Hoşgeldiniz!

yaprak yaprak

Kurdele Nakışı Yaprak Yapımı 1-2 02:06
Kurdele Nakışı Yaprak Yapımı 1-2 3.169 izlenme - 2 yıl önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 7. videosu yaprak yapımı ile karşınızdayız.Videomuz da 2 farklı yaprak yapımı gösterilecektir.
Adımı Yazmışım Yaprak Yaprak 00:06
Adımı Yazmışım Yaprak Yaprak 1.928 izlenme - 5 yıl önce Adımı Yazmışım Yaprak Yaprak
Seni Çok Seviyorum Oğuz Boran Klip İlkay Onay 05:06
Seni Çok Seviyorum Oğuz Boran Klip İlkay Onay 5.607 izlenme - 7 yıl önce seni çok seviyorum oğuz boran klip ilkay onay
Tuğba Özerk - Yaprak Yaprak 03:17
Tuğba Özerk - Yaprak Yaprak 977 izlenme - 6 yıl önce
Yaprak Sarmasında Yeni Teknik 00:45
Yaprak Sarmasında Yeni Teknik 338 izlenme - 3 yıl önce Yaprak sarmasında çok basit ama bir o kadar da etkili yöntem geliştiren ablamızın yaprak sarma anlarına tanık oluyoruz.
Kadir Mihran - Yaprak Yaprak 2012 (DjSerkan) 03:26
Kadir Mihran - Yaprak Yaprak 2012 (DjSerkan) 539 izlenme - 5 yıl önce
Seni Seviyormuyum? 04:58
Seni Seviyormuyum? 965 izlenme - 8 yıl önce yaprak yaprak döküldüm
Dal Yaprak - Kuzey Güney 00:18
Dal Yaprak - Kuzey Güney 258 izlenme - 3 yıl önce Kanal D değişik bir sansür bulmuş gibi gözüküyor. Bip sesi yerine kelime değiştirerek sansür yapan Kanal D'yi alkışlıyoruz.
persian cat, iran kedisi ve yaprak dökümü 04:18
persian cat, iran kedisi ve yaprak dökümü 932 izlenme - 10 yıl önce
Kale'nin Hatem' in Torunu Hüseyin UYGUN' un Kızı Yaprak Uygun.. 01:00
Kale'nin Hatem' in Torunu Hüseyin UYGUN' un Kızı Yaprak Uygun.. 21 izlenme - 10 ay önce Kale'nin Hatem' in Torunu Hüseyin UYGUN' un Kızı Yaprak Uygun 'un Videosudur. Çorum İli, Alaca İlçesi, Değirmendere Köyü Tanıtım Videoları alanıdır. Hazırlayan: Mutlu Günduğan
Yaprağa Yeniden Hayat Veren Kadın 03:50
Yaprağa Yeniden Hayat Veren Kadın 14 izlenme - 7 ay önce Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik bölümü mezunu Belma Usluoğlu, yere düşen yaprak tanelerine yeniden hayat veriyor. Usluoğlu, yerden topladığı ağaç yapraklarına resimler çizerek onları renklendiriyor. Usluoğlu, üzerine basıp geçilen bir yaprağı, yaptığı sanat ile evlerin başköşelerine taşıyor. Ormanları gezerek uygun ağaç yapraklarını topladığını anlatan Usluoğlu, “Eskişehir’de fidanlık ve regülatörden yaprakları topluyorum. Bu iş için en uygun yaprak, manolya yaprağı oluyor. Sert damarlı yapraklar her zaman daha sağlam oluyor. İnce yaprağın işi zor ama başarabildiğinizde harika işler çıkıyor. Düşen bir yaprak görünce artık ona sadece düşen bir yaprak gözüyle bakmıyorum. Çevremdeki insanlar da, ‘artık düşen bir yaprağa basıp geçmiyoruz, ona bakıp geçiyoruz’ diyorlar. Bu çok hoşuma gidiyor” diye konuştu. Yaprak hangi aşamalardan geçiyor? Yaprakta el sanatının aşamalarından söz eden Usluoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Topladığım yaprakları en az 3 ay en fazla 6 ay bekletmem gerekiyor. Bu süre, yaprağın kuruma aşaması. Daha sonra yaprağı fırınlıyorum, laklıyorum, daha sonra yaprağın üstünde işleme başlıyorum. Akrilik boya ile çizim ve boyama işlemlerini gerçekleştiriyorum. En çok ev ve siluet çalışmalarını seviyorum. Bunun yanında 2-3 yaprağın birleşmesinden oluşan objeler de yapıyorum. Mesela iki yaprağın birleşmesinden kelebek objesi yapabiliyorum. ” Yaptığı eserleri internet üzerinden sattığını da söyleyen Usluoğlu, “Ürünlerimi internet üzerinden satıyorum. Facebook’ta ‘BELART26’ isimli sayfamdan, İnstagram’da ise ‘Yaprakta Elsanatı’ isimli sayfamda satışlarımı gerçekleştiriyorum” dedi.
mehmet eryılmaz&serkan talay 02:02
mehmet eryılmaz&serkan talay 218 izlenme - 9 yıl önce amator çalışma
Mustafa Alcan - Yaprak Yaprak Bir Kuş 04:09
Mustafa Alcan - Yaprak Yaprak Bir Kuş 81 izlenme - 6 yıl önce
Tuğba Özerk 03:17
Tuğba Özerk 68 izlenme - 8 yıl önce