Hoşgeldiniz!

yapay

Tesla'nın Otomatik Pilotunun Hayat Kurtarması 00:14
Tesla'nın Otomatik Pilotunun Hayat Kurtarması 462.378 izlenme - 12 ay önce Tesla'nın geçenlerde duyurduğu otomatik pilot özelliğini çoğunuz biliyorsunuz.. Bu defa da sürücünün yolu takip etmediği bir anda ve yağmurlu bir havada otomatik pilotun aracın önüne manevra yapan farklı bir aracı fark etmesine tanıklık edeceğiz.
Deneysel Bankacılık: Yapay Birikim 00:05
Deneysel Bankacılık: Yapay Birikim 817.002 izlenme - 3 yıl önce Biriktirirken nasıl kazanabiliriz? facebook.com/deneyselbankacilik twitter.com/deneyselbanka
Fakir İşi Yapay Vajina Yapmak 02:03
Fakir İşi Yapay Vajina Yapmak 6.060 izlenme - 1 hafta önce Arkadaşımız abazanlar için yapay vajina geliştirmiş. Böyle mucitlerin harcanmaması dileğiyle...İzliyoruz
Evde Vajina Yapmak 02:52
Evde Vajina Yapmak 26.238 izlenme - 1 yıl önce Kendin pişir kendin ye diye tabir edebileceğimiz bu alet sayesınde vajina evlere çok rahat girecek, trip yok, nazlanma yok, elini atınca blok gelmiyor, istediğiniz gibi iyi seyirler.
Evde Vajina Yapmak 2 01:17
Evde Vajina Yapmak 2 16.044 izlenme - 1 yıl önce Geçen sene hatırlayanlar olur ilki büyük beğeni toplamıştı ve bugun daha basit şekilde kısa videoyla öğrenicez. Malzemeler 2 sünger kayganlaştırıcı bardak (bu arada scotch brite'la denemeyin yanarsınız alimallah http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/116618/evde-vajina-yapmak
Morgan Filminin Fragmanı Yayınlandı! 03:27
Morgan Filminin Fragmanı Yayınlandı! 1.913 izlenme - 2 ay önce 20th Century Fox'un dağıtımını üstlendiği Morgan isimli korku filminin bu fragmanını, IBM Watson hazırladı. Görüntü analizi konusundaki hünerlerini sergileyen bu fragmanla sergileyen Watson, oldukça başarılı bir iş ortaya çıkarmış. Watson'a bu fragman için 100 tane korku filminin fragmanı izletilmiş ve Morgan filminin çarpıcı sahnelerinin ortaya çıkarılması istenmiş. Görüntü, ses ve kompozisyon analizi yapan Watson isimli yapay zeka, insanları filme çekecek fragmanı hazırlamış.
Yapay Zeka Fragman 01:26
Yapay Zeka Fragman 32.136 izlenme - 4 yıl önce Belirsiz bir gelecekte, insanoğlu, dünyanın çoğunun sular altında kaldığı bir yeryüzünde yaşamaya çalışırken, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla 'yapay zekalı' robotlar üretirler. David madde ve mana olarak tam bir insan gibi donatılmış bir robottur. Sevmeye programlanmış olan ilk robot çocuk David, o sırada hasta olmasından dolayı tedavisi bulunana kadar çocukları dondurulmuş bir aile tafından deneme süreci olarak evlat edinilir. David, yaşadığı aile ortamında evlatlığın gerektirdiği sevgi ve bakımı kapsayarak, giderek çiftin çocukları haline gelmesine rağmen, umulmadık olaylar hayatı 'Robot David' için imkansız bir duruma sokar.
1/1 Ölçekli Şişme Manken 06:08
1/1 Ölçekli Şişme Manken 8.335 izlenme - 1 yıl önce Sitedeki bilmem kaça bilmem kaç ölçekli videolardan bence en önemli olanı bu tank, araba, uçak, helikopter derken 1/1 ölçekli kadın olmazsa olmazdı, izliyoruz.
