Hoşgeldiniz!

yapacağım

Ceza-Hiç Yok Deme Yapacağim Hit Çok 03:49
Ceza-Hiç Yok Deme Yapacağim Hit Çok 23.703 izlenme - 10 yıl önce umarim beĞenİrsİnİz
Ateşlerde Yanacagım Sensiz Ne Yapacağım 04:39
Ateşlerde Yanacagım Sensiz Ne Yapacağım 2.772 izlenme - 7 yıl önce ateşlerde yanacagım sensiz ne yapacağım
nick vujicic 05:16
nick vujicic 3.480 izlenme - 9 yıl önce tekrar tekrar yine tekrar çaren yok başaracaksın
Ceza - Hiç Yok Deme Yapacağım 03:27
Ceza - Hiç Yok Deme Yapacağım 843 izlenme - 5 yıl önce Hit Çok [OFFICIAL MUSIC VIDEO]
Tayyip Hocam İnterneti Bedava Yapsın - Adnan Oktar 01:04
Tayyip Hocam İnterneti Bedava Yapsın - Adnan Oktar 270 izlenme - 3 yıl önce sanırım adnan oktar bu aralar tayyip erdoğanın en büyük baş belasının internet olduğunun farkında değil ya da safa yatıyor.
Türkülerle Bahtiyar - Halo Ne Yapacağım 03:26
Türkülerle Bahtiyar - Halo Ne Yapacağım 232 izlenme - 5 yıl önce Türkülerle Bahtiyar - Halo Ne Yapacağım
Elliot Goldenthal - The Journey (Ben Kavuğu Ne Yapacağım Münir Abi?) 02:56
Elliot Goldenthal - The Journey (Ben Kavuğu Ne Yapacağım Münir Abi?) 62 izlenme - 3 yıl önce Tüm AlkışlarlaYaşıyorum üyelerini hüzünlendiren; "Hayatın Tanığı - Münir Özkul" belgeselinden, Ferhan Şensoy'un konuştuğu bölümde çalan müzik. Elliot Goldenthal'ın bu parçası ayrıca, Frida filminin müzikleri arasında da kullanılmıştır.
Caner Erkin: Bütün Açıklamaları Yapacağım - Söylemezsem Olmaz 02:28
Caner Erkin: Bütün Açıklamaları Yapacağım - Söylemezsem Olmaz 14 izlenme - 1 yıl önce 120 bin liralık nafakayı ödemediği iddiasıyla eski eşi Asena Atalay tarafından hakkında icra takibi başlatılan milli futbolcu Caner Erkin'den "otomobil" hamlesi geldi. Caner Erkin, eski kayınpederini savcılığa şikâyet ederek, kullanması için Asena Atalay'ın babasına tahsis ettiği lüks aracın kendisine iade edilmediğini ileri sürdü.Caner Erkin'in şikâyeti üzerine Asena Atalay'ın babası Oktay Atalay hakkında soruşturma başlatıldı.
İsmail'in YK Kısmı (A Star is Born) 01:57
İsmail'in YK Kısmı (A Star is Born) 53 izlenme - 3 yıl önce Seneler önce boynunda keytar ile sempatik bir afacan olarak Yurtseven Kardeşler isimli gurbetçi grubunda müziğe başlayan İsmail, gruptaki abilerinin türküleri batı enstrumanları ile harmanlayarak yapmaya çalıştığı melez müzik anlayışını geliştire geliştire bugün bulunduğu noktaya getirdi.Hani arabesk melodilerden hip hop'a, hip hop'tan rock n roll'a, rock n roll'dan uzun havaya geçişlerin yaşandığı garip şarkılar var ya, işte o şarkıların kaynağını bulup çıkardım sizin için.Başlangıçta hem sentez çabası hem de İsmail çok masummuş ama işte o aradaki 10-15 yılda neler olduysa onu araştırıyorum hala.Bulunca paylaşacağım sizlerle. Günümüzde bu ekolün başarılı uygulayıcıları arasında Cankan,Tomakinler,Boys Anılar sayılabilir. (Bu arada İsmail YK nın çıkış klibi üfle isimli parçasına çekilmiştir.O parçanın klibinde ağır bir Micheal Jackson şarkıcısına özenme öykünme durumları mevcuttur. Micheal Jackson'da tıpkı İsmail YK gibi şöhreti ilk olarak Jackson Five isimli bir grupla,çocuk yaşta tatmıştır.Micheal Jackson şarkıcısı ile İsmail YK arasındaki tek fark Micheal Jackson şarkıcısının şarkı söyleyebilmesi ve dans edebilmesidir.)