Hoşgeldiniz!

yankesici

Kana Kana Bira İçmek - Danyal Topatan 01:39
Kana Kana Bira İçmek - Danyal Topatan 1.931 izlenme - 3 hafta önce Rahmetli Danyal Topatan abimiz Yankesici filminde öyle bir bira içmiş ki içki içmeyen içki içer.İzliyoruz
Usta Yankesici Otobüste Yakayı Ele Verdi 00:42
Usta Yankesici Otobüste Yakayı Ele Verdi 6.476 izlenme - 7 ay önce Çin'de bir kadının çantasındaki telefonu çalan hırsız otobüs şoförünün dikkati sayesinde böyle yakalandı.
Ünlü Bir Yankesiciyim, Profesyonel Bir Soyguncuyum (Acaba Neresi?) 00:24
Ünlü Bir Yankesiciyim, Profesyonel Bir Soyguncuyum (Acaba Neresi?) 13.522 izlenme - 2 yıl önce İddiaya göre uyuşturucu madde temin ederek, bölgedeki satıcılara dağıttığı belirlenen Selahattin T.'yi takibe aldı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri elde ettiği bilgiler doğrultusunda peşine düştüğü S T.'yi sokak arasına fark edip 'teslim ol' çağrısı yaptı. Kaçan şüpheli kısa süreli kovalamaca sonucu yakalandı. Uyuşturucu madde satışı başta olmak üzere 10 ayrı suçtan 2 yıldır arandığı da belirlenen şüpheliler, ifadelerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandılar. İşte bunlar gibi doğudan göç edip geldiği şehri siken adamlar adana gibi harika bi şehri adını kirletip insanlarını huzursuz ediyorlar. Has Adanalılar kültürlüdür medeniyetlidir, sanatçı çıkarır Adana !
Yankesiciliği Şova Çeviren Adam 04:41
Yankesiciliği Şova Çeviren Adam 4.751 izlenme - 3 yıl önce Apollo Robbins göz aldatmacasını bir sanat formuna çevirmiş bir şovmen. Adam yankesiciliği şahane bi şova çevirmiş. İzliyoruz, ayrıca bu yeteneğini kötüye kullanmadığı için de alkışlıyorum.
Yunus Bülbül'ün Kendisiyle Dalga Geçenleri Kadına Çevirmesi 07:15
Yunus Bülbül'ün Kendisiyle Dalga Geçenleri Kadına Çevirmesi 2.025 izlenme - 2 yıl önce Kahvehane halkı Yunus Bülbül'e dalga geçince kahvehane halkı ceza olarak kadına döner. Daha sonra Yunus Bülbül sevdiği kadını yankesiciden kurtarıp öpülünce sevinçten kahvehane halkını eski haline dönüştürür.
Neymiş? Papaaaaaz 01:37
Neymiş? Papaaaaaz 665 izlenme - 6 ay önce 1974 yapımı Ä°rfan Atasoy'un oynadığı Yankesici filminden bir sahne.
Otogarı ve Hastaneleri Mesken Tutan Yankesiciler Kamerada 03:00
Otogarı ve Hastaneleri Mesken Tutan Yankesiciler Kamerada 70 izlenme - 2 ay önce - Otogarı ve hastaneleri mesken tutan yankesiciler kamerada Yankesiciler önce kameralara sonra polise yakalandı Yankesici kardeşler kıskıvrak yakalandıİSTANBUL - İstanbul'da özellikle otogarlar ve hastanelerde yankesicilik yapan 6'sı kardeş 7 şüpheli adliyeye sevk edildi.
İrfan'ın Babasının Ölümü - Yankesici 02:52
İrfan'ın Babasının Ölümü - Yankesici 63 izlenme - 6 ay önce 1974 yapımı Naki Yurter'in yönettiÄŸi,Ä°rfan Atasoy ve Richard Harrison'un oynadığı Yankesici filminden bir sahne.
