Hoşgeldiniz!

yapılışı

Nutella Slime Nasıl Yapılır | Slime Yapılışı | EvcilikTV 06:01
Nutella Slime Nasıl Yapılır | Slime Yapılışı | EvcilikTV "Kendin Yap" 46.560 izlenme - 4 hafta önce Nutella Slime nasıl yapılır? Bu video da hem Slime ile eğlenceli oyunlar oynuyor hem de Slime yapılışını sizler için detaylı anlatıyorum.
Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı 29:37
Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı 172.859 izlenme - 6 ay önce Tığ işi çiçek motifi yapımı videomuzu hazırladık.Kanalımızda örgü modelleri ve yapılışlarını daha fazla sunmaya çalışacağız.Tığ ile çiçek motifini herkesin anlayabilmesi için biraz uzun tuttuk.Buradaki çiçek motifini toplamda 4 kat yaptık siz daha fazla kat yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda daha fazla çiçek motifi ve örgü modelleri ve yapılışları ile ilgili videolar sunmaya çalışacağız.
Örgü Etek Yapımı 30:34
Örgü Etek Yapımı 135.301 izlenme - 6 ay önce Videomuzda sizlere örgü etek yapımı yani örgü etek örneğini göstemeye çalışacağım.Dantela ip ile yapılan çok şık bir etek yapıyoruz.
Tütü Elbise Nasıl Yapılır - Prenses Modeli 24:37
Tütü Elbise Nasıl Yapılır - Prenses Modeli 127.733 izlenme - 6 ay önce Tütü elbise nasıl yapılır videomuzla sizlere prenses modeli tütü elbise yapımını anlatmaya çalıştım.Tütü elbise modelleri arasında farklı bir modele imza atmak istedik umarım beğenirsiniz.
Cetvelle Örgü Modeli Yapımı 11:19
Cetvelle Örgü Modeli Yapımı 96.351 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da sizlere cetvelle örgü yapımını göstereceğim.Örgü modelimiz ile bebek yelekleri veya hırkası,dilerseniz kaşkol,kazak veya bebek battaniye yapabilirsiniz.
Kozalak Örgü Modeli 12:02
Kozalak Örgü Modeli 109.021 izlenme - 6 ay önce Kozalak örgü modeli veya kıvırcık örgü modeli şeklinde adlandırabileceğimiz videomuz hazır.Arkadan gelen sesler için şimdiden kusura bakmayın.Kolay gelsin.
Tütü Elbise Yapımı 26:43
Tütü Elbise Yapımı 92.586 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da tütü elbise nasıl yapılır onu göreceğiz.Tütü modelleri arasında tütü elbise oldukça güzel görünüme sahiptir.Tütü elbise yapılışı çok kolaydır.
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 06:11
Çiçek Boncuklu Yazma Oyası Yapımı 74.820 izlenme - 6 ay önce El sanatları ve hobi kanalı tarafından yapılan çiçek boncuklu yazma oyası yapımı videomuz hazır.Yapımı oldukça kolay olan bir model.Yazma oyaları açısından boncuklu oyaların yapımı daha kısa sürebilir.Umarım beğenirsiniz.Kolay gelsin....
Çatalla Ponpon Yapımı 04:45
Çatalla Ponpon Yapımı 71.844 izlenme - 6 ay önce Videomuz da sizlere çatal yardımı ile kolay ve pratik ponpon yapımı gösterilmektedir.İpten ponpon nasıl yapılır video olarak öğreneceksiniz.
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı 15:36
Kurdeleden Tomurcuk Gül Yapımı 84.259 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da kurdeleden tomurcuk gül yapımını anlatıyoruz.Yapım tekniği olarak çok farklı bir teknik kullanılıyor.Önce katlamalar sonra teğel alma yapılıyor sonrasında ise silikon yardımı ile yapıştırmaya geçiliyor.
Keçe Şekerlik Yapımı 08:57
Keçe Şekerlik Yapımı 69.250 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da keçe şekerlik yapımını göstermeye çalışacağım.Keçeden birçok malzeme yapılabilir bunlar tamamen sizin zevkinize ve hayal gücünüze bağlıdır.
