Hoşgeldiniz!

yanıcı madde

Küçük Arkadaşımızın Kolonya İle İmtihanı 00:41
Küçük Arkadaşımızın Kolonya İle İmtihanı 481 izlenme - 2 yıl önce Kolonyanın yanıcı bir madde olduğunu yeni keşfeden arkadaş heyecanla video çekmiş.
Özlüyorum Anne 02:44
Özlüyorum Anne 997 izlenme - 8 yıl önce mc_mahir dj_ serkan yanici madde mc son kursun
Mahir Yk 04:01
Mahir Yk 557 izlenme - 8 yıl önce mahir yk bittin sen
Mc Quizz Haydar 02:32
Mc Quizz Haydar 628 izlenme - 8 yıl önce mükemmel bir parça dinleyin hayran kalacaksınız
Yanıcı Madde Taşıyan Tanker Dakikalarca Savruldu 01:13
Yanıcı Madde Taşıyan Tanker Dakikalarca Savruldu 140 izlenme - 3 yıl önce Yanıcı Madde Taşıyan Tanker Yaprak Gibi Savruldu ! işte O Korkunç Kaza !
Acemi Garsonun Müşterileri Yakması 00:34
Acemi Garsonun Müşterileri Yakması 115 izlenme - 2 yıl önce Efendim Çin’de bulunan bir restoranda işe yeni başlamış garson kız elindeki yanıcı maddeyi yanlışlıkla müşterilerin yemek yediği masaya dökünce masada bulunan müşterilerden biri feci şekilde yandı. Akıllara durgunluk verip aynı zamanda ağzımızı açık bıraktığımız bu video görenleri dehşete düşürmüyor değil. İzleyelim.
Yanıcı Maddeyle Yıkanmış Damacanaya Ateş Atılırsa 03:28
Yanıcı Maddeyle Yıkanmış Damacanaya Ateş Atılırsa 14 izlenme - 1 yıl önce Yanıcı madde ile yıkanmış olan damacana içerisine ateş atarak sonuçlarını gözlemleyen adamları izliyoruz.
Yakan Şaka 00:28
Yakan Şaka 10 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşı uyurken ayağına yanıcı madde döküp yakıyor ve ardından olanlar oluyor! 8.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Yakan Şaka' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Doğum Gününde Ölümden Döndü 01:23
Doğum Gününde Ölümden Döndü 12 izlenme - 2 yıl önce Doğum gününde ölümden döndü Hindistan'da arkadaşları tarafından sürpriz doğum günü düzenlenen kişi, ölümden döndü. Doğum günü kutlanan kişinin yüzüne yanıcı bir madde sıkan arkadaşı pastanın üzerindeki meşaleyi hesaba katmayınca ortalık karıştı.
Pudra Şekerini Çocuklardan Uzak Tutmanız Gerektiğini Biliyor muydunuz? 01:31
Pudra Şekerini Çocuklardan Uzak Tutmanız Gerektiğini Biliyor muydunuz? 3 izlenme - 1 yıl önce Pudra Şekerini Çocuklardan Uzak Tutmanız Gerektiğini Biliyor muydunuz? Pudra şekeri deyip geçmemek gerekiyormuş, doğru kullanıldığında ne kadar da yanıcı olabiliyor!