Rengarenk Yapay Kar Yapımı Çok Güzel Oldu 07:57
Rengarenk Yapay Kar Yapımı Çok Güzel Oldu 1.360 izlenme - 4 ay önce Selam arkadaşlar sizlere çok ilgin bir ürün tanıtıcaz , ürünümüz yapak kar tozu bu tozla sizlere rengaren karlar yaptık umarım beğenirsiniz ve kanalımıza abone olursunuz.
Japonlar Yapay Sevgili Üretti 02:13
Japonlar Yapay Sevgili Üretti 4.741 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da bir ileri teknoloji firması yalnız erkeklere hakiki bir kız arkadaşı aratmayacak kadar gerçeğe yakın 'kız arkadaş' yani şişme kadın üretti.
Esperanto Nedir? 07:02
Esperanto Nedir? 578 izlenme - 2 ay önce Esperanto (orijinal adıyla Lingvo Internacia), Leh göz doktoru Ludwik Lejzer Zamenhof tarafından 1887 yılında yaratılan yapay dil.[2] Zamenhof'un 1905 yılında yayımladığı Fundamento de Esperanto (Esperantonun Temelleri) kitabında dilin yapısı ve kuralları izah edilir.[2] Kendini Dr. Esperanto olarak tanıtan Zamenhof, farklı dilleri konuşan kişiler arasındaki iletişim zorluklarının, öğrenilmesi kolay bir ortak dil ile aşılabileceğini düşünerek Esperantoyu oluşturmuştur. Günümüzde en çok tanınan ve en çok konuşanı bulunan yapay dil olmakla birlikte uluslararası iletişim dili olma amacına ulaşamamıştır. (vikipedia) Dünyaca yayılamamasının ve İngilizcenin güçlenme sebebi,NAZİ'ler tarafından tasaklanmasıdır.
Yapay Zekaya Sahip Sanal Bebek - Babyx 01:55
Yapay Zekaya Sahip Sanal Bebek - Babyx 4.429 izlenme - 2 yıl önce Yapay Zekaya Sahip Bir Bebek Ne Tepki Verir ? Neler Yapar ? Ürkütücü Seviyede Gerçekçi Sanal Yazılım Olan 'babyx' Projesini Tanıtmak İçin Yapılmış Bir Video.. Gerçekçi sanal yazılım olan 'BabyX' projesi tanıtmak için yapılan bu video izleyenleri hayrete düşürüyor.
8- Dinozorların Kuş Olması EVRİM YOK DİYOR 04:03
8- Dinozorların Kuş Olması EVRİM YOK DİYOR 130 izlenme - 2 hafta önce bİRKAÇ dAKİKA DA eVRİMİ YIK. EVRİM YOK Dinozorların Kuş Olması Ve Uçmayı Unutan Kuşlar (deve kuşu gibi) Kanguruların dinozorlara benzemesi ama kanatlarının çıkmaması
Sahte Çükle Bayanların Tepkisini Ölçmek 08:20
Sahte Çükle Bayanların Tepkisini Ölçmek 2.938 izlenme - 1 yıl önce Elemanlar poposuna, göğsüne kamera koyup erkekleri çeken bayanlar gibi bir başka deneye girişmişler. Çok klişe olacak ama ülkemizde olsa ... neyse vazgeçtim.
Sürpriz Yumurta Seks Oyuncağı 01:11
Sürpriz Yumurta Seks Oyuncağı 2.516 izlenme - 1 yıl önce sürpriz yumurta ile sex oyuncağı fikrinin birleşimi ile orataya çıkan tenga-egg ürünün ilginçliği kadar reklamının ilginçliği ile de sitemizin ilgisini hak ediyor.
Yapay Cennet Fragmanı 02:23
Yapay Cennet Fragmanı 6.364 izlenme - 3 yıl önce 2012 Brezilya yapımı Paraísos Artificiais (Yapay Cennet) filminin fragmanı. Brezilya’daki elektro-tekno partilerin alt kültürünün ve bu partilerde tanışan Nando ve Eric’in aşkının anlatıldığı romantik dram…
Yapay Gölet Nasıl Yapılır? 04:19
Yapay Gölet Nasıl Yapılır? 2.111 izlenme - 2 yıl önce Çok uygun bir maliyete yapay göl nasıl yapılırı izliyoruz. Siz de kendinizi denemeden alamayacaksınız...
