Hoşgeldiniz!

yanlış anlamak

Pantolonumu Sıyırıp Alişan'a Göstereceğim - Uğur Arslan 01:00
Pantolonumu Sıyırıp Alişan'a Göstereceğim - Uğur Arslan 12.316 izlenme - 2 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın uyumlu giyimini kafaya takan Alişan "Biz 10 yıl Çağla Şikel ile program yaptık, hiç birbirimize uyumlu giyinemedik siz nasıl yapıyorsunuz?" diye sorunca Uğur Arslan şok bir cevap verdi. Arslan, çorabını göstermek istediği kameraya dönüp "Pantolonumu sıyırıp Alişan'a bir şey göstermek istiyorum." dedi. Kırdığı potun farkına hemen varan Uğur Aslan "Yanlış anlaşılmasın aşağıdan sıyırıp göstereceğim" dedi.
Yağlı Güreşi Yanlış Anlamak 02:25
Yağlı Güreşi Yanlış Anlamak 3.887 izlenme - 3 yıl önce Bildiğimiz kadarıyla yağlı güreş erkekler arasında olur ve vücutları yağlanır fakat buradaki kızlarımız yağlı güreşte zemini yağlamış ve enteresan bir o kadarda seksi bu görüntüler ortaya çıkmış.
PTT'nin Açılımını Çok Yanlış Anlayan Genç 00:37
PTT'nin Açılımını Çok Yanlış Anlayan Genç 4.730 izlenme - 4 yıl önce 28.10.2013 günü maykop kanalına yüklediğim 'PTT'nin Açılımını Çok Yanlış Anlayan Genç' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/maykop kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rüşveti Çok Yanlış Anlayan Banker Bilo 01:18
Rüşveti Çok Yanlış Anlayan Banker Bilo 3.378 izlenme - 3 yıl önce İsmindende anlaşılacağı gibi İlyas Salman'ın oynadığı Banker Bilo filminde Salman'ın salaklıkları saymakla bitmiyor. Bunlardan bitaneside zirveye çıktığı bu yolda arkadaşlarının gazı ile belediyeye vereceği rüşvet olayını çok farklı anlayan bilo yine salaklığının kurbanı oluyor. Not: Biloyu rüşvet konusunda gaza getiren arkadaşın belediyecilik hakkında dedikleri ise tam isabet dedirten cinsten.
Güven Testini Çok Yanlış Anlayan Kız 00:13
Güven Testini Çok Yanlış Anlayan Kız 1.542 izlenme - 3 yıl önce Güven testini bilmeyenimiz yok gibi bir şeydir. Partner, kendisini geriye doğru bırakır ve eşi de onu tutar. Ama sevimli kızımız olayı öyle yanlış anlamış ki, izleyenleri kırıp geçiriyor.
Ev Yapımı Elektro Gitar (Mutlu Son İçerir) 00:45
Ev Yapımı Elektro Gitar (Mutlu Son İçerir) 1.680 izlenme - 3 yıl önce bu dayı elektro gitar olayını çok yanlış anlamış ve de ev yapımı bir elektro gitar yapayım demiş. Sonuç olarak elektrik ve gitarı birleştirince de olanlar olmuş. fake lan bu diye dövünecek olanlar için de şimdiden bir tebrik koyuyorum ortaya hep birlikte kullansınlar.
Sürpriz 00:32
Sürpriz 3.484 izlenme - 10 yıl önce ne kadar kötü niyetlisiniz
Piston Aşağı İndi - Top 7 03:12
Piston Aşağı İndi - Top 7 560 izlenme - 3 yıl önce Efenim Harlem Shake'in pabucunu dama atacak birşeyler oluyor bu sıralar.Bizden birşeyler piston aşağı indi.Evet yanlış duymadınız piston aşağı indi şenlikleri başladı. Adapazarındaki o olaydan sonra hızla yayılan piston aşağı indi videolarından oluşmuş bir derleme izleyeceğiz şimdi. Özellikle 4 numaradaki video beni benden aldı.
Vine Fenomenleri 00:06
Vine Fenomenleri 308 izlenme - 4 yıl önce KADIN NE SANDIYSA ARTIK :D :D
1 Mayısı Yanlış Anlayan Liseliler - İsyan Ve Öpücük 00:20
1 Mayısı Yanlış Anlayan Liseliler - İsyan Ve Öpücük 333 izlenme - 3 yıl önce Adana'da liseli gençler 11.30 da toplanacaktır ve de yürüyüş felan olacaktır ama bir grup liseli olayı gerçekten çok yanlış anlamıştır ki, başta elinde bayrakla halil sezai ye bağlayıp isyan diyerek koşan liseliyi videonun sonunda kameraya öpücük atan bir dişi liseli takip etmektedir.
Organ bağışını çok yanlış anlayan çocuk 01:12
Organ bağışını çok yanlış anlayan çocuk 239 izlenme - 4 yıl önce Organ bağışını çok yanlış anlayan çocuk
Cool Yazısını Yanlış Anlamak 00:06
Cool Yazısını Yanlış Anlamak 200 izlenme - 4 yıl önce Cool Yazısını Yanlış Anlamak
Motorcu Selamını Yanlış Anlamak 00:41
Motorcu Selamını Yanlış Anlamak 255 izlenme - 5 yıl önce Motorcu selamını yanlış anlamak
Otobüste Yanlış Anlanan Çocuk 03:11
Otobüste Yanlış Anlanan Çocuk 169 izlenme - 4 yıl önce Otobüste yaşanan korkunç ama bir o kadar da garip anlar.
Hızlı Geçiş Sistemini Yanlış Anlayan Sürücü 00:11
Hızlı Geçiş Sistemini Yanlış Anlayan Sürücü 279 izlenme - 4 yıl önce Otoban Gişelerindeki Hızlı Geçiş Sistemini Yanlış Anlayan Sürücü
Motorcu Selamını Yanlış Anlamak 00:41
Motorcu Selamını Yanlış Anlamak 139 izlenme - 5 yıl önce Motorcu Selamını Yanlış Anlamak
Emre Belözoğlu: Hakemler Beni Yanlış Anladı
Emre Belözoğlu: Hakemler Beni Yanlış Anladı 121 izlenme - 3 yıl önce Emre Belözoğlu, kırmızı kart gördüğü Es-Es maçının ardından "Ben hakemlere 'Allah sizi bildiği gibi yapsın' dedim. Onlar 'Allah belanızı versin' diye anlamış." dedi.
Bu Adam Spor Salonlarını Çok Yanlış Anlamış 02:19
Bu Adam Spor Salonlarını Çok Yanlış Anlamış 137 izlenme - 3 yıl önce Spor salonundaki aletleri çok yanlış kullanan ve bunları yaparken çevresindekilerden yardım isteyen adam tabii ki ciddi değil. Şehrin en sabırlı spor salonunu bulduğu için de adamı tebrik etmek lazım.
Roket Teknolojisini Çok Yanlış Anlayan Adam 00:22
Roket Teknolojisini Çok Yanlış Anlayan Adam 60 izlenme - 4 yıl önce Roket yapma hayaliyle kendine böyle bir şey tasarlayan dayı kendini bu şekilde mutlu etmeye çalışıyor. Ancak bunu başaramamış gibi görünüyor.
Sporu Yanlış Anlamış 10 İnsan Tipi 01:25
Sporu Yanlış Anlamış 10 İnsan Tipi 49 izlenme - 3 yıl önce
Aslı İnandık - Şarkıları Çok Yanlış Anlamak 01:23
Aslı İnandık - Şarkıları Çok Yanlış Anlamak 40 izlenme - 2 yıl önce Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!