Hoşgeldiniz!

yapay

Deneysel Bankacılık: Yapay Birikim 00:05
Deneysel Bankacılık: Yapay Birikim 817.486 izlenme - 4 yıl önce Biriktirirken nasıl kazanabiliriz? facebook.com/deneyselbankacilik twitter.com/deneyselbanka
Tesla'nın Otomatik Pilotunun Hayat Kurtarması 00:14
Tesla'nın Otomatik Pilotunun Hayat Kurtarması 463.457 izlenme - 2 yıl önce Tesla'nın geçenlerde duyurduğu otomatik pilot özelliğini çoğunuz biliyorsunuz.. Bu defa da sürücünün yolu takip etmediği bir anda ve yağmurlu bir havada otomatik pilotun aracın önüne manevra yapan farklı bir aracı fark etmesine tanıklık edeceğiz.
Nihat Doğan'dan Yapay Zeka İsyanı 00:41
Nihat Doğan'dan Yapay Zeka İsyanı 15.767 izlenme - 5 ay önce Söylemezsem Olmaz'ın son bölümlerinde Nihat Doğan güncel konulardan sıkılmış olmalı yapay zeka konusunu açtı.Adam cinayet, ve diğer önemli olaylar sarmıyo belliki
Evde Vajina Yapmak 02:52
Evde Vajina Yapmak 109.469 izlenme - 3 yıl önce Kendin pişir kendin ye diye tabir edebileceğimiz bu alet sayesınde vajina evlere çok rahat girecek, trip yok, nazlanma yok, elini atınca blok gelmiyor, istediğiniz gibi iyi seyirler.
Fakir İşi Yapay Vajina Yapmak 02:03
Fakir İşi Yapay Vajina Yapmak 57.102 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşımız abazanlar için yapay vajina geliştirmiş. Böyle mucitlerin harcanmaması dileğiyle...İzliyoruz
Evde Vajina Yapmak 2 01:17
Evde Vajina Yapmak 2 42.149 izlenme - 3 yıl önce Geçen sene hatırlayanlar olur ilki büyük beğeni toplamıştı ve bugun daha basit şekilde kısa videoyla öğrenicez. Malzemeler 2 sünger kayganlaştırıcı bardak (bu arada scotch brite'la denemeyin yanarsınız alimallah http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/116618/evde-vajina-yapmak
Yapay Zekanın Yarattığı Erotizm Kokan Video 00:07
Yapay Zekanın Yarattığı Erotizm Kokan Video 2.950 izlenme - 3 ay önce Görüntüde yapay zekanın yarattığı pornografik yada erotik kokan videoyu izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
1/1 Ölçekli Şişme Manken 06:08
1/1 Ölçekli Şişme Manken 25.675 izlenme - 3 yıl önce Sitedeki bilmem kaça bilmem kaç ölçekli videolardan bence en önemli olanı bu tank, araba, uçak, helikopter derken 1/1 ölçekli kadın olmazsa olmazdı, izliyoruz.
Yapay Zeka Fragman 01:26
Yapay Zeka Fragman 51.040 izlenme - 5 yıl önce Belirsiz bir gelecekte, insanoğlu, dünyanın çoğunun sular altında kaldığı bir yeryüzünde yaşamaya çalışırken, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla 'yapay zekalı' robotlar üretirler. David madde ve mana olarak tam bir insan gibi donatılmış bir robottur. Sevmeye programlanmış olan ilk robot çocuk David, o sırada hasta olmasından dolayı tedavisi bulunana kadar çocukları dondurulmuş bir aile tafından deneme süreci olarak evlat edinilir. David, yaşadığı aile ortamında evlatlığın gerektirdiği sevgi ve bakımı kapsayarak, giderek çiftin çocukları haline gelmesine rağmen, umulmadık olaylar hayatı 'Robot David' için imkansız bir duruma sokar.
