Hoşgeldiniz!

yapamamak

Arabesk Rap Yapamayan Kızın Dönüşü 02:53
Arabesk Rap Yapamayan Kızın Dönüşü 12.762 izlenme - 4 ay önce Eli yanan kızımızın uzun tedavi sürecinden sonraki ilk klip çalışması.Arabesk Rap Yapamayan Kızımız bu sefer müzik tarzını değiştirip son zamanlarda meşhur olan youtube işene girmiş
Selfie Yapamayan Ailenin Dramı (Beyaz Show) 02:56
Selfie Yapamayan Ailenin Dramı (Beyaz Show) 29.908 izlenme - 4 yıl önce Selfie Yapamayan Ailenin Dramı (Beyaz Show)
Arabesk Rap Yapmak İsteyip Yapamamak 00:58
Arabesk Rap Yapmak İsteyip Yapamamak 17.880 izlenme - 3 yıl önce Biliyorum arabesk rap yapan apaçi videolarından sıkıntı geldi fakat bu vidonun özelliği nette karşılaşabileceğiniz herhangi bir arabesk rap videosundan çok daha sıkıntı verici hatta arka arkaya izlenmesi halinde ciddi anlamda psikoloji bozucu olması. Videomuzdaki dişi apaçimiz gerek sesi, gerek bestesi, gerek hareketleri ile olaya ne kadar vakıf hep beraber karar verelim...
Komik Adam 00:15
Komik Adam 3.248 izlenme - 3 yıl önce Mutlaka İzleyin Komik Videolara, Şaka Videolarına İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
Arabesk Rap Yapamayan Kızın Dönüşü (Ekin Yelboğa) 01:10
Arabesk Rap Yapamayan Kızın Dönüşü (Ekin Yelboğa) 4.660 izlenme - 3 yıl önce Eli yanan kızımızın uzun tedavi sürecinden sonraki ilk klip çalışması.... "Yeter be bıktım ben Söylesene nesin sen Hassiktir ordan gavat Yaş aktı gözlerimden" Çıkış parçası için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/108955/arabesk-rap-yapmak-isteyip-yapamamak
Arabesk Rap Yapamayan Kız (Ekin Yelboğa) - Hoşçakal 02:21
Arabesk Rap Yapamayan Kız (Ekin Yelboğa) - Hoşçakal 1.879 izlenme - 3 yıl önce Rap Yapmak İsteyip Fakat Emeline Bir Türlü Ulaşamayan Bu Kardeşimizin 2012 Yılı İçerisinde Yapmış Olduğu Şarkıya Özverili Bir Şekilde Hazırlanmış Bu Klibini Sizlerle Paylaşmak İstedim.not: Dinlerken Lütfen Sesi Kısık Ve Ritime Kendinizi Kaptırmamanız Önemle Rica Olunur, Aksi Takdirde İstenmeyen Sonuçlarla Karşılabilirsiniz.
Rap Yapamayan Ekin Yelboğa'dan Ulusa Sesleniş 01:00
Rap Yapamayan Ekin Yelboğa'dan Ulusa Sesleniş 1.414 izlenme - 3 yıl önce Feysbuğu kapatılmış, bu sebeple bir açıklama yapma ihtiyacı duymuş. Fondaki müzik nedir diye 40 defa sormayın : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/132778/ekin-yelboga-kaybolur-duslerim-offisil-vidyo-kilip-2013
Annenin Yardımıyla İce Bucket Challange Yapamamak 00:47
Annenin Yardımıyla İce Bucket Challange Yapamamak 1.200 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşımız ALS farkındalık kampanyası kapsamında bir video çekmiş,annesinden suyu dökmesini istemiş ama hep hüsran hep hüsran.
Ferdi Tayfur ile Müslüm Gürses'i Barıştırmak (Düet İçerir) 10:06
Ferdi Tayfur ile Müslüm Gürses'i Barıştırmak (Düet İçerir) 400 izlenme - 2 yıl önce Star TV 'de Selami Şahin 'in programına konuk olan Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses sözde aralarındaki küskünlüğü , yanlış anlaşılmayı Selami Şahin'in müthiş espirileriyle geride bırakıyor ve "Tanrı İstemezse" düetine imza atıyorlar efendim.
Alanya'da Off Road Yapamamak 2 (Karpuz İçerir) 04:23
Alanya'da Off Road Yapamamak 2 (Karpuz İçerir) 338 izlenme - 4 yıl önce Yakup Ustanın kurtarılış hikayesine giden bu video bize gösteriyor ki Yakup USTA Off Road değil akrobasi ile ilgilenmelidir. Ayrıca insanlarımızın ne kadar yardım sever olduğunu, canlarını yeri geliyor MALLARINI ortaya koyduğunu görüyoruz. Biraz erotik biraz müstehcen yani Off Road ile alakası olmayan her şey mevcut. Sabırla izleyin derede karpuz soğutuyolar.
Telefon Çalamamak - Çok Çakal Hırsız 00:24
Telefon Çalamamak - Çok Çakal Hırsız 305 izlenme - 3 yıl önce Telefonu çalamıyor fakat hırsızlığına leke de düşürtmüyor, hiç oralı değil sonrasında, ulan insanların harbiden gözü dönmüş varsa yoksa çalsın çırpsın ama sakın çalışmasın.
Can Can't Konu Anlatımı Videosu #19 08:58
Can Can't Konu Anlatımı Videosu #19 176 izlenme - 1 yıl önce Can can’t konu anlatımı videomda, İngilizcedeki can ve can’t konusunu öğretiyorum. Bu dersi PDF olarak indirmek ve 'Çeviriyle Öğren' kitabımı satın almak isterseniz www.konuanlatımı.com siteme bakabilirsiniz. Bu dersimizde –ebilmek anlamına gelen can sözcüğünü öğreneceğiz ve ilk defa fiilleri kullanarak cümle kurmaya başlayacağız. Can konusu çok basit bir konu olduğu için fiillerle tanıştığımız bu ilk dersimizde buz kırıcı görevi yapacak.
Felsefe Yapamamak - Genç Uruklar 09:16
Felsefe Yapamamak - Genç Uruklar 82 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar. Bu videomuzda, doğaçlama bir şekilde felsefe yapmaya çalıştık fakat pek başaramadık gibi görünüyor. Eğlenceli bir video oldu, iyi seyirler.