Hoşgeldiniz!

yangın tüpü

Olimpiyat Meşalesine Yangın Tüplü Saldırı 00:44
Olimpiyat Meşalesine Yangın Tüplü Saldırı 1.336 izlenme - 3 ay önce 2016 Rio Olimpiyatları dolayısıyla Brezilya’da bulunan olimpiyat meşalesi, saldırıya uğradı. Joinville kentinde bir kişi, yangın tüpü kullanarak meşaleyi söndürmek istedi. Protestocu başarısız olurken, apar topar gözaltına alındı.
 Yangın Tüpünü İlk Kez Kullanan Kadın Muhabir 00:25
Yangın Tüpünü İlk Kez Kullanan Kadın Muhabir 6.818 izlenme - 3 yıl önce Yangını söndürme konusunda bilgi veren muhabir aynı başarıyı uygulamada gösteremeyince ortaya bu komik görüntüler çıktı.
Dünyanın En Bilinçlendiricili Yangın Tatbikatı 02:06
Dünyanın En Bilinçlendiricili Yangın Tatbikatı 1.406 izlenme - 2 yıl önce Yangın tüpüyle ateşe tekme tokat girmek gibi bi şey olsa gerek. Tatbikatı gerçekleştirecek olan amcamız orada bi figür olarak bulunmakta ve öğrencilere bi şeyler katmak adına bu işlemi gerçekleştirmek zorundadır. Tatbikatın heyecanına değinir, inceliklerini birer birer sıralar ve söndürme işlemi başlar. Bir kısım öğrencinin o dumanda kaybolduğu ve bir daha haber alınamadığı dedikodular arasında...
Yangin Tupu 00:48
Yangin Tupu 1.011 izlenme - 2 yıl önce Yangin Tupu
Ağzına Yangın Tüpü Boşaltan Taner Tolga Tarlacı 00:14
Ağzına Yangın Tüpü Boşaltan Taner Tolga Tarlacı 409 izlenme - 1 yıl önce Survivor Taner, çılgınlıklarına bir yenisini daha ekleyerek ağzına yangın tüpümnü boşaltıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
 Eline Yangın Tüpü Verilen Sarhoş Üniversiteli 00:58
Eline Yangın Tüpü Verilen Sarhoş Üniversiteli 525 izlenme - 2 yıl önce Sanırım olay öğrenci yurdunda geçiyor.Görüldüğü üzere eleman sarhoş, arkadaşları da eğlence olsun komiklik olsun diye vermişler eline yangın tüpünü...İyi gülmeceler.
 Ağzına yangın tüpü boşaltan Survivor Taner 00:28
Ağzına yangın tüpü boşaltan Survivor Taner 293 izlenme - 1 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizlerle...
Kadın Muhabir vs. Yangın Tüpü 00:25
Kadın Muhabir vs. Yangın Tüpü 448 izlenme - 2 yıl önce Rus itfaiyesinin teçhizatlarını tanıtan muhabir ablamız muhtemelen "Bakın, kullanması ne kadar kolay." dedikten sonra yangın tüpünü eline alıyor ve olaylar gelişiyor. Merakla izliyoruz.
Sıçan İnsana Yangın Söndürücüyle Şaka Yapmak 00:46
Sıçan İnsana Yangın Söndürücüyle Şaka Yapmak 388 izlenme - 2 yıl önce Bir insan ya yemek yerken ya da sıçarken rahatsız edilmemeli. Yurdum insanının eline yangın tüpü geçerse, sıçana da giriliyor yangına da. Yangın tüpleriyle dolu depoda amansız bir savaş olsa gerek. Şakaya maruz kalan eleman da eline aldığı tüple karşılık vermek için peşlerine düşer.
Eline Yangın Tüpü Verilen Sarhoş Üniversiteli 00:58
Eline Yangın Tüpü Verilen Sarhoş Üniversiteli 268 izlenme - 2 yıl önce Sanırım olay öğrenci yurdunda geçiyor.Görüldüğü üzere eleman sarhoş, arkadaşları da eğlence olsun komiklik olsun diye vermişler eline yangın tüpünü...İyi gülmeceler.
Kavga Edenleri Yangın Tüpüyle Ayırmak 01:39
Kavga Edenleri Yangın Tüpüyle Ayırmak 304 izlenme - 2 yıl önce Eşi benzeri görülmemiş bir kavga ayırma methodu. Kadın o kadar hararetli bir şekilde kavga ediyor ki, kavgayı ayırmak için yangın tüpü kullanılıyor.