Nihat Doğan feat. Siri - Yapay Zeka (educatedear remix) 03:59
Nihat Doğan feat. Siri - Yapay Zeka (educatedear remix) 4.198 izlenme - 4 ay önce got kılı nihat doğan için gayet güzel bir mix olmuş educatedear eline sağlık uzun zamandır beklenıyordu böyle birşey
Erkekliğe Meydan Okuyan Pasta Şakası 00:22
Erkekliğe Meydan Okuyan Pasta Şakası 8.513 izlenme - 9 ay önce
Babasını Yapay Zekaya Dönüştüren Gazeteci 03:34
Babasını Yapay Zekaya Dönüştüren Gazeteci 2.528 izlenme - 4 ay önce Gazeteci James Vlahos, şubat ayında akciğer kanserinden kaybettiği babasının acısıyla başa çıkabilmek için çareyi teknolojide buldu. Vlahos, babasının imajında “Dadbot” olarak adlandırdığı bir yapay zeka sohbet botu geliştirdi.
Yapay Zekanın Kendi Dilini Geliştirmesi 03:55
Yapay Zekanın Kendi Dilini Geliştirmesi 2.426 izlenme - 8 ay önce Uzmanlar, iki yapay zeka botu arasında, İngilizce benzeri ancak insanların anlamayacağı ve botların kendi arasında anlaşabildiği bir dil geliştirdiğini fark etti.
Harmandalı Oynayan Yapay Zekaya Sahip Robot 00:33
Harmandalı Oynayan Yapay Zekaya Sahip Robot 1.106 izlenme - 2 ay önce Dünyada hızla gelişen yapay zeka teknolojisi ülkemizde de nimetlerini vermiş durumda. Fakat dünyanın geri kalan ülkelerinin aksine bizimki biraz farklı çalışıyor tabi. İzliyoruz efendim.
Rengarenk Yapay Kar Yapımı Çok Güzel Oldu 07:57
Rengarenk Yapay Kar Yapımı Çok Güzel Oldu 5.479 izlenme - 2 yıl önce Selam arkadaşlar sizlere çok ilgin bir ürün tanıtıcaz , ürünümüz yapak kar tozu bu tozla sizlere rengaren karlar yaptık umarım beğenirsiniz ve kanalımıza abone olursunuz.
Sophia: İnsana En Çok Benzeyen Robot - Bbc Türkçe 00:55
Sophia: İnsana En Çok Benzeyen Robot - Bbc Türkçe 2.750 izlenme - 9 ay önce Söylenenleri anlayabiliyor, konuşabiliyor, hatta yüz ifadeleriyle karşılık bile verebiliyor. Yapay zeka çalışmalarının en son ürünü olan Sophia, bir start-up şirketi olan Hanson Robotics'in ürünü. Size birini andırıyorsa yanılmış sayılmazsınız. Zira Sophia için örnek alınan kişi, ünlü Amerikalı aktris Audrey Hepburn. BBC Türkçe internet sayfası: http://www.bbc.co.uk/turkce Facebook: http://facebook.com/bbcturkceservisi Twitter: http://twitter.com/bbcturkce
Gatebox’tan Yalnız Yaşayanlar için Sanal Asistan 02:00
Gatebox’tan Yalnız Yaşayanlar için Sanal Asistan 1.861 izlenme - 1 yıl önce Gatebox adlı Japon firması, özellikle 30 yaş üstü yalnız erkekler için fiyatı yaklaşık 2800 dolar olan bu virtual home robotu 2016 yılında piyasaya çıkardı.
Japonlar Yapay Sevgili Üretti 02:13
Japonlar Yapay Sevgili Üretti 5.775 izlenme - 4 yıl önce Japonya'da bir ileri teknoloji firması yalnız erkeklere hakiki bir kız arkadaşı aratmayacak kadar gerçeğe yakın 'kız arkadaş' yani şişme kadın üretti.
Yapay Zeka Tarafından Bestelenen İlk Pop Şarkı: Daddy’s Car 03:00
Yapay Zeka Tarafından Bestelenen İlk Pop Şarkı: Daddy’s Car 2.554 izlenme - 10 ay önce Sony geçtiğimiz yıl Flow Machines isimli yazılım ile yapay zekâ tarafından üretilen iki şarkıyı, “Daddy’s Car” ve “Mister Shadow”u yayımladı. “Daddy’s Car”'ın ilham kaynağı ise The Beatles. Flow Machines önce 13.000‘den fazla parçayı analiz etti. Sonra kendi başına bir beste yapabilecek noktaya geldi. Beste süreci Benoît Carré isimli gerçek bir bestecinin bir müzik türü seçmesiyle başlıyor. Carré şarkı sözlerini yazıp ekledikten sonra yapay zeka orijinal besteyi ortaya çıkartıyor. Google da geçtiğimiz yılın Haziran ayında Project Magenta kapsamıyla, yapay zeka tarafından bestelenen bir şarkı paylaşmıştı. Kaynaklar: nBeyin, Log Dergi.
