Hoşgeldiniz!

yapmamak

İnsanlara Şaka Yapmama Şakası (Thug Life İçerir) - Ayef Tv 04:27
İnsanlara Şaka Yapmama Şakası (Thug Life İçerir) - Ayef Tv 8.992 izlenme - 2 yıl önce İnsanlara hiç bir şaka yapmadığımız halde kamera şakası yaptığımızı ve şakalandıklarını söyledik.
Gençken Yapmamanız Gereken 9 Büyük Hata 02:21
Gençken Yapmamanız Gereken 9 Büyük Hata 149 izlenme - 1 yıl önce Hata yapın ama hobi olarak yapın :/ Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kız Tavlarken Yapmamanız Gereken Her Şey 00:40
Kız Tavlarken Yapmamanız Gereken Her Şey 193 izlenme - 4 yıl önce "Plajda kız tavlama yolları" başlıklı çok fazla video olduğunu düşünen arkadaşımız, bunun tam tersini yapmaya karar vermiş. Eğer bunu yaparsanız, etrafınızdaki kızları kendinizden kolayca uzaklaştırabilirsiniz. Kumsalda yer bulmak için harika bir yöntem olarak da düşünebiliriz.
En İyi Spor Yapmama Bahaneleri - Genç ve Fit 08:30
En İyi Spor Yapmama Bahaneleri - Genç ve Fit 389 izlenme - 3 yıl önce Fıtnnesla ilgili videolara bakarken tesadüfen buldum .8 dakika 31 saniye boyunca sıkılmadan izledim emeğine sağlık abimizin bizi spora yönlendirmek için uğraşmış emek göstermiş .Bende spora giderken bu bahaneleri uydurup gitmiyordum yarın giderim,bugün yorgunum vs vs abimiz kanayan yaraya parmak basıp neyse uzatmıcam izleyin amk yararlı bi video
İnsan Bunu Düşmanına Yapmaz 01:50
İnsan Bunu Düşmanına Yapmaz 123 izlenme - 4 yıl önce Buz Hokeyi maçlarında çok kavgalara tanık oluyoruz ama bazen sporcular öyle sert davranıyorlarki insan bu kadarıda fazla diyor.
İsraf Nedir, Neler Yapılırsa İsraf Olur? 09:42
İsraf Nedir, Neler Yapılırsa İsraf Olur? 86 izlenme - 4 yıl önce İsraf Nedir ?
allahı  sevdiğini söyleyip onun emirlerini yapmamk 10:00
allahı sevdiğini söyleyip onun emirlerini yapmamk 58 izlenme - 7 yıl önce www.huzuradogru.tv
Galatasaraylı Chedjou: Transfer Görüşmesi Yapmadım 00:18
Galatasaraylı Chedjou: Transfer Görüşmesi Yapmadım 12 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın Kamerunlu savunma oyuncusu Aurelien Chedjou, Fransa'nın Rennes takımına transfer olacağı şeklinde ortaya atılan iddialarına açıklık getirdi.