İğne Oyası Yapılışı | Papatya Modeli 03:46
İğne Oyası Yapılışı | Papatya Modeli 61.870 izlenme - 6 ay önce Fatma hanım tarafından yapılan iğne oyası beyaz papatya modeli fular yapımını sizlere sunuyoruz.Resimlerle slayt şeklinde yapımını anlatmaya çalıştık umarım beğenirsiniz.
Saten Kurdeleden Çiçek Yapımı 07:03
Saten Kurdeleden Çiçek Yapımı 51.095 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da saten kurdeleden çiçek yapımı göstereceğiz.Ayrıca kurdeleden yaprak yapımı da gösterilmektedir.
Kurdele Nakışı Vinka Çiçeği Yapımı 04:57
Kurdele Nakışı Vinka Çiçeği Yapımı 50.177 izlenme - 6 ay önce Kurdela nakışı eğitim setimize (13. video) vinka çiçeği yapımı ile devam ediyoruz.
Limon Çekirdeği İğne Oyası Yapılışı 19:09
Limon Çekirdeği İğne Oyası Yapılışı 90.944 izlenme - 2 yıl önce limon çekirdeği iğne oyası yapılışı anlatımlı limon çekirdeği iğne oyası yapılışı video limon çekirdeği iğne oyası örneği yapılışı limon çekirdeği iğne oyası örnekleri limon çekirdeği iğne oyası modelleri limon çekirdeği iğne oyası nasıl yapılır limon çekirdeği iğne oyası modeli limon çekirdeği iğne oyası yapımı
Kurdeleden Çiçek Yapımı 08:14
Kurdeleden Çiçek Yapımı 30.073 izlenme - 6 ay önce Bu videomuzda kurdeleden çiçek yapımını göreceğiz.
İğne Oyası Kelebek Modeli Yapılışı 05:59
İğne Oyası Kelebek Modeli Yapılışı 54.042 izlenme - 1 yıl önce İğne Oyası tekniğini kullanarak kelebek motifi yapmanın videolu anlatımı Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Kurdele Nakışı Mine Çiçeği 02:32
Kurdele Nakışı Mine Çiçeği 26.297 izlenme - 6 ay önce Kurdela nakışı eğitim setimizin 11. videosu mine çiçeği ile birlikteyiz.Kurdele nakışı örnekleri ve kurdela nakışı yapılışı için doğru kanaldasınız.
Uğur Böceği Çocuk Tacı Yapımı 14:15
Uğur Böceği Çocuk Tacı Yapımı 20.652 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da çocuk taçlarından uğur böceği çocuk tacı yapımını göreceğiz.
İğne Oyası Modeli Yapılışı 16 05:00
İğne Oyası Modeli Yapılışı 16 28.705 izlenme - 1 yıl önce Canım Anne Tv Örgü, El işi, Geri Dönüşüm Projeleri, Kendin Yap ve Hobi.... Örgü, El İşleri ve Hobi gibi konular üzerine videolu anlatımlar yapıyoruz. Bunun için Tüm izleyicilerimizden Kanalımıza ABONE OLMANIZI Rica Ediyoruz. ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom Sevgili www.canimanne.com takipçileri İğne Oyası Modellerini ve Örneklerini videolu bir şekilde anlatmaya devam ediyoruz. Sizlerden gelen yoğun istek üzerine iğne oyası yapılışlarını seri olarak devam ediyoruz. İğne Oyası örneği yapılışı ile ilgili yeni videolarımız İğne Oyası Modeli Yapılışı 12 - https://youtu.be/IXgKVrUHlHE İğne Oyası Modeli Yapılışı 13 - https://youtu.be/iqExHvp7ROk İğne Oyası Modeli Yapılışı 14 - https://youtu.be/fyPdS8AkEcs İğne Oyası Modeli Yapılışı 15 - https://youtu.be/2vowY3MKaP4 İğne Oyası Modeli Yapılışı 16 - https://youtu.be/go4LTOGALV4
Tunus İşi Ters Modeli Yapılışı 02:56
Tunus İşi Ters Modeli Yapılışı 60.779 izlenme - 1 yıl önce Ters model örgüyü Tunus işi nasıl örebilirsiniz? Tunus işi Ters örgü detayları bu videoda Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 03:40
İkiz Ergen Bıyığı iğne Oyası Modeli 23.896 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da sizlere Fatma hanım tarafından yapılan ikiz ergen bıyığı iğne oyası modelinin yapımını gösteriyoruz.Umarım beğenirsiniz.
