlarda yapılması gerekenler ve tahliye konusunda yardımcı olmaktır. Ayrıca olası bir yangın durumunda bina içerisindeki mevcut ekipmanla yangına en uygun şekilde müdahale etmek konusunda uygulamalı eğitimlerdir. Uygulamalı Yangın Söndürme Eğitimi (8 Saat) Konusu Yangın ve Yanma Kimyası Tehlikeli Maddeler Yangının ilerlemesi ve büyüme safhası Yangın Riskleri ve Önlemler Yangın ve insan Sağlığı Yangın Söndürme Kaynakları Yangın Söndürme Güvenliği Temel tahliye Eğitimi Ekip Liderleri ve Görevleri Bina Analizi ve Tehlikeler Uygulama (Yangın Söndürme / Yangın Tatbikatı/ Mevcut Ekipmanın Kullanılması)
Adam Yangın Söndürme Tüpüyle Uçmaya Çalıştı 00:22
Adam Yangın Söndürme Tüpüyle Uçmaya Çalıştı 94 izlenme - 3 yıl önce Yangın Söndürme Tüpüyle Uçmaya Çalışan Adamın Sonu Kötü Bitti.
02:14
"gür doĞan söndürme cİhazlari" yangin eĞİtİmİ 408 izlenme - 8 yıl önce http://www.gurdogan.com.tr
Roket Teknolojisini Çok Yanlış Anlayan Adam 00:28
Roket Teknolojisini Çok Yanlış Anlayan Adam 96 izlenme - 3 yıl önce Tekerlekli sandalyeyi rokete çeviren adam, Roket yapma hayaliyle kendine böyle bir şey tasarlayan dayı kendini bu şekilde mutlu etmeye çalışıyor. Ancak bunu başaramamış gibi görünüyor