Hoşgeldiniz!

Yansıyan Videoları İzle

mobese ye yansıyan kazalar 01:12
mobese ye yansıyan kazalar 7.525 izlenme - 6 yıl önce mobese ye yansıyan kazalar
Tren Kazası Kameralara Böyle Yansıdı 00:10
Tren Kazası Kameralara Böyle Yansıdı 1.361 izlenme - 3 yıl önce Tren Kazası Kameralara Böyle Yansıdı
Kameralara Yansıyan En Korkunç Uçak Kazaları 10:10
Kameralara Yansıyan En Korkunç Uçak Kazaları 729 izlenme - 1 yıl önce Kameralara Yansıyan En Korkunç Uçak Kazaları Beğenmeyi Yorum Yapmayı ve Abone Olmayı Unutmayın! İletişim: sehmouscelik@gmail.com Takip Edin: Izlesene: http://www.izlesene.com/iz/sxmscelik Facebook: https://www.facebook.com/pages/Sehmou... Youtube: http://www.youtube.com/sehmouscelik Google : https://plus.google.com/ sehmouscelik Pinterest: https://www.pinterest.com/sxmscelik Music: incompetech.com Video Editing: Sony Vegas Pro 13
Babetna - Garip Kuşlar 04:51
Babetna - Garip Kuşlar 144 izlenme - 6 ay önce Şarkı Sözleri: Çimenin üstü taşlar Nerede bu garip kuşlar Söyleyin sevdiğime Gözlerim dolu yaşlar Dolu yaşlar vay Söyleyin sevdiğime Gözlerim dolu yaşlar Dolu yaşlar vay Sevdanın sonu yalan Bu dağın ardı duman Sevdanın sonu yalan Yarimin derdi çokmuş Söyle yar zaman zaman Zaman zaman vay Yarimin derdi çokmuş Söyle yar zaman zaman Zaman zaman vay Babetna'nın, İda & Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Yansıyan" albümünde yer alan "Garip Kuşlar" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
erzincan da mobese yansıyan kazalar 01:46
erzincan da mobese yansıyan kazalar 897 izlenme - 5 yıl önce erzincan da mobese yansıyan kazalar
Bilecik'te Mobese'ye Yansıyan Kazalar 02:37
Bilecik'te Mobese'ye Yansıyan Kazalar 655 izlenme - 4 yıl önce Bilecik'te MOBESE'ye yansıyan kazalar
Eskişehir'de MOBESE'ye yansıyan ilginç motosiklet kazası 00:16
Eskişehir'de MOBESE'ye yansıyan ilginç motosiklet kazası 405 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir'de meydana gelen kazada karşıya geçmek isteyen kadına motosiklet çarptı ,kadın kazanın şokuyla emekledi.
Sudan Yansıyan Kuzey Işıklarının Büyüleyici Görüntüsü 03:51
Sudan Yansıyan Kuzey Işıklarının Büyüleyici Görüntüsü 5 izlenme - 2 hafta önce AD fotoğrafçılığın hazırladığı videoda Danimarka'daki kuzey ışıklarının dansı gölden yansımasıyla birleşince ortaya muhteşem bir görüntü çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
buzlanma etkisi! yok böyle kaza - car crashes 01:27
buzlanma etkisi! yok böyle kaza - car crashes 225 izlenme - 2 yıl önce www.tavsanli.gen.tr .Bilecik'te MOBESE'ye yansıyan kazalar ilginç bir ayrıntıyı göz önüne serdi sadece belli bir noktada buzlanma nedeniyle meydana gelen sayısız kaza mobese kameralarına takıldı işte o kazalar Bilecik il merkezi ve Bozüyük ilçesinde geçen yıl meydana gelen trafik kazalarından bazıları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarınca saniye saniye görüntülendi.
Güvenlik kameralarına yansıyan güzel anlar 01:35
Güvenlik kameralarına yansıyan güzel anlar 207 izlenme - 5 yıl önce Güvenlik kameralarına yansıyan güzel anlar
Türkiye'de 2012 Yılına Damga Vuran Olayların Kameralara Yansıması 07:03
Türkiye'de 2012 Yılına Damga Vuran Olayların Kameralara Yansıması 193 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'de 2012 Yılına Damga Vuran Olayların Kameralara Yansıması Ekleyen Temel İnternet Cafe B. Bölcek Mah. Mutlu Düğün Salonu Yanı Aks.
TRT Haber'de yayına yansıyan ses provası 00:26
TRT Haber'de yayına yansıyan ses provası 106 izlenme - 4 yıl önce TRT Haber rejisinin komik hatası
Kadıköy Belediyesi Öğretmenler Günü Etkinliği Leman Sam Konseri 2 Bl Bor Yayın 19:00
Kadıköy Belediyesi Öğretmenler Günü Etkinliği Leman Sam Konseri 2 Bl Bor Yayın 80 izlenme - 5 yıl önce
Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisinden Yansıyan  Kareler 00:29
Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisinden Yansıyan Kareler 11 izlenme - 11 ay önce Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde kameralara yansıyan işte o fotoğraflar.Fenerbahçe - Beşiktaş Derbi Kareleri
 Kadınlar, sokakta çantalara dikkat! 02:44
Kadınlar, sokakta çantalara dikkat! 11 izlenme - 1 yıl önce KADINLAR, SOKAKTA ÇANTALARA DİKKAT! Yaşları henüz 18 bile değil. Sabıkaları ise 100'ün üzerinde.. 3 küçük hırsız bu kez bir restoranda çanta çalarken yakalandı ve yine salıverildi. Ancak onların güvenlik kameralarına yansıyan hırsızlık anları, sokakta ya da alışveriş merkezinde hırsızlığa uğramamak için nelere dikkat etmemiz gerektiğini bir kez daha gözler önüne serdi.