Hoşgeldiniz!

Yanılıyorsanız Videoları İzle

Ya Yanılıyorsanız ? (Richard Dawkins) 01:31
Ya Yanılıyorsanız ? (Richard Dawkins) 2 izlenme - 3 ay önce Richard Dawkins bu videoda, teistlerin tüccar mantığı ile sıkça sorduğu "biz yanılıyorsak bişey kaybetmeyiz, ama siz yanılıyorsanız ahirette cezalandırılacaksınız" klişesini, kendine has mizahi bir üslupla yanıtlıyor.
Ya Yanılıyorsanız - Richard Dawkins 01:31
Ya Yanılıyorsanız - Richard Dawkins 9 izlenme - 1 yıl önce Richard Dawkins bu videoda, teistlerin tüccar mantığı ile sıkça sorduğu "biz yanılıyorsak bişey kaybetmeyiz, ama siz yanılıyorsanız ahirette cezalandırılacaksınız" klişesini, kendine has mizahi bir üslupla yanıtlıyor.
Ya Yanılıyorsanız - Richard Dawkins 01:31
Ya Yanılıyorsanız - Richard Dawkins 5 izlenme - 1 yıl önce Richard Dawkins bu videoda, teistlerin tüccar mantığı ile sıkça sorduğu "biz yanılıyorsak bişey kaybetmeyiz, ama siz yanılıyorsanız ahirette cezalandırılacaksınız" klişesini, kendine has mizahi bir üslupla yanıtlıyor.
Ya Yanılıyorsanız - Richard Dawkins 01:31
Ya Yanılıyorsanız - Richard Dawkins 2 izlenme - 1 yıl önce Richard Dawkins bu videoda, teistlerin tüccar mantığı ile sıkça sorduğu "biz yanılıyorsak bişey kaybetmeyiz, ama siz yanılıyorsanız ahirette cezalandırılacaksınız" klişesini, kendine has mizahi bir üslupla yanıtlıyor.
Ya Yanılıyorsanız - Richard Dawkins 01:31
Ya Yanılıyorsanız - Richard Dawkins 0 izlenme - 1 yıl önce Richard Dawkins bu videoda, teistlerin tüccar mantığı ile sıkça sorduğu "biz yanılıyorsak bişey kaybetmeyiz, ama siz yanılıyorsanız ahirette cezalandırılacaksınız" klişesini, kendine has mizahi bir üslupla yanıtlıyor.