Hoşgeldiniz!

yaprak üfleme makinesi

Akülü Arabaya Yaprak Üfleme Makinesini Entegre Eden Zeki Baba 00:58
Akülü Arabaya Yaprak Üfleme Makinesini Entegre Eden Zeki Baba 634 izlenme - 2 yıl önce Çocuğunun arabasına yaprak üfleme makinesini monte eden zeki baba, hem çocuğunun eğlenmesine olanak sallayıp hemde etrafı temizleme işini kendi sorumluluğundan çıkarmış.
Yaprak Üfleme Makinesi ile Eteği Kaldırılan Kız Zombi Çıkarsa 03:21
Yaprak Üfleme Makinesi ile Eteği Kaldırılan Kız Zombi Çıkarsa 295 izlenme - 2 yıl önce Sokakta yalnız başına yürüyen kız ve yanında elinde üfleme makinesi olan bir adam. Elindeki makine ile kızın eteğini kaldıran adamı gören insanlar her şey gayet normalmiş gibi kıza yanaşıyorlar ancak anlık zevkleri bir anda korku dolu anlara dönüşüyor.
Yaprak Üfleme Makinesi ile Bilardo Oyunu 02:08
Yaprak Üfleme Makinesi ile Bilardo Oyunu 146 izlenme - 2 yıl önce Ofis yaşamını biraz daha eğlenceli hale getirmek isteyen çalışanlar toplantı masasını bilardo masasına çevirdiler. Nomalden çok daha büyük toplar kullanan ekibin ıstakası da bir yaprak üfleme makinesi.
Akülü Arabaya Yaprak Üfleme Makinesini Entegre Eden Zeki Baba 00:57
Akülü Arabaya Yaprak Üfleme Makinesini Entegre Eden Zeki Baba 120 izlenme - 2 yıl önce Çocuğunun arabasına yaprak üfleme makinesini monte eden zeki baba, hem çocuğunun eğlenmesine olanak sallayıp hemde etrafı temizleme işini kendi sorumluluğundan çıkarmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ofis Koltuğu ve Yaprak Üfleme Makinesi ile İşsizliğin Dibine Vuran Adam 00:41
Ofis Koltuğu ve Yaprak Üfleme Makinesi ile İşsizliğin Dibine Vuran Adam 64 izlenme - 3 yıl önce Yaprak üfleme makinesinin gücünden yararlanarak ofis koltuğu üzerinde kendi etrafında defalarca dönerek işsizliğin dibine vuran adamı izliyoruz.