Hoşgeldiniz!

Yankesici Videoları İzle

Ünlü Bir Yankesiciyim, Profesyonel Bir Soyguncuyum (Acaba Neresi?) 00:24
Ünlü Bir Yankesiciyim, Profesyonel Bir Soyguncuyum (Acaba Neresi?) 13.350 izlenme - 1 yıl önce İddiaya göre uyuşturucu madde temin ederek, bölgedeki satıcılara dağıttığı belirlenen Selahattin T.'yi takibe aldı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri elde ettiği bilgiler doğrultusunda peşine düştüğü S T.'yi sokak arasına fark edip 'teslim ol' çağrısı yaptı. Kaçan şüpheli kısa süreli kovalamaca sonucu yakalandı. Uyuşturucu madde satışı başta olmak üzere 10 ayrı suçtan 2 yıldır arandığı da belirlenen şüpheliler, ifadelerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandılar. İşte bunlar gibi doğudan göç edip geldiği şehri siken adamlar adana gibi harika bi şehri adını kirletip insanlarını huzursuz ediyorlar. Has Adanalılar kültürlüdür medeniyetlidir, sanatçı çıkarır Adana !
Yankesiciliği Şova Çeviren Adam 04:41
Yankesiciliği Şova Çeviren Adam 4.738 izlenme - 2 yıl önce Apollo Robbins göz aldatmacasını bir sanat formuna çevirmiş bir şovmen. Adam yankesiciliği şahane bi şova çevirmiş. İzliyoruz, ayrıca bu yeteneğini kötüye kullanmadığı için de alkışlıyorum.
Yunus Bülbül'ün Kendisiyle Dalga Geçenleri Kadına Çevirmesi 07:15
Yunus Bülbül'ün Kendisiyle Dalga Geçenleri Kadına Çevirmesi 2.012 izlenme - 1 yıl önce Kahvehane halkı Yunus Bülbül'e dalga geçince kahvehane halkı ceza olarak kadına döner. Daha sonra Yunus Bülbül sevdiği kadını yankesiciden kurtarıp öpülünce sevinçten kahvehane halkını eski haline dönüştürür.
İthal Yankesici Kamerada 02:38
İthal Yankesici Kamerada 193 izlenme - 2 yıl önce Cezayir uyruklu yankesici önce güvenlik kameralarına, ardından güven timlerine yakalandı. Alışveriş merkezleri ve kafeteryaları mekan seçen yankesicinin ceketini kullanarak hırsızlık yapması dikkat çekti.
Apollo Robbins - Farkındalık ve Yankesicilik 08:47
Apollo Robbins - Farkındalık ve Yankesicilik 508 izlenme - 2 yıl önce Dünyadaki en iyi yankesici olarak bilinen Apollo Robbins, saatinizi çalarken insan davranışının acayipliklerini gözler önüne seriyor. Bu eğlenceli gösteride Robbins, TEDGlobal 2013'ün soyulmaya aday izleyicilerinden birini sahneye çıkararak algımızdaki noksanlıkların bir cüzdanın aşırılmasını nasıl mümkün kıldığını ve kimsenin haberi olmadan aynı cüzdanın sahibinin omzuna nasıl bırakılabileceğini gösteriyor.
Yankesici Müslüm Baba Denyolar Partisinde 01:18
Yankesici Müslüm Baba Denyolar Partisinde 358 izlenme - 2 yıl önce O gece diskoda özel bir parti vardır, katılmak için aranılan özellikler; Ortada dans eden maskeli şoparlara el şaklatarak eşlik etmek, eşşek kadar cüzdanını cebinden alırlarken hissetmemek, ceket giymek ve mümkünse bıyıklı olmaktır.Bu çılgın partinin haberini alan usta yankesici müslüm baba ve ekürisi bi arkadaşa bakıp çıkıcaz bahanesiyle 3 dakikalığına içeri dalar, davetli denyoları ayıklarlar efenim
Yankesici - Apollo Robbins 02:50
Yankesici - Apollo Robbins 253 izlenme - 3 yıl önce Dünyadaki en iyi yankesici olarak bilinen Apollo Robbins, saatinizi çalarken insan davranışının acayipliklerini gözler önüne seriyor. Bu eğlenceli gösteride Robbins, algımızdaki noksanlıkların bir cüzdanın aşırılmasını nasıl mümkün kıldığını gösteriyor.
Yankesici İşbaşında Görüntülendi 00:42
Yankesici İşbaşında Görüntülendi 134 izlenme - 2 yıl önce Dudullu-Üsküdar hattında çalışan minibüsteki yolcuları gözüne kestiren yankesici işbaşında görüntülendi. Yolcuları soyan yankesici, minibüs ücretini ödemeyi de ihmal etmedi.
Dünyanın En İyi Yankesicisi 08:47
Dünyanın En İyi Yankesicisi 201 izlenme - 4 yıl önce Apollo Robins Tüm Salonun Ve İzleyenlerin Algısını Değiştirerek İnanılmaz Bir Gösteri Sunuyor.
Assassin's Creed III - Londra Aksanlı Yankesici | Bölüm #3 39:58
Assassin's Creed III - Londra Aksanlı Yankesici | Bölüm #3 79 izlenme - 2 yıl önce En ucuz oyunlar burada: http://www.g2a.com/r/oyuncunun-defteri İzlesene Kanalımız http://bit.ly/1GN0sHT Facebook Sayfamız http://on.fb.me/1H4ExtD Facebook Grubumuz http://on.fb.me/1BPDitv Twitch.Tv Kanalımız http://bit.ly/1NhotZk Twitter Profilim http://twitter.com/tambirberk
Bisikletle Giderken Soyuldu 00:59
Bisikletle Giderken Soyuldu 53 izlenme - 3 yıl önce Bisikletle giden adamı 2 kişi yolunu kesip gasp etti.
Çaldığı Paralarla Burnuna Estetik Yaptırdı 03:08
Çaldığı Paralarla Burnuna Estetik Yaptırdı 1 izlenme - 2 hafta önce İstanbul başta olmak üzere çeşitli illerde banka kartlarıyla alışveriş yapan Suriye uyruklu vatandaşların önce kart şifrelerine bakarak, onları bir süre takip ettikten sonra ara sokaklarda, yanındaki küçük çocuğu kullanarak yankesicilik yapan kadın, polis tarafından yapılan operasyonla kıskıvrak yakalandı. Gözaltına alınan zanlının burnunu estetik yaptırdığı, çaldığı kartlardan yaklaşık 1 sene içinde 200 bin liralık harcama yaptığı, 77 ayrı suçtan aranması ve 40 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu öğrenildi. İ