Hoşgeldiniz!

Yapay Zeka Videoları İzle

Deneysel Bankacılık: Yapay Birikim 00:05
Deneysel Bankacılık: Yapay Birikim 817.095 izlenme - 3 yıl önce Biriktirirken nasıl kazanabiliriz? facebook.com/deneyselbankacilik twitter.com/deneyselbanka
Tesla'nın Otomatik Pilotunun Hayat Kurtarması 00:14
Tesla'nın Otomatik Pilotunun Hayat Kurtarması 462.831 izlenme - 1 yıl önce Tesla'nın geçenlerde duyurduğu otomatik pilot özelliğini çoğunuz biliyorsunuz.. Bu defa da sürücünün yolu takip etmediği bir anda ve yağmurlu bir havada otomatik pilotun aracın önüne manevra yapan farklı bir aracı fark etmesine tanıklık edeceğiz.
Gatebox’tan Yalnız Yaşayanlar için Sanal Asistan 02:00
Gatebox’tan Yalnız Yaşayanlar için Sanal Asistan 1.823 izlenme - 2 ay önce Gatebox adlı Japon firması, özellikle 30 yaş üstü yalnız erkekler için fiyatı yaklaşık 2800 dolar olan bu virtual home robotu 2016 yılında piyasaya çıkardı.
Yapay Zeka Fragman 01:26
Yapay Zeka Fragman 35.995 izlenme - 4 yıl önce Belirsiz bir gelecekte, insanoğlu, dünyanın çoğunun sular altında kaldığı bir yeryüzünde yaşamaya çalışırken, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla 'yapay zekalı' robotlar üretirler. David madde ve mana olarak tam bir insan gibi donatılmış bir robottur. Sevmeye programlanmış olan ilk robot çocuk David, o sırada hasta olmasından dolayı tedavisi bulunana kadar çocukları dondurulmuş bir aile tafından deneme süreci olarak evlat edinilir. David, yaşadığı aile ortamında evlatlığın gerektirdiği sevgi ve bakımı kapsayarak, giderek çiftin çocukları haline gelmesine rağmen, umulmadık olaylar hayatı 'Robot David' için imkansız bir duruma sokar.
Hawking: Yapay Zeka İnsanlığın ya En Büyük İcadı ya da Sonu Olur 01:13
Hawking: Yapay Zeka İnsanlığın ya En Büyük İcadı ya da Sonu Olur 1.239 izlenme - 4 ay önce Ünlü fizikçi Stephen Hawking, insanlığın gelecekte yaratacağı yapay zeka formu ile ya en büyük icadını yapacağını ya da kendi sonunu hızlıca hazırlamış olacağını söyledi. Yapay zekanın insanoğlunun en büyük felaketi olabileceğini belirten Stephen Hawking, düzgün yönetilmedikleri takdirde düşünen makinelerin medeniyetimizin sonunu getirebileceğini belirtti. "YA EN BÜYÜK İCAD, YA DA İNSANLIĞIN SONU" İngiltere'de Cambridge Üniversitesi'nin yeni 'Yapay Zeka Araştırma Merkezi'nin açılışında konuşan ünlü fizikçi Stephen Hawking, insanlığın gelecekte yaratacağı yapay zeka formu ile ya en büyük icadını yapacağını yada kendi sonunu hızlıca hazırlamış olacağını söyledi. "KONTROLSÜZ GELİŞMELERİN KARŞISINDAYIM" Yapay zeka konusunda yaşanan kontrolsüz gelişmelerin karşısında olduğunu belirten Hawking, bu düşünen makinelerin fakirliği ve hastalığı ortadan kaldırmak gibi çığır açıcı yeniliklerin yanı sıra güçlü otonom silahların üretilmesi suretiyle milyonlarca insana diz çöktürebileceğini kaydetti. "İNSAOĞLUNU KÖLELEŞTİREBİLİR" Yapay zekanın alıştığımız ekonomik sistemlerin çöküşünü hızlandıracağını belirten Hawking, düşünen makinelerin gelecekte bir gün kendi iradelerini kazanmaları durumunda bunu insanoğlunun iradesine hakim kılmaya çalışabileceklerini, bir anlamda insaoğlunu köleleştirebileceklerini de ifade etti. Google'ın Deep Mind isimli yapay zekasının bu yılın başlarında dünya Go şampiyonunu alt edebildiğini ve Microsotf'un icat ettiği bir yapay zekanın da insan gibi sesleri tanıyarak ayırt edebilmeyi başardığını belirten Hawking, yapay zeka alanındaki gelişmelerin çok hızla ilerlediğini ifade etti. Profesör Hawking, dünya genelinde yapay zeka gelişmelerine en temkinli yaklaşan şüpheci isimlerden biri. Hawking, bin adet bilim adamıyla birlikte gelecekte yapay zekanın yaratabileceği tehlikelere karşı önlem alınmasını isteyen bir çağrı mektubuna imza atmıştı.