Apollo Robbins - Farkındalık ve Yankesicilik 08:47
Apollo Robbins - Farkındalık ve Yankesicilik 530 izlenme - 3 yıl önce Dünyadaki en iyi yankesici olarak bilinen Apollo Robbins, saatinizi çalarken insan davranışının acayipliklerini gözler önüne seriyor. Bu eğlenceli gösteride Robbins, TEDGlobal 2013'ün soyulmaya aday izleyicilerinden birini sahneye çıkararak algımızdaki noksanlıkların bir cüzdanın aşırılmasını nasıl mümkün kıldığını ve kimsenin haberi olmadan aynı cüzdanın sahibinin omzuna nasıl bırakılabileceğini gösteriyor.
İthal Yankesici Kamerada 02:38
İthal Yankesici Kamerada 201 izlenme - 2 yıl önce Cezayir uyruklu yankesici önce güvenlik kameralarına, ardından güven timlerine yakalandı. Alışveriş merkezleri ve kafeteryaları mekan seçen yankesicinin ceketini kullanarak hırsızlık yapması dikkat çekti.
Yankesici - Apollo Robbins 02:50
Yankesici - Apollo Robbins 292 izlenme - 3 yıl önce Dünyadaki en iyi yankesici olarak bilinen Apollo Robbins, saatinizi çalarken insan davranışının acayipliklerini gözler önüne seriyor. Bu eğlenceli gösteride Robbins, algımızdaki noksanlıkların bir cüzdanın aşırılmasını nasıl mümkün kıldığını gösteriyor.
Yankesici Müslüm Baba Denyolar Partisinde 01:18
Yankesici Müslüm Baba Denyolar Partisinde 398 izlenme - 3 yıl önce O gece diskoda özel bir parti vardır, katılmak için aranılan özellikler; Ortada dans eden maskeli şoparlara el şaklatarak eşlik etmek, eşşek kadar cüzdanını cebinden alırlarken hissetmemek, ceket giymek ve mümkünse bıyıklı olmaktır.Bu çılgın partinin haberini alan usta yankesici müslüm baba ve ekürisi bi arkadaşa bakıp çıkıcaz bahanesiyle 3 dakikalığına içeri dalar, davetli denyoları ayıklarlar efenim
Benim İçin Hayatınızı Tehlikeye Atıp Bu Paraları Çaldınız 01:27
Benim İçin Hayatınızı Tehlikeye Atıp Bu Paraları Çaldınız 55 izlenme - 6 ay önce 1974 yapımı Naki Yurter'in yönettiÄŸi,Ä°rfan Atasoy'un oynadığı Yankesici filminden bir sahne.
İstanbul Kart' Metrobüs Yankesicilerini Ele Verdi 01:05
İstanbul Kart' Metrobüs Yankesicilerini Ele Verdi 16 izlenme - 3 ay önce - 'İstanbul Kart' metrobüs yankesicilerini ele verdi Avcılar'da metrobüs'te telefon ve parasını çalan yankesiciler kameradaİSTANBUL - Avcılar'da son günlerde metrobüslerde artan hırsızlık ve yankesicilik ihbarları üzerine harekete geçen, Avcılar Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri,...
Dünyanın En İyi Yankesicisi 08:47
Dünyanın En İyi Yankesicisi 225 izlenme - 5 yıl önce Apollo Robins Tüm Salonun Ve İzleyenlerin Algısını Değiştirerek İnanılmaz Bir Gösteri Sunuyor.
Yankesici İşbaşında Görüntülendi 00:42
Yankesici İşbaşında Görüntülendi 148 izlenme - 3 yıl önce Dudullu-Üsküdar hattında çalışan minibüsteki yolcuları gözüne kestiren yankesici işbaşında görüntülendi. Yolcuları soyan yankesici, minibüs ücretini ödemeyi de ihmal etmedi.
Yankesicilik Yaparken Suçüstü Yakalanan Kadın Adliyeye Sevk Edildi 00:35
Yankesicilik Yaparken Suçüstü Yakalanan Kadın Adliyeye Sevk Edildi 2 izlenme - 1 ay önce Yankesicilik yaparken suçüstü yakalanan kadın adliyeye sevk edildiSAKARYA - Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde yankesicilik yapan bir kadın suç üstündeyken polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.