Mavi Çiçek Motifli iğne Oyası Havlu Kenarı 03:07
Mavi Çiçek Motifli iğne Oyası Havlu Kenarı 18.415 izlenme - 6 ay önce Fatma hanım tarafından sizler için hazırlanan mavi çiçek motifli iğne oyası havlu kenarı yapılışı videosunu umarım beğenirsiniz.Slaytlar halinde anlatılmıştır.
Sigara Böreği Tarifi - Peynirli Börek Nasıl Yapılır 02:47
Sigara Böreği Tarifi - Peynirli Börek Nasıl Yapılır 63.830 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda sigara böreği tarifi hazırladık videomuzu izleyin ve sigara böreği nasıl yapılır kolaylık ile öğrenin
İğne Oyası Modeli Yapılışı 05:33
İğne Oyası Modeli Yapılışı 21.224 izlenme - 1 yıl önce Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­---------------------- Kanalımıza Abone Olmak İÇİN TIKLAYIN: http://www.youtube.com/subscription_c... Canım Anne TV KANALIMIZA Her türlü soru ve önerileriniz yorum bölümünden iletebilirsiniz, ayrıca videomuzu beğendiyseniz beğen butonuna (tuşuna) basarsanız seviniriz. Kanalımızda En Çok İzlenen 30 Video https://www.youtube.com/playlist?list... Kanalımıza Abone Olmak İÇİN TIKLAYIN: http://www.youtube.com/subscription_c... Ocak 2015 Videolarımızın tümü https://www.youtube.com/playlist?list...
Tütü Etek Yapımı : DIY 21:54
Tütü Etek Yapımı : DIY 16.593 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da çok farklı bir tütü etek yapımı nı göreceğiz.Tütü modelleri arasında farklı bir modeldir.
Tavuk Nugget Tarifi - Gurme Yemek Tarifleri 00:59
Tavuk Nugget Tarifi - Gurme Yemek Tarifleri 3.034 izlenme - 2 ay önce Gurme Yemek Tarifleri'nden Tavuk Nugget Tarifi, evde tavuk nugget nasıl yapılır http://www.gurmeyemektarifleri.com/tavuk-nugget-tarifi/ Videolu yemek tariflerimizi kaçırmamak için kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Hediyelik Eşya Kutusu Yapımı (Kase) 11:53
Hediyelik Eşya Kutusu Yapımı (Kase) 13.087 izlenme - 6 ay önce Bu videomuz da sizlere hediyelik eşya kutusu yapımını göstermeye çalıştım.
Lahana Lif Modeli Yapılışı 01:22:07
Lahana Lif Modeli Yapılışı 12.577 izlenme - 1 yıl önce Canım Anne Tv Örgü, El işi, Geri Dönüşüm Projeleri, Kendin Yap ve Hobi.... Örgü, El İşleri ve Hobi gibi konular üzerine videolu anlatımlar yapıyoruz. Bunun için Tüm izleyicilerimizden Kanalımıza ABONE OLMANIZI Rica Ediyoruz. ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom Kanalıma Abone Olmak İçin:http://goo.gl/x2egyR
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 02:04
Renkli Papatya iğne Oyası Yapımı 12.501 izlenme - 6 ay önce Fatma hanım tarafından gösterilen iğne oyası renkli papatya modeli yapımı ile karşınızdayız.İğne oyası teknikleri devam ediyor.