Sahte Çükle Bayanların Tepkisini Ölçmek 08:20
Sahte Çükle Bayanların Tepkisini Ölçmek 6.775 izlenme - 3 yıl önce Elemanlar poposuna, göğsüne kamera koyup erkekleri çeken bayanlar gibi bir başka deneye girişmişler. Çok klişe olacak ama ülkemizde olsa ... neyse vazgeçtim.
250 Gram Kıkırdakla İnsan Kolunda Yapay Kulak Yetiştirmek 01:27
250 Gram Kıkırdakla İnsan Kolunda Yapay Kulak Yetiştirmek 2.831 izlenme - 1 yıl önce Bir düşünsenize kulak yerine başka şeyleri kendimiz yetiştirdiğimizi... Hayal etsenize...Anlayamazsınız.... Çin'de tek kulağını bir kazada kaybeden Ji soyadlı adamın koluna, estetik cerrahiyle yapay kulak nakli yapıldı. Doktor Shuzhonh, hastanın kaburgalarından alınan kıkırdağı yeni bir kulak oluşturmak için ameliyatla Ji'nin koluna nakletti. Ji’nin koluna nakledilen yapay kulağın 4 ay içinde gelişimini tamamladı.
Sürpriz Yumurta Seks Oyuncağı 01:11
Sürpriz Yumurta Seks Oyuncağı 5.292 izlenme - 3 yıl önce sürpriz yumurta ile sex oyuncağı fikrinin birleşimi ile orataya çıkan tenga-egg ürünün ilginçliği kadar reklamının ilginçliği ile de sitemizin ilgisini hak ediyor.
Yapay Zeka ile Hareket Testine Ses Uyarlamak 01:02
Yapay Zeka ile Hareket Testine Ses Uyarlamak 1.170 izlenme - 8 ay önce Belki takip etmişinizdir Deepmind tarafından Google'ın özellikle engelli insanların hareketlerine serilik katabilmeye de yardımcı olabiliecek bir yapay zeka hareket teknolojisi yayınlandı. Çevredeki tüm ama tüm özellikleri göz önünde bulundurarak engelleri aşmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda insan yetilerinin nasıl geliştiğini de anlatmaya yardımcıymış falan filan. Film teknolojilerinden falan orda burda her yerde kullanılması planlanıyormuş. Andreas Almström adlı muzip bir arkadaş da bu videoya ses efekti basmış. Güzel de olmuş hani. Orijinal videoyu izlemek isteyen varsa buyursun: https://www.youtube.com/watch?v=hx_bgoTF7bs
Yapay Zekaya Sahip Sanal Bebek - Babyx 01:55
Yapay Zekaya Sahip Sanal Bebek - Babyx 4.539 izlenme - 4 yıl önce Yapay Zekaya Sahip Bir Bebek Ne Tepki Verir ? Neler Yapar ? Ürkütücü Seviyede Gerçekçi Sanal Yazılım Olan 'babyx' Projesini Tanıtmak İçin Yapılmış Bir Video.. Gerçekçi sanal yazılım olan 'BabyX' projesi tanıtmak için yapılan bu video izleyenleri hayrete düşürüyor.
Kara Şimşek At Yarışında Para Kaybediyor 01:24
Kara Şimşek At Yarışında Para Kaybediyor 1.368 izlenme - 9 ay önce Kit'in zamanın, hatta bu zamanın çok ötesinde bir yapay zeka olduğunun ispatı. Maykıl'dan gizli kendisine ortak buluyor, at yarışı oynuyor ve kaybediyor.
Yapay Cennet Fragmanı 02:23
Yapay Cennet Fragmanı 8.516 izlenme - 4 yıl önce 2012 Brezilya yapımı Paraísos Artificiais (Yapay Cennet) filminin fragmanı. Brezilya’daki elektro-tekno partilerin alt kültürünün ve bu partilerde tanışan Nando ve Eric’in aşkının anlatıldığı romantik dram…
Morgan Filminin Fragmanı Yayınlandı! 03:27
Morgan Filminin Fragmanı Yayınlandı! 1.972 izlenme - 2 yıl önce 20th Century Fox'un dağıtımını üstlendiği Morgan isimli korku filminin bu fragmanını, IBM Watson hazırladı. Görüntü analizi konusundaki hünerlerini sergileyen bu fragmanla sergileyen Watson, oldukça başarılı bir iş ortaya çıkarmış. Watson'a bu fragman için 100 tane korku filminin fragmanı izletilmiş ve Morgan filminin çarpıcı sahnelerinin ortaya çıkarılması istenmiş. Görüntü, ses ve kompozisyon analizi yapan Watson isimli yapay zeka, insanları filme çekecek fragmanı hazırlamış.
