Hoşgeldiniz!

yapıştırıcı

Yapıştırıcı İle Birbirine Yapışmak 00:57
Yapıştırıcı İle Birbirine Yapışmak 167.615 izlenme - 2 yıl önce Efendim açıkçası bu arkadaşların amacını anlamış değilim izleyince bir çoğunuzun da öyle düşüneceği gibi. Yapıştırıcıyla geniş kalıplı bir arkadaşla zayıf gencin birbirlerini yapıştırdığını görüyoruz. Bayağı sağlam bir yapıştırıcı olsa gerek.
Japon Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir? - Pratikbilgiler 03:52
Japon Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir? - Pratikbilgiler 5.574 izlenme - 8 ay önce Hemen hemen herkesin başına gelen bir şansızlıktan yola çıkarak yeni bir video hazırladım. Elimize bulaşan ve parmaklarımıza yapışan japon yapıştırıcısı nasıl temizlenir?
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Gençler 00:57
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Gençler 1.162 izlenme - 2 yıl önce Yapıştırıcı ile birbirini yapıştıran gençlerVideo aşırı salaklık içerir baştan söyleyelim. Japon yapıştırıcısı ile birbirlerini sırtından yapı Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Amacı Anlaşılmayan Gençler 00:57
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Amacı Anlaşılmayan Gençler 1.513 izlenme - 2 yıl önce Efendim Açıkçası Bu Arkadaşların Amacını Anlamış Değilim İzleyince Bir Çoğunuzun Da Öyle Düşüneceği Gibi. Yapıştırıcıyla Geniş Kalıplı Bir Arkadaşla Zayıf Gencin Birbirlerini Yapıştırdığını Görüyoruz. Bayağı Sağlam Bir Yapıştırıcı Olsa Gerek.
Şahan - sümükten yapıştırıcı yapan uyanık girişimc 10:06
Şahan - sümükten yapıştırıcı yapan uyanık girişimc 7.445 izlenme - 9 yıl önce
yapıştırıcı 01:20
yapıştırıcı 2.235 izlenme - 7 yıl önce
Yapıştırıcı ile Birbirini Yapıştıran Zeki Gençler 00:57
Yapıştırıcı ile Birbirini Yapıştıran Zeki Gençler 685 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/maykop kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Amacı Anlaşılmayan Gençler 00:57
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Amacı Anlaşılmayan Gençler 470 izlenme - 2 yıl önce Efendim açıkçası bu arkadaşların amacını anlamış değilim izleyince bir çoğunuzun da öyle düşüneceği gibi. Yapıştırıcıyla geniş kalıplı bir arkadaşla zayıf gencin birbirlerini yapıştırdığını görüyoruz. Bayağı sağlam bir yapıştırıcı olsa gerek.
ipad için muhteşem yapıştırıcı 01:46
ipad için muhteşem yapıştırıcı 1.036 izlenme - 6 yıl önce ipad in amacına yönelik kullanım alanlarından örnekler
Duayen Yapı Tanıtım Filmi 05:51
Duayen Yapı Tanıtım Filmi 441 izlenme - 4 yıl önce Duayen Yapı İzolasyon San. Tic. Ltd. Şti. firma Tanıtım Reklam Çalışması...
