Hoşgeldiniz!

yapışmak

Yapıştırıcı İie Birbirine Yapışmak 00:57
Yapıştırıcı İie Birbirine Yapışmak 178.953 izlenme - 3 yıl önce Efendim açıkçası bu arkadaşların amacını anlamış değilim izleyince bir çoğunuzun da öyle düşüneceği gibi. Yapıştırıcıyla geniş kalıplı bir arkadaşla zayıf gencin birbirlerini yapıştırdığını görüyoruz. Bayağı sağlam bir yapıştırıcı olsa gerek.
Buzlu Direğe Dilini Yapıştıran Çocuk 00:59
Buzlu Direğe Dilini Yapıştıran Çocuk 7.982 izlenme - 2 yıl önce Buzlu direğe dilini kaptıran çocuğun korku dolu anları ufak bir müdahale ile son eriyor.
Kör ve Memeli Silahşör Olmak - Hülya Avşar 02:32
Kör ve Memeli Silahşör Olmak - Hülya Avşar 9.362 izlenme - 3 yıl önce Hülya Avşar'ın internet önceki döneme ait, zamanın ergen bünyelerinin ezbere bildiği Mavi Melek filminden bir kesit izleyeceğiz. Kör olmasına rağmen nişancılık konusunda da oldukça usta olan kızımız, bahçe sularken hortumun ucunu sıkarak suyu püskürtme tekniğiyle de eski usül bahçe sulayanlara selam çakmıştır.
Islak T-Shirt Meraklısı Küçük Ayşem 03:06
Islak T-Shirt Meraklısı Küçük Ayşem 3.073 izlenme - 3 yıl önce Müslüm Gürses ve Behçet Nacar'ın oyunculuk konusunda çığır açtığı, senaristin meme göstermek için bahçe hortumuna başvurduğu bir kesit. Bağyan oyuncumuzun cesaretine de hayran kalmamak elde değildir. Boşuna bir dirhem et bin ayıp örter dememişler.
Islak T-Shirt'ün Erkekler Üzerindeki Dağılma Etkisi 02:00
Islak T-Shirt'ün Erkekler Üzerindeki Dağılma Etkisi 1.991 izlenme - 3 yıl önce Islak t-shirt'lü kadınların erkek bünyesindeki kaldırma kuvveti konusunda bir tez hazırlanmalıdır. En azından bu konuyla ilgili hd kalite de bir belgesel olsa pür dikkat izlmek her erkeğin birincil görevi olacaktır.
yere yapışmış 01:59
yere yapışmış 2.152 izlenme - 8 yıl önce köpek pisliği yere yapışırsa
Arabadan Dayak Yiyen Kadın Sürücü (Mercedes'in İntikamı) 01:08
Arabadan Dayak Yiyen Kadın Sürücü (Mercedes'in İntikamı) 1.091 izlenme - 3 yıl önce Arabanın sağ kapısını bir güzel duvara sürtüp bir de el frenini çekmeden arabayı terkeden kadın şoföre Mercedes'in tepkisi sol kroşeyle geldi ! Videoyu izlerken ilk başta duvara sürtünce "ah ulan ah paranın gözü kör olsun" diye düşünmüştüm. Son nakavtla yüreğime az da olsa su serpildi sevgili alkislarlayasiyorum.com sakinleri..
Örümcek Kadın Yeşilçam'da 00:22
Örümcek Kadın Yeşilçam'da 363 izlenme - 3 yıl önce Sinema filmlerimizin barındırdığı ufak ayrıntılar ancak belirli bir zümrenin ilgisini çekse bile, biz bu şaheserleri bulmaya ve yayınlamaya devam edeceğiz. Görüntüler Bitmeyen Azap / Acı Izdırap isimleriyle anılan filmden alıntıdır. Yapım yılı 1980.
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Amacı Anlaşılmayan Gençler 00:57
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Amacı Anlaşılmayan Gençler 537 izlenme - 3 yıl önce Efendim açıkçası bu arkadaşların amacını anlamış değilim izleyince bir çoğunuzun da öyle düşüneceği gibi. Yapıştırıcıyla geniş kalıplı bir arkadaşla zayıf gencin birbirlerini yapıştırdığını görüyoruz. Bayağı sağlam bir yapıştırıcı olsa gerek.
Cute Dogs Stuck Together 01:11
Cute Dogs Stuck Together 242 izlenme - 4 yıl önce Cute Dogs Stuck Together
Sülük Gibi Arabaya Yapışan Çılgın Rus 02:37
Sülük Gibi Arabaya Yapışan Çılgın Rus 223 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyorki Rusya sokaklarında bir absürtlükle karşılaşmayalım. Akli dengesinden şüphe ettiğim adeta walking dead dizisinin seçmelerine katılmış ama seçilememiş tarzda bir arkadaşın bir anda "Sileyim mi Abla?" tarzında arabanın ön kaputuna yapışmasını izleyeceğiz. Kimbilir belki de çalan şarkıdan rahatsız olmuştur.
Chris Bosh vs Konfeti 00:05
Chris Bosh vs Konfeti 136 izlenme - 3 yıl önce Miami Heat'li basketbolcu Chris Bosh'un geçen sene olan final serisiden süpürge vakumu ağzının konfetiyle savaşını izliyoruz.
duanın kabul olma şartları nelerdir 10:48
duanın kabul olma şartları nelerdir 320 izlenme - 7 yıl önce www.huzuradogru.tv bu bölümde duanın kabul olma şartları ve ne şekilde yapılacağı işlenmektedir.
rızık hiç değişmez ne demektir ? 11:36
rızık hiç değişmez ne demektir ? 297 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette rızkın hiç değişmeyeceği hususu geniş bir şekilde anlatılmaktadır.
Sülük Gibi Arabaya Yapışan Çılgın Rus 02:37
Sülük Gibi Arabaya Yapışan Çılgın Rus 98 izlenme - 3 yıl önce Gün Geçmiyorki Rusya Sokaklarında Bir Absürtlükle Karşılaşmayalım. Akli Dengesinden Şüphe Ettiğim Adeta Walking Dead Dizisinin Seçmelerine Katılmış Ama Seçilememiş Tarzda Bir Arkadaşın Bir Anda "sileyim Mi Abla?" Tarzında Arabanın Ön Kaputuna Yapışmasını İzleyeceğiz. Kimbilir Belki De Çalan Şarkıdan Rahatsız Olmuştur.
Yere Yapışmak 00:06
Yere Yapışmak 54 izlenme - 4 yıl önce Yere Yapışmak
Ankara'nın Dikmen'i - Sinek İkili Duvara Yapıştı 02:29
Ankara'nın Dikmen'i - Sinek İkili Duvara Yapıştı 67 izlenme - 4 yıl önce www.hayatmedya.net