Hawking: Yapay Zeka İnsanlığın ya En Büyük İcadı ya da Sonu Olur 01:13
Hawking: Yapay Zeka İnsanlığın ya En Büyük İcadı ya da Sonu Olur 1.352 izlenme - 1 yıl önce Ünlü fizikçi Stephen Hawking, insanlığın gelecekte yaratacağı yapay zeka formu ile ya en büyük icadını yapacağını ya da kendi sonunu hızlıca hazırlamış olacağını söyledi. Yapay zekanın insanoğlunun en büyük felaketi olabileceğini belirten Stephen Hawking, düzgün yönetilmedikleri takdirde düşünen makinelerin medeniyetimizin sonunu getirebileceğini belirtti. "YA EN BÜYÜK İCAD, YA DA İNSANLIĞIN SONU" İngiltere'de Cambridge Üniversitesi'nin yeni 'Yapay Zeka Araştırma Merkezi'nin açılışında konuşan ünlü fizikçi Stephen Hawking, insanlığın gelecekte yaratacağı yapay zeka formu ile ya en büyük icadını yapacağını yada kendi sonunu hızlıca hazırlamış olacağını söyledi. "KONTROLSÜZ GELİŞMELERİN KARŞISINDAYIM" Yapay zeka konusunda yaşanan kontrolsüz gelişmelerin karşısında olduğunu belirten Hawking, bu düşünen makinelerin fakirliği ve hastalığı ortadan kaldırmak gibi çığır açıcı yeniliklerin yanı sıra güçlü otonom silahların üretilmesi suretiyle milyonlarca insana diz çöktürebileceğini kaydetti. "İNSAOĞLUNU KÖLELEŞTİREBİLİR" Yapay zekanın alıştığımız ekonomik sistemlerin çöküşünü hızlandıracağını belirten Hawking, düşünen makinelerin gelecekte bir gün kendi iradelerini kazanmaları durumunda bunu insanoğlunun iradesine hakim kılmaya çalışabileceklerini, bir anlamda insaoğlunu köleleştirebileceklerini de ifade etti. Google'ın Deep Mind isimli yapay zekasının bu yılın başlarında dünya Go şampiyonunu alt edebildiğini ve Microsotf'un icat ettiği bir yapay zekanın da insan gibi sesleri tanıyarak ayırt edebilmeyi başardığını belirten Hawking, yapay zeka alanındaki gelişmelerin çok hızla ilerlediğini ifade etti. Profesör Hawking, dünya genelinde yapay zeka gelişmelerine en temkinli yaklaşan şüpheci isimlerden biri. Hawking, bin adet bilim adamıyla birlikte gelecekte yapay zekanın yaratabileceği tehlikelere karşı önlem alınmasını isteyen bir çağrı mektubuna imza atmıştı.
artificial ıntelligence aı 1 fragmanı 02:13
artificial ıntelligence aı 1 fragmanı 7.391 izlenme - 7 yıl önce belirsiz bir gelecekte insanoğlu dünyanın çoğunun sular altında kaldığı bir yeryüzünde yaşamaya çalışırken teknolojinin nimetlerinden yararlanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla 'yapay zekalı' robotlar üretirler. david madde ve mana olarak tam bir insan gibi donatılmış bir robottur. sevmeye programlanmış olan ilk robot çocuk david o sırada hasta olmasından dolayı tedavisi bulunana kadar çocukları dondurulmuş bir aile tafından deneme süreci olarak evlat edinilir. david yaşadığı aile ort
Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 03:17
Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 2.159 izlenme - 3 yıl önce Önceden de iki tane yayımlanmış olan videoların benzeri mahiyetindedir, insanların tepkileri bilindiği gibidir. Videodaki kadınlar videoda kendini gördükten sonra şikyetçi olmuyolar mı acaba bunu merak ederim ben de hep.