İphone 5 Süper Yapıştırıcı 02:30
İphone 5 Süper Yapıştırıcı 369 izlenme - 4 yıl önce birinsan
Yapıştırıcı Yöntemi ile Varis Tedavisi Nasıl Yapılır? 02:05
Yapıştırıcı Yöntemi ile Varis Tedavisi Nasıl Yapılır? 184 izlenme - 2 yıl önce Adres: A.Ü.Tıp Fak.Gnl.Cer.Anabilim Dalı - İbni Sina Hastanesi Muayenehane:Tunalı Hilmi Caddesi, Çelikler İşmerkezi, No 91/109 06700 Kavaklıdere, Ankara Telefon: 0(312) 468 1419 Fax: 0(312) 468 1420 E-mail: iletisim@cuneytkoksoy.com https://www.facebook.com/drcuneytkoksoy Yapıştırılarak tedavi nedir? Yapıştırıcı kullanılarak varis tedavisi en yeni tedavi yöntemdir. Burada tıbbi bir yapıştırıcının varise neden olan yetmezlikli safen ven damarının ve varisli damarların içine enjeksiyonlarla verilip, bir kaç saniye içerisinde damarların kendi duvarlarına kapıştırılarak damarların ortadan kaldırılması amaçlanır. Bu yolla hiç bir şekilde anestezi, kesi yada dikiş kullanılmadan varisler ve varislerin etkeni dakikalar içinde ortadan kalıdırılır ve hastlar aynı gün normal yaşamlarına dönebilirler. Nasıl uygulanır? Ultrason eşliğinde varise neden olan safen damarına özel bir kateter çok az miktarda lokal anestezi ile iletilir. Kateter uygun yere yerleştirildiğinde kateterin ucundan çok az miktarda yapıştırıcı verilip, kateter biraz geri çekilerek bastırılır. Bu işlem tekrarlanarak yetmezlikli safen damarı tamamen yapıştırılarak kapatılır. Aynı tedavi ya aynı seansta yada sonrasında varisli damarların içinede uygulanarak varisler ortadan kaldırılır. Tedavi sonrası Tedavi tamamlandıktan sonra hastalar varis çorabını birkaç gün kullanırken, günlük yaşamlarına kesintisiz devam ederler. Avantajları: Tümescent anestezi olarak ifade edilen laser ve radyofrekansta kullanılma zorunluluğu olan damarın çevresine içinde lokal anestezik madde bulunan sıvı enjeksiyonuna ihtiyaç duyulmaz Anestezi gerektirmez Teknik olarak diğer tüm tedavilerden daha kolay uygulanır Başarı oranı diğer tedavilerle aynıdır Laser ve radyofrekansta oluşan ısıya bağlı deri, sinir hasarı ve uyuşma riskini tamamen ortadan kaldırır Hastalar açısından çok rahat ve kolay uygulanabilir Hasta aynı gün işine ve günlük hayatına geri dönebilir Hastane yada ameliyathaneye ihtiyaç olmadan uygulanabilir Tedavi sonrası deride leke yada iz bırakmaz Yan etkileri Bu uygulamanın yan etkileri azdır.
Tutkal Yiyen Adam 05:31
Tutkal Yiyen Adam 77 izlenme - 1 yıl önce Demek ki açlık başına vurmuş adamın. Yükleyici notu : Adamın yediğinin tutkal değil mayonez olduğu gelen bilgiler arasında. Hepinizi Alkışlarla selamlıyorum.
Kozaklının Komedyenleri 06:17
Kozaklının Komedyenleri 349 izlenme - 8 yıl önce bir gurup işçinin doğal yollarla ürettikleri yapıştırıcıimalathanesinden kıza bir görüntü...
KENNCOAT YAPIŞTIRICI UYGULAMASI 03:11
KENNCOAT YAPIŞTIRICI UYGULAMASI 21 izlenme - 12 ay önce KENNCOAT POLİÜRETAN YAPIŞTIRICI ÇİFT KOMPONENTLİ ÇÖZÜCÜ İÇERMEYEN POLİÜRETAN BAZLI YAPIŞTIRICIDIR. SENTETİK ÇİM HALI, KAUÇUK KARO RULOLARIN BETON YÜZEYE YAPIŞTIRILMASINDA AYRICA ENDÜSTRİYEL KAPLAMALARDA YALITIM KAPLAMALARINDA CAM METAL PASLANMAZ SERAMİK STRAFOR AHŞAP KONTRAPLAK VE SUNTA YAPIŞTIRILMASINDA KULLANILIR. kenncoat.com 03123951034
Çizgi film - Rubi ve Jojo - Yapıştırıcı (Peppe, Caillou ve Pocoyo kadar eğlenceli) 07:00
Çizgi film - Rubi ve Jojo - Yapıştırıcı (Peppe, Caillou ve Pocoyo kadar eğlenceli) 17 izlenme - 1 yıl önce Küçük çocuklar için eğlenceli çizgi film. Bizim arkadaşlarımızın bu sefer başı dertte. Sormadan babanın yapıştırıcısını alıyorlar. İzle bakalım ve başlarını neler geleceğini gör... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İpek kirpik uygulamasında ne tür yapıştırıcılar kullanılır? 01:11
İpek kirpik uygulamasında ne tür yapıştırıcılar kullanılır? 8 izlenme - 1 yıl önce İpek kirpik yapıştırıcısı cildin hassasiyetine göre seçilmeli. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."