Hoşgeldiniz!

yapıştırıcı

Yapıştırıcı İie Birbirine Yapışmak 00:57
Yapıştırıcı İie Birbirine Yapışmak 175.570 izlenme - 3 yıl önce Efendim açıkçası bu arkadaşların amacını anlamış değilim izleyince bir çoğunuzun da öyle düşüneceği gibi. Yapıştırıcıyla geniş kalıplı bir arkadaşla zayıf gencin birbirlerini yapıştırdığını görüyoruz. Bayağı sağlam bir yapıştırıcı olsa gerek.
İnşaatta Dehşet! Sopayla Dövüp, Sosyal Medyada Yayınladılar 01:11
İnşaatta Dehşet! Sopayla Dövüp, Sosyal Medyada Yayınladılar 4.359 izlenme - 5 ay önce Sakarya'nın Erenler İlçesi'nde inşaatta yapıştırıcı soluduğu iddia edilen bir genci sopayla döven 2 kişi bunu kamera ile görüntüledi.
Japon Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir? - Pratikbilgiler 03:52
Japon Yapıştırıcısı Nasıl Temizlenir? - Pratikbilgiler 7.053 izlenme - 1 yıl önce Hemen hemen herkesin başına gelen bir şansızlıktan yola çıkarak yeni bir video hazırladım. Elimize bulaşan ve parmaklarımıza yapışan japon yapıştırıcısı nasıl temizlenir?
Demir ve Pritt 00:58
Demir ve Pritt 2.124 izlenme - 6 ay önce Aslında bu oyunu oooo nasıl planlamıştım. Her dilime 2 göz yapıştıracaktık. Burun, ağız çizecek ve farklı duygular hakkında konuşacaktık. Neye üzülmüş, neye sevinmiş, neye şaşırmış kabağa soracak, aslında Demir'in duygularının yansımasını görecektik... Amaa bizim oğlan aldı yapıştırıcıyı ve oynayan gözleri, poposunun üstünde kabağın etrafını dolaşa dolaşa yapıştırdı. Demir'i izlerken aklıma öğrencilerimden birisini staj denetimine gittiğim gün aklıma geldi. Bir anaokulunda tüm çocukların elinde pritt yapılandırılmış bir sanat etkinliği yapıyorlardı. Çocuklardan birisi priti sürüyor sürüyor sonra "öğretmenim benimki olmuyor! diyordu. Öğretmen de ısrarla "güzel sür pritini!" diyordu. Güzel sürmek de neyse? Meğer çocuğun priti kurumuş o yüzden yapıştırmıyormuş. 10 dakika boyunca güzel süremediğini düşündü yavrucak! İşte eğitimcilerin, sorunu çocuk odaklı değil de etkinlik ve materyal odaklı aramaları gerekiyor... Bunları düşüne düşüne oğlumu izlerken duygulardan vazgeçtim. "Bırak" dedim içimden "çocuğu özgür bırak gönlünce boyasın". Çok eğlendi, kestirmedi kabağı o derece! Kesince biraz üzüldü ama hemen yeni oyuna bağlayınca unuttu kederini :) Özellikle sanat etkinliklerinde bırakalım özgür kalsın yavrucaklar. Sonra okul kapılarındaki panolara bakıp "anne hangisini ben yapmışım" diyen çocuklarla karşılaşıyoruz. Ne yaparsa nasıl yaparsa yapsın, çocuğun eseri olsun, gurur duysun eseriyle. Hangisi benim diye sormasın "bu benim!" diye övünsün. Öğretmenlerin değil, çocukların küçük kasları çalışsın... Çok mu şey istiyorum?