Spor Salonunda Yangın Tüplü Şov 01:42
Spor Salonunda Yangın Tüplü Şov 294 izlenme - 2 yıl önce Ellerine geçirdikleri yangın tüpü ile bilumum atraksiyonlara giren öğrencileri izleyeceğiz.
Japon Kadının Yangın Tüpüyle İmtihanı 00:37
Japon Kadının Yangın Tüpüyle İmtihanı 218 izlenme - 2 yıl önce Yangın tatbikatına katılan Japon kadın tüpü eline almasıyla her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor. Tüpe hakim olamayan kadın temsili yanan teneke hariç her yere tüpü sıkıyor.
Yangın Tüpüyle Müdahale Edilen Kadın 00:28
Yangın Tüpüyle Müdahale Edilen Kadın 138 izlenme - 2 yıl önce Haketti.. Bence de haketti diyenleri göreyim :)) Kapalı mekanda sigara içen sarışın bir kadın, görevlilerin ikazlarına aldırmayınca bunun sonucuna katlanmak zorunda kalıyor.
Yangın Tüpüyle Kavga Bitirme 00:39
Yangın Tüpüyle Kavga Bitirme 89 izlenme - 1 yıl önce Artık adam nasıl bunaldıysa, nasıl çaresiz kaldıysa bu yola başvurmuş. Ablamız bu müdahaleye rağmen hala davasından vazgeçmiyor.
Canlı Yayında Rezil Oldular 02:40
Canlı Yayında Rezil Oldular 130 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında rezil oldular Canlı yayında yangın söndürmek için kullanılan tüpün tanıtımını yapan ilk yardım görevlileri, bir aracı yaktılar ancak yayında ürünü tanıtmak isteyince rezil oldular. Çünkü ürün, yanan aracı bir türlü söndüremedi.
AKUT Var Hayat Var - Yangın Söndürücü Tüplerin Çeşitleri Nelerdir? 03:01
AKUT Var Hayat Var - Yangın Söndürücü Tüplerin Çeşitleri Nelerdir? 145 izlenme - 2 yıl önce Yangın Söndürücü Tüplerin Bakımı ve Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
Garson, Sinirli Müşteriye Yangın Tüpü Sıktı 00:45
Garson, Sinirli Müşteriye Yangın Tüpü Sıktı 116 izlenme - 2 yıl önce Kafede sinirli şekilde telefonla konuşarak diğer müşterileri rahatsız eden kişiye, garson yangın söndürme tüpünü çıkarıp sıktı.
yangın tüpü deneyi 00:44
yangın tüpü deneyi 239 izlenme - 6 yıl önce
02:03
"Gür Doğan Söndürme Cihazları" Neden Kaliteli Ciha 495 izlenme - 7 yıl önce http://www.gurdogan.com.tr
Adam Yangın Söndürme Tüpüyle Uçmaya Çalıştı 00:22
Adam Yangın Söndürme Tüpüyle Uçmaya Çalıştı 91 izlenme - 2 yıl önce Yangın Söndürme Tüpüyle Uçmaya Çalışan Adamın Sonu Kötü Bitti.
 Beyin Bedava 00:22
Beyin Bedava 92 izlenme - 2 yıl önce Beyin bedava - Nabıyon Be Kafa İyi Yapıyo Yangın Tüpü Galiba
02:14
"gür doĞan söndürme cİhazlari" yangin eĞİtİmİ 402 izlenme - 7 yıl önce http://www.gurdogan.com.tr
Roket Teknolojisini Çok Yanlış Anlayan Adam 00:28
Roket Teknolojisini Çok Yanlış Anlayan Adam 84 izlenme - 2 yıl önce Tekerlekli sandalyeyi rokete çeviren adam, Roket yapma hayaliyle kendine böyle bir şey tasarlayan dayı kendini bu şekilde mutlu etmeye çalışıyor. Ancak bunu başaramamış gibi görünüyor
Yangın Tatbikatı Yangın Eğitimi Bahçelievler Mektebim Okulu 2 Aralık 2015 25:03
