Hoşgeldiniz!

yapıt

Tarihi Yapıt Robiscik Farkı İle!!! 04:27
Tarihi Yapıt Robiscik Farkı İle!!! 1.704 izlenme - 8 yıl önce çıplak gözle görülmeyecek yerdeki tarihi yapıt robiscik farkı ile !!!
Çin'de Saklanan Türk Piramitleri 02:20
Çin'de Saklanan Türk Piramitleri 981 izlenme - 3 yıl önce Bu piramitler bugün Çin Halk Cumhuriyeti’nin sınırları içerisinde yer alan, Xi'an şehrine 100 km uzaklıkta, Qin Ling Shan dağlarının etrafında yeralmaktadır. Yaklaşık 300 metre yüksekliğinde ki piramitler çin halk cumhuriyeti'nin yasak bölge ilan ettiği, yukarıdan farkedilmesini zorlaştırmak için üst kısımlarını düzleştirdiği, bir dağ görünümü kazandırmak için üzerlerinde ağaçlandırma yaptığı piramitlerdir. Dünyanın ilk piramitleri Çinde saklanan TÜRK PİRAMİTLERİ (Beyaz Piramitler). İlk insan mumyalama tekniğini mükemmel bir şekilde uygulayanlar Altay Türkleridir.(Mısır medeniyetinden yüzyıllarca önce) Uygur bölgesinde bulunan,Mısır piramitlerinden yüzyıllarca önce yapılan ve Mısır piramitlerinden daha yüksek-büyük olan piramitleri yapan Türklerdir. Çin hükümeti buraya girişi tamamı ile yasaklamıştır.Çünkü bu piramitlerin içinde proto(ön)-Türk yazılar mevcut. Arkeologların dahi girişine kati surette izin verilmiyor. Çünkü dünya tarihinin tekrar yazılması gerekebilir. Tüm İnsanlık tarihini değiştirerek; medeniyetin asıl yaratıcısının Türkler olduğu sonucunu doğurabileceğinden bu olağanüstü keşif batılı bilim adamları tarafından ısrarla görmezlikten gelinmekte ve insanlığın bilgisinden daha uzun süre saklanması mümkün olmayan bu piramitleri başka bir uygarlığa mal etmeyi amaçlayan maksatlı çalışmalar yapılmaktadır.
Mühür Gözlüm   Duygusal Şiir 01:06
Mühür Gözlüm Duygusal Şiir 1.340 izlenme - 9 yıl önce aŞk acisinda son nokta İmkansizim yapan şiiri yazan ve seslendiren mİkaİl kaya
Beyaz Gelinlik  Duygusal Şiir 01:07
Beyaz Gelinlik Duygusal Şiir 1.085 izlenme - 9 yıl önce duyguların sel olup hayale karıştığı bir dünya arıyorum mikail kaya
Sã¼per Macera 13:23
Sã¼per Macera 154 izlenme - 10 yıl önce bu benim ilk deneme filmdir ve son deneme.?? ( aslında bu filmi paylaşım yapmıyacaktım arkadaÅŸlar ısrar etti.. ayyyy ne gıcık film diye söylenirseniz.............. [görüş ve önerilerinizi bekliyoruz] ??????
Öğrenciler Öğretmenler İçin Program Yapıt 01:59
Öğrenciler Öğretmenler İçin Program Yapıt 82 izlenme - 8 yıl önce öğrenciler öğretmenler için program yapıt