Evde Ağaç Yaptık 00:25
Evde Ağaç Yaptık 1.522 izlenme - 6 ay önce Günaydııın... Dün akşamki videolar gelsin o zamaan. Yemekten sonra iki anne apar topar iki ağaç ve elma-portakal kestik. Sonraa bunları Güneş'in odasına yapıştırdık. Yere elmaları ve portakalları attık. Elmalar elma ağacına, portakallar portakal ağacınaaa yapıştırıldı. Güzel bir eşleştirme oyunu oldu. Aslında önce müzikle başlamıştık, müzik durunca yapıştırıp müzik başlayınca dans ediyorlardı, ama Demir yapıştırma konusunda çoook aceleci olunca dansı başka bir oyuna sakladık. Ağaçların dansı az sonraaa... Daha büyük yaş grubu için ne mi yapalım? Önceee elma ve portakalları kendileri kessinler tamam mı? Sonra kaç elma kaç portakal var sayın. Hangisi çok üzerinde konuşun. Bir elma-bir portakal-bir elma-bir portakal serilemesi yapın oldu mu? Bizimkiler bunlar için henüz küçük, 2,5 yaşındalar. Daha küçükler içinde anneler elma ve portakalları kumaşlar kullanarak dokulu yapabilir ve duyu gelişimine katkı verebilirsiniz. Şimdilik bu kadar, ağaçların dansında görüşmek üzeree... #oynuyorumoynatiyorum #demirvegüneş
Minik Dev Ağaçlar 02:37
Minik Dev Ağaçlar 1.234 izlenme - 6 ay önce Bu da dev ağaçların dansı. Çocuklar boyunlarına, başlarına, kıyafetlerinin herhangi bir yerine bir nesne resminin takılmasına ve onu taklit etmeye bayılır. Deneyin tamam mı? Büyük adım, küçük adım ne demek anlama, yönergelere uygun hareket etme ve özgüven duygusunun gelişimi için haydi dans danss!!! #oynuyorumoynatiyorum #demirvegüneş
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Gençler 00:57
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Gençler 1.185 izlenme - 3 yıl önce Yapıştırıcı ile birbirini yapıştıran gençlerVideo aşırı salaklık içerir baştan söyleyelim. Japon yapıştırıcısı ile birbirlerini sırtından yapı Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
Şahan - Sümükten Yapıştırıcı Yapan Uyanık Girişimc 10:06
Şahan - Sümükten Yapıştırıcı Yapan Uyanık Girişimc 7.453 izlenme - 9 yıl önce
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Amacı Anlaşılmayan Gençler 00:57
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Amacı Anlaşılmayan Gençler 1.519 izlenme - 3 yıl önce Efendim Açıkçası Bu Arkadaşların Amacını Anlamış Değilim İzleyince Bir Çoğunuzun Da Öyle Düşüneceği Gibi. Yapıştırıcıyla Geniş Kalıplı Bir Arkadaşla Zayıf Gencin Birbirlerini Yapıştırdığını Görüyoruz. Bayağı Sağlam Bir Yapıştırıcı Olsa Gerek.
yapıştırıcı 01:20
yapıştırıcı 2.240 izlenme - 8 yıl önce
ipad için muhteşem yapıştırıcı 01:46
ipad için muhteşem yapıştırıcı 1.038 izlenme - 7 yıl önce ipad in amacına yönelik kullanım alanlarından örnekler
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Amacı Anlaşılmayan Gençler 00:57
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Amacı Anlaşılmayan Gençler 521 izlenme - 2 yıl önce Efendim açıkçası bu arkadaşların amacını anlamış değilim izleyince bir çoğunuzun da öyle düşüneceği gibi. Yapıştırıcıyla geniş kalıplı bir arkadaşla zayıf gencin birbirlerini yapıştırdığını görüyoruz. Bayağı sağlam bir yapıştırıcı olsa gerek.
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Zeki Gençler 00:57
Yapıştırıcı İle Birbirini Yapıştıran Zeki Gençler 689 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/maykop kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Duayen Yapı Tanıtım Filmi 05:51
Duayen Yapı Tanıtım Filmi 459 izlenme - 4 yıl önce Duayen Yapı İzolasyon San. Tic. Ltd. Şti. firma Tanıtım Reklam Çalışması...