Yangın Tatbikatı Yangın Eğitimi Bahçelievler Mektebim Okulu 2 Aralık 2015 50 izlenme - 11 ay önce Yangın Tatbikatı Yangın Eğitimi Bahçelievler Mektebim Okulu 2 Aralık 2015 yangın eğitimi,yangın söndürme tatbikatı,yangın tüpü,bahçelievler mektebim koleji,birlik yangın,ilk yardım Temel Yangın Söndürme Eğitimi Eğitimin amacı, katılımcıları, yangının ısı, duman, zehirleyici gaz, boğucu gaz ve panik nedeniyle oluşan can güvenliğine yönelik tehlikelerini en aza indirilmesini ve söndürülmesini sağlayacak şekilde, yangın öncesinde ve sırasında alınacak tedbirler, organizasyon, denetim ve tahliye konusunda teorik olarak bilgilendirmektir. Zamanında doğru müdahale ile hem onlarca hayat kurtarın hem de işletmenizi karşılanması zor maliyetlerden koruyun. Temel Yangın Södürme Eğitimine Katılacaklar; Yöneticiler Tüm Çalışanlar Temel Yangın Eğitimi Eğitimine Katılabilmek İçin; Diploma aslı veya onaylı örneği, Kimlik fotokopisi, 5 adet resim gerekmektedir. 18 Yaşını doldurmuş ve İlkokul mezunu olan herkes katılabilir. Temel Yangın Eğitimi Eğitim İçeriği; Yanma Nedir? Yanmanın Çeşitleri Yangınların Sınıflandırılması Yangınların Sebepleri, Etkenleri Ve Aşamaları Yangın Yerindeki Tehlikeler Ve Hareket Tarzı Yangınla Mücadele Ve Müdahale Yöntemleri Yangın Söndürmede Kullanılan Maddeler Yangın Söndürme Cihazları Ve Yangın Dolaplarının Kullanılması Yangın Söndürmede Kullanılan Maddeler İş Yerinde Yangın Güvenliği Ve Yangınları Önleyici Tedbirler Yangın Söndürme (Usulleri) Prensipleri. Yangın Türleri ( Lpg, Doğalgaz, Elektrik, Akaryakıt, Araç Yangınları ) Her Çalışanın Mutlaka Bilmesi Gereken Hususlar Acil Durumlarda Alarm Ve Tahliye Planlaması Yangın Söndürme Tatbikatı Teorik Yangın Söndürme Eğitimi (4 Saat) Nedir? Personeli yangın çıkmaması için gerekli tedbirlerin alınması ve olası yangın durumlarda yapılması gerekenler hakkında personeli teorik olarak bilgilendirmektir. Teorik Yangın Södürme Eğitiminin (4 Saat) Konusu Yangın ve Yanma Kimyası Tehlikeli Maddeler Ev ve İşyerlerinde Yangın Risklerini Azaltma Yangın Söndürme Kaynakları Yangın Söndürme Güvenliği Uygulamalı Yangın Söndürme Eğitimi (8 Saat) Nedir? Personele yangın çıkmaması için gerekli önlemlerin alınması ve olası yangın durumlarda yapılması gerekenler ve tahliye konusunda yardımcı olmaktır. Ayrıca olası bir yangın durumunda bina içerisindeki mevcut ekipmanla yangına en uygun şekilde müdahale etmek konusunda uygulamalı eğitimlerdir. Uygulamalı Yangın Söndürme Eğitimi (8 Saat) Konusu Yangın ve Yanma Kimyası Tehlikeli Maddeler Yangının ilerlemesi ve büyüme safhası Yangın Riskleri ve Önlemler Yangın ve insan Sağlığı Yangın Söndürme Kaynakları Yangın Söndürme Güvenliği Temel tahliye Eğitimi Ekip Liderleri ve Görevleri Bina Analizi ve Tehlikeler Uygulama (Yangın Söndürme / Yangın Tatbikatı/ Mevcut Ekipmanın Kullanılması)
Yangın Tupu Ilk Bas Kandırdım 00:14
Yangın Tupu Ilk Bas Kandırdım 148 izlenme - 7 yıl önce
Pratik Yangin Tüpü 00:44
Pratik Yangin Tüpü 39 izlenme - 2 yıl önce
glorilight sıvı söndürücü  tozlu söndürücü ve karbondioksit gazlı söndürücü 02:43
glorilight sıvı söndürücü tozlu söndürücü ve karbondioksit gazlı söndürücü 88 izlenme - 5 yıl önce alman malı glorilight sıvı söndürücü tozlu söndürücü karbondioksit söndürücü geri yanma testi
Kadın Muhabirin Yangın Tüpü İle İmtihanı 00:25
Kadın Muhabirin Yangın Tüpü İle İmtihanı 58 izlenme - 3 yıl önce Kadın Muhabirin Yangın Tüpü İle İmtihanı
Yangın Tüpü İle Uçuşa Geçen Muhabir 00:25
Yangın Tüpü İle Uçuşa Geçen Muhabir 44 izlenme - 3 yıl önce Yangın Tüpü İle Uçuşa Geçen Muhabir 24.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Yangın Tüpü İle Uçuşa Geçen Muhabir' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...