Yapay Zekâ, İnsan Zekâsının Önüne Geçebilir mi? 03:53
Yapay Zekâ, İnsan Zekâsının Önüne Geçebilir mi? 1.060 izlenme - 7 ay önce Teknoloji ve bilimi bir araya getiren yapay zekâ, insan zekâsının önüne geçebilir mi? ShiftDelete.Net ekibi her hafta farklı bir soru ile sokağa çıkıp, mikrofonu size uzatıyor! Not: 02:15 yeni bir fenomen doğmuş olabilir. Not2: 00:56 Yapay zeka sınırsız, insan zekasının sınırı var, wtf!? Kaynak: http://shiftdelete.net/yapay-zeka-vs-insan-zekasi-sokaktayiz-15-69717
Rus Ordusu Tankları Nehirden Geçirmek İçin Yeni Taktik Buldu 03:02
Rus Ordusu Tankları Nehirden Geçirmek İçin Yeni Taktik Buldu 413 izlenme - 5 ay önce Rus ordusu, tankları nehrin kenarına kısa sürede geçirmek için askeri araçlarla yapay köprü oluşturuyor.
artificial ıntelligence aı 1 fragmanı 02:13
artificial ıntelligence aı 1 fragmanı 5.266 izlenme - 5 yıl önce belirsiz bir gelecekte insanoğlu dünyanın çoğunun sular altında kaldığı bir yeryüzünde yaşamaya çalışırken teknolojinin nimetlerinden yararlanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla 'yapay zekalı' robotlar üretirler. david madde ve mana olarak tam bir insan gibi donatılmış bir robottur. sevmeye programlanmış olan ilk robot çocuk david o sırada hasta olmasından dolayı tedavisi bulunana kadar çocukları dondurulmuş bir aile tafından deneme süreci olarak evlat edinilir. david yaşadığı aile ort
Yapay Zeka Kendi Başına Bilim Kurgu Senaryosu Yazdı 09:02
Yapay Zeka Kendi Başına Bilim Kurgu Senaryosu Yazdı 346 izlenme - 4 ay önce Yapay zeka, siz farkında olmasanız da artık pek çok yerde. Bir sonraki cümleye hangi kelimeyle başlayacağınızı tahmin etmeyi deneyip, alışkanlıklarınızı öğrenmeye çalışan akıllı telefon klavyeniz bunun en basit örneği. Peki ya yapay zeka bir senaryo yazsaydı ortaya nasıl bir film çıkardı? Sunspring, bu sorunun cevabı. “Öğrenmeyi öğrenen” yapay zeka yazılımları dün 18 dünya şampiyonluğunu bulunan Go oyuncusunu mağlup ederken bugün sürücüsüz otomobilin direksiyonuna geçip trafikte ne zaman ve ne şiddette kornaya basması gerektiğini öğreniyor. Peki sıfırdan ortaya bir metin çıkarsalardı, bu metin neye benzerdi? Bilim kurgu temalı kısa film Sunspring‘in yaratıcıları Jetson adını taşıyan yapay zekaya, Ghostbusters 2‘den Star Wars‘a, Eternal Sunshine of the Spotless Mind‘dan Aliens’a kadar pek çok bilim kurgu filminin senaryosunu verdi. Karşılığında ise ortaya son derece tuhaf bir kısa film senaryosu çıktı. Silicon Valley dizisinden tanıdığımız oyuncu Thomas Middleditch’in baş rolünde olduğu filmin yönetmeni Oscar Sharp. Filmin yaratıcıları Sunspring’i 48 saatte çekip montajladı ve son halini verdi. Kısa film için şarkı bile yazan yapay zekanın yazdığı senaryo, baştan sona alakasız diyaloglarla dolu. Dolayısıyla filmde mantıklı bir olay kurgusu da yok. Tabii David Lynch filmlerini seviyorsanız orası ayrı… Görünen o ki şimdiden pek çok meslek kolunu tehdit eden robot çalışanlara Hollywood’da -en azından şimdilik- yer yok.