Morgan Filminin Fragmanı Yayınlandı! 03:27
Morgan Filminin Fragmanı Yayınlandı! 1.959 izlenme - 7 ay önce 20th Century Fox'un dağıtımını üstlendiği Morgan isimli korku filminin bu fragmanını, IBM Watson hazırladı. Görüntü analizi konusundaki hünerlerini sergileyen bu fragmanla sergileyen Watson, oldukça başarılı bir iş ortaya çıkarmış. Watson'a bu fragman için 100 tane korku filminin fragmanı izletilmiş ve Morgan filminin çarpıcı sahnelerinin ortaya çıkarılması istenmiş. Görüntü, ses ve kompozisyon analizi yapan Watson isimli yapay zeka, insanları filme çekecek fragmanı hazırlamış.
Yapay Zekaya Sahip Sanal Bebek - Babyx 01:55
Yapay Zekaya Sahip Sanal Bebek - Babyx 4.478 izlenme - 3 yıl önce Yapay Zekaya Sahip Bir Bebek Ne Tepki Verir ? Neler Yapar ? Ürkütücü Seviyede Gerçekçi Sanal Yazılım Olan 'babyx' Projesini Tanıtmak İçin Yapılmış Bir Video.. Gerçekçi sanal yazılım olan 'BabyX' projesi tanıtmak için yapılan bu video izleyenleri hayrete düşürüyor.
artificial ıntelligence aı 1 fragmanı 02:13
artificial ıntelligence aı 1 fragmanı 5.708 izlenme - 6 yıl önce belirsiz bir gelecekte insanoğlu dünyanın çoğunun sular altında kaldığı bir yeryüzünde yaşamaya çalışırken teknolojinin nimetlerinden yararlanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla 'yapay zekalı' robotlar üretirler. david madde ve mana olarak tam bir insan gibi donatılmış bir robottur. sevmeye programlanmış olan ilk robot çocuk david o sırada hasta olmasından dolayı tedavisi bulunana kadar çocukları dondurulmuş bir aile tafından deneme süreci olarak evlat edinilir. david yaşadığı aile ort
Yapay Zekâ, İnsan Zekâsının Önüne Geçebilir mi? 03:53
Yapay Zekâ, İnsan Zekâsının Önüne Geçebilir mi? 1.106 izlenme - 1 yıl önce Teknoloji ve bilimi bir araya getiren yapay zekâ, insan zekâsının önüne geçebilir mi? ShiftDelete.Net ekibi her hafta farklı bir soru ile sokağa çıkıp, mikrofonu size uzatıyor! Not: 02:15 yeni bir fenomen doğmuş olabilir. Not2: 00:56 Yapay zeka sınırsız, insan zekasının sınırı var, wtf!? Kaynak: http://shiftdelete.net/yapay-zeka-vs-insan-zekasi-sokaktayiz-15-69717
Korsan Haber_yapay Zeka__demet Akalın Hande İle Gü 02:36
Korsan Haber_yapay Zeka__demet Akalın Hande İle Gü 7.843 izlenme - 8 yıl önce seriyi izlemeye devam...
Beyin Gücüyle Kontrol Edilebilen Robot 00:48
Beyin Gücüyle Kontrol Edilebilen Robot 54 izlenme - 2 hafta önce Massachusetts Teknoloji Enstitüsü'nün (MIT) Bilgisayar Bilimi ve Yapay Zeka Laboratuvarı’nın Boston Üniversitesi ile geliştirdiği sistem, beyin sinyalleri ile robotu kontrol etme imkanı sağlıyor.