İphone 5 Süper Yapıştırıcı 02:30
İphone 5 Süper Yapıştırıcı 370 izlenme - 5 yıl önce birinsan
Yapıştırıcı Yöntemi ile Varis Tedavisi Nasıl Yapılır? 02:05
Yapıştırıcı Yöntemi ile Varis Tedavisi Nasıl Yapılır? 242 izlenme - 3 yıl önce Adres: A.Ü.Tıp Fak.Gnl.Cer.Anabilim Dalı - İbni Sina Hastanesi Muayenehane:Tunalı Hilmi Caddesi, Çelikler İşmerkezi, No 91/109 06700 Kavaklıdere, Ankara Telefon: 0(312) 468 1419 Fax: 0(312) 468 1420 E-mail: iletisim@cuneytkoksoy.com https://www.facebook.com/drcuneytkoksoy Yapıştırılarak tedavi nedir? Yapıştırıcı kullanılarak varis tedavisi en yeni tedavi yöntemdir. Burada tıbbi bir yapıştırıcının varise neden olan yetmezlikli safen ven damarının ve varisli damarların içine enjeksiyonlarla verilip, bir kaç saniye içerisinde damarların kendi duvarlarına kapıştırılarak damarların ortadan kaldırılması amaçlanır. Bu yolla hiç bir şekilde anestezi, kesi yada dikiş kullanılmadan varisler ve varislerin etkeni dakikalar içinde ortadan kalıdırılır ve hastlar aynı gün normal yaşamlarına dönebilirler. Nasıl uygulanır? Ultrason eşliğinde varise neden olan safen damarına özel bir kateter çok az miktarda lokal anestezi ile iletilir. Kateter uygun yere yerleştirildiğinde kateterin ucundan çok az miktarda yapıştırıcı verilip, kateter biraz geri çekilerek bastırılır. Bu işlem tekrarlanarak yetmezlikli safen damarı tamamen yapıştırılarak kapatılır. Aynı tedavi ya aynı seansta yada sonrasında varisli damarların içinede uygulanarak varisler ortadan kaldırılır. Tedavi sonrası Tedavi tamamlandıktan sonra hastalar varis çorabını birkaç gün kullanırken, günlük yaşamlarına kesintisiz devam ederler. Avantajları: Tümescent anestezi olarak ifade edilen laser ve radyofrekansta kullanılma zorunluluğu olan damarın çevresine içinde lokal anestezik madde bulunan sıvı enjeksiyonuna ihtiyaç duyulmaz Anestezi gerektirmez Teknik olarak diğer tüm tedavilerden daha kolay uygulanır Başarı oranı diğer tedavilerle aynıdır Laser ve radyofrekansta oluşan ısıya bağlı deri, sinir hasarı ve uyuşma riskini tamamen ortadan kaldırır Hastalar açısından çok rahat ve kolay uygulanabilir Hasta aynı gün işine ve günlük hayatına geri dönebilir Hastane yada ameliyathaneye ihtiyaç olmadan uygulanabilir Tedavi sonrası deride leke yada iz bırakmaz Yan etkileri Bu uygulamanın yan etkileri azdır.
Kozaklının Komedyenleri 06:17
Kozaklının Komedyenleri 349 izlenme - 9 yıl önce bir gurup işçinin doğal yollarla ürettikleri yapıştırıcıimalathanesinden kıza bir görüntü...
Tutkal Yiyen Adam 05:31
Tutkal Yiyen Adam 95 izlenme - 2 yıl önce Demek ki açlık başına vurmuş adamın. Yükleyici notu : Adamın yediğinin tutkal değil mayonez olduğu gelen bilgiler arasında. Hepinizi Alkışlarla selamlıyorum.
Çizgi film - Rubi ve Jojo - Yapıştırıcı (Peppe, Caillou ve Pocoyo kadar eğlenceli) 07:00
Çizgi film - Rubi ve Jojo - Yapıştırıcı (Peppe, Caillou ve Pocoyo kadar eğlenceli) 18 izlenme - 2 yıl önce Küçük çocuklar için eğlenceli çizgi film. Bizim arkadaşlarımızın bu sefer başı dertte. Sormadan babanın yapıştırıcısını alıyorlar. İzle bakalım ve başlarını neler geleceğini gör... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."