Süs Havuzu 01:49
Süs Havuzu 3.243 izlenme - 4 yıl önce 220 V İle Çalışır.sistemde Küçük Bir Su Motoru Vardır Ve Devirdayım Yöntemi İle Çalışır.motor Sayesinde Su Yukarı Çıkar Ve Aşağı Düşer.en Üstteki Top Tamamen Camdır.ve Su Sayesine Döner.3 Adet Değirmen Vardır.muhteşem Bir Su Sesi Ve Rahatlama Hissi
Canlı Yayında Yapay Penisini Düzelten Muhabir 00:31
Canlı Yayında Yapay Penisini Düzelten Muhabir 1.647 izlenme - 2 yıl önce Nasıl bir haber programıysa, haberlerde neler sunuyorlarsa artık; muhabirler "strapon"la gezer olmuş. Reklam aralarında tren yapan bayan muhabirler, program başladığında çıkarıp masaya koyuyorlar. Gerçekten haberler bize çok zor şartlarda ulaşıyor.
Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 03:17
Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 780 izlenme - 1 yıl önce Önceden de iki tane yayımlanmış olan videoların benzeri mahiyetindedir, insanların tepkileri bilindiği gibidir. Videodaki kadınlar videoda kendini gördükten sonra şikyetçi olmuyolar mı acaba bunu merak ederim ben de hep.
Korsan Haber_yapay Zeka__demet Akalın Hande İle Gü 02:36
Korsan Haber_yapay Zeka__demet Akalın Hande İle Gü 7.841 izlenme - 8 yıl önce seriyi izlemeye devam...
Maymun ve İnsan Ayak Tabanları evrim Yok Diyor 02:06
Maymun ve İnsan Ayak Tabanları evrim Yok Diyor 56 izlenme - 2 hafta önce bİRKAÇ dAKİKA DA eVRİMİ YIK. Milyonlarca yıldır çıplak ayakla yere basan, yeni ortaya çıkan kabileler ve Afrika'daki kabileler var.Ormanda, tarlada toprağa basma konusunda avantajlı maymun tabanı, niye dezavantajlı insan ayak tabanına dönüşür.
Seks Oyuncağını Mantar Sanan Çinliler 02:19
Seks Oyuncağını Mantar Sanan Çinliler 1.586 izlenme - 2 yıl önce Çinlilerin Türkler kadar uyanık olmadığı bu videoyla bir kez daha kanıtlanacaktır. Biz ki, damacanaya bile hallenen bir millet olarak Çinlileri hiçbir zaman anlayamayacağız. Kırk yıllık fleshlight olur mu mantar?
Yapay Zeka Şairi: Deniz Yılmaz 05:39
Yapay Zeka Şairi: Deniz Yılmaz 576 izlenme - 9 ay önce Posta Gazetesi'nin Yurdumun Şairleri bölümüne şiirlerini gönderen Deniz Yılmaz'ın yürekleri burkan sımsıcak hikayesi karşınızda. Hem yakışıklı hem de güzel olan şair Deniz Yılmaz'ın hikayesini bir de Bager Akbay'dan dinleyin.
ÇiçekSepeti - Yapay Çiçek Bakımı Nasıl Olmalı? 02:37
ÇiçekSepeti - Yapay Çiçek Bakımı Nasıl Olmalı? 1.169 izlenme - 3 yıl önce Yapay çiçekler nelerdir? Yapay çiçeklerin bakımı nasıl yapılır? Yapay çiçekler nasıl sulanmalıdır? Yapay çiçeklerin ışığa ihtiyacı var mıdır? Yapay çiçek bakımına dair tüm bu soruların cevabını videomuzda bulabilirsiniz.
Yapay Halüsinasyonu 02:00
Yapay Halüsinasyonu 602 izlenme - 2 yıl önce