Yapay Zeka Kendi Başına Bilim Kurgu Senaryosu Yazdı 09:02
Yapay Zeka Kendi Başına Bilim Kurgu Senaryosu Yazdı 390 izlenme - 10 ay önce Yapay zeka, siz farkında olmasanız da artık pek çok yerde. Bir sonraki cümleye hangi kelimeyle başlayacağınızı tahmin etmeyi deneyip, alışkanlıklarınızı öğrenmeye çalışan akıllı telefon klavyeniz bunun en basit örneği. Peki ya yapay zeka bir senaryo yazsaydı ortaya nasıl bir film çıkardı? Sunspring, bu sorunun cevabı. “Öğrenmeyi öğrenen” yapay zeka yazılımları dün 18 dünya şampiyonluğunu bulunan Go oyuncusunu mağlup ederken bugün sürücüsüz otomobilin direksiyonuna geçip trafikte ne zaman ve ne şiddette kornaya basması gerektiğini öğreniyor. Peki sıfırdan ortaya bir metin çıkarsalardı, bu metin neye benzerdi? Bilim kurgu temalı kısa film Sunspring‘in yaratıcıları Jetson adını taşıyan yapay zekaya, Ghostbusters 2‘den Star Wars‘a, Eternal Sunshine of the Spotless Mind‘dan Aliens’a kadar pek çok bilim kurgu filminin senaryosunu verdi. Karşılığında ise ortaya son derece tuhaf bir kısa film senaryosu çıktı. Silicon Valley dizisinden tanıdığımız oyuncu Thomas Middleditch’in baş rolünde olduğu filmin yönetmeni Oscar Sharp. Filmin yaratıcıları Sunspring’i 48 saatte çekip montajladı ve son halini verdi. Kısa film için şarkı bile yazan yapay zekanın yazdığı senaryo, baştan sona alakasız diyaloglarla dolu. Dolayısıyla filmde mantıklı bir olay kurgusu da yok. Tabii David Lynch filmlerini seviyorsanız orası ayrı… Görünen o ki şimdiden pek çok meslek kolunu tehdit eden robot çalışanlara Hollywood’da -en azından şimdilik- yer yok.
Yapay Zeka Şairi: Deniz Yılmaz 05:39
Yapay Zeka Şairi: Deniz Yılmaz 629 izlenme - 1 yıl önce Posta Gazetesi'nin Yurdumun Şairleri bölümüne şiirlerini gönderen Deniz Yılmaz'ın yürekleri burkan sımsıcak hikayesi karşınızda. Hem yakışıklı hem de güzel olan şair Deniz Yılmaz'ın hikayesini bir de Bager Akbay'dan dinleyin.
compishco 02:59
compishco 2.062 izlenme - 8 yıl önce İlk yapay zeka compishco 'ya sahip çıkalım! türk mucidimizle gurur duyalım!
Büyük Köpek Robot 02:59
Büyük Köpek Robot 1.165 izlenme - 8 yıl önce köpek robot, robotikte yapay zeka örneği
GTA V - Kadın sürücü 01:16
GTA V - Kadın sürücü 606 izlenme - 2 yıl önce GTA V ne kadar gerçekçi bir oyun olduğunu kadın sürücünün performansıyla kanıtlamış oldu. İzliyoruz efenim.
Dirigöl Yazılım Ve Otomasyon - Yapay Zeka Dirigom 03:52
Dirigöl Yazılım Ve Otomasyon - Yapay Zeka Dirigom 1.081 izlenme - 7 yıl önce dirigöl yazılım ve otomasyondan yapay zeka programı dirigom
Yapay Zekanın Sevimli Yüzü Mini Robot Cozmo 00:50
Yapay Zekanın Sevimli Yüzü Mini Robot Cozmo 72 izlenme - 5 ay önce Yapay zeka illa korkutucu bir şey olmak zorunda değil. Eğlenceli ve bir o kadar da sevimli mini robot Cozmo, yapay zeka teknolojisinin sevimli yüzü olmaya aday. Anki, “evcil” robotu Cozmo‘yu kullanıcılara göndermeye başladı. WALL-E’den esinlenilerek hazırlanan Cozmo, yapay zeka teknolojisiyle beslenmiş bir oyun arkadaşı. Anki Cozmo’nun olabildiğince akıllı ve insansı olmasına özen göstermiş. İnsanların tepki göstereceği pek çok duruma tepki gösterebilen Cozmo, sinirlenmekten mutlu olmaya, yorulmaktan sakinliğe kadar pek çok duyguya sahip. Örneğin beraber oynadığınız oyunu kaybederse Cozmo bir hayli sinirleniyor. Kendisini masadan alıp kaldırmanız da pek hoşuna gitmiyor. Onunla oyun oynamayı kabul etmeniz ise mutlu olması için yeterli bir sebep. Oldukça sevimli olan Cozmo yüz tanıma teknolojisiyle insanları hatırlayabiliyor aynı zamanda isimlerini de ezberleyebiliyor. Üç farklı sensörü sayesinde yüksekten düşmemesi ya da daha rahat manevra yapması sağlanan robot iOS ve Android uyumlu uygulamasıyla çalışıyor. Tüm teknik işlemler uygulama aracılığıyla gerçekleştiği için Cozmo’nun vücudunda fazlalık yapan donanım parçaları bulunmuyor. İşin tüm yükü Anki’nin serverları üzerinde. Beraberinde getirdiği üç küple beraber değişik oyunlar oynayabileceğiniz Cozmo aynı zamanda günlük görevlerle özelliklerini de geliştiriyor. Ayrıca robotu uygulaması aracılığıyla uzaktan kontrol etmek de mümkün. Küçük bir keşif için oldukça yararlı olabilir. Çocukları yapay zeka ile tanıştırıp, onlara bu teknolojiyi sevdirmeyi hedefleyen bu mini robotun yurt dışı fiyatı ise 180 dolar.