Assassin's Creed III - Londra Aksanlı Yankesici | Bölüm #3 39:58
Assassin's Creed III - Londra Aksanlı Yankesici | Bölüm #3 80 izlenme - 2 yıl önce En ucuz oyunlar burada: http://www.g2a.com/r/oyuncunun-defteri İzlesene Kanalımız http://bit.ly/1GN0sHT Facebook Sayfamız http://on.fb.me/1H4ExtD Facebook Grubumuz http://on.fb.me/1BPDitv Twitch.Tv Kanalımız http://bit.ly/1NhotZk Twitter Profilim http://twitter.com/tambirberk
Bisikletle Giderken Soyuldu 00:59
Bisikletle Giderken Soyuldu 53 izlenme - 4 yıl önce Bisikletle giden adamı 2 kişi yolunu kesip gasp etti.
Kapkaç ve Yankesicilere Şafak Operasyonu 03:49
Kapkaç ve Yankesicilere Şafak Operasyonu 6 izlenme - 4 ay önce Kapkaç ve yankesicilere şafak operasyonu 4 ilçede 16 adrese eş zamanlı şafak baskını düzenlendiDİYARBAKIR - Diyarbakır'da çeşitli tarihlerde gasp, kapkaç ve yankesicilik yapan şahıslara yönelik polis ekipleri eş zamanlı şafak baskını düzenledi.
10 Kapkaççı Yakalandı 03:49
10 Kapkaççı Yakalandı 6 izlenme - 4 ay önce 10 kapkaççı yakalandıDİYARBAKIR - Diyarbakır'da çeşitli tarihlerde gasp, kapkaç ve yankesicilik yapan şahıslara yönelik polis ekipleri eş zamanlı düzenlediği baskında çeşitli suçları tespit dilen 10 kişi gözaltına alındı.
Nineli Torunlu Yankesici Aile Önce Kameraya Sonra Polise Yakalandı 01:48
Nineli Torunlu Yankesici Aile Önce Kameraya Sonra Polise Yakalandı 1 izlenme - 1 ay önce Nineli torunlu yankesici aile önce kameraya sonra polise yakalandı Babaanne, oğul, torun ve bir akrabadan oluşan yankesicilik çetesi çökertildi Şahısların hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansıdıKOCAELİ - Kocaeli'nin İzmit ve Derince ilçelerinde genelde otobüs duraklarında...
Yankesici Kılığına Giren Polisten Vatandaşa Uygulamalı Uyarı 03:26
Yankesici Kılığına Giren Polisten Vatandaşa Uygulamalı Uyarı 5 izlenme - 9 ay önce Yankesici kılığına giren polisten vatandaşa uygulamalı uyarıKOCAELİ - Kocaeli'de yankesici kılığına giren kadın polis vatandaşların cüzdan ve cep telefonunu aldı.
Yankesicilik Şebekesi Çökertildi... Hırsızlar Kamerada 06:58
Yankesicilik Şebekesi Çökertildi... Hırsızlar Kamerada 6 izlenme - 9 ay önce Yankesicilik şebekesi çökertildi.
Çaldığı Paralarla Burnuna Estetik Yaptırdı 03:08
Çaldığı Paralarla Burnuna Estetik Yaptırdı 2 izlenme - 10 ay önce İstanbul başta olmak üzere çeşitli illerde banka kartlarıyla alışveriş yapan Suriye uyruklu vatandaşların önce kart şifrelerine bakarak, onları bir süre takip ettikten sonra ara sokaklarda, yanındaki küçük çocuğu kullanarak yankesicilik yapan kadın, polis tarafından yapılan operasyonla kıskıvrak yakalandı. Gözaltına alınan zanlının burnunu estetik yaptırdığı, çaldığı kartlardan yaklaşık 1 sene içinde 200 bin liralık harcama yaptığı, 77 ayrı suçtan aranması ve 40 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu öğrenildi. İ
Otobüste Yankesicilik Kamerada 01:03
Otobüste Yankesicilik Kamerada 1 izlenme - 1 ay önce Otobüste yankesicilik kamerada Yankesicilik şüphelisi kıskıvrak yakalandıGAZİANTEP - Gaziantep'te, şehir içi halk otobüsleri içerisinde yankesicilik yaptığı tespit edilen bir şüpheli şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.