Hoşgeldiniz!

yapışma

Küfür Eden Misafir Çocuğu Tavana Yapıştırmak 00:12
Küfür Eden Misafir Çocuğu Tavana Yapıştırmak 1.535.780 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin korkulu rüyasıdır misafir çocuğu bilgisayarımıza oyuncaklarımıza yemeğimize hatta sevgilimize bile sulanabilirler Allah bütün evlerden uzak etsin pislikleri buradada ufak bir çocuk gelmiş kardeşimizin evine hıamına hıamına hıamına sohtuhum diyecekkene paatt sinek gibi tavana ordanda yere yapışıyor teşekkürler koca yürekli adam seni seviyoruz.
Öpüşme Cezalı Oyun 4 03:50
Öpüşme Cezalı Oyun 4 20.869 izlenme - 3 yıl önce Prank denen bu dallama kızları öpmeye devam ediyor. Bu sefer işi daha da abartarak kucaklıyor, bi gün yolda işi bitirecek ama ne zaman bilmiyoruz neyse yine izlemekten başka çare yok.
Soğuk Demire Dilini Değdirince Yapışıyor Mu? - Test Ettik | Oha Diyorum 03:02
Soğuk Demire Dilini Değdirince Yapışıyor Mu? - Test Ettik | Oha Diyorum 1.336 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda merak ettiğimiz bir şeyi test ediyoruz. Acaba çok çok soğuk demire dilini değdirince yapışıyor mu? Sorunun cevabı videoda! Bir şeyleri denediğimiz tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/t4A2pD Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Amerikan Futbolu Kaskınının Formaya Yapışması 01:25
Amerikan Futbolu Kaskınının Formaya Yapışması 199 izlenme - 3 yıl önce Southern Miss ile Arkansas kolej takımları arasında oynanan Amerikan futbol karşılaşmasında yaşanan bir pozisyon şaşkınlık yarattı. Yaşanan mücadele esnasında Ed Wilkins’in kaskı rakip takımdan Alex Collins adındaki oyuncunun formasına yapıştı ve bir türlü çıkmak bilmedi. Yetkililer, kaskı çıkarmak için tornavida kullanmak zorunda kaldı.
yavaŞŞŞŞ xd 00:13
yavaŞŞŞŞ xd 176 izlenme - 9 yıl önce
Denizli'de Polisin Silahı Mr Cihazına Yapıştı 01:03
Denizli'de Polisin Silahı Mr Cihazına Yapıştı 6 izlenme - 3 ay önce Denizli'de polisin silahı MR cihazına yapıştı -Denizli'de yakını ile MR cihaz odasına giren polisin silahı cihaza yapıştıDENİZLİ - Denizli Devlet Hastanesine yakını ile birlikte giden polis memurunun silahı, odadaki Manyetik Rezonans cihazına yapıştı.