korsan haber_yapay zeka__burcu ve oğlanları 01:11
korsan haber_yapay zeka__burcu ve oğlanları 1.277 izlenme - 8 yıl önce seriyİ izleyin
korsan haber_yapay zeka__vermek yada vermemek 03:05
korsan haber_yapay zeka__vermek yada vermemek 1.529 izlenme - 8 yıl önce seriyi izlemeye devam
İlk Yapay Zekalı TV Sunucusu Hava Durumu Sundu 01:34
İlk Yapay Zekalı TV Sunucusu Hava Durumu Sundu 213 izlenme - 1 yıl önce Yıllardır yapay zeka konusunda bazı çalışmalar yapan Microsoft yeni bir icraatını test etti. İlk kez Çin’de Microsoft Derin Öğrenme teknolojisiyle Yapay Zeka, TV ‘de hava durumu sunucusu kullanıldı. Çin'de yapılan bu test çok başarılı geçti.
yapay zekada son nokta 03:47
yapay zekada son nokta 724 izlenme - 6 yıl önce yapay zekada gelinen son nokta www.balikdostlari.com
Dünyanın En İşlevsiz Makinasının Yükselişi 02:47
Dünyanın En İşlevsiz Makinasının Yükselişi 202 izlenme - 2 yıl önce Evet daha önce de sitemizde 2 defa izlediğimiz Dünyanın En İşlevsel Makinasının bu defa yeni modelini izleyeceğiz. yeni modeli daha bi ürkünç daha bi robotumsu olmuş. Bakalım böyle böyle derken terminatörü yapabilecekler mi?
Yapay Zekaya Sahip Ürkütücü Sanal Bebek-BabyX 01:55
Yapay Zekaya Sahip Ürkütücü Sanal Bebek-BabyX 244 izlenme - 2 yıl önce Ürkütücü seviyede gerçekçi sanal yazılım olan 'BabyX' projesini tanıtmak için yapılmış bi video..
Oyun Ustası Yapay Zeka - DeepMind 01:12
Oyun Ustası Yapay Zeka - DeepMind 139 izlenme - 2 yıl önce Google, geçen yıl satın aldığı DeepMind adlı yapay zeka şirketinin kapalı kapılar ardında ne tür beceriler geliştirdiğine dair bir örnek paylaştı. Deep-Q Network adlı sistem klasik Atari 2600 oyunları üzerinde ustalık geliştirebiliyor. Birkaç yüz deneme sonrasında oyunun nasıl oynanması gerektiğini çözen sistem, kazanmak üzere taktikler geliştirerek kendi kendine oyunun ustası haline geliyor.
Caprica - Final Sahnesi 04:39
Caprica - Final Sahnesi 214 izlenme - 2 yıl önce Yapay zeka tartışmalarının sürdüğü bu günlerde bu konuyu farklı bir açıdan ele alan dünyanın en iyi dizisi battlestar galactica'nın öncesini anlatan caprica dizisinin mükemmel final sahnesidir. Dizideki olayların bundan 150,033 yıl önce olmuş olması da insanlığın evrimine farklı bir bakış açısı sunuyor.
Yapay Zekaya Sahip Ürkütücü Sanal Bebek - Baby X 01:55
Yapay Zekaya Sahip Ürkütücü Sanal Bebek - Baby X 122 izlenme - 3 yıl önce Ürkütücü seviyede gerçekçi sanal yazılım olan 'BabyX' projesini tanıtmak için yapılmış bi video.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yapay Zeka - Sevginin Sonsuzluğu 02:24
Yapay Zeka - Sevginin Sonsuzluğu 98 izlenme - 1 yıl önce Yapay Zeka filminin son sahnesi! 2001, Steven Spielberg yapımı bilim kurgu filmidir.Sevginin madde boyutunu aşan gücünü ve yaşamdaki vazgeçilmezliğini anlatan film... Bu robot çocuk, o heykele uzun uzadıya bakması ve temennisi iç parçalayıcıdır.
Yapay Zekalı Süper Mario 04:58
Yapay Zekalı Süper Mario 72 izlenme - 2 yıl önce Mario'muza beyin yerleştirmişler. Artık biz sağa sola atlarken oyun kolu ile birlkte sağa sola gidecez. Prensesi de kendi kurtarır zekasıda var Nuri Alço gibi gazoza ilaç katıp bayıltır sonra aganşgş naganigi..
Saw - Testere - Hps1kçk 01:40
Saw - Testere - Hps1kçk 441 izlenme - 8 yıl önce testere filminin özeti